Koç burcu

Pazartesiden perşembeye daha sakin ve huzurlu bir atmosfer içerisinde hissederek eğlenmeye vakit ayırmaya başlayabilirsiniz. Bu süreç özellikle ilişkilerinizdeki zorlukları ve bazı pürüzleri halletmeniz için ideal. Yeni bir iş anlaşması ve ortaklık söz konusu olabilir. Koşullar ne olursa olsun hafta sonu gündeminizde başarı ve güç yer alacak. Hedefinize ulaşmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta içinizde denge, hayata karşı uyumluluk ve huzur hissedebilirsiniz. Etrafınızda yaşanan hararetli olaylara büyük bir serinkanlılıkla yaklaşabilirsiniz. Bu nedenle ilişki problemlerini çözmek için harika bir zaman. Çarşambadan pazara, karşınıza hayatınızı iyi yönde değiştirebilecek birtakım fırsatlar çıkabilir. Kendinizi bu fırsatlarda rol almaktan alıkoymayın ve hayatınıza girebilecek olan dönüşümü kucaklayın.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi pozitif duygular içinde hissedebilirsiniz. Bu duygular sayesinde etrafınızdakiler mutsuzken onları mutlu edebilecek enerjiyi kendi içinizde bulabilirsiniz. Bu güçlü yapınızdan aşk hayatınız da olumlu yönde etkilenebilir. Cumadan pazar gününe ise bazı yanlış anlaşılma ihtimallerinin arttığı ve ilişki problemlerinin yaşanabileceği bir süreç başlayabilir. Bu süreçte sakin ve ilgili kalmaya özen gösterin.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye konsanstrasyon, detaylara odaklanma ve güçlü iş etiği gibi birçok konu sizin için ön plana çıkıyor. Sabır ve kişisel kontrol gücünüzün artması size iyi gelecek. Bu hafta tamir, bakım, yeniden tasarlama gibi işlere ağırlık verebilirsiniz. Hafta sonu ise başarılarınıza ve hedeflerinize odaklandığınız bir bakış açısı gündeminize oturuyor. Tutku ve amaçlarınızda bazı değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz.

Aslan burcu

Aşkın ve tutkunun baskın olduğu bir hafta Aslan burçları için başlıyor. Kendinizi derin bir sevgi ve tutku içerisinde hissedebilirsiniz. Şefkat ve ilgi gibi duygular artış gösterebilir. Çarşambadan pazara hayatınız bu değişiklikleri farklı bir şekilde dönüştürerek hayatınızda pozitif kazançlar elde etmenize yardımcı olabilir. İletişimde olduğunuz insanlara da farkında olmadan dönüşme gücü aşılayabilirsiniz.

Başak burcu

Duygusal hassasiyetiniz başkalarını yanlış anlamanıza veya kendi kafanız içerisinde bazı karışıklıklar yaşamanıza neden oluyor. Aynı zamanda içgüdüleriniz korkularınızın ön plana çıkmasına neden olabilir ve sizi kötü yönde etkileyebilir. Hafta sonuna doğru daha optimist duygular içerisinde olarak gözünüzü karartmamanız gerektiğini hatırlayabilirsiniz. Bu, size yansıyabileceği gibi ilişkilerinizi de etkileyecek.           

Terazi burcu

Haftanın başında sizi destekleyen enerjilerle beraber kararlılığınızın ve dayanıklılığınızın arttığını hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi, kararlarınızı ve projelerinizi aksiyona geçirirken oldukça efektif olacağınız bu günlerde iş disiplininizde de bir artış olabilir. Zor ve karmaşık görevlerin altından hiç zorlanmadan kalkacağınız bu yeni haftada başarı odaklı bir profil sergileyebilirsiniz.

Akrep burcu

Hafta boyunca duygusal anlamda etkileşime ihtiyaç duyduğunuzu hissedebilirsiniz. Duygularınızın her zamankine göre daha fazla ön plana çıktığı bu hafta ruhunuzu besleyecek olan aktivitelere yönelmenizde fayda olabilir. Bu süreçte duygularınızın fazla etkisinde kalmamaya dikkat etmeniz ruh halinizdeki ani değişimleri kontrol altında tutmanızı kolaylaştırabilir. Ruhunuza yönelmek ve kişisel gelişiminiz için kendinizi dinlemek bu süreci faydalı geçirmenize yardımcı olabilir.

Yay burcu

Duygularınızın gündeme geldiği ve duygusal anlamda etkileşime her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğunuz bir sürece giriş yapıyor olabilirsiniz. Bu süreçte çekiciliğinizin de arttığına şahit olabilirsiniz. Sosyal anlamdaki becerileriniz her zamankinden çok daha yüksek ve etkileyici olabilir. Bu süreçte oluşabilecek yanış anlaşılmalara ve karışıklıklara izin vermemek adına sosyal ve profesyonel alandaki iletişiminize dikkat etmenizde fayda olabilir. Hafta boyunca içgüdülerinizi takip ederken aşırılıklara izin vermemek adına limitlerin farkında olmanızda da fayda var.

Oğlak burcu

Ruhunuzu yoran düşünce ve duyguları yaratıcı enerjiler olarak dışa vurabileceğiniz bu hafta bugüne kadar ortaya koyduğunuz çabalarınızın da karşılığını görmeye başlayabilirsiniz. Girişimlerinizin karşılıksız kalmayacağı, beklediğiniz şekilde olmasa da işinize yarayacak şekilde sonuçlanacağı ve yepyeni kapılar açacağı bir süreç sizin için başlıyor! Tutkularınızın ve yeteneklerinizin peşinden giderken artan şansınız da sizi destekleyebilir.

Kova burcu

Sosyalleşme ve bağ kurma ihtiyacınızın arttığı bu günlerde özel bir kişiyle duygusal paylaşımlarda bulunmak kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Romantik ilişkilerinizin sizi daha fazla besleyeceği bu süreçte var olan ilişkilerin derinleşmesi veya yeni ilişkilerin temellerinin atılması sizler için çok olası. Odağınızın huzurunuzu ve dinginliğinizi yükseltmek olduğu bu süreçte ruhunuzu besleyecek olan aktivitelerde bulunmanız ve kendi kendinize zaman geçirmeniz kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

Balık burcu

Duygularınızın her zamankinden çok daha aktif olduğu bu süreçte rasyonel olmak sizi her zamankinden biraz daha fazla zorlayabilir. Yaratıcılığınızın da oldukça yükseldiği bu süreçte günün farklı saatlerinde kendinizi hayallere dalmış bir şekilde yakalamanız çok olası. Bu durumun size kendinizi izole ve soyutlanmış hissettirmemesi için sosyal anlamda da kendinizi aktif tutmanız oldukça önemli. Huzur ve mutluluk arayışınızın her zamankine göre biraz daha yüksek olabileceği bu hafta aradığınız sıcaklığı yakın çevrenizde bulabilirsiniz.
Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP