Herkese merhaba,

Ekim ayının içerisinde süzülürken geçtiğimiz haftanın sonlarına doğru yaşadığımız Dolunay’ın etkilerini hafta başında hissetmeye devam edeceğiz. Ve Ay yavaş yavaş hafta genelinde küçülmeye başlayacak ve artık dolunayla beliren durumlara adapte olmamız kolaylaşacak.

Ekim ayı da 2020’nin çok kolay olmayan aylarından bir tanesi olacak. Mars’ın Kasım ayına kadar Retro’da olacağını ve bu ay bir Merkür Retro’su da karşılayacağımızı düşündüğümüzde yavaşlamak ve yarım kalan süreçlerin üzerinde çalışmak ay genelinde önemli olacak.

Geçtiğimiz hafta düz harekete geçen Satürn’e bu haftanın ilk günü Plüton’un da Retro’sunu bitirerek eşlik edecek. Gökyüzü bir taraftan enerjimizi kısıtlarken, diğer yandan engellere takılan işlerimizi halledebilmemiz için destekler sunuyor olacak.

Ancak gökyüzündeki Mars’ın gezegenlerle kurduğu rahatsız kontakları tansiyonumuzu bir süre daha yükseltmeye devam edecek. Hafta genelinde Mars’ın Plüton ile sert temasına da şahit olacağız. Yine bu hafta da bazı alanlarda engellenmeler ve dönüşümler devam ediyor olacak.

Ani olaylardan sorumlu gezegenimiz Uranüs ise bu hafta sıkça adını duyuracak. Önce 8 Ekim Çarşamba günü Merkür ve Uranüs karşı karşıya gelerek ve iletişimde beklenmedik durumları tetikleyecek.

Ardından 10 Ekim Cumartesi günü Venüs ile güzel bir kontak yapacak olan Uranüs, bu defa yepyeni ilişkileri, aniden parasal durumlardan yana düzelmeleri ve beklenmedik sürprizleri bizlere getiriyor olacak.

Son olarak da 11 Ekim Pazar günü Güneş’in bolluk ve büyüme gezegenimiz Jüpiter’le yapacağı sert etkileşim bizlere daralmaya gitmemiz konular olduğunu hatırlatacak. Büyük egolar kırılacak ve inandığımız şeyleri gözden geçirmemiz gerekecek.

Güzel bir hafta olsun!

Koç burcu

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar;

Bir süredir gökyüzünde devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Hafta genelinde Plüton ile yapacağı etki bazı konuları “zorlamamanız gerektiğini” söylüyor. Özellikle statünüzde ya da bulunduğunuz mevkide değişim ve dönüşüm isterken karşınıza çıkabilecek engeller hayatı akışına bırakmanız konusunda uyarıda bulunuyor olacak.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise bazı beklenmedik ödemeleri gündeme getirebilecek.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ve Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise iş ortamınızda bazı durumlarda beklenmedik gelişmeleri ve ani gelişebilecek teklifleri işaret ediyor olacak.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak temas sizleri ikili ilişkiler ve partnerleriniz konularında altından kalkması zor sorumluluklar almamanız gerektiğine karşı uyarıyor olacak. Bu uyarı aslında aldığınız sorumlulukların çevreniz tarafından fark edilmemesiyle yenik hisseden egonuza dair olabilir.

Hafta genelinde gökyüzünün sizlere mesajı; beklentilerinizi hem kendiniz hem etrafınızdan yana azaltmanızı gerektiği!

Boğa burcu

Sevgili Boğa burçları ve yükselen burcu Boğa olanlar;

Bir süredir gökyüzünde devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Hafta genelinde Plüton ile yapacağı kontak sizleri doğru bildikleriniz ve inandıklarınızla ilgili dönüşümlere davet edecek. Bu süreçte inançlarınızı yeniden değerlendirdiğinizde, hayata sizlere yeni bir bakış açısı fırsatı sunacak.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise sizleri ikili ilişkilerinizde ve partnerlerinizle beklenmedik bir iletişim trafiğine sokabilir. Eş veya partnerinizin tutumuna çok fazla takılırsanız Uranüs’ün özgürleşme hissine yenik düşebilirsiniz.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise bekar Boğa burçları için beklenmedik bir aşk haberinin müjdecisi olabilir. Ayrıca son anda gelişen bir davet ya da eğlenceli bir aktiviteye davet edilmeniz de mümkün.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak temas, iş ve günlük hayatta karşılaşılan durumların olduğundan büyük gözükebileceğini işaret ediyor. Belki de kriz gibi gözüken durumlar aslında gözüktüğünden daha kolay çözülebilecek olaylardır.

Haftanın sonlarına doğru bakış açınızı değiştirmek ya da genişletmek önümüzdeki haftalar için faydalı olabilir.

İkizler burcu

Sevgili İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar;

Bir süredir gökyüzünde devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Hafta genelinde Mars’ın Plüton ile yapacağı kontak sizlere sosyal ortamınızda ya da bağlı bulunduğunuz çevrelerde yaşanabilecek dönüşümleri işaret ediyor. Dönüşümlerin yeniye ilerlemek için önemli birer araç olduklarını hesaba kattığımızda; sizlere daha uygun bir yere gelebilmenizin anahtarı belki de Plüton’un Mars ile yaratacağı hareket enerjisinden kaynaklanıyordur.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas, iş ortamınızı ya da günlük hayatınızı paylaştığınız kişilere karşı kendinizin bile beklemediği tepkiler verebileceğinizi söylüyor olacak. Bilinçaltınızda yatanlar bu karşıtlık ile ağzınızdan dökülebilir.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise yaşadığınız yerle ilgili ani ve güzel bir değişimi veya ailenizle geçireceğiniz beklenmedik güzel zamanları müjdeliyor olacak.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak temas, sosyal hayatınızda bazı durumları büyütebileceğinizi ya da aşk hayatınızda, keyif aldığınız yerlerde kendinizi ortaya koyarken aşırı özgüven ve egoya yenik düşebileceğinizi işaret ediyor olacak.

Olayları, kendinizi dışında tutarak bir film izliyormuşçasına değerlendirirseniz yeni ve işlevsel bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeç burçları ve yükselen burcu Yengeç olanlar;

Bir süredir gökyüzünde devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Mars’ın hafta genelinde Plüton ile yapacağı kontak sizleri ikili ilişkilerinizde gelişebilecek dönüşümlere karşı uyarıyor. Belki de bir süredir farkında olduğunuz durumlar Mars ve Pluton arasında yaşanacak bu hareketlenme ile engellenmesi zor hale gelecek ve alışılagelmiş düzenler yıkılıyor olacak.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise ikili ilişkileriniz ya da arkadaşlarınızla gelişebilecek ani durumlara dikkat çekiyor. Fikir ayrılıklarına dikkat etmeniz gerekirken, karşınızdaki kişilerin sınırlarına girmemeye de özen göstermelisiniz.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ve Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise ani gelişebilecek bir tatil programına ya da keyifli bir seyahate işaret ediyor. Ayrıca beklediğiniz bir haber ya da davetin de sosyal çevreniz vasıtasıyla sizlere gelmesi de mümkün.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak temas ailenizde gelişebilecek durumları abartmaya meyilli olabileceğinizi, özellikle eril figürlerleler güç savaşlarına girebileceğinizi söylüyor olacak. Gücünüzün farkında olun ancak bunu kibire dönüştürmemeye dikkat edin.

Aslan burcu

Sevgili Aslan burçları ve yükselen burcu aslan olanlar;

Bir süredir gökyüzünde devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Mars’ın hafta genelinde Plüton ile yapacağı kontak sizleri iş ve günlük hayatınız içerisinde kurduğunuz ya da kuramaya çalıştığınız dengelerde bazı dönüşümlere çağırıyor olacak. Bildiğinizi sandığınız doğrular masaya yatırılacak ve hayatta almak istediğiniz sorumlulukları yeniden değerlendireceksiniz.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise aile hayatınız ya da toplum önündeki görevlerinizle ilgili beklenmedik bir durum gelişebileceğine işaret edecek.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ve Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise kariyer hayatınızda ya da maddi bir konuda ummadığınız bir gelişmenin yaşanabileceğini ya da bir terfiinin gündeme gelebileceğini söylüyor.

Haftanın son günü gökyüzünde hava biraz sertleşecek. Güneş ve Jüpiter arasında yaşanacak huzursuzluk sizlere gündelik işlerin koşturmasındayken dağılan enerjinizi toplamanız gerektiğini hatırlatacak. Çevrenizle gelişen bazı olaylarda da tepkilerinizi ayarlamaya dikkat edin.

Başak burcu

Sevgili Başak burçları ve yükselen burcu Başak olanlar;

Geçtiğimiz hafta sizin burcunuza geçen Venüs, ay genelinde kendinizi daha zinde ve motive hissetmenize yardımcı olacak. Ancak, Retro hareketine devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini göstermeye devam edecek. Hafta genelinde Plüton ile yapacağı kontak sizleri ilişkilerinizde paylaştığınız alanları yeniden değerlendirmeye ve bazı dönüşümler yapmaya çağırıyor olacak. Yapılacak dönüşümler belki de çürüyen sistemlerin yenisiyle değişimine yardımcı olacak.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise ani gelişebilecek bir seyahate işaret ediyor. Eğitim hayatında yer alan bir Başak ya da yükselen Başaksanız bu konularla ilgili bir haber ya da durumun beklenmedik şekilde gelişmesi olasılığı da mevcut.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise sizlere kendinizi iyi hissettirecek. Yine Uranüs’ün etkisiyle ani gelişebilecek keyfi bir tatil planı gündeme gelebilecekken, kendinizle ilgili önceden planlamadığınız bir yenilik yapmanız da söz konusu olabilir.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak temas, sorumluluklarınızı fazla ciddiye alarak belki kaçırdığınız eğlence ve keyif anlarına sizi hatırlatacak. Son zamanlarda finansal konulara kendinizi çok kaptırdıysanız, abartılardan uzak harcamalar yapmanız gerektiğini ya da bu konuların abarttığınız kadar zorlayıcı olmadıklarını fark edebileceksiniz.

Terazi burcu

Sevgili Terazi  burçları ve yükselen burcu Terazi olanlar;

Bir süredir gökyüzünde Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Karşıt burcunuzda gerileyen Mars, hafta genelinde yapmanız gereken bazı dönüşümleri sizlere yeniden hatırlatacak. Özellikle ailenizde ya da aile hayatına karşı bakış açınızda artık işe yaramayan sistemlerin değişebilmesi mümkün. Ayrıca partnerinizle ilgili ilişkinizde de bazı dönüşümlere girebilme olasılığınız mevcut.  

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise bazı beklenmedik ödemeleri gündeme getirecek.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise kendinizden bile sakladığınız bazı şeyleri ortaya çıkarabilecek. Bunlar belki de kolektif bir iş ya da durumla ortaya çıkabilir. Bu ani gelişme, kendinizi bir süredir yalnızlaştırdığınız dünyanızdan çıkmanıza da yardım edebilir.

Güneş’in sizlerin burcunuzda ilerlemesiyle aslında kendinizi daha iyi ifade edebildiğiniz bir dönemde olmanız gerekirken, gökyüzündeki diğer sert rüzgarlar buna zaman zaman olanak vermeyebilir.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak temas, aile ilişkilerinizde bazı krizleri ya da alınan sorumluluklarla ortaya çıkabilecek huzursuzlukları işaret etmekte. Hafta genelinde gökyüzü, Güneş’in sizin burcunuzda olduğunu ve parlamak için hala birçok sebebe sahip olduğunuzu hatırlatıyor olacak.

Akrep burcu

Sevgili Akrep burçları ve yükselen burcu Akrep olanlar;

Bir süredir Retro hareketine devam eden Mars’ın etkileri, bu hafta sert etkileşimlerle yine kendini gösteriyor olacak. Hafta genelinde Mars’ın Plüton ile yapacağı sert kontak, sizlere profesyonel ortamınızda ve kişisel çevrenizde bazı krizler deneyimleyebileceğinizi söylüyor olacak. Bu krizler aracılığıyla artık işe yaramayan sistemler de hayatınızdan çıkma fırsatı bulacak.

Merkür bir süre önce sizin burcunuza geçti ve bu hafta ortasında Uranüs ile karşı karşıya gelecek. Yaşanacak bu temas, ikili ilişkilerinizde ve partnerlerinizle olan konularda sizleri beklenmedik bir iletişim trafiğine sokacak. Kendi söylemleriniz ve karşınızdakinin söylemleri arasında bir çatışma gündeme gelebilir. 

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise sosyal ortamınızda güzel sürprizlere açık olmanızı söylüyor! Hayatınızdaki kişiyle beraber, ani bir karar sonucu bir organizasyona ya da topluluğa çağırılma ihtimaliniz de mevcut.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak temas iş ve çevrenizle olan beklentilerinizi düşürmeniz konusunda sizleri uyarmakta. Ancak bu temas ile manevi anlamda bir genişleme fırsatı yakalayabilir, zihninizin arkalarında yatan konuların gelişerek geleceğe dair bir yol çizmesine izin verebilirsiniz.

Yay burcu

Sevgili Yay burçları ve yükselen burcu Yay olanlar;

Bir süredir gökyüzünde devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Hafta genelinde Mars’ın Plüton ile yapacağı kontak sizlere sosyal ortamınızda veya aşk hayatınızda yaşanabilecek dönüşümleri işaret ediyor. Ayrıca bazı maddi krizlerin sosyal ortamlarınıza ya da ikili ilişkilerinize yansıması da söz konusu olabilir.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise iş ortamınızda meydana gelebilecek ani durumlara dikkat diyor! Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Aniden gelişebilecek psikolojik durumların gündeme gelmesi de mümkün.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise hem sosyal hayatınızda hem de eğitim hayatınızda beklemediğiniz bir gelişmeyi karşılayabileceğinize işaret ediyor. Belki de uzaklardan beklediğiniz bir haberin veya bir kişinin gelmesi de mümkün olabilir.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak sert temas; sosyal hayatınızda bazı durumları gereğinden fazla büyütebileceğinizi söylüyor. Maddi konularda aldığınız fazla sorumluluklar bir süredir sizleri yoruyor olabilir. Bunun etkilerini ise ilerlemek istediğiniz hayat çizgisinde zorlanarak görüyor olabilirsiniz. Hissettikleriniz gerçek mi yoksa bazı durumları abartıp, büyütüyor olabilir misiniz?  Hafta sonuna doğru bunu değerlendirmeniz sağlıklı olabilir. 

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları ve yükselen burcu Oğlak olanlar;

Bir süredir gökyüzünde devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Hafta genelinde Mars ve Plüton’un yapacağı kontak, ailenizde gelişebilecek krizli durumları ve eril figürlerle girebileceğiniz güç savaşlarını işaret ediyor olacak. Gökyüzünde yoğun bir dönüşüm enerjisi açığa çıkacağı için artık işe yaramayan sistemlerin dönüşmesine izin vermeniz sağlıklı olacaktır.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise ikili ilişkilerinizde ya da sosyal gruplarda arkadaşlarınızla gelişebilecek ani durumlara dikkat çekiyor. Fikir ayrılıklarına dikkat etmeniz gerekirken, iletişimde çevreniz tarafından beklenmedik bir tavır takınmanız mümkün.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise beklemediğiniz bir aktiviteye çağırılabileceğinizi ya da uzaklardan gelen bir misafiri ağırlayabileceğinizi söylüyor.

Haftanın son günü ise Güneş ve sizin burcunuzda yer alan Jüpiter’in arasında bir gerilim yaşanacak. Bu yaşanacak temas; kariyer ve iş hayatınızda bazı durumları abartmaya meyilli olduğunuzu ya da üstlerinizle ego kaynaklı krizlerin içinde yer alabileceğinize işaret ediyor olacak.  Statü ve güç takıntıları geliştirmemeye dikkat edin.

Kova burcu

Sevgili Kova burçları ve yükselen burcu Kova olanlar;

Bir süredir gökyüzünde devam eden Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini gösteriyor olacak. Hafta genelinde Marsın Pluton ile yapacağı kontak sizleri yakın çevreniz ya da kardeşlerinizle yaşanabilecek krizlere ve akabinde gelişebilecek dönüşümlere karşı uyarıyor. Yaşanabilecek dönüşümlerde uzun zamandır sizden gizlenen ya da size geri planda bırakıldığınızı hissettirilen durumların etkisi de olabilir. Gündeme gelen dönüşümleri birer fırsat olarak görmeye özen gösterin.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs karşı karşıya gelecekler. Bu ikilinin karşı karşıya gelmesi, sizleri aile ortamınız ya da iş ortamınızda bazı kişilerle karşı karşıya getirebilir.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında yaşanacak olumlu temas ise ailenizden yana beklemediğiniz bir desteği görebileceğinize işaret ediyor olacak. Ayrıca maddi yönden aniden gelişen bir fırsat da meydana gelebilir.

Haftanın son günü ise gökyüzünde hava biraz sertleşecek. Güneş ve Jüpiter arasında yaşanacak huzursuzluklar sizlere aile hayatınızda aldığınız sorumlulukların, kişisel hayatınızda ilerlemek istediğiniz yön ve gelişiminizin önüne geçtiğini hissettirebilir. Ancak bu durum sizlerin büyüttüğü bir durum da olabilir. Sakin kalarak sorumluluklarınızı yeniden değerlendirebilir, ufak olayları abartmadan değerlendirmeye özen gösterebilirsiniz.

Balık burcu

Sevgili Balık burçları ve yükselen burcu Balık olanlar;

Mars’ın sert etkileşimleri bu hafta da kendini göstermeye devam edecek. Hafta genelinde Pluton ile yapacağı kontaklar, geleceğe dair planlarınız hakkında ya da maddi konularda bazı dönüşümler yaratıyor olacak. Dönüşüm gerekliliktir. Bazı sistemlerin ulaşmak istediğiniz hayaller uğrunda dönüşmesi gerekebilir.

Hafta ortasında Merkür ile Uranüs arasında yaşanacak temas ise ani gelişebilecek bir seyahate işaret ediyor. Eğitim hayatında yer alan bir Balık ya da yükselen Balık burcuysanız bu konularla ilgili bir haber ya da durumun beklenmedik şekilde gündeme gelmesi olasılığı mevcut.

Hafta sonunda doğru iyicil gezegenimiz Venüs ile Uranüs arasında olumlu bir temas yaşanacak. Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle hareketlenen partnerlik alanlarınızdan yana, bu hafta, beklenmedik gelişmeler görebilirsiniz. Ayrıca partner ve ortaklarla ani gelişen pozitif bir iletişim trafiği de yaşanabilir.

Haftanın son günü ise Güneş ve Jüpiter’in arasında yaşanacak temas sosyal hayatınızda bazı konuları abartabileceğinizi söylüyor. Ayrıca ödemeler ve ortaklı paralar yüzünden bazı huzursuzluklar hissedebilirsiniz. Her ne olursa olsun hayatı bu denli ciddiye almadan, sorumluluklarınızı yönetmeyi bilirseniz, eğlenmeye de zaman bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Eylül 2020 Astroloji YorumlarıAstrolog Ecem Kızıltoprak

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ecem Kızıltoprak, 2010 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden lisans, 2013 yılında Torino Üniversitesi Hukuk Fakültesi ’nden yüksek lisans derecesinde mezun oldu. Kariyer hayatına Fikri Mülkiyet hukuku avukatı ve bu alanda yarı zamanlı öğretim üyesi olarak başladı. Ders verdiği dönemde ilgi duyduğu Astroloji üzerine eğitim...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP