Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (29 Mart – 4 Nisan 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye gerçek aşkı bulmanız ve ciddi bir ilişkiye başlamanız çok mümkün. Romantik bağ kuracağınız bu kişi kendi yaş grubunuzun dışında, daha olgun biri olabilir. Var olan ilişkileriniz artan hassasiyetinizden ve sevginizden faydalanabilir. Kendinizi çevrenizle daha yakın ve samimi hissedebilirsiniz. Gergin durumda olan ilişkileriniz bu dönemde karşılıklı saygı ile pratik bir şekilde çözüme kavuşabilir. Hafta sonu hayattan daha çok zevk almak ve macera yaşamak isteyebilirsiniz. Artan cesaretinizi ve enerjinizi yeni projelere başlamak, yaratıcılığınızı kullanmak veya para kazanmak için kullanabilirsiniz. 

Boğa burcu

Hafta içi yaratıcılığınızı, spiritüelliğinizi, iletişiminizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Kelimelerinizin iyileştirici gücünü fark edeceksiniz. İç güdüleriniz günlük ilişkilerinizdeki birçok alt metni anlamanızı sağlayabilir. Hafta sonu sevgi ve şefkat görmek isteyebilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizde verilen, alınan ve istenilen ilgi eşit değilse gerginliğe neden olabilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa, bu dengesizliği kendiniz hakkındaki düşünceleriniz ve kendinize duyduğunuz sevgi arasında hissedebilirsiniz. 

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye romantik ilişkiler kurmak, yeni insanlarla tanışmak beraberinde aradığınız sadakati ve ciddiyeti getirebilir. İlişkilerde güven duygusu ve istikrar, aşk ve romantizmden daha önemli gelebilir. Kısa dönem hazları uzun soluklu bir ilişki için feda etmeye hazır hissedebilirsiniz. Öz disiplininiz işinize yansıyacak. Bu dönemi borçlarınızı ödemek, para biriktirmek, mantıklı yatırımlar yapmak için kullanabilirsiniz. Hafta sonu kalbinizi dinlemenin daha kolay olduğunu göreceksiniz. Kendinizi güçlü, seksi ve özgüvenli hissedebilirsiniz. İçgüdülerinizi takip edin ve eğlenmeye çalışın.

Yengeç burcu 

Haftanın ilk günlerinde hassasiyetinizin, yaratıcılığınızın ve hayal gücünüzün güçlendiğini hissedebilirsiniz. Düşünceleriniz ve iletişiminiz daha çok spiritüel konularda, sırlarda, gizemlerde gezebilir. Meditasyon ile önemli farkındalıklara varabilirsiniz. Bu dönemi dinlenerek, film izleyerek, müzik dinleyerek geçirebilirsiniz. Düşüncelerinizde ve içgüdülerinizde yaşadığınız bu derinleşme hafta sonu ilişkilerinize yansıyacak. İletişimizde daha etkili ve ikna edici olduğunuzu fark edebilirsiniz. Sırları, gizemleri aydınlatma kabiliyetiniz artacak. 

Aslan burcu 

Pazartesiden cumaya kararlılığınız ve iş etiğiniz hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayabilir. Karşılıklı anlaşma ve saygı özellikle kıdemlileriniz ile ilişkilerinizi iyileştirebilir. Yeni bir işe girebilir, zam alabilir veya strese girmeden daha çok sorumluluk alabilirsiniz. Hafta sonunuzu saran iyi olma haliniz ilişkilerinize denge, harmoni ve keyif katacak. Bu dönemi aileniz ve arkadaşlarınız ile geçirmek isteyebilirsiniz. Konfor ve alışık olduğunuz durumlar macera ve değişimden daha önemli gelecek. Yeniden şarj olmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. 

Başak burcu

Haftanın ilk günlerinde ilişkilerinizde, evinizde, alışkanlıklarınızda değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Yapacağınız yenilikler kötü duygularla değil iyi fırsatlarla karşılanacak. Bilinçaltınızda yatanlara karşı artan farkındalığınız, bu dönemde doğru kararlar almanızı sağlayabilir. Perşembeden pazara merakınızın, konsantrasyonunuzun ve bağımsız olma hissinizin arttığını fark edebilirsiniz. Gergin ilişkilerinizi çözüme ulaştırmak için içgüdülerinizi kullanabilirsiniz. İletişiminizde daha etkili olacağınız bu dönemi yardım istemek, destek almak, düşünce ve planlarınızı açıklamak için kullanabilirsiniz. 

Terazi burcu

Haftanın ilk günlerinde rasyonel düşünme yeteneğinizin hayal dünyanızın etkisinde olduğunu hissedebilirsiniz. Gün içinde kendinizi hayaller kurarken yakalama ihtimalinizin de çok yüksek olduğu bu günlerde negatif zihin yapısında olan insanlardan kendinizi korumaya çalışmanızda fayda var. Haftanın son günlerine doğru sosyalleşme ihtiyacınızın arttığına şahit olabilirsiniz. Konuşmak, duygularınızı paylaşmak veya kafanızı dağıtabileceğiniz aktivitelerde bulunmak bu dönemde kendinizi iyi hissetmenize ve enerjinizin yükselmesine destek olabilir.

Akrep burcu

Bakış açınızın genişlediği ve algınızın açıldığı bu yeni haftada problem çözme yeteneklerinizin arttığının farkına varabilirsiniz. Bu süreçte yaratıcılığınız, iç güdüleriniz ve hayal dünyanız güçlenerek daha somut bir hal alabilir. Spritüal pratikler, sanat, yazı, şiir ve dans gibi kendinizi bulmanıza ve ifade etmenize yardımcı olacak pratiklere karşı olan ilginiz artabilir. Yeni konularda kendinizi geliştirmek için de oldukça uygun enerjiler sizleri destekliyor.

Yay burcu

Aşk hayatınızın canlanacağı bu günlerde var olan ilişkinizin bir sonraki aşamaya geçmesi veya yeni bir ilişkinin kapınızı çalması söz konusu olabilir. Her iki durumda da hislerinize güvenmeniz ve içinizden gelen sesi dinlemeniz sizi olmanız gereken noktaya götürecektir. Bu hafta sadece romantik ilişkileriniz değil, iş, ortaklık, proje, okul ve benzeri konularla ilgili ilişkilerinizde de gelişmeler meydana gelebilir. Karşınızdaki kişilerin hayatınıza etkisi beklediğinizden fazla olabilir, uzun vadeli planlarınızı değiştirmek isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu

Hislerinizin size doğru yolu göstereceği, enerjinizin ve spritüal gücünüzün yükseleceği bu yeni hafta boyunca iletişim yeteneklerinizin her zamankinden çok daha güçlü olduğunu hissedebilirsiniz. İnsanların etrafınızda olmaktan, sizinle sohbet etmekten ve fikirlerinizi almaktan hoşlanacağı bu günlerde insanlar üzerindeki etkiniz de her zamankinden daha fazla olacağa benziyor. Düşüncelerinizin derinleştiğini, olaylara bakış açınızın değiştiğini ve çözüm odaklı bir zihin yapısına sahip olduğunuzu da hissedebilirsiniz.

Kova burcu

Uzun vadeli planlarınız konusunda attığınız istikrarlı adımların sonuçlarını görmeye başlayabileceğiniz bu yeni hafta sorumluluklarınızın arttığını hissedebilirsiniz. Liderlik vasıflarınızı ortaya koymak için de elverişli olan bu günlerde kendinizi kanıtlamak istediğiniz konularda yüksek performans göstermeniz söz konusu olabilir. Çekiciliğinizin ve karizmanızın artacağı, dolayısıyla sosyal ortamlarda her zamankine göre çok daha rahat ve etkili olacağınız bu günleri iş, arkadaşlık veya romantik ilişkiler geliştirmek için kullanabilirsiniz.

Balık burcu

İlginin odağı olacağınız bu yeni hafta yardım istemek için oldukça uygun görünüyor. İkna ve konuşma kabiliyetinizin her zamankinden daha güçlü olduğu bu günlerde kendi fikirlerinizi çevrenize kabul ettirmeniz ve bunların hayata geçirmek için ideal fırsatlar yakalamanız an meselesi. Müzik, dans, resim, şiir ve benzeri sanatsal aktivitelerle titreşiminizi yükseltmek size kendinizi iyi hissettirebilir. Uzun dönemli planlarınızın bir anda değişmesi ve beklenmedik sürprizlerle karşılaşmanız söz konusu olabilir.

Lıve To Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP