Ekim ayının son haftasından herkese merhaba;

Çoğu anlamda yılın en zorlayıcı aylarından birisini geride bırakırken şimdiden Kasım ayının herkes için güzelliklerle gelmesini dilerim.

Bu hafta Merkür gerileme hareketine devam ediyor olacak. Haliyle Merkür’ün temsil ettiği alanlarda aksamalar ve sorunlar devam edecek. Ancak şimdiye kadar Akrep burcunda gerileyen Merkür, bu hafta Terazi burcunda gerilemeye başlayacak. Terazi burcu, ilişkileri temsil eden bir burç olduğu için ise her türlü eski ilişkinin yeniden belirebileceğine işaret edecek. Aynı zamanda Terazi burcu eşitlik ve adalet kavramlarıyla da bilindiği için, önceden adil davranılmayan konular adaletin yerini bulması için yeniden gündeme gelebilir.

Bu hafta Venüs de burç değiştirecek ve kendisini en rahat hissettiği ve kendi yönetiminde olan Terazi burcuna geçecek. Her ne kadar Merkür ve Mars Retro harekette olsa da Venüs’ün Terazi burcuna geçmesi her türlü ikili ilişkide iyileşmelerin yaşanabileceğini ve parasal konularda da daha keyifli zamanların başladığını müjdeleyecek. Ayrıca sanatla ilgilenenler için güzel bir dönem olacak. Güzele ve estetiğe bakış açımız değişecek, ayrıca güzelliğe duyulan her türlü isteğimiz Venüs’ün Terazi burcunda olduğu süre boyunca artacak.

Haftanın son günlerine doğru Boğa burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve bu Dolunay’a devrimci, isyankâr, eksantrik ve ani gezegen Uranüs eşlik edecek. Boğa burcu güvenliği çok önemseyen bir burç olduğu için ilgi alanımız her türlü konfor ve güvenlik temasında olacak. Ancak Uranüs’ün bu dolunaya eşlik etmesi istediğimiz konfor ve güvenliğin sağlayamadığımız takdirde isyanlar yanımızı da ortaya çıkarabileceğimizi gösterecek. Bu dolunay aynı zamanda parasal ve maddi konularda da bazı tamamlanmaları sağlamaya yardımcı olacak.

Haftanın son günü ve Kasım ayının ilk günü Merkür ile Saürn arasında bir gerilim yaşanacak. Haftanın özellikle sonlarında iletişimde ve ticaret hayatında bazı engellere takılmak olası görünüyor. Haftanın son günü uzlaşmak zor olacak ve eski defterlerin yeni engellerle belirmesine de dikkat etmek gerekecek.

Şimdiden güzel haftalar ve mutlu Kasımlar!

Koç burcu

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde ikili ilişkilerinizde ve partnerinizle olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri bu dönemde ikili ilişkiler anlamında destekliyor olacak. Hayatınızda olan partnerinizle ilişkinizin düzeldiğini gözlemleyebilirsiniz. Ancak her ne kadar ilişkiler anlamında Venüs sizleri destekliyor olsa da Merkür’ün gerilemesinin, dönem dönem eski durumların önünüze getirebileceğini de unutmamak gerekiyor. Ayrıca Venüs, Terazi döneminde her ne kadar yeni partnerlik kurmak için sizi destekleyecek olsa dahi bunun için Merkür Retro’sunun bitmesini beklemeniz daha sağlıklı olacak.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Bu dolunay sizlerin para ve maddi kaynaklarınızla ilgili tamamlanmalar sunuyor olacak. Ayrıca Uranüs’ün de burada bulunması ile maddi anlamda ani gelişen durumlar meydana gelebilecek. Maddi anlamda özgürlük sağlamak isterseniz de bu Dolunay’a eşlik eden Uranüs sizleri destekliyor olacak.

Boğa burcu

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde iş ortamınızda ve birlikte çalıştığınız kişilerle ve olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri her ne kadar iş anlamında destekliyor dahi olsa, Merkür’ün gerilemesi dönem dönem iş hayatınızda eski durumların önüne gelebileceğinize karşı da uyarıyor olacak. Ayrıca Venüs Terazi döneminde çalıştığınız ortamı güzelleştirmek için çabalayacak ve işinizle ilgili olan her durumdan keyif alacaksınız. Ayrıca sağlığınız anlamında da bazı iyileşmeler Venüs’ün desteğiyle sizlere sunuluyor olacak.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak.

Bu dolunaydan en çok etkilenecek burç ise siz olacaksınız.

Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunay sizlerin kendi burcunuzda gerçekleştiği için kendinize ve hayatınıza dair birçok anlamda netleşmeler görebileceksiniz. Her türlü ilişkinize, ailenize, kariyerinize ve geleceğinize dair birçok konu bu dolunayla gündeminizde olacak.

Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Ayrıca Uranüs’ün de burada bulunması ile hayatınızda netleşmesini istediğiniz konularla ilgili çok daha sabırsız hissedebilir ve ani bazı durumlar yaşayabilirsiniz.

Bu dolunay sizlere birçok anlamda özgürlüğün kapılarını da aralıyor olacak.

İkizler burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması, sizleri bu dönemde aşk hayatınızda ve partnerinizle olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak. Ayrıca ebeveyn olan İkizler burçları da bu dönemde çocuklarının bazı konularıyla yeniden uğraşmak durumunda kalabilirler.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması ise sizleri her ne kadar aşk ve sosyal anlamında destekliyor dahi olsa, Merkür’ün gerilemesi dönem dönem bazı eski durumların önüne gelebileceğinize karşı da sizleri uyarıyor olacak. Ancak Venüs’ün sizleri bu alanlarda destekliyor olması yeni bir aşkın kapınızı çalabileceğini de söylüyor olacak. Yine de Merkür’ün Retro’da olduğunu unutmayın ve karşınıza çıkan kişileri Retro sürecinde iyi değerlendirmek için çaba harcayın.  

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunay sizlere uzun zamandır ihtiyaç duyduğunuz dinlenme ve inziva dönemini sunuyor olacak. Rüyalarınızın hareketlendiğini hissedebilirsiniz. Ancak bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Uranüs’ün de bu dolunayda etkin olması ile bazı gizli konuların aniden ortaya çıkabilmesi ya da gizli hesapların beklenmedik şekilde önünüze gelmesi mümkün olabilecek.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde aile ilişkilerinizde ve ailenizle olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri aynı zamanda aile hayatında güzel günlere de davet ediyor olacak. Ailenizle ilgilenmek açısından Venüs tarafından destekleniyor dahi olsanız, Merkür’ün gerilemesi ailenizde yaşanan bazı eski durumların önüne gelebileceğinize karşı da uyarıyor olacak.  Ayrıca Venüs Terazi döneminde evinizi güzelleştirebilecek, evinizin dekorasyonuyla uğraşabilecek, bulunduğunuz alanlara güzel dokunuşlar yapma şansı bulacaksınız. Yine de Merkür’ün Retro’da olduğunu unutmadan evinize almayı düşündüğünüz yeni eşyalar varsa (özellikle elektronikler) Merkür Retro’sunun bitmesini beklemeniz daha sağlıklı olacak.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Bu dolunay sizlerin arkadaşlık ilişkileri ve sosyal hayatınızla ilgili konuları hedef alacak. Uzun bir dönemdir yürümeyen arkadaşlıkların aniden sonlanması mümkün olabilirken, gruplar içinde daha özgür hissetmek istediğiniz de bir dolunay olacak.

Aslan burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde çevrenizle, akrabalarınız ve kardeşlerinizle olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri aynı zamanda bir süre bu alanlarda destekleyecek. Sosyal çevrenizle daha çok vakit geçirdiğiniz, akrabalarınızla bir araya geldiğiniz ya da kardeşlerinizle ilişkinizde güzel paylaşımlar yaptığınız bir dönem olacak. Kısa mesafe seyahatler de bu dönemde artabilecek. Öğrenim hayatı devam eden Aslan ve yükselen Aslanlar içinse, kendilerini eğitimlerinde iyi hissettikleri ve akıcı bir dönem başlayacak. Ancak yine de bir süre Merkür’ün de bu alanlarda dolaştığını unutmayın, özellikle seyahat planlarınızı iyi gözden geçirin ve iletişimde yanlış anlaşılmaların oluşmaması için söz düellolarından kaçınmaya çalışın. 

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Bu dolunay sizlerin kariyer ve iş hayatınızda bazı tamamlanmalar sağlayacak. Özellikle bu dolunaya Uranüs’ün eşlik etmesi bu tamamlanmaların ani ve plansız olabileceğini vurguluyor olacak. Kariyer hayatınızda özgürleşmek ve hayatınızda iş anlamında artık bağımsızlığı sağlamak istemeniz de mümkün.

Başak burcu

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde maddi hayatınızı paylaştığınız kişilerle ya da ortak kaynaklarınız olan kişilerle olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri maddi anlamda daha rahat bir dönemin beklediğini müjdeleyecek. Kaynaklarınız geliştirebilecek ve parasal düzeni sağlamakta zorlanmayacaksınız. Ayrıca bu dönemde gelirlerinizde artış olduğunu da görebilirsiniz. Ancak Merkür gerilemesinin de bir süre bu alanlarda olduğunu düşündüğünüzde yeni bir finansal girişim için bir süre beklemeniz daha sağlıklı olacak.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Bu dolunay ile hayata olan bakışınızda bazı netlikler yaşayabilirsiniz. Eğitim anlamında beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Seyahatlerle ilgili durumlarda gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu dolunaya Uranüs’ün de eşlik edecek olması bazı plansız ve ani sonlanmaların da yaşanabilme potansiyelini doğuracaktır.

Terazi burcu

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri iletişim anlamında bir süre diğer burçlara göre daha fazla etkileyecek. Bu dönemde tüm kişisel ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı açık bir dönem olabilir. Bu sebeple bu dönemi en verimli kullanmanın yolu kendinizle ve hayatınızla ilgili ani değişiklikler yapmamak, tartışmalardan ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmak ve biraz zamanı yavaşlatmak olacak.

Ancak Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması ise sizler için son derece güzel bir dönemin başladığını da müjdeleyecek. Merkür de Terazi burcunda geriliyor olsa dahi, Venüs’ün size desteği ile kendinizi daha iyi hissedecek ve bu dönemde motivasyonunuzu arttırmakta zorlanmayacaksınız. Ayrıca ikili ilişkilerinizde de bazı durumların iyileştiğine ve belki eskiden getirilen sorunlarda (Merkür Retro’su) Venüs’ün burada sizi desteklediğine şahit olabilirsiniz.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunay sizlere maddi anlamda bazı sonlanmalar ve neticelenmeler sunabilecek. Sadece sizin değil hayatınızı paylaştığınız kişilerin ya da ailenizin de gelir ve giderleriyle ilgili bir neticelenme yaşanabilir. Uranüs’ün de bu dolunayda etkin olması ile bu konuların beklenmedik ya da aniden yaşanabilme potansiyeli de söz konusu olabilir.

Akrep burcu

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu akrep olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür bir süredir sizin burcunuzda gerilemekteydi ve bu sizleri birçok anlamda yavaşlattı ya da sorunlarla yüzleştirdi. Şimdi Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde düşüncelerinizde daha fazla geçmişe götürecek. Zaman zaman psikolojik anlamda zorlandığınızı da hissedebilirsiniz. 

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri her ne kadar psikolojik anlamda destekleyecek bir süreci müjdeliyor da Merkür’ün gerilemesi dönem dönem geçmişin anılarına takılıp kalabileceğinizi de söylüyor olacak. Ayrıca Venüs Terazi burcundayken sizler için terapi, şifa çalışmaları için uygun bir dönem olacak. Daha fazla bilinçaltınızı keşfetmenin tadını çıkarabileceksiniz. 

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunay sizlerin karşıt burcunda gerçekleşecek ve sizlere hem kendiniz hem hayatınızda var olan bir partner varsa onunla ilgili konularda bazı netleşmeler sunacak. Ayrıca bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Uranüs’ün de burada bulunması özellikle ilişkilerle ilgili beklenmedik ve ani netleşmeler ve gelişmeler yaşayabileceğinizi de söylüyor olacak. 

Yay burcu

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek.  Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde arkadaş çevreniz ve sosyal alanlarınızda olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri aynı zamanda bir süre bu alanlarda destekleyecek.  Arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebileceğiniz bir dönemin başlangıcı olacak. Daha çok dışarı çıkmak ve daha çok sosyalleşmek isteyeceksiniz. Ayrıca gruplarda ve sosyal hayatta öne çıkacak ve arkadaşlarınızdan destek göreceksiniz. Sanatla ilgilenen bir Yay burcuysanız sanat ve sanatçı çevrelere girmeniz de mümkün olabilir. Ancak yine de bir süre Merkür’ün de bu alanlarda dolaştığını unutmayın, yeni arkadaşlıklar kurmaktan veya yeni sosyal ortamlara girmekten bir dönem daha uzak durmaya çalışın ve mevcut arkadaşlarınızla olan iyi vakitlere odaklanın.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Bu dolunay sizlerin iş ortamınızda ve çalışma alanınızda bazı tamamlanmalar sağlayacak. Özellikle bu dolunaya Uranüs’ün eşlik etmesi bu tamamlanmaların ani ve plansız olabileceğini vurguluyor olacak. Kariyer hayatınızda özgürleşmek ve hayatınızda iş anlamında artık bağımsızlığı sağlamak istemeniz de mümkün. Yanınızda çalışan veya birlikte çalıştığınız kişilerin de aniden özgürleşmek istemeleri de söz konusu olabilir.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde meslek çevrenizle ve iş hayatınızda olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri aynı zamanda bir süre bu alanlarda destekleyecek. Kariyer ve iş anlamında güzel bir zamana giriyor olacaksınız. Venüs’ün Terazi burcu zamanında iş hayatınızda bazı ilerlemeler ve gelişmeler gözlemleyebilirsiniz. Yeteneklerinizin arttığı ya da keşfedilmeye başlandığı bir dönem de sizleri bekliyor olacak. Ancak yine de bir süre Merkür’ün de bu alanlarda dolaştığını unutmayın, yeni iş ve kariyer girişimlerine yönelmeyin ve mevcut iş ve kariyer alanlarınızda sağlayabileceğiniz gelişime odaklanmaya çalışın.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Bu dolunay sizlerin aşk hayatını, sosyal alanlarınızı hedef alacak. Aşk hayatınızda bazı tamamlanmalar ya da netleşmeler görebilirsiniz. Bununla birlikte ebeveyn olan Oğlak burçları için de bu dolunay çocuklarıyla ilgili bazı konularda netleşmeler sunabilir. Ancak bu dolunayda Uranüs’ün de eşlik ettiğini unutmamak gerek. Uranüs’ün olduğu yerde beklenmeyeni beklemek gerekir. Bu sebeple bu dolunayda hayatınızda oluşabilecek sonlanma ve tamamlanmalar aniden ve beklemediğiniz şekilde gerçekleşebilir.  

Kova burcu

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde hukuksal işlerde, eğitim çevrenizle, akrabalarınız ya da aile büyüklerinizle olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması sizleri aynı zamanda bir süre bu alanlarda destekleyecek. Seyahat planlarınız bu dönemde artacak. Eğitim hayatınızda iyileşmeler görebileceksiniz. Bununla birlikte süregelen bir hukuksal meselenin de Venüs’ün desteğiyle çözümlenmesi mümkün olabilecek. Aynı zamanda din, felsefe, kültür ve tarih gibi konulara merakınız varsa bu dönemde arttığına şahit olabilirsiniz. Ancak yine de bir süre Merkür’ün de bu alanlarda dolaştığını unutmayın, özellikle seyahat planlarınızı iyi gözden geçirin, hukuksal meselelerle ilgili yeni bir girişimde bulunmayın ve iletişimde yanlış anlaşılmaların oluşmaması için söz düellolarından kaçınmaya çalışın. 

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Bu dolunay sizlerin ev ve aile hayatınıza ilişkin bazı bazı tamamlanmalar sağlayacak. Özellikle bu dolunaya Uranüs’ün eşlik etmesi bu tamamlanmaların ani ve plansız olabileceğini vurguluyor olacak. Aile hayatınızda özgürleşmek istememeniz ya da artık bağımsızlığı sağlamak istemeniz de mümkün. Gayrimenkul ve alım-satım konularıyla ilgili tamamlanmasını beklediğiniz konular varsa, bu dolunayda bunların da tamamlanması mümkün. 

Balık burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar;

Bu hafta Merkür Terazi burcuna geçecek ve Retro hareketine (gerileme) bir süre Terazi burcunda devam edecek. Merkür’ün Terazi burcunda gerileyecek olması sizleri bu dönemde maddi hayatınızı paylaştığınız kişilerle ya da ortak kaynaklarınız olan kişilerle olan diyaloglarda yanlış anlaşılmalara karşı uyarıyor olacak.

Venüs’ün de bu hafta Terazi burcuna geçecek olması aynı alanlarda bazı desteklerin de olduğunu söylüyor olacak. Sizleri maddi anlamda daha rahat bir dönemin beklediğini müjdeleyecek. Maddi anlamda hem sizin hem de hayatınızı paylaştığınız kişilerin de kaynaklarında iyileşmeler yaşanabilecek. Borç ve ödemelerin de rahatladığına şahit olabilirsiniz. Ancak Merkür gerilemesinin de bir süre bu alanlarda olduğunu unutmamak gerek. Eskide kalan ödemeler bu dönem de hala belirmeye devam edebilir ve yeni bir finansal girişim için bir süre beklemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Haftanın en önemli gökyüzü olayı ise Boğa burcunda karşılayacağımız dolunay olacak. Dolunaylar sonlanma ve tamamlanma enerjileri taşırlar. Bu dolunaya bir de Uranüs eşlik edecek. Bu dolunay ile yakın çevrenizle olan durumlarla veya kardeşlerinizle ilgili bazı konularda netlikler yaşayabilirsiniz. Ayrıca alışveriş ve ticaret konularında da bazı hususlar bu dolunayla tamamlanabilir. Eğitim anlamında beklediğiniz durumların gerçekleştiğine şahit olabilirsiniz. Seyahatlerle ilgili durumlarda gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu dolunaya Uranüs’ün de eşlik edecek olması bazı plansız ve ani sonlanmaların da yaşanabilme potansiyelini doğuracaktır. Özellikle plansız seyahatler ya da beklenmedik bazı etkiler bu dolunayla gündeminizde olabilir.

İlginizi çekebilir: Ekim 2020 Astroloji YorumlarıAstrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...BLOOM SHOP