Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (27 Aralık – 2 Ocak) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi zorlu görevleri tamamlamak için ihtiyacınız olacak dayanıklılığı ve azmi bulabilirsiniz. Gerginlik ve sinirinizi fiziksel bir iş yaparak bünyenizden atmak isteyebilirsiniz. Eforlarınız gurur duyabileceğiniz uzun ömürlü başarılara vesile olabilir. Hafta sonu popülerliğinizin, pozitif ruh halinizin ve keyifli sohbetlerin tadını çıkarabilirsiniz. Geniş perspektifinize, güçlü sezgilerine güvenerek geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden cumaya çevrenizden rahatlıkla yardım isteyebilir veya istekleriniz doğrultusunda ikna edici olabilirsiniz. Etki gücünüz sayesinde sizin için karlı olacak anlaşmalar, pazarlıklar yapabilirsiniz. Sizi fikirleri veya planlarıyla çok etkileyecek bir kişi ile tanışabilir, karmik bir arkadaşlığa başlayabilirsiniz. Hafta sonu size güzel haberler, heyecan ve optimizm getirebilir. Şansın yanınızda olduğunu hissedebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya hayattan daha büyük keyif aldığınızı ve iç dengenizi yakaladığınızı hissedebilirsiniz. Çevreniz dramalarla uğraşırken siz tüm bu gerginlikten uzakta kalabilirsiniz. Bu zamanı ilişkilerinizdeki gerginlikleri çözmek, duygusal bağlarınızı güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Perşembeden pazara sabrınız, kararlılığınız, güçlü iş etiğiniz sayesinde yavaş ama emin adımlarla gelişim sağlayabilirsiniz. Hedefleriniz ve planlarınız doğrultusunda konsantrasyonunuzu koruyabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden salıya duygusal olarak olgunlaşabilir, özel hayatınızda dengeyi yakalayabilirsiniz. Çevreniz size dertleşmek, tavsiye almak için gelebilir. Ailenizin hayatınızdaki önemi artabilir ve çocukluğunuza dair önemli anılar hatırlayabilirsiniz. İlişkilerinizde bağlılık ve sadakat önem kazanabilir. Çarşambadan pazara yeni deneyimler yaşamak ve insanlara tanışma arzunuz doğrultusunda hayatınızda önemli değişimler yapabilirsiniz. Gelecekte yaşayacağınız iyi olayların heyecan ve beklentisini şimdiden hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreçte aradığınız duygusal desteği görebilirsiniz. Evinizin mahremiyetinde sevdiklerinizle bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Samimi sohbetleriniz sayesinde insanlar ile daha bilinçaltı düzeyinde bağlantılar kurabilirsiniz. Perşembeden pazara olan süreçte önceden göstermiş olduğunuz çabalarınızdan başarı ve tanınma elde edebilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için dengeli ve kararlı bir tutum sergileyebilirsiniz. Sizden yaşça büyük kişilerden rehberlik alabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreç, eğlence ve arkadaşça hisleri beraberinde getirebilir. İlişkilerinizde daha az stres hissetmeniz, sosyalleşmelerinizi daha keyifli kılabilir. Sevgi ve şefkatinizi ifade etme konusunda kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Perşembeden pazara heyecan ve beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Merak ve yaratıcılığınızın artmasıyla yeni deneyimler ve artan verimlilik yaşayabilirsiniz. Güçlü sezgileriniz geleceğe bakış açınızda önemli bir rol oynayabilir.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı günleri aileniz veya yakın partneriniz için artan sorumluluk duygusu hissedebilirsiniz. Evinizde daha rahat bir atmosfer sağlamak için çalışabilirsiniz. Uzun süredir devam eden mantıksız korkularınızın üstesinden gelebilecek gücü ve rasyonel düşünceyi içinizde bulabilirsiniz. Çarşambadan pazara olan süreçte yaratıcı ve orijinal tarafınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Artan öz farkındalığınız ve açık fikirliliğiniz; farklı veya eksantrik olarak görülme konusunda rahat bir tutum sergilemenizi sağlayabilir.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya, uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz dayanıklılığı kazanabilirsiniz. Sabrınızın ve hırsınız karışımı, ne kadar uzun sürerse sürsün, elinizden gelenin en iyisini yapmanızı sağlayabilir. Güçlü iş ahlakınız, detaylara verdiğiniz önem ve güvenilirliğiniz sayesinde birçok kişinin saygısını ve hayranlığını kazanabilirsiniz. Cumartesi ve pazar iyi fikirleriniz, olumlu düşünceleriniz ve gelişmiş iletişim becerileriniz ile keyifli sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. Geleceğiniz için planlar yapmak, fikirlerini tanıtmak için ideal bir hafta sonu olabilir.

Yay burcu

Hafta içi, uzun vadeli başarıya ulaşmak için içinizde yoğun bir tutku, cesaret, özveri ve dayanıklılık hissedebilirsiniz. Sıkı çalışmanız ve öz disiplininiz sayenizde çevrenizden saygı ve destek görebilirsiniz. Artan dikkatiniz ve cesaretiniz risk almak için önünüze güzel fırsatlar çıkarabilir. Hafta sonu ise yoğun düşüncelere kapılabilir, ileriye yönelik planlar yapmak isteyebilirsiniz. Güçlü iletişim yeteneğiniz sayesinde bu sürede anlaşmalar yapabilir, iş sözleşmeleri imzalayabilir veya bir tatile ya da bambaşka bir maceraya atılmak isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu

Haftanın ilk beş günü, artan konsantrasyonunuz ve meraklı tavrınız sayesinde gizemli veya ciddi konular üzerinde kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz. Karmaşık ilişki sorunlarını çözmek içinse ideal bir sürecin içerisine girebilirsiniz. Daha derin ve etkili iletişim tarzınız sayesinde fikirleriniz ve planlarınız için destek görebilirsiniz. Haftanın son iki günü ise uzun vadeli hedeflerinize doğru istikrarlı bir şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz. Kendinizi tüm işlerinizde daha sorumlu bir tavır takınırken bulabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesi ve salı, her şeye yeniden başlamanız gerektiği fikrine kapılabilir, karmaşık problemleri çözmek için önemli adımlar atabilirsiniz. Bu süreçte canınızı sıkabilecek durumlarla karşı karşıya kalabilir, sinirlerinizin gerildiğini hissedebilirsiniz. Ancak öfkenizin, hedeflerinizin önüne geçmesini önlemek için kendi kendinizi kontrol etmeniz gerekebilir. Karar vermekle harekete geçmek arasında biraz zaman ayırmanız faydalı olabilir. Çarşambadan pazara ise en zorlu görevleri üstlenmek için gereken güce, hırsa ve azme sahip olabilirsiniz. Artan cinsel dürtüleriniz ve cinsel çekiciliğiniz ise yeni veya mevcut ilişkilerinizde olumlu dönüşümlerin yaşanmasına neden olabilir.

Balık burcu

Haftanın ilk üç günü, duygularınızla temas halinde olacak ve sezgisel olarak doğru şeyi doğru zamanda söyleyebilirsiniz. Sosyalleşmek, arkadaş edinmek ve flört etmek için harika bir zamanın içerisine girebilirsiniz. Artan çekiciliğiniz ve sosyal becerileriniz sayesinde başarılarınız takdir görebilir, güzel iltifatlar alabilirsiniz. Perşembeden pazara ise derin ve yoğun düşünceler ile zihninizi meşgul edebilirsiniz. Zihninizin araştırmayı seven doğası, sırları ve entrikaları ortaya çıkarabilir. Güçlü sezgileriniz ile birleşen güçlü zekanız, başkalarıyla konuşurken sizi oldukça ikna edici kılabilir. Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP