Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (31 Mayıs – 6 Haziran 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Haftanın ilk günleri iletişiminizde ve zihinsel aktivitelerinizde iyileşme görebilirsiniz. Odaklanmış, çabuk düşünebilme yetiniz bu haftayı yaşadığınız problemleri çözümlendirmek için ideal bir zaman kılabilir. Tartışmalara girmekten çekinmeyebilirsiniz. Çarşambadan pazara kararlılığınız ve güçlü iş etiğiniz uzun dönemli planlarınıza erişmenizi kolaylaştırabilir. İkili ilişkilerinizde karşılıklı anlaşma ve saygının önemi artabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden salıya her tür arabuluculuk, pazarlık, partnerlik yapmanızı gerektiren işlerinizi layığıyla yapabilirsiniz. Çevreniz bakış açınızı rahatlıkla kavrayacak ve fikirlerinize saygı duyacak. Zihinsel efor gerektiren işler; sınav, ödev, başvuru gibi işlerinizi yapmak için de ideal bir zaman olabilir. Haftanın geri kalanını saran sakin ve huzurlu atmosfer sosyalleşmeyi keyifli kılabilir. Arkadaş ortamınızın odak noktası siz olabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya amaçlarınıza ulaşmak için sabır, azim ve iyi bir iş etiğinin önemini fark edebilirsiniz. İstediğiniz sonuçlara ulaşmak için pratik düşünmeye ve hatasız olmaya çalışabilirsiniz. Ciddi veya zor işlerinizi tamamlamak için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Eğitmenlik rolünü üstlenebilirsiniz. Hafta sonu eski arkadaşlarınızla, ailenizle bir araya gelip eski günleri yad etmek isteyebilirsiniz. Özellikle kadınlarla olan ilişkileriniz samimi ve duygusal olabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya hayata pozitif bir lensten bakabilirsiniz. Çevreniz rahat, mutlu ve sıcakkanlı tavrınızdan ötürü sizi daha çekici bulabilir. Yeni romantik ilikilere girmek veya var olan bağlarınızı kuvvetlendirmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi duygusal, hassas ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek sosyalleşmek, yeni insanlarla tanışmak size iyi gelebilir.

Aslan burcu

Pazartesi ve salı günleri arkadaşlık ve aşk ilişkilerinizde küçük engeller, yanlış anlaşılmalar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar kıskançlık, takıntı, kontrolcülük veya gizlilik ihlalleri yüzünden yaşanabilir. Uğraşması kadar uzak durması da zor olan biri hayatınıza girebilir. Çarşambadan pazara hedeflerinize doğru yavaş ama emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. İşinize, ilişkilerinize karşı sorumluluk anlayışınızın güçlendiğini hissedebilirsiniz. Liderlik kalitelerinizi göstermek için ideal bir zaman olabilir.

Başak burcu

Haftanın ilk günleri keskin düşünebilme yetiniz sayesinde plan yapmak için ideal bir zaman olabilir. Pozitif ve kendine güvenli tavrınız ile çevrenizi etkileyebilir, düşüncelerinizi rahatlıkla karşı tarafa geçirebilirsiniz. Çarşambadan pazara aşk, para, denge ve mutluluk, çok büyük çaba sarf etmenize gerek kalmadan hayatınıza girebilir. Daha önceleri verdiğiniz emeğin ve yardımların iyi karması olarak hayatınıza giren bu güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Terazi burcu

Haftanın ilk günlerinde normal rutininizin dışına çıkmak isteyebilir, iç görüleriniz ve sezgileriniz ile hareket etmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Konfor alanlınızdan uzaklaşıp sosyal hayata karışacağınız bu hafta, kendinizi oldukça öz güvenli hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise sevdiğiniz insanlarla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sadakat ve bağlılık gibi konular önem kazanabilir.

Akrep burcu

Pazartesinden perşembeye kadar özellikle aşk hayatınıza odaklanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde kendinizi sıcak, neşeli ve öz güvenli hissedebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz bugünlerde, iş hayatınızda da her tarafın karşılıklı fayda sağlayabileceği ortaklıklara imza atabilirsiniz. İyi şansın kapılarını aralayacağınız bu haftanın sonlarında ise zamanınızı zorlu projelerin üstesinden gelmek için harcamak isteyebilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın ilk iki günü, rutinden kurtulmak ve sıra dışı deneyimler kazanmak için büyük bir dürtü hissedebilirsiniz. Esnek bir programa sahip olmanın getirdiği hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Çarşambadan pazara kadara ise sorumluluklarınıza daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bunun sonucunda iş çevrenizde tanınabilir, terfi alabilirsiniz.  

Oğlak burcu

Genellikle kariyer odaklı olmanıza rağmen bu hafta tüm enerjinizi aşk hayatınıza, romantizme kanalize edebilirsiniz. Yatıştırıcı ve iyileştirici bir enerjiyi içinizde bulacağınız, manevi bir güçten besleneceğiniz haftanın ilk günlerinde, ruhsal gelişiminize katkı sağlayacak aktivitelere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise değişimler kapınızı aralayabilir. Tesadüfi karşılaşmalar ve beklenilmeyen misafirler sizi heyecanlandırabilir.

Kova burcu

Pazartesinden perşembeye, oldukça kararlı adımlar atabilir, güçlü görev anlayışınız sayesinde kariyerinizin ilerleme dönemine geçiş yapabilirsiniz. Hedeflerinize odaklanacağınız bu hafta, gelecek için güçlü temeller atabileceğiniz sağlam bir zemini de beraberinde getirebilir. Cumadan pazara kadar ise planlarınızı gerçekleştirmek adına duyduğunuz tutku ve heyecan pekişebilir. Cinsel enerjinizin artacağı hafta sonu ise ideal bir flört zamanını olabilir.

Balık burcu

Haftanın ilk iki günü cesur ve mücadeleci ruhunuzun beslediği aksiyonlar alabilir, kararlar verebilirsiniz. Amaçlarınıza doğru kararlı adımlar atabilir, sosyal hayatınızda özgüvenli bir portre çizebilirsiniz. Çarşambadan pazara ise kendinizi oldukça mutlu ve rahat hissedebilirsiniz. Süregelen problemlerinizi bu dönemde rahatlıkla çözebilir, yaşadığınız gerginliklere bir son verebilirsiniz. Yüksek enerjiniz ve ılımlı tavrınız ile çevrenizin modunu yükseltebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP