Gezegenlerin burcunuza etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (4 Kasım – 10 Kasım 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya sakin ruh haliniz dengeyi bulmanız ve hayatla uyum içerisinde kalabilmeniz için size yardımcı olacak. Etrafınızda drama ve karmaşa olsa bile siz soğukkanlılıkla bu sorunların üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Eğer varsa ilişki problemlerinizi çözmeniz, uzun zamandır konuşulmayan bazı sıkıntıları masaya yatırmanız için ideal bir zaman. Özellikle duygusal ilişkileriniz karşılıklı sevgi, anlayış ve saygıya dayandığı müddetçe bir sorun yaşamayacaksınız. Hafta sonuna doğru empati gücünüz artış gösterebilir ve çevrenizdekilere sevecen tavırlarla yaklaşabilirsiniz. 

Boğa burcu

Hafta içi size iyimser duygular, şans ve iyi haberlerle geliyor. İçgüdüleriniz ve geleceğe yönelik pozitif tavrınız sosyalleşmeniz, ileriye dönük planlar yapmanız ve kendinizi kariyer anlamında geliştirebilmeniz için size destek sağlayabilir. Uzak bir yere yolculuk ayarlayabilirsiniz. Hafta sonu, uzun zamandır kendinizle baş başa kalmadığınızı fark ederek hayatınızla ve ruh halinizle ilgili bazı derin çıkarımlar yapabilir ve daha spiritüel bir ruh haline bürünebilirsiniz. 

İkizler burcu

Bu hafta pozitif bakış açıları ve net planlar size kendinizi güvende hissettirebilir. İşinize odaklanarak tüm enerjinizi bu alana yükleyebilir ve başarıya erişebilirsiniz. Çalışmanız gereken zamanlarda çalıştığınız rahatlamak istediğiniz zamanlarda dinlenmeye vakit ayırdığınız bir hafta sizi bekliyor. Hem sosyal hem de iş hayatınızdaki ilişkileriniz size stres yaratmayacak ve empati yeteneğinizin güçlenmesine neden olacak birtakım olaylarla güçlenecek. 

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya kadar olan süreçte aşk veya para hayatınıza renk gelebilir. Eğer biriyle flörtleşiyorsanız bu flört hali yeni bir ilişkiye dönüşebilir. Aynı zamanda kendinize yatırım yapmanız ve uzun zamandır almayı düşündüğünüz birtakım şeyleri almanız için iyi bir hafta çünkü estetik yönünüz kuvvetleniyor. Perşembeden pazara geleceğe yönelik bazı kararlar verebilir ve hayata dair gerçekten ne istediğinizin arayışına çıkabilirsiniz. 

Aslan burcu

Hafta içi Aslan burçlarına aşk ve sosyal hayatta bazı değişikliklerle geliyor. Biriyle yeni bir flörte veya ilişkiye başlamak için ideal bir zaman çünkü hem auranız yükselişte hem de risk alma yöneliminiz kuvvetlenmiş durumda. Hafta sonu bu özelliklere iletişim gücünüzün derinleşmesi de eklendiğinde yeni insanlarla tanışıp kaynaşmamak için hiçbir sebebiniz kalmayacak diyebiliriz. Ayrıca kendinizle ilgili keşfedeceğiniz birçok şey de gün yüzüne çıkabilir. 

Başak burcu

Bu hafta aşk hayatınızda değişime ve yeni heyecanlara duyduğunuz ihtiyaç artış gösterebilir. İlişkinizde veya flörtünüzde ufak çaplı bir sarsıntı veya drama yaşayabilirsiniz. Ama açık fikirlilik, sakinlik ve ılımlı bakış açıları ilişkinizdeki sorunları aşmanıza yardımcı olabilir. Hafta sonu kendinize karşı dürüst olarak hayatınızda neyi yapıp neyi yapamayacağınızı keşfedebilir, sınırlarınızı görmenize rağmen optimist bir bakış açısıyla hedeflerinize doğru nasıl yol alacağınızı programlayabilirsiniz. 

Terazi burcu

Bu hafta başkalarının hareketlerini ve düşüncelerini kontrol etme içgüdünüz bazı karşılıklı zıtlaşmalara neden olabilir. Sizi domine etmek isteyenlerle oturup konuştuğunuz, birbirinizi dinleyip bir anlaşmaya varmaya çalıştığınız bir hafta içerisinde olabilirsiniz. Kıskançlıktan, ani tepkilerden ve taktiklerden uzak kalmaya çalışın. Hafta sonuna doğru uzun vadeli planlarınıza yoğunlaşarak odağınızı kendinize çevirebilirsiniz. 

Akrep burcu

Kendinizi heyecanlı ve şefkat dolu hissettiğiniz için bu hafta karşınıza çıkacak olan flörtler tahmin ettiğinizden daha farklı bir boyuta ulaşabilir. Eğer bir partneriniz varsa aranızdaki ilişki daha farklı bir boyuta evrimleşebilir ve sizi farklı alanlardan tatmin etmeye başlayabilir. Hafta sonuysa kendinizle olan ilişkiniz ön plana çıkarak sizi derin düşüncelere ve spiritüel bir ruh haline sürükleyebilir. Sabırla ve disiplinle istediğiniz her şeye ulaşabileceğinizi bir kez daha fark edebilirsiniz. 

Yay burcu

Duygusal enerjiniz ve dışa dönük tavrınız hem aile hem arkadaş ilişkilerinde iyileştirmeler yaşadığınızı fark etmenize destek sağlayabilir. Kendinizi iyi hissetmekle birlikte endişe duyduğunuz bazı durumlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumlar ilişkinizle ilgiliyse vakit kaybetmeden, sakinlikle ve empatiyle konuşarak çözüm yoluna gitmeyi tercih etmelisiniz. Hafta sonuna doğru derin düşünceler ve konuşmalar ortaya çıkabilir.

Oğlak burcu

İyi haberler, pozitiflik ve iyi şans bu hafta kapınızı çalıyor. Hem çalışmak hem de keyifli aktivitelere dahil olmak için ideal bir zaman. Bazı tatil planları yapabilir, plan yapmakla kalmayarak yer ayırtma işlemlerine direkt olarak başlayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru realistik yönünüz yükselişe geçebilir ve büyük resmi görmenize yardımcı olacak birtakım kişisel aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. 

Kova burcu

Bu hafta değişiklik ve arayış modunuz yükseliş gösterebilir. Açıksözlülüğünüz, değişime açık tavrınız ve ılımlı yaklaşımlarınız hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız için size fırsat sağlayabilir. Hafta sonu iş veya satın alma gibi çeşitli konularda bazı anlaşmalara yönlenebilirsiniz. Sizi çok etkileyecek bir fikir aklınızı meşgul edebilir ve ne yapmanız gerektiğine karar verebilmek için arkadaşlarınıza ve ailenize danışmayı tercih edebilirsiniz.

Balık burcu

Geleceğe yöneldiğiniz ve hayatınızı planlamak istediğiniz bir hafta sizin için başlıyor. Karşılıklı fayda sağlayan ilişkiler kurma beceriniz ve iletişim gücünüzle ihtiyacınız olan fırsatlara ulaşabilirsiniz. Konsantrasyonunuz artabilir, sınav ya da iş projelerinde başarı gösterebilirsiniz. Hafta sonu sizi hayallerinize ulaştıracak konular üzerine derinlemesine düşünebilir ve harekete geçmek için ilk adımı atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Kasım Ayına Genel BakışLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP