Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (30 Eylül – 6 Ekim 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi daha yaratıcı ve hayalperest hissedebilirsiniz. Bu nedenle haftayı sanat ile iç içe geçirebilirsiniz. Özellikle sinemaya ve müziğe daha ilgili yaklaşabilirsiniz. Ayrıca ilişkisi olmayan Koç burçları için yeni bir ilişki ihtimali geliyor. Hafta sonunda sezgilerinizi daha rasyonel düşünceler ile dengeleyebilirsiniz. Bu sayede çevrenizdeki insanları ve olayları daha iyi yorumlayıp algılayabilirsiniz. Karar verme aşamasına geleceğiniz birtakım durumlar olabilir. Karar verirken iç sesinizi ve duygularınızı dinlemek size artı kazandıracaktır.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye zihinsel enerjiniz ve konsantrasyonunuz yükselebilir ve özellikle sınavlarda, araştırmalarda ve evrak işlerinde kolaylık yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha kararlı ve pratik hissedebilirsiniz, bu sayede özgüveniniz artabilir. Bu hafta topluluk önünde sunum ya da konuşma yapmanız gerekebilir. Konuşma becerinize güvenerek sizi dinleyenleri etkileyeceksiniz. Ayrıca kendinizi daha cesur hissedebilirsiniz ve bu hisle beraber risk alıp yeni maceralara atılabilirsiniz. Hafta sonu ise oldukça huzurlu ve daha sakin geçebilir. Durum ne olursa olsun, stresin yakınınızdan geçmediği bir hafta olacak.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi daha cesur hissedebilir ve uzun süredir başlamakta zorlandığınız konularda ilk adımı atabilirsiniz. Bu hafta sezgileriniz özel hayatınızı yönlendirecek. Eğer buluşma teklif etmek konusunda zorlandığınız biri varsa bu hafta ikinci defa düşünmeden harekete geçme zamanı. İlişkilerinizde genellikle açıksözlü ve direkt davranarak iddialı ve kaba gözükmekten çekiniyorsunuz fakat dürüst konuşmaktan ne olursa olsun vazgeçmeyin. Hafta sonunda bir süredir üzerinde çabaladığınız işinizin başarı meyvelerini alabilirsiniz. Bununla beraber uzun süreli hedefler belirlemeye devam edebilirsiniz ve motivasyonunuz yükselebilir. İşinize verdiğiniz zamanın ve eforun sosyal hayatınızı olumsuz etkilemediğini anlayacaksınız. Unutmayın başarının anahtarı azim ve sürekliliktir.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya iletişim becerileriniz güçleniyor ve zihinsel olarak oldukça zinde hissediyorsunuz. Çözmeniz gereken karmaşık olaylar varsa bu hafta kolaylıkla bunların üstesinden geleceksiniz. Ayrıca odaklanmanızın güçlenmesi ikna yeteneğinizin de artmasına yol açacak ve eğer herhangi bir tartışmanın içinde bulunursanız bu tartışmadan kazanan taraf olarak çıkacaksınız. Hafta sonunda ise yaratıcılığınız ile ön plana çıkabilirsiniz. Spiritüel aktivitelere daha çok yer verip meditasyon yapabilirsiniz. Aktifleşen yaratıcılığınız ve spiritüelliğiniz ile ilişkilerinize dinamizm katacaksınız. Özellikle aile ilişkileriniz ve etrafınızdaki kadınlar ile bağlarınız güçlenecek.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya konsantrasyonunuz artacak ve araştırmalarda, evrak işlerinde ve sınavlarda başarı elde edeceksiniz. İçinde bulunduğunuz bir tartışmada kendini iyi ifade eden ve kazanan taraf siz olabilirsiniz. Ayrıca normalden daha fazla risk almaya yaklaşabilirsiniz. Unutmayın risk almak hayal kırıklığı anlamına gelmiyor! Hafta sonu sizi oldukça heyecanlandıracak haberler alabilirsiniz. Ayrıca kendinizi değişime daha açık hissedebilirsiniz. Yeni hobiler denemek için ya da alışkanlıklarınızı değiştirmek için iyi bir zaman olabilir. Sizi değişime iten faktör sezgileriniz olabilir. Normalden daha fazla sezgilerinizi dinleyerek daha hızlı kararlar verip hem sosyal hayatınıza hem de iş hayatınıza ivme katabilirsiniz. Ayrıca beklemediğiniz yerlerden sizi bekleyen bir sürü fırsat çıkabilir. Algılarınızı açık tutun.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye adeta partilere ve aşka doyamayacaksınız. İçinizdeki saf mutluluk ve sıcaklık haftanızın her noktasına ve saniyesine yansıyacak. Popüleriteniz artacak ve aura’nız yüksek seviyelere çıkacak. Üzerinizdeki bu yoğun enerji sayesinde etrafınızdaki herkesi büyüleyeceksiniz ve övgüler alacaksınız. Eğer şuan flört evresindeyseniz bu kişi sizi aklından çıkaramayacak. İş hayatında ve özellikle hukuki alanda sorun yaşıyorsanız bu hafta rahatlayabilir ve omzunuzdan bütün yüklerin kalktığını hissedebilirsiniz. Hafta sonunda kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmeye devam edeceksiniz. Özellikle özel hayatınız ve iş hayatınız arasında dengeyi sağlamaya başlayacaksınız ve bu durum size derin bir “Oh” çektirecek. Ayrıca hafta sonunda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz ve sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya özellikle yakın ilişkilerinizde birtakım problemler yaşanabilir. Problemler fazla kıskançlık ve sahiplenme gibi durumlardan dolayı olabilir. Eğer bu problemleri erkenden çözmezseniz ilişkilerinizi sağlıksız devam edebilir ya da ayrılık ile sonuçlanabilir. İlişkisi olmayanlar için beklenmedik bir anda ‘ilk görüşte aşık oldum’ dedirtecek bir kişi ortaya çıkabilir. Perşembeden pazara ise kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Hırslı olmak, hafta sonu üzerinde çalışacağınız her işi başarılı bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak. Kısaca hafta sonunu daha çok çalışarak ve plan/proje üreterek geçireceksiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden çarsambaya olan zaman içersinde tek bir odak noktanız olacak; o da aileniz ve eviniz. Aile bireylerinize karşı daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Ayrıca artan duygusallığınız özel hayatınıza da etki gösterebilir ve partnerize karşı daha duyarlı davranmaya başlayabilirsiniz. Eğer ilişkinizde yolunda gitmeyen durumlar varsa bunları konuşmanın en doğru zamanı. Ortadaki soğuk havayı kırmak için çaba göstermeniz gerekecek. Hafta sonunda ise duygusallığınız devam edecek ve çevrenizdeki insanlara daha spiritüel bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Bu yoğun duygusal ruh hali ilişkilerinizin düzelmesindeki en büyük faktör olacak. Hatta tutkulu ve büyük aşkın habercisi de olabilir.

Yay burcu

Pazartesiden cumaya kendinize normalden daha girişken ve hedef odaklı bir rutin oluşturacaksınız. Kısa zaman içinde büyük başarılara imza atacaksınız ve bu size savaşçı bir ruh kazandıracak. İlişkilerinizde daha dürüst davranacağınız bir hafta olacak. Aşk hayatınızda duygu ve düşüncelerinizi açıksözlülükle dile getireceksiniz ve bu yüzden ilişkiniz derinleşecek, partnerizin size güveni artacak. Cumartesi ve pazar çevrenize karşı daha duyarlı ve sorumlu hissedebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızı mutlu edecek düşünceli jestlerde bulunabilirsiniz. Etrafınızı mutlu etmek sizin de enerjinizi artıracak ve her alanda bu enerjiyi hissedeceksiniz. Özellikle aşk hayatınız canlanacak ve parterniniz ile daha tutkulu ve romantik anlar yaşayacaksınız.

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi oldukça pozitif, neşeli ve sevgi dolu hissedeceksiniz. Bu hafta çevrenize karşı bonkör davranabilirsiniz. Bu hafta her an karşınıza aşk çıkabilir ve birden kendinizi karşı taraftan büyülenmiş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca yakın bir dostunuz tarafından bir hediye alabilir, çevrenizdekilerden sıkça övgüler işitebilir ya da müjdeli teklifler duyabilirsiniz. Cumadan pazara özel hayatınıza ve ailenize odaklanıyorsunuz ve özellikle ailenize daha çok vakit ayırmaya başlıyorsunuz. Hislerinizi daha iyi ifade ederek karşı tarafa olan duygularınızı açıkça yansıtacaksınız. Duygularınız hakkındakı sözel ifadenizin iyileşmesi size spiritüel açıdanda daha bütün ve huzurlu hissetmenizi sağlayacak.

Kova burcu

Pazartesiden cumaya çevrenizdeki herkes ile iletişiminiz artacak. Eğer ilişkilerinizde problemler varsa bunları çözüm aşamasına gireceksiniz. Konuşkanlığınız artacak ve çevrenizdekiler ile ilgi çekici sohbetlerde bulunacaksınız. Hafta sonu birtakım anlaşmasızlıklar yaşayabilirsiniz ve bu durum sizden kaynaklı olabilir. Çünkü normalden daha huysuz ve ruh halinizin sallantılı olduğu bir hafta sonu olabilir. Kendinizi gergin hissettiğiniz için bu gerginliği kim olursa olsun dışarıya vurabilirsiniz. Karşı tarafı kırmamak için olabildiğince kendinizi dizginlemeye çalışmalısınız. Gergin enerjinizi kendinizi ekstra işe vererek ya da spor yaparak azaltabilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi daha girişken hissedeceksiniz ve kısa süre içerisinde birden fazla başarılı işe imza atacaksınız. Şüphesiz bu durum size cesaret ve özgüven katacak. Aşk hayatınız bu hafta canlanacak ve kendinizi daha romantik hissedeceksiniz. Partnerinize beklemediği anlarda sürprizler yaşatabilirsiniz. Bu durum ilişkinizin daha iyiye gitmesini sağlayacak ve tutkuyu artıracak. Hafta sonunda ise çevrenizde bazı problemler olsa da sizin barışçıl bir tavrınız olacak. Negatif enerjiden etkilenmeyip pozitif enerjinizi koruyacaksınız. Bu sayede önemsiz dramaların içine girmeyip olumlu tutumunuz ile etrafınızda ara bulucu görevi üstleneceksiniz.

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Eylül Ayına Genel BakışLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP