Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesinden çarşambaya odağınıza ilişkilerinizi, iş görüşmelerinizi ve yatırım planlarınızı alabilirsiniz. Temeli sağlam ve güvenilir olan yeni arkadaşlıklar, ilişkiler, işbirliklerine başlayabilirsiniz. Perşembeden pazara yaratıcılığınızın ve zihinsel aktivitenizin artması iletişim becerilerinizi destekleyebilir. Düşüncelerinizi kaybetmemek için yazma pratiğini deneyebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı aldığınız ve görmek istediğiniz sevgi arasında bir dengesizlik hissedebilirsiniz. Daha ilgili olmasını beklediğiniz kişilerin sorumsuzca davrandığını düşünebilirsiniz. Sevgi görmek için daha çok çaba sarf etmek yerine aradığınız sevgiyi kendinize verebilirsiniz. Çarşambadan pazara yaratıcılığınızı ifade etmek için yoğun bir his duyabilirsiniz. Açık görüşlü, esnek ve farkındalığınız yüksek olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya gerçek ve samimi bir bağ hatta ilişki kurma isteğiniz artabilir. Var olan ilişkilerinizde kendinizi daha güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Perşembeden pazara düşünce akışınızın rahat, iletişiminizin güçlü olması profesyonel yaşamınıza fayda getirebilir. Bir isteğinizi elde etmek için hangi adımları atmanız gerektiğini bileceksiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi duygusallığınızın ve cinsel isteğinizin artması sizi romantik ilişkilerinize daha fazla zaman ayırmaya itebilir. Gerçek ve sağlam bir bağ kuracağınız sevecen ve ilgili bir kişi ile beraberliğe girebilirsiniz. Hafta sonu hayatınızın temposunun yükselmesi, yaşamı kaotik hissettirebilir. Çevrenizden aldığınız bilgi yükünün aniden artması kendinizi ifade etmekte zorlanmanıza ve yanlış anlaşılmalara yol açabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden salıya aşk ve finans hayatınızı etkileyecek küçük aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Çevrenizden sevginizi kanıtlamanız için baskı hissedebilirsiniz. Bu durumda yapabileceğiniz en iyi adım sıkı çalışıp pratik adımlar atmanız olabilir. Çarşambadan pazara zihniniz daha uyanık, hızlı, esnek ve yaratıcı çalışabilir. Yaşadığınız topluluk ile daha fazla temasa geçeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak burcu

Hafta içi yeni bir romantik ilişkiye başlayabilir veya var olan ilişkilerinizde daha derin bir samimiyet ve güven hissi oluşturabilirsiniz. Kendinizi güzel olan her şeye; müziğe, sanata, doğaya çekilirken bulabilirsiniz. Hafta sonu arkadaş sohbetleriniz daha düşündürücü ve keyifli geçebilir. Sizinle aynı fikirde olmayan kişilerle zıtlaşmamaya, fikirlerinizi açık, bilinçli ve saygılı şekilde ifade etmeye çalışmalısınız.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye aileniz ve varsa romantik partnerinize karşı daha büyük bir sorumluluk duyabilirsiniz. Evinizde zaman geçirmekten, sevdiklerinize yemek hazırlamaktan, temizlik ve düzenlemeden keyif duyabilirsiniz. Hafta sonu zorlu işleri tamamlayacak dayanıklılığı ve sabrı kendinizde bulabilirsiniz. Eforlarınızın karşılığını yakın zamanda alabilir, taktir ve saygı görebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı romantik ilişkilerinizde yaşadığınız pürüzler sizi utangaçlığa, kendinizi çekmeye ve soğuk davranmaya itebilir. Özellikle kendinize yönelttiğiniz eleştiri oklarının kaynağını tespit etmeli ve mutluluğunuzu sabote etmesine izin vermemelisiniz. Dengeyi yeniden yakalamak için yalnız başınıza zaman geçirmeyi önceliklendirebilirsiniz. Çarşambadan pazara olan süreç iyi şans ve sürpriz karşılaşmalar getirebilir. Yaratıcılığınız ve merakınız yeni keşifler yapmanızı sağlayabilir.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye hayat size tutku, romantizm, çekicilik ve lüks getirebilir. Artan duygusallığınız ve popülerliliğiniz, rutininizi sosyalleşme ve flörtleşme açısından mükemmel bir zamana çevirebilir. Cumadan pazara açık ve hızlı düşünebilme yeteneğinizi her tür zihinsel çalışmaya ve iletişimlerinize kanalize edilebilirsiniz. Aktifleşen zihniniz karşısında, düşüncelerinizi unutmamak için yazarak veya konuşarak ifade etmeyi deneyebilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye barış, dinginlik, dostluk ve şefkat duyguları odağınıza geçebilir. Artan hassasiyet ve şefkat hislerinizi aşk hayatınıza kanalize edebilir ve ilişkilerinizde faydasını görebilirsiniz. Cumadan pazara açık görüşlülüğünüz zihninizi, yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlıklar edinme ihtimallerine açabilir. Daha keskin duyularınız sayesinde sezgilerinize güvenebilirsiniz. Uyanıkken veya gerçekçi rüyalar yoluyla geleceğize dair öngörüler deneyimleyebilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden perşembeye, insanlar özellikle bir tür krizden geçiyorlarsa, rahatlamak veya tavsiye almak için size dönebilir. Kendi problemleriniz özelinde de çocukluğunuza dair, ilişki sorunlarınızla başa çıkmanıza yardımcı olacak anıları, detayları hatırlarken bulabilirsiniz. Cumadan pazara hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz ve başarılı olmanız için kararlılık ve dayanıklılık sarf etmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Uzun vadeli bir projede sağlam ilerleme kaydetmek için iyi bir zaman olabilir.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya özellikle ciddi bir bağlılık ve sadakat arıyorsanız, randevuya çıkmak için iyi bir zaman olabilir. Bir ilişkinin uzun vadeli iyiliği için kısa vadeli tatminleri feda etmeye hazır olabilirsiniz. Perşembeden pazara güzel heyecanlar, olumlu değişimler ve daha fazla kişisel özgürlüğün. keyfini çıkarabilirsiniz. Normal aktivitelerinizden tamamen farklı deneyimlere girmek isteyebilir, rutininizden kurtulmak için güçlü bir dürtü hissedebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP