Koç burcu

Bu hafta kendinizi adeta dünyanın üstünde oturuyormuş gibi hissedebilir, çevrenizdeki herkesle samimi sohbetler kurarak sosyalliğin tadını çıkarabilirsiniz. Enerjinizin yüksek, şansınızın açık, maddi kazançlarınızın bol olduğu bir dönemdesiniz. Çalışmanız gerekiyorsa tüm potansiyelinizle işinize odaklanacak, dinlenmeniz gerekiyorsa kafanızda hiçbir sorumluluk düşüncesi olmadan dinlenmenin tadını çıkaracaksınız.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye kişisel eğilimlerden çok çevrenizle olan ilişkileriniz ön planda olacak. Farklı düşünce ya da tutumlara karşı keskin bakış açılarınız çevrenizdekilerin kalbini kırabilir, istemediğiniz tartışmalara zemin hazırlamamak için ılımlı yollardan gitmeye özen göstermeniz gerekebilir. Hafta sonuna doğru duygusal yönünüzün ağır basmasıyla romantizm yükselişe geçiyor. İlişkisi olanlar partneriyle bütünsel bir yakınlık kurabilir, olmayanlar için ise ruh eşlerini bulmak için ideal bir zaman diyebiliriz.

İkizler burcu

Bu hafta işlerinize odaklanmakta, çalışmakta ya da konsantre olmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Aklınızı kurcalayan, sizi duygusal yönden zorlayan birtakım konular gündeminizde olabilir. Hafta içi kendinizi keyifsiz ve bitkin hissedebilirsiniz ancak hafta sonuna doğru artan farkındalık ve empati gücüyle girdiğiniz sıkıntıların içinden çıkmak için bir yol bulabilir, geçen haftalardan beri artış gösteren problemleri çözümlemek için yeni adımlar atabilirsiniz.

Yengeç burcu

İnsanlarla kurduğunuz açık ve dengeli iletişim çevrenizle olan ilişkinizde size büyük kolaylık sağlıyor. Bu hafta sizin için duygularınızı ve düşüncelerinizi açıklamak, güzel planlar yapmak ve geleceğe yönelik sağlıklı kararlar almak için harika bir zaman. Hafta sonuna doğru kendinizi romantik bir flört içinde bulabilirsiniz. Yeni sosyal ortamlarda geçireceğiniz keyifli vakitler sizi bekliyor olabilir.

Aslan burcu

Hafta içi etrafınızdakiler tarafından pek iyi anlaşılamadığınızı düşünebilir, kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Hatta bu yeterince anlaşılamama durumundan ötürü birtakım tartışmalar meydana gelebilir. Hafta sonuna doğruysa kendiniz ayıracağınız özel vakitler sayesinde modunuz yükselebilir, özel hayatınız daha dengeli hale gelebilir ve insan ilişkileriniz hafta içinin gerginliğinden sıyrılabilir.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi çalışmak için yeterince motive hissedemeyebilir, yaptığınız işleri ve geleceğe dair fikirlerinizi sorgulayabilirsiniz. Bu hafta yapmak istediklerinizle ilgili adımlar atmak ya da yeni iş anlaşmalarına girmek için iyi bir hafta olmayabilir. Hafta sonuna doğru yükselişe geçen iletişim ve empati gücünüzle çevrenizdekilere değerli olduklarını fark ettirebilir ve daha samimi ilişkiler temellendirebilirsiniz.

Terazi burcu

Şans, güler yüz ve optimizm bu hafta sizin anahtar kelimeleriniz. Karşınıza pek çok fırsat çıkabilir ya da verdiğiniz yeni kararlar size tam istediğiniz gibi kazançlar sağlayabilir. Hafta sonuna doğru yeni çevrelerde yeni insanlarla tanışarak iletişim gücünüzü kuvvetlendirebilir, iş anlamında yeni bağlantılar kurabilir, bunların yanı sıra romantik ilişkilerinizde karşılıklı saygı çerçevesinde duygusal ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya Akrep burçlarını etkileyecek olan ay; size kendinizi çok daha evcimen, duygusal ve hassas hissettirebilir. İçsel huzur ve dengeyi arayan ruh haliniz farkındalığınızı besleyebilir ve iletişim gücünüzü kuvvetlendirebilir. Bu durumlara göre 3-9 Aralık haftası, yeni arkadaşlar edinmek ya da eksi arkadaşlıklarda/ilişkilerde oluşan kalp kırıklıklarını tamir etmek için mükemmel bir zaman diyebiliriz.   

Yay burcu

Bu hafta kendinizi yorgun ve gergin hissedebilir; odaklanma, karar alma, kendini geliştirme gibi konularda isteksiz davranışlar sergileyebilirsiniz. Çevrenizle olan ilişkilerinizi sorgularken bakış açınızda çeşitlilik yaratmaya özen göstermek içinizi rahatlatacaktır. Hafta sonunun gelişiyle değişen ruh haliniz gerginliğin izlerini silerek yerini keyfe bırakacak. Bulunduğunuz sosyal ortamlar ve sevdiklerinizle geçireceğiniz hoş vakitler sayesinde karşılıklı anlaşmalara ortam hazırlayacaksınız.

Oğlak burcu

Hafta içi pratik zekanız sayesinde pek çok farklı işin altından kalkabilir, iletişim ve konsantrasyon anlamında kendinizi verimli hissedebilirsiniz. Kendinizi doğru ifade edebilmek için oldukça iyi bir süreçtesiniz. Bunun bir getirisi olarak kreatif işlere yönelebilir, örneğin bir şeyler yazabilir veya çizebilirsiniz. Hafta sonuna doğru başkalarının duygu ve düşüncelerini iyi gözlemleme yeteneğiniz sayesinde sosyal ilişkileriniz kuvvetlenebilir, ilişki ya da arkadaşlık sorunlarınız çözüme kavuşabilir.

Kova burcu

Bu hafta sizin için biraz enerjisiz ve düşük modla başlamış olabilir. Farkında olmadan çevrenizdekileri kırabilir ve gereksiz tartışmalara sebebiyet verebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinize ve evinize ayıracağınız vakit, endişelendiğiniz konuların sıkıntısını üzerinizden alabilir ve size iyi hissettirebilir. Kendinize olan güveninizin artmasıyla sağlıklı iş ilişkileri veya özel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Balık burcu

Kariyer ya da geleceğe yönelik planlar konusunda kafanızın karışık olduğu bir hafta olabilir. Pazartesiden perşembeye kadar herhangi bir karar vermeden önce bir kez daha düşünün ve objektif olmaya özen gösterin. Hafta sonu ise kendinizi hafta içine göre çok daha iyi hissedecek, dış görünüşünüzle insanların ilgisini çekeceksiniz diyebiliriz. Cinsel anlamda aktif bir hafta sonu sizi bekliyor olabilir.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP