Koç burcu

Düşünmeniz gereken konularda yeni fikirler üretmeniz, yeni projelere adım atmanız, kararlar verip uygulamaya geçmeniz için oldukça ideal bir hafta. Planlarınızdan iyi niyetli olmayan kişilere bahsetmeniz negatif yorumlar alarak enerjinizin düşmesine neden olabilir bu nedenle iletişim konularına bu hafta özellikle dikkat etmelisiniz. Hafta sonuna doğru sizin için artan şans; mutluluk, içgüdü yeteneği ve pozitif bakış açıları sağlayabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden cumaya önceki günlerde sarf ettiğiniz eforların başarılı sonuçlarını elde etmeniz mümkün olabilir. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Hayatınızın iş dışındaki alanları bu kadar kararlılık ve sıkı çalışma etiği gerektirmeyebilir. Karşılıklı sevgi ve anlayış, diğer konularda ulaşmak istediğiniz noktalar için size yardımcı olacaktır.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye başarıya ulaşmak için, içinizde karşı koyması zor bir tutku ve enerji hissedebilirsiniz. Sizin için ağır ve yoğun bir işi, cesaret ve savaşçı ruh gücüyle kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Hafta sonu özgüveninizin fazlaca yüksek olduğu bir süreç olabilir, aynı zamanda fiziksel olarak güçlü olduğunuz konuları da keşfedebilirsiniz. Kariyerinizde, ilişkilerinizde, fiziksel aktivitelerinizde bu fiziksel ve psikolojik gücü fark etmeniz mümkün.

Yengeç burcu

Bu hafta birtakım iletişim problemleri yaşayabilirsiniz bu nedenle kelimelere takılmak yerine empati kurarak karşınızdaki kişileri doğru anlamaya özen gösterebilirsiniz. Sizin ağzınızdan çıkan cümlelerin de karşınızdakiler tarafından yanlış anlaşılma ihtimali oldukça yüksek. Gerginliklerden uzak kalabilmek için bardağın dolu tarafına bakmayı deneyebilirsiniz. Cumartesi günkü yeniay, dengeyi yakalamanıza yardımcı olabilir.

Aslan burcu

Zihinsel enerji ve hızlı düşünme gücü bu hafta sizin için ön planda olarak önünüzdeki işlere çok daha yoğun bir şekilde odaklanmanıza yardımcı olabilir. Ani planlar ve spontane kararlara yatkınlık gösterebilirsiniz. Hafta sonu güç, dayanıklılık ve cesaret duygularınız ön plana çıkarak sizi üstesinden gelmesi zor görevler karşısında daha yetkin kılabilir. Cömert ve eğlenceli ruh halinizle sosyalliğin tadını çıkartabilirsiniz.

Başak burcu

Hedeflerinize ulaşmada sabır ve sıkı çalışma sizin önünüzü açacak. Bu hafta ciddi işleri tamamlamak için oldukça uygun bir süreç. İçinizdeki liderlik duygusuyla hem kendinize hem de çevrenizdekilere öncülük ediyor olabilirsiniz. Sizden genç olan insanlar tavsiyelerinize ihtiyaç duyabilir. Cumartesi günkü yeniay, gelecek hayal ve idealleriniz için size yol gösterebilir.

Terazi burcu

Sıkı çalışmalar için harika bir hafta içerisindesiniz. Detaylarla ilgilenerek, düzen içinde, konsantrasyonunuzu bozmadan yapmanız gereken işlere yoğun bir şekilde odaklanabilirsiniz. Hafta sonu daha rekabetçi olan yönünüz baskınlık göstererek sizi kazanma ihtiyacına sürükleyebilir ve iyi şans herhangi bir rekabet konusunda sizin yanınızda olarak başarıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Akrep burcu

Hafta içi romantizm, hayal gücü, hassas duygular ve arkadaşlık ilişkileri gibi konuların gündemde olacağı bir süreç olarak karşınıza çıkabilir. Daha spiritüel bir tarafınızı keşfederek insan ilişkilerinizde bu spiritüellikten faydalanmak isteyebilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerinizde veya partnerinizle cinsel hayatınızda tantrik yakınlaşmalar sizi doyuma ulaştırabilir. Cumartesi günkü yeniay, içgüdülerinizin sesini dinlemenizi öğütleyebilir.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye optimist duygular ve yeni haberler hayatınıza dahil olabilir. İçgüdüler ve gelecek odaklı düşünceler; araştırma yapmak, çalışmak ve plan yapmak gibi eylemleri beraberinde getirebilir. Bu nedenle kendinizi mutlu, cesaretli ve kendinden emin hissedebilirsiniz. Hafta sonu içinizdeki enerji, cesaret ve içgüdüsellik ilişkilerinizde ve özel hayatınızda size mutluluk ve başarı sunabilir.

Oğlak burcu

Hafta içi boyunca romantik karşılaşmalar, partnerinizle hassas ve duygusal anlar, cinsel yaşamınızda yeni keşifler ile denk gelebilirsiniz. Cumartesi günkü yeniay oğlaklar için oldukça şanslı dönüşümler yaratıyor. Hayatınızda hiçbir engel ve dramaya ihtiyacınız olmadığını fark edebilir, geleceğe dair hayal ve hedeflerinizde daha cesaretli ve tutkulu tutumlar sergileyebilirsiniz. İlişkileriniz her zamankinden daha dengeli ve uyumlu bir hale gelebilir.

Kova burcu

Geleceğinizi planlamak, önünüzdeki yolu görmeye çalışmak, kararlar vermek, iş anlaşmaları yapmak gibi oldukça müsait bir zaman dilimi içerisindesiniz. Hafta sonunun gelişiyle içinizdeki hırslı, lider ruhlu ve kazanmayı seven karakter özellikleri baskınlık gösterebilir. Kuvvetli duygular, sezgiler, karara geçme içgüdüleri ile şansınızı iyiye çevirerek üzerinizdeki pozitif etkileri gözlemleme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Balık burcu

Bu hafta ailenize, partnerinize ve hatta kendinize karşı çok daha korumacı hissedebilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek yerine hareketlerinizle ve yaptığınız fedakarlıklarla göstermek isteyebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı ağlayacak bir omuz, zor zamanlarda yanlarında olan bir destek ve güvenilir bir sevgi kaynağı olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru geleceğe yönelik düşüncelerle daha fazla kendi içinize kapanma eğilimi gösterebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP