Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (25 Temmuz – 31 Temmuz) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya odağınız özel hayatınıza kayabilir. Evinize, duygularınıza, yakın ilişkilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Derine ittiğiniz konular yeniden gündeme gelebilir. Duygusal dengeyi yakalayarak geçmiş sorunlarınızı pozitif bir çözüme kavuşturabilirsiniz. Perşembeden pazara kendinizi daha dışa dönük, cömert ve şanslı hissedebilirsiniz. Limitlerinizi aşmanıza yardımcı olacak bir özgüven artışı gurur verici başarılara imza atmanıza yardımcı olabilir.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı içinizde biriken gerginliğin, kızgınlığın, alınganlığın taşarak çatışmalara neden olabilmesi çok mümkün. Sabırlı kalmaya, tartışmalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Öfkenizi yüksek tempolu sporlar veya elinizi kullanacağınız hobiler ile atmayı deneyebilirsiniz. Çarşambadan pazara kendinizi daha maceracı ve spontane hissedebilirsiniz. Riskli adımlar atacak motivasyon ve ilhamı içinizde bulabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya hayat size iyi haberler ve motivasyon getirebilir. İş ve özel hayatınız iyi şanstan faydalanabilir. Çevrenizdeki gerginlikleri tatlıya bağlamak için sosyal cazibeniz ve iletişim becerilerinizden faydalanabilirsiniz. Perşembeden pazara kendinizi mutlu, pozitif ve cömert hissedebilirsiniz. Uzun dönem planlarınızı aksiyona dökmek; yeni çalışmalara, hobilere, seyahatlere başlamak için çok iyi bir zaman olabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya kendisi sevgi ve tutku dolu hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşlarınız, aileniz, partneriniz ile zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Duygularınızı paylaşırken dürüst ve açık olmanızdan yakın ilişkileriniz fayda görebilir. Perşembeden pazara hayatınızda değişimler yapmak için ideal bir zaman olabilir. Artan motivasyonunuz ve ilhamınız zorlu veya ertelediğiniz işleri halletmenize yarayabilir. Romantik yaşamınızda da ilk adımı atacak özgüveni ve doğru içgüdüleri yakalayabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya duygusal enerjinizi pozitif yönde artması sizi daha dışa dönük ve heyecanlı kılabilir. Sevdiklerinizle zaman geçirirken kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Perşembeden pazara hayat size iyi şans, pozitiflik ve mutluluk getirebilir. Yeni işlere başlamak, hedeflerinizi gerçekleştirmek için ideal zaman olabilir. Hayatın size karşı neredeyse hiç engel çıkarmadığını fark edebilirsiniz. Maddi ve manevi açıdan büyüme yaşayabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya geniş sosyal çevreniz; komşularınız, uzak akrabalarınız ile iletişim sıklığınız artabilir. Sohbetlerin teması resmiyetten uzakta dedikodu havasında geçebilir. Kişilerin arkasından konuşmaktansa empati yetinizi kullanmaya, çevrenizle gerçek bağlar kurmaya çalışmalısınız. Perşembeden pazara eğlence ve heyecan isteğiniz artabilir. Cinsel isteğinizin de arttığını hissedebilir, çevrenizin de sizi daha çekici bulduğunu fark edebilirsiniz. Romantik yaşamınıza ilginizi vererek hayatınıza çok ilginç kişileri çekebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinizi daha duygusal ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Partnerinizle ya da sosyal çevrenizle sakin ve keyifli zaman geçirmeniz için iyi bir zaman olabilir. Kendinizi daha popüler ve çekici hissetmeniz sayesinde sosyal ilişikler kurmanız kolaylaşabilir. Perşembeden pazara, bir süredir yaşadığınız zorlanmalar ortadan kalkarken hiçbir şey yapmamanın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Artan güven ve iyi şansınız, hedeflerinize ilerlemek için iyi bir zaman oluşturabilir.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı, hemen sonuçlara varmak istemenize, yanlış şeyler söylemenize ve hata yapmanıza neden olabilecek aceleci düşünme eğiliminiz olabilir. Kendinizi sinirli, asabi ve agresif hissedebilirsiniz, karşınızdakileri dinlemeye dikkat edebilirsiniz. Çarşambadan pazara sosyal hayatınız, aşk hayatınız ve yaratıcılığınız için teşvik edici bir zaman olabilir. Çekiciliğiniz artabileceğinden yeni ilişkiler kurmanız mümkün olabilir.  

Yay burcu

Pazartesiden çarşambaya, dikkatinizin ve algınızın artması sebebiyle dahil olduğunuz her şeyi daha kapsamlı görebilirsiniz. Dolayısıyla bu hafta uzun vadeli planlamalarınız için iyi bir hafta olabilir. Olumlu düşünce yapınız, iyimserliğiniz ve cesaretiniz sayesinde bu hafta, yalnız kendinizde değil çevrenizdekilerde de canlandırıcı bir etkiye sahip olabilirsiniz. Perşembeden pazara, sorumluluk bilinciniz artacağından konsantrasyon ve sabır gerektiren işler için doğru bir zaman olabilir.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya duygusal hassasiyetinizin artması yakın ilişkiler kurma ihtiyacınızı da artırabilir. Duygusallığınız sayesinde hislerinizi daha samimi bir şekilde ifade edebilir ve çevrenizdekilerden pozitif geri dönüşler alabilirsiniz. Perşembeden pazara bağımsızlaşma arzunuz artabilir. Sizi kısıtlayan ya da ilerlemenizi engelleyen faktörlerden uzaklaşmak ve hedeflerinize doğru hareket etmek isteyebilirsiniz. Risk almak, aksiyona geçmek ve denemek için iyi bir hafta olabilir.

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya, ailenizden duygusal destek görebilirsiniz. Bu destek sayesinde insanlarla ilişkilerinizde daha samimi olmak isteyebilirsiniz. Sosyalleşmek, kendinizi tanıtmak ve yeni ilişkiler kurmak için doğru bir zaman olabilir. Perşembeden pazara, iyi şeyleri fazla çabalamadan elde edebildiğimiz pozitif bir zaman olabilir. Sosyal, iş ve aile yaşantınızda aksiyona geçerek bu şansın getireceklerinden faydalanabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya, duygu ve düşüncelerinizi ifade etmek konusunda daha rahat ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Çevrenizdekilerin dürüstlüğünüzden etkilenmesi olasıdır, fikirlerinizi yumuşak bir dille ifade edebildiğiniz sürece kendi haklarınızı savunmak ve ifade etmek konusunda başarılı olabilirsiniz. Perşembeden pazara yeni aktiviteler, duygular ve ilişkiler deneyimlemeniz için birçok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Cesur bir enerji patlamasıyla yeni projeleri hayata geçirmek, yeni insanlarla tanışmak ve yeni birliktelikler deneyimlemek için iyi bir zaman olabilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP