Koç burcu

Dengeli ruh haliniz ve içinde bulunduğunuz koşullara uyum sağlama gücünüz bu hafta artış göstererek kendinizi pozitif hissetmenizi sağlayabilir. Etrafınızda stres yaratacak pek çok durum içerisinde kalabilirsiniz ancak bu kontrollü ruh haliniz sayesinde öfkenizi kontrol altında tutabileceksiniz. Bu nedenle ilişkilerinizdeki problemleri veya konuşulmamış konuları gündeme getirerek çözmeniz için ideal bir zaman olduğunu söyleyebiliriz.

Boğa burcu

Pazartesiden cumaya sosyal hayatınız ve ikili ilişkileriniz ön planda olabilir. Özellikle çarşamba günü sosyallik seviyeniz tavan yapabilir ve kendinizi yeni insanlarla tanışacağınız yeni ortamlarda bulabilirsiniz. Artan çekiciliğiniz ve iyi görünümünüz sayesinde ikili ilişkilerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hafta sonu düşündüklerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz bu nedenle önemli konularda konuşmalar yapmak için biraz beklemeniz daha yerinde bir karar olacaktır.

İkizler burcu

Dışa dönük tutumunuz ve kendine güvenen tavrınız arkadaşlarınızla ve ailenizle olan ilişkilerinizde denge ve uyumu getirebilir. Kendinizi doğru ifade etmeniz ve çevrenizdekilerden bazı konularda destek ve fikir almanız için uygun bir zaman. Çarşambadan pazar gününe kadar rahatlama ve dinlenme isteğiyle birlikte spiritüel düşünce gücünüz ön planda olabilir. Başkalarına yardım etmek ve yol göstermek isteyebilirsiniz.

Yengeç burcu

Bu hafta sosyal hayatınızda ve ilişkilerinizde eğlence ve heyecan ön planda olabilir. Aynı zamanda kreatif işlerde yaratıcılığınızın arttığını fark edebilirsiniz. Eğer flört halindeyseniz risk alarak flörtünüzün gidişatını tespit etmeyi deneyebilirsiniz. Tutukluğu ve utangaçlığı üzerinizden attığınızda her şeyin daha da hızlanarak güçlendiğini gözlemleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi biraz enerjisiz ve yorgun hissetmeniz mümkün olabilir.

Aslan burcu

Bugün ve yarın, sevdiklerinizle duygularınızı paylaşarak ilişkilerinizi güçlendirmek için harika bir zamanlama. Sosyal hayatınız popülerliğinizi arttırarak çevrenizdeki insanların dürüstlüğünüzü ve cömertliğinizi fark etmelerini sağlayabilir. Çarşambadan pazara kadar olan süreçte, küçük detaylara takılmadan resmin tamamına odaklanabilmeyi deneyebilirsiniz. Bu sayede daha doğru kararlar ve sonuçlar elde edebilirsiniz.

Başak burcu

Hafta içi yeni deneyimlerle karşılaşabilirsiniz. Bu deneyimler, yeni bir aşk ihtimali, farklı kültürlerden edinilen yeni arkadaşlar veya dış görünüşünüzde yapacağınız bazı değişiklikler şeklinde hayatınızda yerini alabilir. Hafta sonu evde, arkadaşlarınızla ve ailenizle geçirmek isteyeceğiniz sakin ve huzurlu zamanları tercih edebilirsiniz. Yorgunluk atarak deşarj olmak, kafa dinlemek, stresten uzaklaşmak gibi pozitif konular gündeminizde olabilir.

Terazi burcu

Hafta içi size optimizm, şans ve mutluluk ile gelebilir. Hiçbir engele takılmadan, kararlılıkla hedeflerinize ve hayallerinize ulaşmak için doğru bir zaman içerisinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Yeni bir kurs, uzun süreli seyahatler ve finansal yatırımlar için bazı adımlar atabilirsiniz. Hafta sonuna doğru daha sakin, huzurlu ve uyumlu bir ruh haliyle haftanın yorgunluğundan sıyrılmak için kendinize yönelebilirsiniz.

Akrep burcu

Hayatınızda yeniliklere yer vermek, yeni insanlarla tanışmak, farklı aktiviteler yapmak ve yeni bir aşka yelken açmak için bastırılamaz bir ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Bu ihtiyaç sayesinde sosyalleşmek ve özgürleşmek için çok uygun bir zaman içerisinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hafta sonu bazı davranışlarınız yanlış anlaşılmalara ve istenmeyen sonuçlara yol açabilir. İletişimde açık olarak yanlış anlaşılmaların üstesinden gelebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesi ve salı günleri diğer günlere oranla kendinizi daha hassas hissederek özel hayatınıza ve aile yaşamınıza odaklanmak isteyebilirsiniz. İnsanlarla aranızdaki buzları kırmak, problemleri konuşmak veya yeni arkadaşlar edinmek için harika bir hafta olabilir. Çarşambadan pazar gününe kadar olan süreçte müzik, dans, edebiyat gibi ahenk gerektiren konularda içgüdüsel bir enerji hissedebilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden cumaya kadarki süreçte ilginizi çeken konular sizi günlük rutininizden alıkoyabilir. Ama dikkatinizin dağılmasına izin vermeden, odaklanmanız gereken konulara odaklanarak kendinizle, geleceğinizle veya işinizle ilgili önemli adımlar atmayı tercih ederseniz daha sonra bunun meyvelerini toplayacağınızı söyleyebiliriz. Hafta sonu sosyalleşmek, arkadaşlarınızla bir şeyler paylaşmak isteyebilirsiniz.

Kova burcu

İçgüdüleriniz bu hafta birileri hakkında neler hissettiğinizi ya da birilerinin sizin hakkınızda neler hissettiğini anlamanıza yardımcı olabilir. Bu farkındalıklar sizin için iyi veya kötü şekilde sonuçlanabilir ama her ne şekilde olursa olsun size fayda sağlayacak deneyimler arasında yerini alacaktır. Hafta sonuna doğru ilişki problemlerinizi veya ailesel sorunlarınızı çözmek isteyebilirsiniz.

Balık burcu

Hafta içi aşk hayatınıza ve arkadaşlık ilişkilerinize farklı bir soluk getirebilir. Aşk hayatınızda farklı arayışlara ve deneyselliğe gitmek, uzun ilişkilerde gözlerin dışarıya kaymasını engelleyecektir. Bu nedenle ilişkinizde yenilik veya açık bir iletişim tercih edebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmek, partilerde eğlenmek veya kutlama yapmak için mükemmel bir zaman.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP