Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (5 Eylül – 11 Eylül) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye artan özgüveniniz, cesaretiniz, cinsel ve fiziksel çekiciliğiniz kendinizi en iyi şekilde tanıtmayı ve yakın ilişkiler kurmanızı kolaylaştırabilir. Flörtleştiğiniz birisi varsa aranızdaki buzları kırabilirsiniz. Kendinizi daha maceracı hissederek sınırları zorlayabilir ve yenilikler deneyebilirsiniz. Cumadan pazara duygularınızı ifade etmek için doğru bir zaman olabilir. Sevdiklerinize hislerinizi daha kolay ifade edebilir ya da başka birinin sevgisini veya takdirini alan tarafta olabilirsiniz. Kuvvetli iletişim yeteneğiniz sayesinde pazarlık ve ticaret gibi konularla uğraşabilirsiniz. 

Boğa burcu

Pazartesi ve salı kendinizle baş başa kalma ve kalabalığın arasından sıyrılma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Hayatı keşfetme ve tüm fırsatlardan en iyi şekilde yararlanma konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olmalısınız. Davranışlarınız bazı yönlerden değişken olabilir. Sezgilerinizi dinleyerek yerinde kararlar almak için mükemmel bir zaman olabilir. Meditasyona yönelebilirsiniz ve sezgisel açıdan kuvvetli hissedebilirsiniz. Çarşambadan pazara mücadele ettiğiniz konuda sevgi, para ve mutluluk kazanabilirsiniz. Önceden yaptığınız iyiliklerinizin olumlu geri dönüşlerini alabilirsiniz. Fiziksel ve iç güzelliğinizdeki artış sizi sosyal ortamlarda daha popüler kıldığı için bu, flört etmek için uygun bir zaman olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya hedeflerinize ulaşmak konusunda özgüvenli, kararlı ve çalışmaya istekli hissedebilirsiniz. Yeni bir işe başvurabilir, terfi alabilir veya kendi işinizi kurmayı düşünebilirsiniz. Ebeveynleriniz veya yetkili konumdaki kişiler size yardım edebilir. Gelecek yıllar için sağlam bir temel oluşturduğunuz bir dönemdesiniz. Perşembeden pazara dürüst ve basit iletişim tarzınız sayesinde kendinizi net bir şekilde kendini ifade edebilirsiniz. Bu sayede daha güçlü hissedebilirsiniz. İyilik alabilir ve birilerine iyilik isteyebilirsiniz. Güçlü iletişim beceriniz sayesinde sosyal çevreniz ve aşk hayatınız açısından mükemmel bir zaman olabilir.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı günleri geleceğiniz hakkında planlar yapabilirsiniz. Genel anlamda olumlu ve geniş bir bakış açısına sahip olsanız da küçük ayrıntılara fazlasıyla takıldığınızı fark edebilirsiniz. Konsantrasyonunuzu ve odağınızı korumanız gerebilir. Ayrıca gelecek için planlar yaparken yeteneklerinizin çok fazla dışına çıkmamaya gayret göstermelisiniz. Çarşambadan pazara güzel sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Yeni ve heyecan verici bir şey denemek için istekli olabilirsiniz. Öz farkındalığınız artabilir ve sezgileriniz kuvvetlenebilir. 

Aslan burcu

Pazartesi ve salı kendinizi güçlü, çekici ve cesur hissedebilirsiniz. Duygularınız doğrultusunda inisiyatif alabilir ve tutkuyla hareket edebilirsiniz. İçgüdülerinizi ve mücadeleci ruhunuzu kendinizi veya ailenizi savunmak için kullanılabilirsiniz. Partnerinizle cinsel ilişkilerinizi geliştirmek için uygun bir zaman olabilir. Artan karizmanız ve çekiciliğiniz sayesinde sosyal ortamlarda daha popüler hale gelebilirsiniz. Çarşambadan pazara hemen hemen her şeyi üstlenecek cesaretiniz ve mücadeleci ruhunuz ile birçok işi çabucak başarabilirsiniz. Arzularınıza ulaşmak için başkalarından destek isteme konusunda dürüst olabilirsiniz. 

Başak burcu

Pazartesi ve salı kendinizi daha duygusal ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek veya arkadaşlarınızla eğlenmek isteyebilirsiniz. Artan popülerliğiniz sayesinde yeni arkadaşlar edinmeniz ve yeni bir ilişkiye başlamanız her zamankinden daha kolay olabilir. Çarşambadan pazara sezgilerinizin kuvvetlenmesi sebebiyle daha önce keşfetmediğiniz farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Rutininizin dışında yeni ve farklı şeyler deneyebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmak ve sosyal çevrenizi genişletmek için harika bir zaman olabilir.

Terazi burcu

Hafta içi duygusal olarak hassas olacağınız ve duygularınızı yoğun yaşayacağınız bir dönem olabilir. Hayatınızdaki biri davranışlarıyla sizi derinden etkileyip şaşırtabilir. Bu haftaki yoğun duygu durumunuz sizi yeni bir ilişkiye doğru sürükleyebilir. Merkür retrosunun etkisi hafta sonu sizi yoğun bir çalışma programına itebilir. Bu dönemde insanlarla olan iletişiminize dikkat etmek isteyebilirsiniz. Çok fazla konuşmak yerine karşınızdakini dinlemeye daha fazla odaklanarak olası çatışmaları önleyebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı size bolluk ve sevgi getirebilir. Yakınlarınıza onları sevdiğinizi göstermek ikili iletişimlerinizi güçlendirebilir. Sosyal becerilerinizle öne çıkacağınız günler sizi bekliyor olabilir. Yeni ilişkiler kurmak için ideal bir vakit! Çarşambadan sonra kendiniz özünüzü en iyi şekilde yansıtmak, kalabalıklar içinde öne çıkmak için uğraşabilirsiniz. Özgürlüğünüze önem verebilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatları yakalamak uzun dönemde size fayda sağlayabilir. Özellikle hafta sonu içgüdülerinizi ve rüyalarınızı dikkate alabilirsiniz. 

Yay burcu 

Haftanın başında kendinizi duygusal, şefkatli, yaratıcı ve romantik hissedebilirsiniz. İlişkiler konusunda içgüdülerinize güvenmek yararlı olabilir. Spiritüel bir arkadaşlık veya ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönemde meditasyon yapmak ve spiritüel çalışmalara yoğunlaşmak size fayda sağlayabilir. Çarşamba ve pazar günleri arasında rekabetçi kişiliğiniz daha baskın olabilir. Kazanma arzunuz ve hedefe yönelik çalışmanızla öne çıkabilirsiniz. Bu dönemde romantik ilişkileriniz zekanızdan ve beden dilinizden olumlu etkilenebilir. 

Oğlak burcu

Hafta başında özel hayatınızda duygusal olgunluk hakim olabilir. Çevrenizden tavsiyelere ihtiyaç duyabilirsiniz. Aile ilişkileriniz sizin için fazlaca önem taşıyabilir ve küçüklüğünüzden hatıralar kafanızı meşgul edebilir. Çarşambadan sonra yaratıcılığınızın artabilir, sıra dışı olma isteğiniz tetiklenebilir. Kişisel farkındalığınız ve açık görüşlülüğünüz artabilir. Bu dönem değişiklikler ve yenilikler sizi rahatsız etmeden rutininize girebilir. 

Kova burcu 

Pazartesi ve salı insan ilişkilerinizin derinleşebilir. Bilinç altınızın çok kuvvetli olacağı ve duygularınızı daha iyi kontrol edebileceğiniz günler geçirebilirsiniz. Sevmediğiniz alışkanlıklarınızdan kurtulmak için efor sarf edebilirsiniz. Çarşambadan sonra başarılı iletişim tekniklerinizle öne çıkabilirsiniz. Araştırma veya puzzle yapmak gibi zihinsel çalışmalara yoğunlaşmak size fayda sağlayabilir. Güçlü zihniniz kendinizin ve başkalarının haklarını savunurken size yardımcı olabilir. 

Balık burcu

Hafta başı hayatınıza bolluk, bonkörlük ve pozitif ruh hali hakim olabilir. Bu günlerde iyi niyetle başladığınız projeler size ileride başarı getirebilir. Sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirmek ruhunuza çok iyi gelecek. Yardımsever ve sevgi dolu davranışlarınız yeni arkadaşlıklar kurmanızı sağlayabilir. Çarşambadan sonra karakterinizi daha iyi ifade edebileceğiniz durumlar oluşabilir. Bu durum sizi özgür hissettirip beklenmedik değişimler getirebilir. Günlük alışkanlıklarınızı gerçekleştirmenin farklı yöntemlerini bulacağınız günler sizi bekliyor!

BLOOM SHOP