Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya iç dünyanıza dönüş yaptığınız bir sürece girebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve karakterinizin farklı yanları çevrenizdekiler tarafından fark edilebilir. Rutinin dışına çıkarak sizin için tamamen yeni bir şeyler denemek isteyebilirsiniz. Konfor alanını bırakabildiğinizi görmek size daha fazla güç aşılayabilir ve çevrenizdeki sosyal çemberin genişlemesine yardımcı olabilir. Hafta sonu kariyerinize odaklanarak uzun vadeli planlara yönelebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden cumaya enteresan düşünce şekilleriniz ve mizah yönünüz bir araya gelerek sosyalleşmenize katkı sağlayabilir. Sizden genç, heyecanlı, farklı arka planları olan kişilere ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Açık fikirliliğiniz ve gelecek hedeflere yönelik odağınız yeni şeyler keşfetmenize destek olabilir. Hafta sonu kendinizi duygusal açıdan daha hassas hissedebilir, çevrenizdeki insanlarla bu duygusallık çerçevesinde bağ kurabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye yeni heyecanlar, pozitif dönüşümler, kişisel özgürlük gibi konular gündeminizde olabilir. Rutini kırmak için çok büyük bir istek duyabilirsiniz ve bu istekle daha esnek, açık fikirli, zor deneyimlerden bile keyif alan yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizle ilgili güvensizlik hissettiğiniz bazı anlar karşınıza çıkabilir. Bu güvensizlik dış görünüşünüz ya da çevreniz tarafından algılanma biçiminizle ilgili olabilir. Düşüncelerin her zaman gerçeği yansıtmadığını aklınızdan çıkarmayın.

Yengeç burcu

Hafta içi size yeni umutlarla geliyor. Geleceğe yönelik taze umutlar ve uzun vadeli planlar gündeminizde olabilir. Genel resme bakarken küçük detayları da atlamamanız gerektiğini unutmayın. Dikkatsizlik ve odaklanma sorunu bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Perşembeden pazara zihinsel işler sizin için artış gösterebilir. Kendinizi yaratıcı bir işle uğraşırken veya hayatınızla ilgili bazı fırsatları değerlendirirken bulabilirsiniz. Farkındalık geliştirmek için ideal bir zaman.

Aslan burcu

Tutku ve spiritüelliğin ön planda olduğu bu hafta Aslan burçları için inandıkları adına savaşmayı öğütlüyor. Kendinizi daha romantik ve duygusal hissedebileceğiniz hafta içi boyunca, partnerinizle duygusal ve cinsel anlamda özel zamanlar geçirebilirsiniz. Cumadan pazara kadarki süreçte de mutluluk, huzur, kendini keşif gibi konularda cömert davranmaya başlayabilirsiniz. Sağlığınıza, beslenme ve egzersizinize önem verdiğiniz bu hafta size çok iyi gelebilir.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya farklı bir rutine yöneldiğinizi fark edebilirsiniz. Heyecan verici haberler veya fırsatlar hayatınıza dahil olabilir. Çalışma, düşünme, üretme gibi konularda aktif rol alabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleri Başak burcunda yükselişe geçecek olan Ay, özel hayatınıza ve aile yaşamınıza etki ediyor olacak. Kendinizi her zamankinden daha duygusal hissedebilirsiniz. İç huzurunuzun hayatınıza yön vermesine izin verin.

Terazi burcu

Çekiciliğinizin arttığını fark edeceğiniz ve romantik ilişkileri kendinize çekeceğiniz bir haftaya giriş yapıyor olabilirsiniz. Derinlikli ilişkiler kurmak ve kendinizi sorguladığınız sohbetler etmekten keyif alacağınız bu hafta halihazırda var olan ilişkileriniz de farklı bir boyut kazanabilir. Yüksek ve iyileştirici enerjilerin sizi destekliyor olduğu bu günlerde özgüveniniz ve sosyal yönünüz öne çıkabilir.  Risk almak istiyorsanız evren sizin arkanızda!

Akrep burcu

Zihninizin hızlandığını, iletişim yeteneklerinizin geliştiğini ve kendinizi çok daha rahat bir şekilde ifade etmeye başladığınızı hissedebileceğiniz bu hafta her zamankine göre çok daha girişken algılanabilirsiniz. Kendinize çok da güvenmediğiniz konularda otoritelerden destek almanız ve güvendiğiniz kişilere fikir danışmanız emin adımlarla ilerlemenize yardımcı olacaktır. Sözlerinizi seçerken dikkatli olun zira bu dönem yanlış anlaşılmalara oldukça açıksınız.

Yay burcu

Çekiciliğiniz her zamankinden de yüksek! Romantik ilişkileri ve bulunduğunuz ortamdaki ilgiyi üzerinize çekmekte hiç zorlanmadığınız bir döneme giriyor olabilirsiniz. Ruhunuzu beslemenin ve kendinizi tanımanın hayatınızda ön plana çıkmasıyla partnerinizde de aynı özellikleri aramaya başlayabilirsiniz. Sevgi vermek ve almak arasındaki dengeyi kurmakta zorlanabileceğiniz bu günleri aileniz ve yakın arkadaşlarınızla geçirmeniz kafanızdaki fikirlerin berraklaşmasına yardımcı olabilir. Değerinizin farkında olmak size güzel insanlar getirecektir!

Oğlak burcu

Ruhunuzu besleyecek insanlarla tanışacağınız ve derin sohbetlerle dolup taşacak bir döneme giriş yapıyorsunuz. Rüyalarınız ve aklınızdan geçen fikirlerin farkında olarak hayatınızla alakalı küçük ipuçları yakalayabilirsiniz. Hayal gücünüzün arttığı ve fikirlerinizin daha da somutlaştığı bu süreçte içinizi dinlemek, meditasyon yapmak ve fikirlerinizi kâğıda dökmek gelecek planlarınızın netleşmesine yardımcı olabilir. Sevdiklerinizle zaman geçirmek size çok iyi gelecek!

Kova burcu

Romantik, duygusal ve derin hislerle dolacağınız, sizi içi dünyanızı keşfetmeye davet eden bir sürece giriyor olabilirsiniz. Etik değerlerinizin her zamankinden çok daha ağır bastığı bu günlerde inandıklarınızın arkasında olabilir ve haklı olduğunu düşündüğünüz kişiler için sesinizi çıkartabilirsiniz. Sosyal yönünüzün de artacağı bu hafta farklı insanlar tanımak ve değişik ortamlara girmek size kendinizi iyi hissettirebilir. Bu süreçte aileniz ve yakın çevrenizin desteğini görmek özgüveninizi geliştirmenize yardımcı olabilir.

Balık burcu

Zihninizin açıldığını hissedebileceğiniz ve yeni fırsatları kolaylıkla fark edebileceğiniz güzel bir süreç sizin için başlıyor olabilir. Sosyal hayattan her zamankine göre daha fazla keyif alacağınız, farklı insanlarla farklı konularda sohbet etmekten zevk alacağınız ve yeni insanları hayatınıza katacağınız bu günlerde hayat görüşünüzün değiştiğini hissedebilirsiniz. Yeni işlere başlamak, yarım bıraktıklarınızı bitirmek ve yeni planlar kurmak için oldukça elverişli günlerde olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz bu günlerde duygusal tepkiler vermeden önce hissettiklerinizi anlamaya çalışmanızda fayda var.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP