Koç burcu

Pazartesi günü Kova burcunda yükselişe geçen Yeniay, Koç burçlarında yüksek enerjiyi ve yaratıcılığı ön plana çıkarıyor. Kendini ifade etme, amaçlara yönelme ve kendini doğru tanıtma gibi konularda yetkinlik kazanabilir, iş ve özel hayatınızda dengeli ilişkiler kurmaya yakınlaşabilirsiniz. Hafta sonu sosyallik, çekicilik ve cesaret sizin için ön planda olan konular olabilir.

Boğa burcu

Bu hafta sizin için iyi şans, mutluluk, cömertlik ve pozitif bakış açılarıyla başladı. Anlaşmaya varmak ve birlikte adım atarak hareket etmeyi amaçlamak ilişkilerinizde daha fazla uyum sağlamanıza yardımcı olabilir. Hafta sonu zihinsel olarak kendinizi yoğun hissedebilir, halletmeniz gereken şeylerle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi ifade gücünüz yüksek olacağından geleceğe yönelik planlar yapmak için doğru bir zaman.

İkizler burcu

Bu hafta Yeniay’ın ikizler üzerindeki etkisi sakinlik ve uyum. Daha az eforla da yapmak istediğiniz şeylere ulaşabilir, hayallerinizi gerçekleştirmek için içinizde spiritüel bir güç keşfedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru zihinsel olarak yüksek derecede enerjik ve konsantre hissedebilirsiniz bu nedenle çalışmak ve fikirler üretmek için ideal bir zaman içerisindesiniz.

Yengeç burcu

Yükselen tansiyon size kendinizi güvensiz ve endişeli hissettirebilir ancak rahatlamak ve ilişkilerde uyuma ulaşmak için Yeniay’ın optimist gücünden faydalanabilirsiniz. Hafta sonu sizin için romantizm, hayal kurma ve rahatlamayla bütünleşebilir. Yaratıcı projeler içerisinde boy gösterebilirsiniz. Aşk hayatınız sakinlik ve hassasiyet durumlarından fayda görebilir.

Aslan burcu

Bu hafta ikili ilişkilerinizde yüzleşmeniz gereken bazı durumlar olabilir. Bu durumlar karşısında direnç göstermeyip iki kere düşünerek hareket ederseniz ilişkilerinizde sakinlik ve anlayışı yakalayabilirsiniz. Çarşambadan pazara enteresan haberler alabilir ve beklenmedik karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Yeni tanışmalar ve keşifler için açık olun!

Başak burcu

Kova burcunda etki gösteren Yeniay, Başak burçları üzerinde yoğun ve değişken enerjiler yaratabilir. Rahatlamak ve ilişkilerde denge yakalamak konularında zorluk yaşayabilirsiniz. Ancak hafta sonu; sevgi, hassasiyet, uyum ve arkadaşlığı beraberinde getiriyor olacak. Rahatlamak ve sevdiklerinizle hoş vakit geçirmek ya da yeni insanlarla tanışmak için ideal bir zaman.

Terazi burcu

Hayallerinize ulaşmak için içinizde bulacağınız spiritüel güç ve duygu yoğunluğu bu hafta sizi manevi yönden tatmin ediyor olacak. Kendinizi tanıtmanız, iletişim bağları geliştirmeniz ve başkalarından yardım rica etmeniz için uygun bir dönem içerisindesiniz. Hafta sonu yaratıcılık, öngörü ve detaycılık ön plana çıkabilir. Sizi heyecanlandıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu

Yeniayın etkisiyle bu hafta Akrep ve Kova burçları arasında gerginlik gözlemlenebilir. Anlayış ve uzlaşma ilişkilerde pozitif bir denge yakalanmasına yardımcı olacaktır. Sevgi dolu yönünüz bu hafta sonu arkadaşlarla geçirilecek güzel zamanların temelini oluşturuyor olacak. Güzel etkinlikler, rahatlatıcı organizasyonlar, artan popülerlik, yeni arkadaşlıklar ve olası flörtler kapınızda olabilir.

Yay burcu

Yaratıcılığın ön planda olduğu bu hafta içerisinde hem eğlence hem de iş anlamında Yay burçları yeni fırsatlarla ve tanışmalarla karşılaşabilir. Yeniay’ın olumlu etkilerinden faydalanarak özellikle hafta sonuna doğru sevdikleriyle uyumlu ve doyurucu ilişkiler elde edebilir. Özgüven, mutlu enerji ve gelişmek için karşınıza çıkabilecek bazı fırsatlar sizi kişisel, zihinsel ve spiritüel anlamda geliştirebilir.

Oğlak burcu

Burcunuza etki eden Venüs, 1 Mart’a kadar aşk ilişkilerinizde ve kreatif yönünüzde birtakım olumlu etkiler uyandıracak. Kendinizi daha çekici ve sosyalleşmeye yatkın hissedebilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinmek veya yeni bir ilişkiye başlamak için uygun bir dönem içerisindesiniz. Çevrenizdeki insanlarla ve onların duygu durumlarıyla daha fazla ilgilenebilir, arkadaşlık ve uyum gibi konularla halihazırdaki ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Kova burcu            

Bu hafta Kova burçları üzerinde etki gösteren Yeniay, yeni başlangıçlar için adeta bir temiz sayfa açma fırsatı ortaya çıkarıyor. Eski alışkanlıklarınızı, davranışlarınızı, düşüncelerinizi sorgulayabilir ve yeni yollarda ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru tüm pozitif duygularla birlikte hayallerinize ulaşmak için daha büyük ve kararlı adımlar atabilirsiniz.

Balık burcu

Özel hayatınıza yoğunlaştığınız bu hafta içerisinde ilişkiler hakkında konuşmak, buzları eritmek, yeni bağlar kurmak için oldukça cesaretli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Hafta sonu aşk konusunda ve parasal anlamda karşınıza fırsatlar çıkarabilir. Bir bakış, konuşma ya da sarılma ile geçmişte yaşanan bütün problemlerin geride kaldığını hissedebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP