Koç burcu

Haftaya popülarite, iyi şans ve sevgiyle başlayan Koçlar, bu hafta etrafına şefkat ve ilgi saçarak sevdiklerinin üzerinde pozitif bir enerji yaratabilirler. Sıcakkanlılıkları ve keyifli ruh halleri aile, aşk, iş ve arkadaş ilişkilerine yansıyabilir. Perşembeden pazar gününe kadar olan süreçte ise romantizm ve etrafındakileri etkileme gücü artış gösterebilir.

Boğa burcu

Bu hafta ekstra hassaslık, empati ve duyarlılık duygularıyla kapınızı çalmış olabilir. Hayal kurmak, meditasyon veya kişiye yönelik aktivitelerle bu hassasiyet beslenerek kişisel yolculuğa önemli katkılarda bulunabilir. Hafta sonuna doğru liderlik gücünüzün arttığını hissedebilirsiniz ve etrafınızdakilerin sizden onay alma dürtüsünü fark edebilirsiniz.

İkizler burcu

Bu hafta yoğun çalışma temposu nedeniyle İkizler burçları kendini biraz enerjisiz ve yorgun hissedebilir. Yaşanan birtakım olaylar veya yakın çevreden beklentiler hayal kırıklığı ve kafa karışıklığı yaratabilir. Hafta sonuna doğru daha motive edici, yol gösteren, sevgi ve saygı duyulan insanların varlığına olan ihtiyaç artış gösterebilir.

Yengeç burcu

Hafta boyunca anlayışlı olma, empati yapma, derin düşünce özellikleriyle hem kendini hem çevresindekileri daha iyi anlayabilecek olan Yengeçler, hayallerine ve hedeflerine giden yolu keşfetmekte aşama kaydedebilirler. Hafta sonuna doğru içlerinden gelen sesi dinleyerek spiritüel enerjinin ortaya çıkmasını sağlayabilirler.

Aslan burcu

Cazibe ve nezaketin önem kazanacağı bu hafta boyunca Aslan burçları özgüven dış görünüşleri konusunda birtakım çelişkiler içinde kalabilir. Kendi potansiyellerini fark etme, beğenildiklerini duyma, sağlıklı beslenerek ve egzersiz yaparak bedenlerini koruma ihtiyaçları artabilir. Hafta sonu geleceğe yönelik planlar yapmak için ideal bir zaman olabilir.

Başak burcu

Başak burçları bu hafta kendini güvensiz ve cesaretsiz hissederek umutsuz bir ruh haline bürünebilir. Ego çatışmalarından uzak durarak kreatif ve spiritüel yönlerini güçlendirmek için çaba sarf etmeyi tercih etmeleri daha uygun olacaktır. Hafta sonu halledilmesi gereken bazı durum ve konuların sonuçlandığını gözlemleyebilirler.

Terazi burcu

Kendilerini hem psikolojik hem de fizyolojik olarak iyileştirmeye ihtiyaç duyan Teraziler, kimlik karmaşası yaşayabilirler. Ancak hafta sonuna doğru olumlu yönde ivme kazanan beğenme, beğenilme, çekicilik ve romantizm duyguları kafa karışıklığı problemlerini ortadan kaldırabilir. Yeni flörtler için mükemmel bir zaman olabilir.

Akrep burcu

Akrep burçları bu hafta hayatlarının nasıl gittiğini, dünyadaki yerlerini, amaçlarını ve hayallerini sorgulayabilir. Hedeflerine ulaşmanın başkalarına yardım etmekten daha öncelikli bir konu olduğunu fark edebilirler. Hafta sonu geleceğe yönelik planlar ve uzun vadeli hedeflerin belirlenmesi gibi spesifik konular gündemlerinde olabilir.

Yay burcu

Bu hafta yoğun çalışma temposu ve yapılması gereken işler listesi nedeniyle Yaylar kendilerini bitkin ve hiçbir şeye yetişemiyormuş gibi hissedebilir. Hafta sonu daha dengeli ve belirli bir şekilde gelerek odaklanmaları gereken konularda konsantrasyon oluşturmalarına yardımcı olabilir.

Oğlak burcu

Hafta boyunca Oğlak burçları içgüdülerini dinleyerek karşılarındaki insanları anlama, kendilerini onların yerine koyma gibi konularda kabiliyet gösterebilir. Hafta sonuna doğru ise romantizm, sosyallik, çekicilik ve cesaret konuları gündemlerinde olarak motivasyonlarını arttırmak için tetikleyici fırsatlar yaratabilir.

Kova burcu

Optimizm, sevgi ve hoşnutluk Kova burçlarının haftasını renklendiriyor. Rahatlamak, kendilerini ifade etmek, karakterlerinin hoşgörülü taraflarını keşfetmeleri için ideal bir zaman. Artan popülerlikle sosyalleşebilir, ilişkilerinde romantik anlar yaşayabilir, yeni insanlarla tanışabilir, liderlik vasıflarını geliştirebilirler.

Balık burcu

Duygusal balık burcu bu hafta çevresindekilerden etkilenerek duygularını sorgulayabilir. Bu sorgulama pozitif veya negatif sonuçlarla geri dönüşler yapabilir. Hafta sonu ilişkilerde gelişmeler, karşılıklı anlayış, yaşça büyük birilerinden destek görme gibi konular yükseliş gösterebilir. Daha fazla sorumluluk almaları gereken konuların altından kalkabileceklerini fark edebilirler.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP