Koç burcu

Çevrenizdeki insanların ihtiyaç ve isteklerine dikkat ederseniz onlara yardımınız dokunabilir. Empati yönünüzün yükseleceği bir haftaya giriyorsunuz. Aynı şekilde sosyal hayatınızın dolu olduğu bir hafta olacak, bu durumda yeni insanlarla tanışabilir ya da uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde partneriniz romantik anlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve özel hayatınız bu hafta ile beraber dengeye girmeye başlayabilir.

Boğa burcu

Boğa burcunu başarı dolu bir hafta bekliyor! Haftanın başından itibaren kendinizi hırsılı ve çalışkan hissedebilirsiniz. Etrafınızdakiler sizin hedef odaklı olmanızdan etkilenecekler ve size destek olacaklardır. Aynı zamanda ruhsal dengeniz zor durumlar karşısında bile sabit kalabiliyor, bu sayede karşınızdaki problemlerden soğukkanlılıkla kurtuluyorsunuz ve başarı elde edebiliyorsunuz.

İkizler burcu

İkizler burcunu aşk dolu bir haftaya giriyor! Ruhunuza iyi gelecek, kendinize daha yakın hissettiğiniz biri ile tanışabilir ve yakınlaşabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, romantizm seviyesi artacak ve aranızdaki bağ güçlenecek. Pozitif enerjinizi artıracağınız bir haftaya giriyorsunuz ve bu enerji bütün ilişkilerinize yansıyacak. Aile ve arkadaş çevrenizle eğlenceli anlar ve aktiviteler yaşayabileceğiniz bir hafta içerisindesiniz.

Yengeç burcu

Yengeç burcunun 29 Temmuz haftasındaki odağı ailesi. Kendinizi normalden daha duygusal ve kırılgan hissedebilirsiniz. Eğer ilişklerinizde sorunlar görüyorsanız ya da sizi üzen bir durum varsa problemleri çözmenin tam vakti. Duygularınıza kulak verin, bırakın onlar size yönlendirsin. Kendi iç dünyanıza döndüğünüz bir hafta sonu size bekliyor. Bu sayede doğru kararlar verebilir ve ruhsal dengeyi sağlayabilirsiniz.

Aslan burcu

Haftanın ilk günlerinde kendinizi daha tedirgin hissedebilirsiniz. Üzerinizde yükselen tedirgin enerji sizi rahatsız hissettirebilir ve hızlı değişimler getirebilir. Bu ruh halinden kurtulmak için başka fikirlere açık olmayı ve daha esnek düşünmeyi deneyebilirsiniz çünkü rutinden ilerlemek tedirginliğinizi artırabilir. Aynı zamanda aile içinde veya yakın arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunlar varsa bunlar düzelebilir. Hafta sonuna doğru duygularınız su yüzüne çıkabilir, rasyonellikten biraz uzaklaşmanın vakti geldi.

Başak burcu

İlişkilerde duygusal bağlarınızın pekişeceği ve güçleneceği zamanlar Başak burcuna geliyor! Arkadaşlık ilişkileriniz özellikle olumlu yönde etkilenecektir. Duygularınızı dile getirmekten çekinmeyin. Hafta sonunda özel hayatınızda rutini kıracağınız yenilikler gerçekleşebilir. Ayrıca karar verme aşamasında iç güdülerinizi dinlemeyi tercih edebilirsiniz. İçinizdeki ses, sizi doğru kararlara çıkartacaktır.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi duygusal ve fiziksel açıdan hassas hissedebilirsiniz. Çevrenizdeki olayların duygusal reaksiyonlarınızdan etkilendiğini ve sizin tepkilerinize göre değişebildiğini fark edebilirsiniz. Hayatınızdaki bir kişi sizi derinlemesine etkileyebilir ve yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru, halihazırda bir ilişkiniz varsa birlikte karşılıklı sevgi ve saygı esasına dayalı, güçlü bağlar kurma adımı atabilirsiniz.

Akrep burcu

Hızlı ve açık düşünce kabiliyetiniz kreatif çalışmalarınıza ve ilişkilerinize olumlu bir şekilde yansıyabilir. Aktif bir zihinle kendinizi yazma ve konuşma gibi alanlarda çok daha iyi ifade ettiğinizi fark edebilirsiniz. Bilgi edinimi ve odaklanma gücünüz bu hafta artış gösterebilir. Hafta sonu sevdiklerinize karşı hissettiğiniz sıcak ve samimi duygularla sosyal becerilerinizi artırabilirsiniz ve sağlam ilişkiler temellendirebilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi dikkatiniz dağınık olabilir ve bir şeyler yapmak konusunda motivasyon bulmada kendinizi zayıf hissedebilirsiniz. Kıskanç, şüpheci ve paranoyak tavırlar sergileyerek varolan ilişkinizde birtakım problemlere sebebiyet vermeniz mümkün olabilir. Sakinliğinizi koruyup korkularınızın ve hayal gücünüzün sizin önünüze geçmesini engelleyebilirseniz bu süreci sağlıklı atlatabilirsiniz. Hafta sonuna doğru daha pozitif bir enerji çevrenizi sarabilir.

Oğlak burcu

Pazartesiden çarşambaya kadarki süreçte, sevdiğiniz birine onu sevdiğinize dair itirafta bulunmak veya bir adım atmak için ideal bi psikolojide olabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha iyi ifade edebildiğinizi fark edebilir, çevrenizdekilerin ilgisini, takdirini ve sevgisini kazanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru hedeflerinize ulaşacak enerji ve kararlılığı kendi içinizde keşfedebilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta hayal kurma gücünüz ileri bir seviyeye yükselerek sizi çok daha üretken ve yaratıcı bir pozisyona taşıyabilir. Spiritüel yanınızın kuvvetlendiğini fark edebilir, bunun yansımalarını işlerinizde, düşüncelerinizde ve ilişkilerinizde fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ilişki beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Bu gözden geçirme aşaması sonrasında yeni bir ilişkiye başlayabilir veya eski ilişkinizi yeni baştan canlandırmayı tercih edebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye dengeli düşünce gücünüz ilişkilerinize uyum ve sakinlik katarak karşılıklı anlaşmaları daha kolay bir hale getirebilir. Kendinizi, düşüncelerinizi ve planlarınızı anlatırken çok daha rahat ve akıcı olduğunuzu fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru sevgi ve ilgi ihtiyacınız artış gösterebilir. Ama kendi halinizde olmayı tercih edebilirsiniz. İlişkisi olanların ilişkilerinde ufak pürüzler yaşanabilir.

BLOOM SHOP