Koç burcu

Hafta boyunca yükseliş gösteren uyum ve iyi hissetme haliniz çevrenizle ilişkilerinizi stressiz ve sorunsuz bir hale getirebilir. Arkadaşlarınızla ve ailenizle hoş anılar biriktirmeniz için ideal bir zaman. Biraz dinlenmek ve rahatlamak size yoğun günleriniz için enerji sağlıyor olacak. Hafta sonuna doğru bazı konularla ilgili belirsizlikler canınızı sıkabilir ancak pozitif bakış açınızın yön değiştirmesine izin vermemeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye kadar olan süreçte ekstra özgüven ve yeni projelere başlamak için aktivite gösteren girişimcilik duygusu ön planda. Zor görevlerin üstesinden gelebilecek gücü içinizde bulabilir, kendinizi doğru ifade etmenin yeni yöntemlerini keşfedebilirsiniz. Artış gösteren seksapellik partnerinizle aranızdaki ilişkide olumlu yönelimlere fırsat sağlayabilir. Hafta sonuna doğru finansal zorluklar yaşanabilir, ekstra para harcamamaya dikkat etmelisiniz.

İkizler burcu

Bu hafta duygularınızla hareket ettiğiniz ve kendinizi hassas hissettiğiniz için mantıklı, objektif davranmanız söz konusu olmayabilir. Fikirleriniz, inançlarınız ve davranışlarınız konusunda ısrarcı ve sabit fikirli tutumlar sergileyebilirsiniz. Anneniz ya da hayatınızda önemli konumda olan bir kadına karşı öfkeli tepkiler göstermekten kaçınmaya özen gösterin. Hafta sonuna doğru ruh haliniz daha pozitif bir seyirde ilerleyerek uyum, mutluluk ve romantizm getirecek olabilir.

Yengeç burcu

Bu hafta fiziksel dayanıklılık, özgüven ve cesaret konularında kendinizde pozitif gelişmeler gözlemleyebilirsiniz. Bu nedenle spor, yoga ya da fiziksel aktiviteler yapmak için oldukça uygun bir zaman dilimi içerisindesiniz. Ayrıca yeni projelere başlamak veya yepyeni bir maceraya atılmak için de ideal bir zaman. Hafta sonuna doğru aşk hayatınızda birtakım gelişmeler söz konusu olabilir. Eğer yalnızsanız yeni bir flört söz konusu, bir ilişkiniz varsa da yeni heyecanlar peşinde olma ihtimaliniz yüksek.

Aslan burcu             

Bu hafta uyumluluk gösteren olumlu tavrınız çevrenizle ilişkileriniz konusunda yeni gelişmelere olanak sağlayabilir. Sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilir, uyum ve konforun macera ya da ucu açık heyecanlardan daha önemli olduğuna kanaat getirebilirsiniz. Hafta sonu aşk ve cinsel hayatınızda birtakım deneysel girişimler ve yeni heyecanlar söz konusu olabilir.

Başak burcu

Bu hafta güç ve içgüdüsellik sizin için ön planda. Bu nedenle çevrenizdekiler üzerinde her zamankinden çok daha kuvvetli bir etki bırakabilir, iş hayatında patronunuzun veya özel hayatınızda etkilendiğiniz birinin dikkatini çekebilirsiniz. Ekstra olarak sıcak, uyumlu ve etkileyici göründüğünüz bir hafta içerisindesiniz. Hafta sonu sabır göstererek sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gereken birtakım organizasyonlar söz konusu olabilir.

Terazi burcu

Hafta boyunca hissedeceğiniz duygusal sıcaklık ve doyum; aile, iş ve arkadaş çevrenizde etkilerini gösteriyor olacak. İlişki problemlerinizi çözmek veya kendinizi açıkça ifade ederek ortaya koymak için harika bir zaman. Hafta sonuna doğru finansal olarak bazı problemler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda aşk hayatınızda da sıkıntılar gündeme gelebilir. Sakinliğinizi ve esnekliğinizi korumaya özen gösterin.

Akrep burcu

Geçmişten kalan ve bugün hala aklınızı kurcalayan bazı sorun ve zorlukları çözme vakti. Kendinize olan güveniniz, cesaretiniz ve kararlı bakış açınız sayesinde zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Aynı zamanda yeni projeler, farklı fikirler, geleceğiniz için yapıcı adımlar söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru dış görünüşünüzde bazı değişiklikler yapmanız söz konusu olabilir. Değişime açık olmak ve uyum göstermek hayatınıza daha fazla pozitivite getirecektir.

Yay burcu

Bu hafta kendinizle ilgili bazı konularda hassasiyet ve obsesyon gösterebilirsiniz. Karşı tarafı kırmamak adına bazı konuları çok fazla diretmemeye, çevrenizdekilerin fikirlerini dinlemeye ve sakinliğinizi korumaya özen gösterin. Hafta sonu aşk hayatınıza ve finansal durumunuza getirdiği şansla kapınızı çalıyor olacak. İlişkinizde artış gösteren şefkat, ilgi ve sahiplenme duyguları ilişki içindeki sorunların veya eski anılardan kalan yaraların kapanmasını sağlıyor olacak.

Oğlak burcu

Hafta içi boyunca güç ve cesaret, yapmak istediklerinize, hedef ve hayallerinize ulaşmanız için sizi arkadan destekliyor olacak. Bu nedenle zor görevler için büyük adımlar atabilir, hem iş hem de özel hayatınızda kendinizi gösterme fırsatlarını kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu, her zamankinden daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Bu yüzden ilişki konularında bazı gelişmeler ve yeni arkadaşlıklar söz konusu olabilir.

Kova burcu

Bu hafta ev hayatı ve aile düzeni ile ilgili olarak uyum ve sevecenlik duyguları içerisindesiniz. Çevrenizdekilerle geliştirdiğiniz uyumlu ve mutlu ilişkinin tadını çıkarabilir, aranızdaki duygusal bağı kuvvetlendirmek için sevgi dolu ve yardımsever davranışlar gösterebilirsiniz. Hafta sonuna doğru odak, finansal hayatınıza ve aşk ilişkilerinize doğru kayıyor. Yeni kuracağınız bir arkadaşlık veya olası flörtünüz uzun süreli ilişkilere dönüşebilir.

Balık burcu

Bu hafta duygularınızın peşinden gitmek, risk almak, atılım göstermek gibi konularda karşı konulamaz bir tutku hissedebilirsiniz. Üstüne üstlük, ekstra olarak cesaretli, karizmatik ve çekici olduğunuz bir hafta içerisinde olmanız mümkün. Bu nedenle bu hafta boyunca yeni ortamlara girmek, olası flörtleri değerlendirmek ve yeni iş birlikleri yapmak sizin için mantıklı seçenekler olacaktır.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP