Eylül’ün ilk haftasından herkese merhabalar!

Güneş ve Merkür, hafta genelinde Başak burcunda yer alıyor olacak. Ancak hafta sonu Merkür, Güneş’i Başak burcunda yalnız bırakarak Terazi burcuna geçiş yapacak. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle iletişimde dengeyi kurmamız daha kolay ve önemli olacak.

Venüs ise haftanın tamamında Yengeç burcunda yer alacak ve bu burçtaki son haftasını yaşıyor olacak.

7 Eylül’de Aslan burcuna geçiş yapacak olan Venüs, bu yeni haftayı dikkat çekici zevkler ve yepyeni ilgi alanlarıyla karşılamamıza neden olacak.

Mars ise Koç burcundaki seyahatine daha uzun süre devam edecek. Fakat bu hafta hızı iyice düşen Mars, yavaş yavaş retro (gerileme) hareketine doğru hazırlık yapacak. Bu durumsa hafta genelinde enerjimize biraz yansıyacak.

Haftanın önemli gezegen temaslarına baktığımızda, 2 Eylül Salı günü yılın en şifalı ve mistik Dolunay’larından birisini Balık burcunda yaşayacağız. Bu Dolunay hayallerimizi gerçekleştirmemiz için bizlere ön ayak olacak, duygusal hissetmemizi sağlayacak ve bağışlayıcı olmamız konusunda bizlere destek olacak.

Ancak Dolunay’dan hemen sonra, Venüs ile Satürn arasında da karşıtlık dediğimiz bir temas gerçekleşecek ve bu ikili Dolunay’ın da etkisiyle ikili ilişkileri, aşkı ve keyif temalarını gündemine alacak. Özellikle su ve toprak burçlarında ve bu burçlarda gezegenleri olanlarda bazı zorlanmalar yaşatacak ve Dolunay’ın da etkisiyle kapanışlar ve başka formlarda doğuşlar için yeni ortamlar hazırlayacak.

Hafta sonuna doğru yine Venüs ile Mars arasında hareketli bir temas yaşanacak ve Mars eril, Venüs ise dişil olduğu için bizim eril-dişil dengesini tutturmamız pek kolay olmayacak. Ancak bu temas harekete geçiren bir etki vereceği için özellikle ikili ilişkilerde, kadınlarla olan ilişkilerde ve aile temalarında cesaret edilemeyen konularda aksiyon almamızı kolaylaştıracak.

Şimdiden mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Koç Burcu

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Haftanın ilk günlerine damgasını vuran Dolunay, sizleri bilinçdışınızda yer alan konularla yüzleşmeye çağırıyor olacak. İçsel korkularınızın, kaygılarınızın ve endişelerinizin tetiklendiğini hissedebilirsiniz.

Ancak bu Dolunay, sizlere ruhsal iyileşme de vaat edebileceği için terapi almak, meditasyon yapmak ve kendinizle kalmak özellikle haftanın ilk günlerinde sizler için uygun olacaktır.

Mars’ın geri harekete başlamak üzere olması ve sizin burcunuzda yer alıması nedeniyle bir süre enerji düşüklüğüne dikkat etmeli ve fiziksel sağlığınızı da önemsemelisiniz. Güneş’in bir süre daha sağlıkla ilgili destekçiniz olacağını da unutmayın!

Hafta sonuna doğru gerilen gökyüzü enerjisi, ayrıca Venüs ile Satürn ve Mars arasındaki temas sizleri aile hayatınızla ilgili sakin kalmak konusunda uyarıyor olacak.

Pazar günü Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile aşk ve ilişkiler alanınızda hareketlenme yaşayacağınız günlere giriş yapacaksınız. Hobiler, eğlence, ilişkiler önümüzdeki günlerde sizler için çok daha güzel günler vaat edecek.

Mutlu haftalar.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu hafta Balık burcunda yaşayacağımız Dolunay, sizlere yakın çevre ve arkadaşlıklar alanınızı işaret ediyor olacak. Bazı barışmalar veya sonlar yaşayabilirsiniz. Ancak hayal kırıklıkları ve beklentilerinizin karşılanmadığı hissiyle sosyal çevrenize karşı fazla alıngan olmamaya da özellikle hafta başında dikkat etmelisiniz.

Hafta ortasında sizin burcunuzda yer alan Uranüs ile Güneş’in arasında gerçekleşen olumlu temas bekar Boğalara beklenmedik bir sürpriz aşk getirebilecekken, çocuğu olan Boğa’lar için ise çocuklarıyla ilgili olumlu bir gelişme yaşanmasını sağlayabilir.

Bu hafta ortası Venüs’ün Satürn ve Mars ile gerginleşecek olması sizleri yakın çevrenizle ilgili uyarıyor olacak. İletişimde kendinizi kontrol edemeyen bir Boğa’ya dönüştüğünüzü hissedebilirsiniz. Bu hafta insan ilişkilerinizde boynuzlarınızı karşınızdakine yöneltmemeye dikkat edin.

Pazar günü Merkür ve Venüs’ün burç değiştirecek olması ile bundan sonraki dönemde ev ve aile hayatınızda daha olumlu günler sizleri bekliyor olabilir. Ayrıca iş ortamınızda iletişimin artacağı günlere girdiğinizi de müjdeliyor olacak.

Mutlu haftalar.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar;

Bu hafta başında Balık burcunda yaşanacak Dolunay ile kariyer alanınızda beklediğiniz bir durumun çözüme ulaştığını deneyimleyebilirsiniz. Ancak bu Dolunay Balık burcunda yaşanacağı için bazı kafa karışıklıkları da yaratabilir. Önünüze gelen durumları iyice değerlendirin, görev ve sorumluluk alanlarınızda keskin manevralar yerine yumuşak geçişler yapmaya özen gösterin. 

Hafta ortasında Venüs’ün Satürn ile yaşayacağı gerilim sizleri bu hafta da maddi konularda uyarıyor olacak. Bir süredir harcamamalarınızla ilgili kısıtlama yapmak durumunda kaldıysanız biraz daha dişinizi sıkmanız sizler için uygun olacaktır.

Hafta sonuna doğru Venüs’ün Mars ile yapacağı gergin temas ise hafta sonu sosyal çevrenizde gerginliklere dikkat etmeniz konusunda sizi uyarıyor olacak. Sevdiklerinizin kalbini kırmamaya özen gösterin.

Pazar günü Merkür ve Venüs’ün burç değiştirecek olması bundan sonraki günlerde sizlerin daha çok hareket halinde olacağınızı, ufak seyahatlerde bulunmaktan ve yeni eğlenceli aktivitelerde yer almaktan keyif alacağınızı söylüyor.

Mutlu haftalar.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar;

Hafta başına Balık burcundaki Dolunay damga vuracak. Ay sizin yönetici gezegeniniz olduğu ve bu Dolunay sizin gibi su grubuna mensup bir burçta yer aldığı için sizleri oldukça etkileyecektir. Hafta başında kendinizi biraz hassas hissedebilirsiniz.

Bu Dolunay’da eğitim konularıyla ilgili beklediğiniz bir durumun sonlanması veya hukuksal bir konunun çözüme ulaşmasına şahit olabilirsiniz. Bunun yanında yurt dışı bağlantılı ve deniz aşırı işler yapanlar için bazı netleşmeler yaşanabilir.

Yengeç burcunda son günlerini geçiren Venüs, bu hafta Satürn ve Mars ile yapacağı çekişmeli temaslarla artık sizlere ilişkileriniz açısından netleşmeler sunacak. Bu hafta ikili ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda zorlanmalar yaşıyor bile olsanız, artık aklınızda soru işaretleri kalmadan ilerleyeceksiniz ve bu da sizlere ilişkileriniz açısından Eylül ayının devamında daha huzurlu bir ortam sağlayacak.

Pazar günü Venüs’ün burç değiştirmesi ile önümüzdeki dönemde para ve kariyer alanlarınızda hareketlenme yaşayacağınızı gözlemlemeye başlayabilirsiniz.

Mutlu haftalar.

Aslan Burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu Aslan olanlar;

Balık burcunda Dolunay haftasını karşılıyoruz. Bu Dolunay sizlere maddi anlamda bazı farkındalıklar yaşatabilir. Borç, vergi ve ödemeler konularında netleşmeler söz konusu olabilir, üstünüzden bir yükün kalktığını hissedebilirsiniz.

Geri hareket etmeye hazırlanan Mars ise sizin gibi bir ateş burcu olan Koç’ta yer alıyor ve hızının düşmesiyle de sizleri bu hafta bazı konularda yavaşlamaya davet ediyor.

Hafta sonuna doğru Mars, Venüs ile gerilim yaşayacağı için bazı seyahat planlarınızda, yurt dışından bağlantılarınızda ve hukuksal alanlardaki hususlarda işlerin yavaş aktığını deneyimleyebilirsiniz. Bir de kimseciklerle inançlarınız ve karşınızdakilerin inançları üzerinden çatışmamaya dikkat edin.

Pazar gününden itibaren Aslan burcuna geçecek Venüs, tüm Aslan burçlarına güzelliklerle dolu zamanlar getirecek. Keyfinizin yerine geldiğini ve enerjinizin yeniden artmaya başladığını Pazar’dan itibaren deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Mutlu haftalar.

Başak Burcu

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar;

Eylül ayının ilk haftası, hala Güneş’in burcunuzda yer alması ve sizin doğum günü ayınızı yaşamanızla devam ederken bu haftanın başında sizin karşıt burcunuz olan Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Bu Dolunay, hem kendinizde uzun zamandır yapmak istediğiniz değişikliklerde hem de ilişki ve ortaklıklarınızla ilgili durumlarda bir nihayete ulaşmanıza yardımcı olacak. Partnerinizin de hayatında sonuçlanmasını beklediği konular varsa bunlarla ilgili de haberler alabilirsiniz.  Ancak Balık burcunda gerçekleşecek bu Dolunay biraz hassasiyetinizi de tetikleyebilecektir. Karşınızdaki kişiye alınganlık yapmamak ve onu yanlış anlamamak haftanın ilk günlerinde önemli olacak.

Bu hafta Venüs ile Satürn arasında hafta ortasında gerilecek olan ipler, sizleri sosyal ortamınızda biraz canınızın sıkılabileceği konusunda uyarıyor.

Ancak hafta ortasında sizin burcunuzda bulunan Güneş ile Boğa burcunda yer alan Uranüs kariyer hayatınızda beklenmedik ve olumlu etkiler altında olduğunuzu da gösteriyor. Bu hafta kariyerde parlamanız söz konusu.

Pazar günü sizin burcunuzu terk ederek Terazi burcuna geçecek olan Merkür ise önümüzdeki günlerde maddi konularda uzlaşmalar yaşamanızı ve parasal konularda iletişim trafiğinin artmasını sağlayabilir.

Mutlu haftalar.

Terazi Burcu

Sevgili Terazi burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar;

Haftayı Balık burcunda bir Dolunay ile açıyoruz. Bu Dolunay’da çalışma ortamınızda bazı konuların gündeme gelebileceğini ve ofis ortamınızda bazı hassasiyetlerin yaşanabileceğini deneyimleyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla alınganlıklar yaşamamaya da özen göstermelisiniz.

Ayrıca sağlık konularında da bazı neticeler alabilir veya yeni yöntemler karşınıza çıkabilir.

Bu hafta Venüs burç değiştirmeden önce Satürn ve Mars ile son kez bazı gerilimli temaslar yapıyor olacak. Aile ilişkilerinize ve partnerinizle ilgili ilişkilere dikkat etmelisiniz.

Ancak güzel haberler de var. Merkür ve Venüs hafta sonu burç değiştiriyorlar ve Merkür sizin burcunuza geçiyor. Hafta sonundan itibaren bundan sonraki dönemde karşınızdaki kişilerle çok daha iyi anlaştığınızı ve anlaşıldığınızı hissedebilirsiniz.

Venüs’ün Aslan burcuna geçmesiyle birlikte ise Pazar günü itibariyle önümüzdeki dönemde yeni çevreler ve sosyal ortamlar gündeminizde olacak.

Mutlu haftalar.

Akrep Burcu

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar;

Bu hafta sizler gibi su grubu olan Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşecek ve bu Dolunay sizleri de fazlaca etkileyecek. Özellikle aşk hayatınızla ilgili konuların netleştiğini görebilir ya da affedici olabilirsiniz. Ancak yüksek beklentilerde olmamaya veya yüksek beklentiler yaratmamaya hayal kırıklıkları yaşamamak adına dikkat etmelisiniz.

Çocukları olan akrep burçları içinse çocuklarıyla ilgili bekledikleri bir durumun neticeye ulaşması söz konusu olabilir.

Hassasiyet içeren bir Dolunay olduğu için içsel rahatsızlıklara özellikle hafta başında dikkat etmeli ve alınganlık yapmamaya özen göstermelisiniz.

Venüs’ün bu hafta Satürn ile hafta ortasında gerilimli bir temas yaşayacak olması sizleri çevrenizle olan iletişimde engellenmelere karşı uyarıyor. Kendinizi bastırılıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca eğitim öğretim konularında da eğitmenlerinizle ve bu alanlardaki otorite figürleriyle çatışma yaşamamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Hafta sonuna doğruysa, Venüs ve Mars arasında yine gerilim artarken bu defa sizleri çalışma ortamınızda bazı tatsız durumlarla karşı karşıya bırakabilir.

Venüs’ün hafta sonu nihayet burç değiştirerek Aslan burcuna geçecek olması ise hafta sonundan itibaren kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınızı müjdeliyor olacak.

Mutlu haftalar.

Yay Burcu

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar;

Bu haftanın başına Balık burcunda yaşayacağımız Dolunay damga vuracak. Bu Dolunay sizlere ev ve aile konularında uzun zamandır beklediğiniz bir haberle ilgili netleşme sağlayabilir. Ayrıca yaşadığınız yerle ilgili bir değişiklik de gündeme gelebilir. Ancak alacağınız haberlerin ve kararlarınızın doğruluğundan emin olmanızı öneririz. Dolunay’ın Balık burcunda ve Neptün’e yakın duracak olması belirttiğim konularda kafa karışıklığı da yaşamanıza sebep olabilir.

Hafta ortasında Venüs ile Satürn arasında yaşanacak gerilim sizleri maddi konularda biraz yükümlülük altına sokabilir. Ödemelerinizle ilgili bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Venüs’ün bu gerilimine sonradan Mars ile yapacağı temasın eşlik etmesiyle de hafta genelinde eş veya ailenizden birisine ait bir ödemenin belirmesi ya da sizin bu konuda enerji harcamanız söz konusu olabilir. Ya da bu maddi konular sebebiyle eğlenceli anlarınızın biraz bölündüğünü hissedebilirsiniz.

Pazar günü Merkür’ün burç değiştirerek Terazi burcuna geçecek olmasıyla bundan sonraki günlerde sosyal anlamda dengeyi bulan taraf olabilir ya da sosyal çevrenizde iletişimde aktif rol alabilirsiniz.

Venüs’ün de Pazar günü burç değiştirerek sizler gibi ateş elementi olan Aslan burcuna geçecek olması bundan sonraki günlerde sizlere keyifli günler vaat edecek. Seyahat planlarınızın da arttığına şahit olabilirsiniz.

Mutlu haftalar.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar;

Haftayı Balık burcunda bir Dolunay ile açıyoruz. Bu Dolunay sizlere uzun zamandır beklediğiniz bir haberle ilgili netleşme sağlayabilir. Bu haber sizinle ilgili olabileceği gibi kardeşleriniz veya yakın çevrenizle ilgili de olabilir.

Bu Dolunay balık burcunda olacağı için haftaya hassas bir başlangıç yapabilirsiniz. Özellikle Dolunay’ın etkili olduğu ilk günlerde yakın çevre, komşular ve akrabalarınızla kırgınlıklar yaşamamaya veya onlardan size gelecek haberlerin kesinliğinden emin olmadan hareket etmemeye özen gösterin.

Venüs burç değiştirmeden Yengeç burcunda geçirdiği bu son haftada sizleri ilişkiler alanında son kez testten geçirecek gibi gözüküyor.  Uzun zamandır sizin burcunuzda ilerleyen Satürn hafta ortasında Venüs karşı karşıya geldiğinde hayatınızdaki partnerle ilgili kendinizi yeniden sorgulamanıza sebep olabilir. Akabinde Mars ile Venüs’ün de gerilim yaşayacak olması sizi partneriniz ve aile yaşantınız arasında bırakabilir ya da yeni bir durumla ilgili harekete geçirebilir.

Hafta sonuna doğru sizler gibi toprak elementi olan Başak’taki Güneş ile Boğa’daki Uranüs arasındaki keyifli temas beklenmedik bir seyahat planı ortaya çıkarabilir ya da keyifli bir aktivitenin içinde kendinizi bulmanıza yardımcı olabilir.

Hafta sonu Merkür burç değiştirirken sonraki dönemlerde kariyer ve statüsel iyileşmeler yaşayabileceğinizi sizlere gösteriyor olacak.

Mutlu haftalar.

Kova Burcu

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar;

Haftaya balık burcunda gerçekleşen Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay sizleri maddi konularda etkiliyor olacak. Beklediğiniz finansal destekler ya da kaynaklardan yana bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu Dolunay Balık burcunda yaşanacağı ve Neptün ile de temas haline olacağı için herhangi bir konuda netleşmeden ya da bir borçlanma yaşamadan önce iyice şartları değerlendirmenizi öneririz.  Lakin, bu Dolunay’ın enerjisinde biraz kafa karışıklığı da mevcut.

Hafta ortasında Venüs ile Satürn arasında gergin bir temas yaşanacak. Bu temas sizlere çalışma ortamınız veya birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili bazı huzursuzluklar yaşatabilir. Bir süredir sağlığınıza destekçi olan Venüs bu hafta hem Satürn hem Mars ile gerilim yaşayacağı için sağlığınıza dikkat edin ve kendinizi negatif enerjilerden korumayı unutmayın.

Hafta sonu Venüs Aslan burcuna geçecek, önümüzdeki günlerde evli Kova’lar için eşleriyle güzel zamanlara ya da partnerlik kurmak isteyen Kova’lar için hareketli zamanlara işaret ediyor olacak.

Mutlu haftalar.

Balık Burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar;

Haftaya Balık burcunda yaşanacak Dolunay damgasını vuracak. Bu Dolunay’ın sizin burcunuzda yaşanacak olması sebebiyle de en çok etkileri alan burçlardan biri siz olacaksınız. Ancak burcunuzda gerçekleşen bu Dolunay hafta başına biraz hassas başlamanıza sebep olabileceği için duygularınızı kontrol etmeye özen gösterin.

Bu Dolunay sizlere uzun zamandır beklediğiniz bir konuyla alakalı netlik sağlayabilir. Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz bir değişiklik gerçekleşebilir ya da bir fırsat doğabilir. Ancak bu bir Balık Dolunay’ı olacağı ve Neptün’le de yakın duracağı için sizler de gayet iyi bilirsiniz ki hayallere kapılıp sürüklenebilmeniz kolaydır. Çok fazla fantezi dünyasında dolaşmamaya ve kendinizi kandırmamaya dikkat edin. Bu Dolunay’ın etkileri sizler için önemli.

Venüs ise bu hafta başka bir su burcu olan Yengeç’teki son günlerini yaşıyor. Bir süredir kendinizi iyi hissediyorsunuz. Bu hafta ortasında Satürn ile gerilimli bir temas kuracak olan Venüs, keyif ve sorumluluk arasında git-gel yaşamanıza sebep olacak.

Venüs’ün akabinde Mars ile de gerilecek olması bu defa parasal konularla ilgili sizleri harekete geçirebilir. Bazı Balıklar bu hafta hobilerini gelire dönüştürebilirler.

Hafta sonu Venüs ile Merkür burç değiştirecekler. Önümüzdeki günlerde çalışma hayatınızda ve finans alanınızda daha hareketli günler geçireceğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

Mutlu haftalar.

İlginizi çekebilir: Kristaller Nasıl Kullanılır?Astrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP