Koç burcu

Hafta içi boyunca kendinizi son derece rahat, sosyal ve huzurlu hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara destek olabilir, onları mutlu etmek için birçok şey yapabilirsiniz. Aşk hayatınız da bu pozitif halinizden iyi yönde etkilenebilir. Dolayısıyla flört etmek ve yeni birileriyle tanışmak için oldukça uygun bir hafta içerisinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Sevgi ve ilginizi güzel sözler, jestler, hediyeler ve sürprizler gibi tatlı yollarla gösterebilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta spiritüelliğinizi ön plana çıkararak kişisel gelişiminiz adına sağlam adımlar atabilirsiniz. İçgüdülerinizi dinlemeniz ve hayallerinizin peşinden yürümeniz yeni maceralara, romantizme, mutluluğa ve başarıya ulaşmanızı sağlayabilir. Hafta sonu duygusal yaklaşımlarınızın, davranış ve düşüncelerinizin altında yatan gerçek nedenleri keşfetmeye odaklanabilirsiniz. Bu süreçte meditasyon ve diğer rahatlatıcı teknikler size yardımcı olabilir.

İkizler burcu

Hafta içi boyunca iyimserlik, cömertlik, iyi şans, güzel haberler gibi birçok pozitif durumla karşılaşabilirsiniz. İçgüdülerinizi dinlemeniz, geleceğe odaklı tavrınız, olumlu düşünme gücünüz daha fazla sosyalleşmenize, çalışmanıza, planlar yapmanıza yardım sağlayabilir. Hafta sonunun gelmesiyle ilişkilerinizdeki uyumu, anlaşmayı ve sevgiyi fark edebilirsiniz. Karşınızdaki kişiye ne kadar özel olduğunu hissettirmeyi unutmayın!

Yengeç burcu

Küçük detaylarda boğulmadan büyük resmi görmek için mükemmel bir zaman. Bu hafta odak noktalarınızı değiştirerek fikir ve teorilerinizi daha içgüdüsel ve yaratıcı yollara yönlendirebilirsiniz. Spiritüel pratikler, rüyalar, sanatsal işler, kreatif üretim, edebiyat, şarkı söylemek ve dans etmek gibi aktiviteler gündeminizde olabilir. Hafta sonu pozitif enerjiyle sarınıp sarmalanarak kendinizi daha güçlü ve güvende hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya uzun vadeli planlar yaparak kendinize yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Arkadaşlıklarınız ve partnerlikleriniz gelecek odaklı, karşılıklı faydaya dayalı, sağlıklı ilişkiler olabilir. Hafta sonunun gelmesiyle beraber açık fikirliliğiniz ve esnekliğiniz sizi farklı bir seviyeye taşıyarak hayatınızda bazı değişiklikler yaratabilir. Bu hafta elektronik aletler ve mekanik cihazlarla uğraşmak için iyi bir hafta olmayabilir, bazı teknik aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz.

Başak burcu

Hafta içi boyunca ilgi odağı olduğunuzu fark edebilirsiniz. İletişim becerilerinizin gelişmiş olması insanlardan bazı yardımlar talep etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca sözlü iletişimin yanı sıra beden dilinizle de ruh halinizi ve isteklerinizi belli etmenin yollarını bulabilirsiniz. İyi enerji sanat alanında, edebiyat, müzik ve dans gibi kategorilerde başarı elde etmenizi sağlayabilir. Hafta sonuna doğru kendinizi son derece huzurlu, stresten uzak, sevdiklerinizle sosyalleşirken bulabilirsiniz.

Terazi burcu

Haftanın ilk günlerinde aşk, para, uyum ve mutluluk etrafınızdan hiç ayrılmayacak! İyi karmanızın ve yolunda giden işlerinizin tadını çıkarmak için oldukça uygun bir süreçtesiniz. Bugüne kadar ortaya koyduğunuzun çabanızın ve uğraşlarınızın karşılığını almaya başladığınız bu günlerde karşınıza karlı anlaşmalar ve uzun vadede işinize yarayacak iş fırsatları çıkabilir. Sosyal anlamda da daha aktif olacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda her zamankine göre daha fazla dikkat çekiyor olmanız hem işinize yarayacak yeni ortaklıklar kurmanıza hem de yeni insanlarla tanışarak sosyal çevrenizi genişletmenize yardımcı olabilir.  

Akrep burcu

Geleceğinizi planlamak, var olan planlarınızı gözden geçirmek ve hedefleriniz doğrultusunda yeniden düzenlemek için ideal bir hafta sizleri bekliyor. Olumlu zihin yapınız, geniş ve bütüncül bakış açınız ve temkinli karar verme yeteneğiniz sayesinde önünüzü daha da net görmeye başlayacağınız bu günlerde kararlarınızı yakın çevrenizle de paylaşmak ve fikirlerini anlamak daha emin adımlar atmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca gergin durumların da rahatlıkla üstesinden geleceğiniz bir süreçtesiniz. Önemli sınavlar, toplantılar, sunumlar veya sosyal buluşmalarda her zamankine göre çok daha sakin ve rahat olmanız muhtemel.

Yay burcu

Rahatlamak, yaratıcı fikirler üretmek, sosyalleşmek ve kişisel gelişim konularına odaklanmak için oldukça elverişli günlerdesiniz. Bu süreçte çevrenizdeki insanları rahatlatan bir enerji saçabilirsiniz. Hislerinizin keskinleştiği bu süreçte aklınızı meşgul eden konular hakkında daha verimli düşünebilir ve yeni kararlar alabilirsiniz. Rüyalarınızın her zamankinden daha canlı olduğunu fark edebilirsiniz. Meditasyon yapmak ve kendinizle bağ kurmak için oldukça elverişli bir süreçtesiniz. Sosyal ortamlara girmek ve yeni insanlar tanımak bu günlerde kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

Oğlak burcu

Yeni bir aşk kapıda olabilir! Enerjinizin ve çekiciliğinizin arttığı bu günlerde girdiğiniz ortamlarda her zamankine göre daha fazla ilgi çektiğinizi fark edebilirsiniz. Yeni hobiler edinmek, rahatlamak, kendinize odaklanarak gelecek planları yapmak ve sevdiklerinizle zaman geçirmek için oldukça elverişli günlerdesiniz. Romantik bir ilişkiye başlamak, duygularınız hakkında konuşmak veya var olan ilişkinizi bir adım ileri taşımak için uygun günlerde olabilirsiniz. Bu süreçte kendinizi partnerinizle beraber yeni planlar yaparken bulabilirsiniz.

Kova burcu

Yeni haftada özellikle yakın çevreniz ve ailenizle beraber olmak size kendinizi rahat ve mutlu hissettirebilir. Stres dolu ilişkilerden uzak kalmak isteyeceğiniz bu günlerde kendinizi kapatma ve güvenli alanlarda kalma eğiliminde olabilirsiniz. Hediyeler alma olasılığınız da oldukça yüksek. Bu hediyeler maddi veya manevi şekilde kapınızı çalabilir. İletişim kanallarınızı ve yeteneklerinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. İlginizi çeken konularda derin ve detaylı araştırmalar yapmak yeni ilgi alanları ve hobiler edinmenize yardımcı olabilir.

Balık burcu

Hislerinizin her zamankine göre çok daha güçlü olacağı bir sürece giriş yapıyor olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlardan ve olaylardan etkilenmeye de daha açık olabilirsiniz. Bu süreçte özellikle sosyal ortamlarda hislerinize odaklanarak ve içinizden gelen sesi dinleyerek hareket etmenizde fayda olabilir. Yakın çevrenizin yanında kendinizi çok daha sakin ve rahat hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki fazla stresi ortadan kaldırmak için bir süre uzaklaşmak ve yalnız kalmak da iyi bir seçenek olabilir.

İlginizi çekebilir: Temmuz 2020 Astroloji YorumlarıLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP