Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (30 Aralık 2019 – 5 Ocak 2020) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden cumaya duygusallığınızın arttığını hissedebilir ve bu yüzden romantik yakınlaşmalara vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve partnerinizle hoşça vakit geçireceğiniz bu hafta içerisinde ilgili ve hassas tavrınızla karşınızdakileri kendinize çekebilir ve ilişkilerinizde daha da derin bağlar kurabilirsiniz. Ayrıca konuşulmayan birtakım konuları sakinlikle ele almak için de ideal bir süreç içerisindesiniz.

Boğa burcu

Bu hafta geleceği düşünmek ve onu şekillendirmek için ideal bir zaman. Pozitif düşünme eğiliminiz, ilerlemek istediğiniz rotayı görebilmeniz adına size yardımcı olabilir. Ayrıca kendinizi ifade etme ve sosyalleşme konusunda da hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Her zamankinden daha az stresli olacağınız bu haftanın sonunda birtakım heyecan verici olaylar ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. 

İkizler burcu

Pazartesiden cuma gününe olan süreç, hayatınızı değiştirmeniz, özellikle de iş, ev ve sosyal yaşamınızda önemli değişikliklere gitmeniz için kritik bir zaman. Rutinler size kısıtlamalar olarak görülebilir ancak onları pozitif şanslar ve yeni bir kendini ifade etme yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Hafta sonu boyunca kendinizi güçlü, seksi ve cesur hissederek duygularınızın peşinden gitmeyi tercih edebilirsiniz. 

Yengeç burcu

İyimserlik, cömertlik, iyi şans ve içgüdüsellik gibi konuların ön plana çıktığı bu hafta, birçok yeni plan, sosyalleşme, seyahat ayarlamalarıyla karşınıza geliyor. Hafta içi boyunca birçok yeni insanla tanışabilir, hafta sonunu da sevdiklerinizle eğlenmek ve partilemek için geçirebilirsiniz. Ayrıca yeni bir flört ve hatta ilişki başlangıcı da söz konusu olabilir. 

Aslan burcu

Hafta içi size heyecan ve değişimle geliyor. Kendinizi daha açık fikirli ve risk odaklı hissettiğiniz bu yeni haftada karşınıza çıkan fırsatlar hayatınızın yönünü değiştirebilir. Aynı zamanda seyahat etmek, ev değiştirmek veya sizi engelleyen her şeyden kurtulmanız için da muhteşem bir fırsatı elde etmiş halde olduğunuzu söyleyebiliriz. Duygularınızı sevdiklerinizle paylaşmak için ideal bir zaman.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya heyecanlı haberler ve enteresan karşılaşmalar sizinle olacak. Günlük rutininiz farklı bir rotaya evrilebilir, yeni insanlarla tanışarak hayallerinizin boyutunu değiştirebilirsiniz. Hafta sonu yeni bir ilişkiye yakınlaşabilirsiniz çünkü kendinizi daha hassas ve yalnız hissedebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem içerisindesiniz, dengeli beslenmeyi ihmal etmeyin!

Terazi burcu

Keskin bir bakış açısına sahip olacağınız hafta boyunca hayatınızda olup biten ve sizi derinden etkilediğini düşündüğünüz bütün olayları baştan ele alma eğiliminde olabilirsiniz. Ayrıca açık vizyonunuz ve güçlü önseziniz sayesinde hayatınızda uzun dönemli planlar yapmak konusunda da bir istek duyabilirsiniz. Pozitif yaklaşımlarınız etrafınızdaki insanlara güzel enerjiler verirken sizin de sosyal yönünüzü güçlendirip yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. 

Akrep burcu

Haftaya oldukça olumlu enerjilerle başlıyor olmanız, hafta boyunca size mutsuzluk getirebilecek olayları önceden fark edip uzak kalmanızı sağlayabilir. Bu olumlu enerjiler özellikle romantik ilişkilerinizde yapıcı bir tavır sergilemenize, olayları daha pozitif karşılayıp empati kurmanıza yardımcı olabilir. Tüm bu süreç boyunca kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak, fırsatları değerlendirmek ve en iyi halinize gelmek için büyük adımlar atabilirsiniz. Haftanın enerjileriyle hayatınızda ihtiyacınız olan dengenin kendiliğinden kurulduğunu fark edeceksiniz!

Yay burcu

Hayallere dalmak, gevşemek ve romantik anların tadını çıkartmak için size oldukça uygun enerjiler getiren yeni hafta, ruhunuzu beslerken her türlü ilişkinizin derin bağlar kurmanıza da yardımcı olabilir. Şefkat duygusunu derinden hissediyor olduğunuz bu hafta planladığınız yardımları yapmak size büyük bir mutluluk yaşatabilir. Ailenizle ve arkadaşlarınızla evde rahatlamak isteyeceğiniz, film izlemek ve yakın çevrenizle paylaşımlarda bulunmaktan keyif alacağınız bu günlerde karizmanız ve çekiciliğiniz de yükselecek gibi görünüyor. 

Oğlak burcu

Haftanın ilk günlerinde alacağınız ve heyecanlandıran haberler, hayat planlarınızda büyük değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Bilim, teknik ve gizemli konuların sizde büyük ilgi uyandıracağı hafta boyunca, açık fikirliliğinizle oldukça yaratıcı fikirler üretebilir ve süregelen problemleri farklı yaklaşımlarla çözümleyebilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru ruhunuzu beslemek için sosyalleşmekten ve farklı insanlarla sohbet etmekten keyif alabilirsiniz. 

Kova burcu

Romantik ilişkilerin kapınızı çalacağı bu hafta, yükselen karizmanızın yanı sıra olayları, durumları ve kişileri çok daha derinden analiz edeceğiniz enerjiler de size destek oluyor. Yaratıcı hobiler, sosyal aktiviteler ve kişisel gelişim gibi konularda yeni adımlar atmak için evrenin sizi desteklediği bu süreci iyi değerlendirerek gelecek planlarınızda köklü değişiklikler yapmanın temelini atabilirsiniz. Sizi heyecanlandıran konuların gündeme geldiği bu hafta, içinize dönüp gerçekten neler istediğinizi fark etmeniz sizin için güzel kapılar aralayabilir.

Balık burcu

Yeni gelen hafta size güzel haberler, mutluluk, heyecan ve olumlu bir bakış açısı getirebilir. Yeni fikirlerin desteklendiği bu hafta hayat planlarınızı gözden geçirip önceliklerinizin farkına varmanız sizin için hiç olmadığı kadar kolay olabilir. Duygularınızın farkında olduğunuz fakat diplomasiyi elden bırakmadığınız ve kişisel kontrolünüzün tavan yaptığı bu süreçte, süregelen küslüklerin ve problemlerin çözümlenmesi için ilk adımı atmak isteyebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP