Herkese merhaba,

Dopdolu bir haftaya merhaba diyoruz.

Gökyüzünde geçtiğimiz hafta başlayan Mars ve Satürn arasındaki gerilim, hafta başında da etkilerini sürdürecek.

Hafta başında Mars, bu defa iyicil gezegenimiz Venüs ile güzel bir temas yapacak. Venüs’ün Mars’a yapacağı bu temas Mars’ın rahatlamasına yardımcı olacak.

Ayrıca bu hafta, uzun bir dönemdir geri harekette olan ve hayatımızda yapılandırmamız gereken alanlarla ilgili bizleri detaylıca düşünmek zorunda bırakan Satürn, düz harekete geçecek.

2017 aralık ayından beri Oğlak burcunda yer alan Satürn de bu burçtaki son aylarını yaşıyor olacak ve 2020 Aralık ayına kadar, yani önümüzdeki 3 ay, hayatımızın Oğlak temalarıyla ilgili son kez düzenlemeler yapmamızı sağlayacak.

Haftanın gündemine oturacak olay ise Koç burcunda karşılayacak olduğumuz Dolunay olacak. Koç burcunun öncü ve risk alan doğasıyla hayatımızdaki “ben” bilinci bu dolunayda ortaya çıkacak.  Ancak Mars’ın da Koç burcunda ve Retro olduğunu düşündüğümüzde dolunayda sakin kalmak kolay olmayacak.

Haftanın son olayı ise Venüs’ün Pazar günü burç değiştirerek Başak burcuna geçmesi olacak. Artık ilişkilerdeki heyecanlı doğamız sonbaharın havasına bürünecek. Zaman zaman ilişkilerde mükemmeli arayacak, zaman zamansa aşkta temkinli ve gerçekçi yaklaşmak isteyeceğimiz bir dönem başlayacak.

Koç burcu

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Sizin burcunuzda gerileyen Mars, hafta başında yine kariyer hayatınıza işaret edecek. Hafta başında kariyer ve hayat planlarınızda zorlanmalar gündeme gelebilir.

Ancak Satürn bu hafta düz harekete geçiyor olacak. Uzun zamandır sizlere yaşam hedeflerinizi ve hayattaki statünüzü sorgulatan Satürn, artık bu alanlarda daha kolay disipline olmanıza olanak tanıyacak.

2 Ekim’de sizin burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay’dan ise hafta genelinde etkileneceksiniz.

Dolunay bazı bitişleri sembolize ettiği ve bu dolunay sizin burcunuzda gerçekleştiği için kendinizle ilgili, iş hayatınız, sosyal hayatınız ve aile hayatınızla ilgili netlikler ve tamamlanmalar görebileceğiniz bir hafta olacak.

Dolunay enerjisine karışacak olan Mars Retrosu ise almanız gereken kararları dürtülerinizle değil, kendinizin ve bütünün hayrına olacak şekilde düşünerek almanız gerektiğini hatırlatacak. Aynı şekilde Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, hayatınızda yaşanacak bu tamamlanmalarda ruhsal acılar hissettirse de sonunda mutlaka şifayla gelecek.

Haftanın sonuna doğru ise Venüs’ün burç değiştirerek Başak burcuna geçmesiyle iş hayatınız hareketlenecek. Hem düz harekete geçen Satürn hem de burç değiştirerek Başak burcuna geçen Venüs, bundan sonra maddi anlamda ve kariyer hayatınızda olumlu bir döneme adım attığınızı söylüyor olacak.

Boğa burcu

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Özellikle haftanın başında hukuksal alanda ya da eğitim, öğretim gibi konularda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Bunun haricinde sisteme karşı inancınızı yitirmiş hissediyor ve biraz inançsız bir dönemden geçiyor olabilirsiniz.

Ancak güzel haber, Satürn bu hafta düz harekete geçiyor olacak. Satürn düz harekete geçtiğinde yukarıda bahsettiğim alanlarda son bir yapılandırmaya gitmeniz için size yardımcı olacak. Tecrübelerinizin kıymetlendiği bir dönem de sizi bekliyor olacak.

Bu hafta 2 Ekim’de Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Dolunay’lar beraberinde bazı bitişleri ve tamamlanmaları getirir. Bu Dolunay’da hayatınızda tamamlanan olaylar iradesi dışında gerçekleşebilir.  Ancak Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, belki de uzun zamandır beklediğiniz alanlarda şifaya kavuşmanıza yardım edecek.

Haftanın sonuna doğru ise Venüs’ün burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Başak burcuna geçecek Venüs, sizlere keyifli bir dönemin başladığını da işaret ediyor olacak. Aşktan yana şanslı olabileceğiniz, parasal yönden iyi hissedeceğiniz ve aktivitelerde daha çok yer aldığınız bir dönem sizi bekliyor olacak. Ebeveyn olan Boğa burçları ise çocuklarının hayatı, sağlığı ve refahıyla ilgili güzel bir döneme giriş yapacaklar.

İkizler burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Özellikle haftanın başında sosyal hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar ya da engellerle karşılaşma durumunuz devam edebilir.

Ancak Satürn bu hafta düz harekete geçiyor olacak. Satürn düz harekete geçtiğinde uzun süredir maddi konularını yapılandırma sürecinde olan İkizler ve yükselen İkizler burçları için yavaşlayan süreç yeniden hızlanacak. Kredi, borç, ödemeler diğer maddi konularında yaşanan yavaşlamaların son bulmasıyla yapılandırma süreciniz Aralık ayına kadar daha rahat bir akışta devam edecek.

Bu hafta 2 Ekim’de Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Dolunaylar bazı bitişleri ve tamamlanmaları meydana getirir. Bu Dolunay’da bir grup, bir topluluk ya da çevreye ait konularda bazı netleşmeler yaşayabilirsiniz. Bir süredir ait olduğu ortamı bulmakta zorlanan bir İkizler burcuysanız bu dolunay sizlere bu konularda çözümler sunacak.  Ancak Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, çevrenizden alabileceğiniz yaralara açık olduğunuzu ama şifanın da dolunayla birlikte kapıda beklediğini müjdeliyor olacak.

Haftanın sonuna doğru ise Venüs’ün burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Başak burcuna geçecek Venüs sizlere aile hayatınızda keyifli bir dönemin başladığını da işaret ediyor olacak. Ailenizden yana yüz güldürücü gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca evinizi güzelleştirdiğiniz bir dönem olabilir ya da ev / alan değişikliği yapabilir, yeni bir alanda güzel günler sizleri bekliyor olabilir.  

Yengeç burcu

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yer alan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Partner ve ortaklıklar ile hayatınızı çizmek istediğiniz yol arasında kalmış hissediyorsanız haftanın başında biraz daha bu engeller ve mücadeleler mevcudiyetini koruyor olacak.

Ancak iyi haber, Satürn artık bu hafta düz harekete geçiyor. Uzun bir süredir Oğlak burcunda yer alan Satürn bir de gerileme hareketiyle birlikte siz Yengeç ve yükselen Yengeç’leri de son zamanlarda ciddi sınavlara tabi tuttu. Özellikle ikili ilişkiler alanında hayatınızda bir yapılanma sürecinden geçiyorsunuz. Belki düşmanlıklar ve stresli ilişkiler içine çekildiniz. Şimdi düz harekete geçecek olan Satürn son kez partner ve ikili ilişkilerinizle ilgili düzeni sağlamanız için yavaşlayan durumları hızlandırıyor olacak. 

Haftanın önemli görünümlerinden biri ise 2 Ekim’de gerçekleşecek olan Dolunay olacak.

Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, sizlere kariyer alanında bazı netlikler ve sonlanmalar sunuyor olacak. Bu Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, belki de bu alanda netleşmelerin kolay olmayacağını ama sonucun sizin ve bütünün hayrına olacağını da söylüyor olacak.  

Haftanın sonuna doğru ise Venüs burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Başak burcuna geçecek Venüs, sizlere; bundan sonraki günlerde daha çok hareket halinde olacağınızı, ufak seyahatlerde bulunmaktan keyif alacağınızı ve akrabalarınızla daha çok ilgilenebileceğinizi söylüyor olacak.

Aslan burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Özellikle haftanın başında iş alanınızda zorlanmalar ve motivasyon düşüklükleri yaşayabilirsiniz. Ayrıca günlük rutinleriniz içerisinde koştururken kendinizi yorgun hissetmeniz de mümkün.

Ancak Satürn uzun bir aradan sonra bu hafta Retro hareketini bitiriyor ve düz harekete geçiyor olacak. Satürn düz harekete geçtiğinde artık iş ortamınıza ait hususlar ve bu alandaki hedeflerinize yönelik yavaşlamalar ortadan kalkacak. Sağlıkla ilgili bazı gecikmeler de son bulacak ve yavaş ilerlediğini düşündüğünüz prosedürlerde de hızlanmalar yaşanması mümkün olacak.

Bu haftanın önemli olaylarından bir diğer 2 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay olacak.

Dolunaylar bazı bitişleri ve tamamlanmaları meydana getirir. Bu Dolunay’da sizlere hayatınızda ilerlediğiniz yollar ve bu yollarda izlediğiniz tutumla ilgili bazı farkındalıklar sağlıyor olacak. Ancak zaman zaman cesaretinizin kırıldığını hissedebilirsiniz. Cesaretinizi geri toplamak ve ruhsal bütünlüğünüzü sağlamak bu Dolunay’da sizlerin ödevi olacak. Yurtdışı bağlantılı işler hareketlenebilir veya hukuksal anlamda sonlanması gereken durumlar da bu Dolunay’la tamamlanabilir.

Haftanın sonuna doğru ise Venüs burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Sizin burcunuzdan çıkan Venüs, önümüzdeki dönemde para ve finansal alanlarınızda hareketlenme sağlıyor olacak. Maddi ve manevi kaynaklarınızın değerini daha çok bildiğiniz bir döneme giriş yapıyor olacaksınız.

Başak burcu

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Özellikle haftanın başında kendinizi keyifsiz hissettiğinize şahit olabilirsiniz. Aşk hayatı, sosyal hayat veya hobilerinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Ödemeler yüzünden eğlenceye ara vermeniz de gerekebilir.

Ancak güzel haber, Satürn’ün bu hafta itibariyle nihayet düz harekete geçiyor!

Satürn’ün düz harekete geçmesiyle farkındalığınızın arttığı bir dönem yeniden başlıyor olacak. Ancak Satürn bir süre daha aşk, ilişkiler ve eğlence hayatınız arasındaki dengeleri kurabilmeniz için sizi bazı testlere tabi tutmaya devam edecek. Çocuğu olan bir Başak burcuysanız, çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız konusunda daha olumlu bir dönem de sizleri bekliyor.

Bu hafta 2 Ekim’de Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Dolunaylar bazı bitişleri ve tamamlanmaları meydana getirir. Bu Dolunay’da ödemelerinizle ilgili bazı durumları sonuca bağlayabilirsiniz. Eş, partner ya da aileyle birlikte olan kazanımlarınız konusunda da bazı netleşmeler söz konusu olabilir. Ancak Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, harcamalarınızla ilgili durumların bazı içsel huzursuzluklarınızı tetikleyebileceğini de söylüyor.

Haftanın sonuna doğru ise Venüs burç değiştirerek artık sizin burcunuza geçecek. Başak burçları için çok keyifli bir dönem böylece başlıyor olacak. Bir süredir kendini yalnızlaştıran ve içe kapanan Başak burçları için sosyalleşme ve hayattan keyif alma zamanı gelmiş olacak! Özgüveninizin arttığına da şahit olabilir ve kendinizde pozitif değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.  

Terazi burcu

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Özellikle haftanın başında ikili ilişkilerinizde ve ailenizle ilgili durumlarda bazı yanlış anlaşılmalar ya da engellerle karşılaşabilirsiniz.

Ancak Satürn bu hafta düz harekete geçiyor olacak. Satürn düz harekete geçtiğinde uzun zamandır ailenizle ilgili aksayan konuların hızlandığına ve bu konulardaki sorumluluklarınızın yeniden arttığına şahit olabilirsiniz. Ayrıca bir süredir yerleşim konusunda kararsız bir tutum içinde olan bir Terazi veya yükselen Terazi burcuysanız artık ev ve yerleşim konularında netleşmeler yaşayacak ve daha fazla köklendiğinizi hissedeceksiniz.

Bu haftanın önemli görünümlerinden biri ise 2 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay olacak. 

Dolunaylar bazı bitişleri ve tamamlanmaları meydana getirir. Bu Dolunay’da hayatınızda yer alan bir birliktelikle ilgili netleşme yaşayabilirsiniz. Partnerinizle ilgili konularda da bazı konular nihayete varabilir. Ancak Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, vereceğiniz kararların yaralayıcı olabileceğini fakat sonucun mutlaka şifaya dönüşeceğine işaret ediyor olacak.

Haftanın sonuna doğru ise Venüs burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Başak burcuna geçecek olan Venüs, sizlere kendinizle ilgili yeni farkındalıklar geliştirebileceğiniz bir dönemin kapılarını aralıyor olacak. Daha fazla meditasyon yapmak ve daha çok anda kalmak isteyebilirsiniz. Sosyal hayata duyduğunuz ilgi yerini bir süre öz şefkat dolu günlere bırakıyor olacak.  

Akrep burcu

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yer alan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı zorluklarla karşılaştığınız bu dönem hafta başında da mevcudiyetini koruyor olacak. Geçtiğimiz hafta sizin burcunuza geçen Merkür, iletişimde destekleyici olsa da Mars’ın agresyonuna kapılmamaya ve hem ilişkilerinizde hem çalışma ortamınızda da sakin kalmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Ancak iyi haber, Satürn’ün artık bu hafta düz harekete geçiyor olması olacak. Uzun bir süredir Oğlak burcunda yer alan Satürn bir de gerileme hareketiyle birlikte yukarıda bahsettiğimiz şekilde sizlerin iletişim alanlarını büyük ölçülerde etkiledi. Belki beklenen haberler aksadı veya imza gerektiren işlerde yavaşlamalar meydana geldi.  Şimdi düz harekete geçecek olan Satürn bu alanları yapılandırmanız ve daha emin adımlarla ilerleyebilmeniz için destek veriyor olacak.

Haftanın önemli görünümlerinden biri ise 2 Ekim’de gerçekleşecek olan Dolunay!

Koç burcunda gerçekleşecek olan bu Dolunay, sizlere kariyer ve iş alanında bazı netlikler ve sonlanmalar sunuyor olacak. Sağlığınızla ilgili de bazı kararlar almanız ya da bazı neticelere ulaşmanız mümkün. Ayrıca, bu Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, yaşanabilecek sonlanmaların kolay olmayacağını ama sonucun sizin ve bütünün hayrına olacağını da söylüyor olacak. 

Haftanın sonuna doğru ise Venüs burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Venüs, ilerleyen günlerde sizlere yeni çevreler ve sosyal ortamlar sunacak, ayrıca arkadaşlarınızla güzel günler de vaat ediyor olacak. 

Yay burcu

Sevgili Yay burçları ve Yükselen burcu Yay olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Özellikle haftanın başında sosyal hayatınızda bazı yanlış anlaşılmalar ya da engellerle karşılaşma durumunuz devam edebilir. Ayrıca maddi anlamda da bazı zorluklar hafta başında yeniden gündeme gelebilir.

Ancak Satürn bu hafta düz harekete geçiyor olacak. Satürn düz harekete geçtiği zaman, uzun süredir maddi konularda zorluklar ve engellere takılan Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar, bu engellerin azaldığına şahit olabilir. Satürn uzun bir süredir kaynaklar evinizde ilerlediği için kaynaklarınızı sağlam temellere oturtmanız konusunda da son uyarılarını yapıyor olacak.

Bu hafta 2 Ekim’de Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Dolunaylar bazı bitişleri ve tamamlanmaları meydana getirir. Bu Dolunay’da aşk hayatınızla ilgili bazı neticeler almanız söz konusu olabilir.  Ancak Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, sosyal hayatınızdan ve hayatta keyif aldığınız alanlardan yana yaralara açık olduğunuz bir Dolunay olacağını işaret ediyor olacak. Şiron yaralı şifacı olarak bilindiği için, her ne olursa olsun bütünün ve sizin şifanıza olsun!

Haftanın sonuna doğru ise Venüs’ün burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Başak burcuna geçecek olan Venüs sizlere önümüzdeki günlerde kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınızı müjdeliyor olacak. Kariyer hayatınız daha analitik ve prensipli davranabilir ve yeni ve keyifli gelişmelere de açık olabilirsiniz.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yer alan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Bir süredir sizin burcunuzda gerileyen Satürn’ün Mars’la yineleyeceği bu gerginlik, iş ortaklarınız ya da yakın ilişkilerinizden yana etki edecek. 

Ancak iyi haber, Satürn bu hafta düz harekete geçiyor olacak. Uzun bir süredir Oğlak burcunda yer alan Satürn, bir de gerileme hareketiyle birlikte hayatınızdaki birçok konuyu yavaşlattı ve sizleri içsel bir düşünme sürecine aldı.  Şimdi Satürn’ün düz harekete dönmesiyle beraber, kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişikliklerde daha sağlam adımlar atabileceksiniz. Ayrıca ilişkilerinizde de düzelmeler yaşadığınıza şahit olabilirsiniz. Satürn’ün sizin burcunuzda ilerlediği bu son günleri hayatınızla ilgili sağlam bir sistem kurmak üzere değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Haftanın önemli görünümlerinden bir diğeri ise; 2 Ekim’de gerçekleşecek olan Dolunay olacak.

Koç burcunda gerçekleşecek olan bu Dolunay, sizlere aile hayatınızla ilgili bazı netlikler ve sonlanmalar sunabilir. Ev değiştirmek isteyen bir Oğlak burcuysanız bu Dolunay’da bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Emlak alım satım işleri de bu Dolunay’la gündeminizde yer alabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken şey, bu Dolunay’a Şiron’un da eşlik ediyor olması. Şiron sizleri alacağınız risklerde açılabilecek yaralara karşı uyarırken, sonucun sizin ve bütünün şifasına olacağını da işaret ediyor olacak.   

Haftanın sonuna doğru ise Venüs burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Başak burcuna geçecek olan Venüs, bundan sonraki günlerde hareket halinde olacağınızı, seyahatlerden keyif alacağınızı, yeni bir öğretime başlayabileceğinizi ya da yeni bir dil öğrenebileceğinizi söylüyor olacak.  

Kova burcu

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn arasındaki gerilim hafta başında da devam ediyor olacak. Özellikle haftanın başında beklediğiniz haberleri alamayabilir ya da hukuksal, idari işlerde engellere takılabilirsiniz. 

Ancak Satürn uzun bir aradan sonra bu hafta Retro hareketini bitiriyor ve düz harekete geçiyor olacak. Satürn düz harekete geçtiğinde artık hayatınızdaki bazı tıkanıkların açılması söz konusu olacak. Bu hareket, Satürn’ün Kova burcuna geçmeden önceki son düz hareketi olacağından bu dönemde hayatınıza dair kazandığınız yeni bakış açılarına ve farkındalıklara daha sağlam bağlanabileceksiniz.

Bu haftanın önemli olaylarından bir diğer 2 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay olacak.

Dolunaylar bazı bitişleri ve tamamlanmaları meydana getirir. Bu Dolunay sizlere beklediğiniz haberlerle ilgili netleşme sağlayabilir. Bazı imzalar ve anlaşmalar gündeminize gelebilir. Eğitim hayatıyla ilgili de bazı hususlar nihayete erebilir. Ancak bu Dolunay’a karışacak olan Şiron, iletişimle ilgili bazı yaralar açılabileceğine işaret etmekte. Buna dikkat ettiğiniz takdirde yaranın akabinde şifa da kapıda olacak!

Haftanın sonuna doğru ise Venüs burç değiştirerek Başak burcuna geçecek ve sizlere beklediğiniz finansal kazançların gelebileceğini müjdeliyor olacak. Krediler, burslar ve ödüller gibi konular Venüs’ün Başak burcu seyahatiyle yüzünüzü güldürebilir. Hayatınızı paylaştığınız kişilerin maddi kazanımlarıyla ilgili de olumlu gelişmeler yaşanabilir. 

Balık burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar;

Geçen haftadan itibaren gökyüzünde yaşanan Mars ve Satürn gerilimi hafta başında da devam ediyor olacak. Özellikle haftanın başında sosyal hayatınızdan geri kalmanız söz konusu olabilir. Ayrıca gelecek planlarınıza dair konularda daha fazla emek vermek zorunda kalabilirsiniz, bazı krizler çıkabilir ve biraz yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. 

Ancak Satürn bu hafta düz harekete geçiyor olacak. Sosyal hayatınızda uzun zamandır yavaşlayan durumlarda hareketlenmelere şahit olabilirsiniz. Ancak Satürn uzun zamandır yapılandırdığınız bu alanın son kez üstünden geçmenizi de istiyor olacak. Ve ait olduğunuz grup ve ortamları keşfetme yolunuzda son kez Satürn’le birlikte sistemlerinizi kuruyor olacaksınız.

Bu hafta 2 Ekim’de Koç burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Dolunaylar bazı bitişleri ve tamamlanmaları meydana getirir. Bu Dolunay’da maddi bir konuyla ilgili netleşme yaşayabilirsiniz. Ayrıca finansal bir yatırım gündeme gelebilir ya da yeni bir sorumluluk yüklenmek durumunda kalabilirsiniz. Ancak Dolunay enerjisine karışacak olan Şiron, bazı konularda yaraların gündeme gelebileceğini hassasiyetin artabileceğini söylüyor olacak.

Haftanın sonuna doğru ise Venüs burç değiştirerek Başak burcuna geçecek. Sizlerin karşıt burcu olan Başak burcuna yerleşecek olan Venüs, hayatınızdaki karşıtlarınızı yani ilişkileri işaret ediyor olacak. İlginizin partnerlik ve ilişkilerde olduğu keyifli bir dönem başlıyor. Evli bir Balık burcuysanız ise eşinizle güzel zamanların başladığı bir döneme de girdiğinize şahit olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Eylül 2020 Astroloji YorumlarıAstrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP