Koç burcu

Hafta içi boyunca, dengeli düşünceleriniz ve iletişim konularındaki özgüveniniz size iş, eğitim, sosyal ilişkiler gibi konularda pozitif destek sağlayabilir. Hedefinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz detayları görme konusunda kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Planlarınızı ve düşüncelerinizi rahatça ifade etmeye başlayabilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerinizde denge yaratacak bir uyumla geliyor. Hoşlandığınız kişilere açılabilir, duygularınızı net bir şekilde ifade etme gücünü kendinizde bulabilirsiniz.

Boğa burcu

Pozitif anlamda bir değişim Boğa burçları için söz konusu olabilir. Hafta içi boyunca spiritüel ve kişisel anlamda geliştiğiniz, üretim ve yaratıcılık konularında yükselişe geçtiğiniz bir dönem başlıyor. Başarılarınızdan büyük ölçüde tatmin duyabilirsiniz. Bu sayede popülerliğiniz artabilir. Hafta sonu kendinizi iyi hissederek sosyalleşmeye ve rahatlamaya vakit ayırabilirsiniz. Değişken bir ruh haline sahip olabilirsiniz bu nedenle alkol gibi keyif vericilere dikkat edin.

İkizler burcu

Kararlılık, dayanıklılık, başarı gibi konular sizin için yükselişe geçiyor. Planlarınızı oldukça verimli bir şekilde uygulamaya koymaya başlayabilirsiniz. Güçlü iş etiğiniz ve dikkat yeteneğiniz sayesinde zor görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Uzun dönem projelerinizde ilerlemek için harika bir fırsat. Perşembeden pazara hayatınıza daha fazla heyecan dahil olabilir. Daha açık fikirli ve risk almaktan çekinmeyen bir ruh haline bürünebilirsiniz. Seyahat etmek için harika bir zaman.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye hızlı düşünme gücünüz, iletişim kabiliyetiniz ve aktif zihniniz sayesinde kendinizi yazılı veya sözlü olarak oldukça iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu hafta bilginin peşine düşerek hedefleriniz için gerekli birikimi elde edebilirsiniz ve stratejilerinizi buna göre belirleyebilirsiniz. Cumadan pazara hayatınızda önemli değişiklikler yapmak için iyi bir zaman çünkü yeni şeyleri denemeye istekli ve açık olacaksınız.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya dayanıklılığınız ve sabrınız zor görevlerin üstesinden gelmek için size destek olacak. Yaşanmış bir hayal kırıklığını veya duyduğunuz öfkeyi fiziksel bir işe, yaratıcı bir projeye yönlendirip başarı elde edebilirsiniz. Yeni bir şeyler yaratma ve hedefleri baştan inşa etmek için harika bir hafta. Hafta sonu iş başvuruları ve kariyer hedefleri için uygun bir zaman dilimi olabilir çünkü kendinize olan güveniniz artış gösteriyor.

Başak burcu

Hayatınızda büyük değişimler yaşanabilir ve bu nedenle kendinizi son derece güçlü hissedebilirsiniz. İçinizdeki hırs ve heyecan sizi kararlı ve istikrarlı bir insana dönüştürebilir. Çok fazla obsesif olur ve bencilce davranmaya yatkınlık gösterirseniz size gelecek olan güçlerden tam verim alamayabilirsiniz. Hafta sonu önünüzde hiçbir engel kalmadığını hissederek kendinizi en iyi şekilde ifade etmenin yollarını keşfedebilirsiniz.

Terazi burcu

Haftanın ilk günlerinde kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Kafanızda biriken fikirler düşüncelerinizin berraklığını kaybetmesine ve kendinizi iyi ifade edememenize neden olabilir. Bu süreçte tartışmalardan ve hararetli konuşmalardan uzak kalmaya çalışmanız oluşabilecek yanlış anlaşılmaları ve tatsızlıkları önlemenize yardımcı olabilir. Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ve romantik ilişkilere de açık olduğunuz günler sizleri bekliyor. Politik tavırlar kazançlı kapılar açmanıza yardımcı olacaktır.

Akrep burcu

Tutkulu olduğunuz konulara yoğunlaşmanız gereken bir hafta sizleri bekliyor! Şansınızın artmasıyla beraber bugüne kadar başladığınız işleri kendiniz için hayırlı bir şekilde sonlandırmanız mümkün olabilir. Özellikle iş konularında ve maddi konularda artacak olan şansınız size yeni kapılar açabilir. Hayatınızda uzun süre kalacak özel kişilerle de tanışabileceğiniz bu hafta sosyal olarak kendinizi her zamankinden daha özgüvenli hissedebilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın ilk günlerinde düşünme ve iletişim becerilerinize odaklanmanızda fayda var. Kağıt işleri, kapanması gereken defterler ve bitirilmesi gereken işler bu süreçte sonuçlanabilir. Bu süreçte kendinize odaklanmanızsa hedeflerinizi belirlemeniz ve uzun dönemli planlar kurabilmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Haftanın sonlarına doğruysa yeni arkadaşlar ve romantik ilişkiler kapınızı çalacağa benziyor! Sevildiğinizi hissedeceğiniz bugünlerde karşınıza bol bol hediyeler ve iltifatlar çıkabilir.

Oğlak burcu

Pozitif haberlere hazırlıklı olun! Evrenin iyi enerjileri kişisel gelişimiz konusunda size destek olacak gibi görünüyor! Bugüne kadar kendinizle ilgili değiştirmek ve geliştirmek istediğiniz pek çok konu bu hafta itibarıyla gündeminize geliyor ve olumlu yönde değişiklikler başlıyor. Aynı şekilde bu süreç boyunca iş, sağlık, aşk ve maddi konularda da istediğiniz gelişimi ortaya koymanız için elverişli enerjiler arkanızda olacak. Hayatınızda geliştirmek istediğiniz konulardaki sorularınızı cevaplayacak ve size yol gösterecek olan kişilerle tanışabilir, karlı anlaşmalar imzalayabilir ve beklenmedik tekliflerle hayat planlarınızı değiştirebilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta hayatınız hakkında radikal kararlar vermek isteyebilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızı gözden geçirebilir, iş konusunda yeni anlaşmalar planlayabilir veya hiç hesapta yokken taşınmaya karar verebilirsiniz. Etrafınızdaki insanları geliştirmek ve iyi olanı göstermek isterken yanlış anlaşılmadığınızdan emin olun. Fikirlerinizi paylaşırken agresif ve ısrarcı bir tutumla davranmanız karşınızdaki insanların sizi yanlış anlamasına ve tartışmalara neden olabilir. Bu hafta sevdiklerinize zaman ayırmanız duygusal pillerinizi şarj etmeniz için oldukça yararlı olabilir.

Balık burcu

Sosyalleşmekten keyif alacağınız bir süreç sizler için başlıyor! Yeni ortamlara girmekten, yeni insanlarla tanışmaktan ve romantik buluşmalara gitmekten keyif alacağınız bu günlerde hayatınızda uzun dönemler bulunacak ve farklı konularda size yol gösterecek insanlarla tanışabilirsiniz. Gelecek odaklı planlar yaparken açık fikirli olmaya çalışarak kendiniz için en iyi olan opsiyonları görebilirsiniz. Yakın çevreniz ve ailenizle zaman geçirmeniz bu süreçte sizin için iyi bir tercih olacaktır.

İlginizi çekebilir: Haziran 2020 Astroloji YorumlarıLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP