Koç burcu

Bu hafta şans, Koçların ayağına geliyor. Özellikle perşembe günü başta olmak üzere, bütün hafta boyunca heyecanlı gelişmeler ve pozitif değişimlerle karşılaşacaksınız. Kendi içinize yönelebilir; sağlık, eğitim, iş, seyahat, özel hayat gibi derin konularda kendinizi geliştiren kararlar alabilirsiniz. İyi şeylerin olacağına dair inancınızda cömert davranın. Pozitif olun, kendinize ve şansınıza güvenin. Çarşambadan pazara, sosyal ilişkileriniz kuvvetlenecek. İlişkisi olmayanlar için ideal bir flört dönemi. İlişkisi olanlar içinse ilişkilerini sağlamlaştırmak adına adımlar atmaları için çok doğru bir zaman.

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, öngörü dolu bir hafta sizleri bekliyor! Pazartesi ve perşembe günleri arası çevrenize karşı oldukça hassas ve “gören, anlayan” gözlerle yaklaşacaksınız. Üstelik yalnızca çevreniz de değil, düşünme ve fark etme gücünüz sizi de etkiliyor olacak. Özellikle salı günü, amaçlarınızı ve ideallerinizi sorgulayabilir, hayattan beklentiniz konusunda net kararlar verebilirsiniz. Başkalarına yardım etme dürtünüz ve kendi hedeflerinizi gerçekleştirmeye olan arzunuz arasında kalabilir ve bu konu hakkında uzun uzun düşünebilirsiniz. Yeni bir ilişki ya da ilişki içerisinde daha etkili bir iletişim söz konusu olabilir. Kendinizi oldukça kararlı ve öngörülü hissettiğiniz bu hafta, ayaklarınız yere iki kat daha sağlam basacak.

İkizler burcu

İkizler burcu yaratıcı bir haftanın içinde olacak. Yeni projeler, yeni hobiler, yeni kararlar için oldukça uygun bir hafta. Hafta ortası kendiniz ve hayatınız için oldukça olumlu ve ilerlemenizi sağlayacak kararlar alabilirsiniz. Pozitif enerjiniz artacak, başarıya olan inancınız kuvvetlenecek. Aşk hayatında güzel gelişmeler yaşanacak. Dostluklara ve duygusal ilişkiye ağırlık verdiğiniz bu hafta sizin için oldukça olumlu gelişmeler yaratacak gibi görünüyor. Yaratıcı projelerin içinde yer alarak keyfinize keyif katabilirsiniz.

Yengeç burcu

Kalbinizden geçeni dinlemelisiniz Yengeçler. Başkalarının sorunları ve ihtiyaçlarıyla oldukça iç içe olmuşsunuz. Bundan dolayı belki biraz yorulmuş belki de biraz kendinizden uzaklaşmışsınız. Bu hafta, özellikle hafta içi, kendinize daha çok yöneleceksiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı fark edecek ve önceliklerinizi kendinize göre belirleyeceksiniz. Özellikle pazar günü, ne istediğinizi keşfetmeye dair güzel gelişmeler var. Daha derinlemesine bir düşünme hali ve pozitif bakış açıları sizleri bekliyor.

Aslan burcu

Çarşambanın yeni ayı, mutsuz ve depresif hissediyorsanız sizi bu ruh halinden kurtarmaya yardımcı olacak sevgili Aslanlar. Geçmiş hatalarınızı düzeltmek için adımlar atmanız ve gerektiğinde özür dilemeniz gerekebilir. Bu yeni ay hataları fark etmek, düzeltmek ve ilişkileri sağlamlaştırmak için oldukça faydalı bir dönemi beraberinde getiriyor. Eğer yalnızsanız, eski ilişkilerinizden ders alarak yeni ve sağlam temelli bir ilişkiye başlamanız için uygun bir döneme girmiş olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sosyal ortamlara girebilir hatta hayatınızın flörtüyle karşılaşabilirsiniz.

Başak burcu

Tamamen kendinize odaklandığınız bir hafta sizleri bekliyor Başaklar. Başarıya ulaşmak istediğiniz yolda en büyük motivasyonun sizin içinizden gelen motivasyon olabileceğinin farkındasınız. Kendinize yönelecek ve kendi isteklerinizin farkına varacaksınız. İlişkisi olanlar daha çok birbirine bağlanabilir, ilişkisi olmayanları ise yeni bir flört bekliyor olabilir. Genellikle işinize ve hedeflerinize odaklandığınız bu hafta, kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. Bilinmeyenlere odaklanmak ve pürüzleri gidermek için iyi bir süreç.

Terazi burcu

Romantik ve sosyal Terazileri bu hafta pozitif enerjiler karşılıyor. Yeni gelişmeler, yeni iş kararları, yeni aşklar gündeme gelebilir. Etrafınıza yaydığınız pozitif enerji size dönecek. Güzel seyahat planları yapılabilir, yeni bir alışkanlık edinilebilir. Kendinizi hem çekici hem şefkat dolu hissettiğiniz bu hafta içerisinde güzel bir flört yaşayabilirsiniz. Çekiciliğin ve şefkatin kurduğu denge size sağlıklı bir ilişki ve karşılıklı beğeni sunabilir. Geleceğinize karşı ılımlı, heyecanlı ve umut dolu olun çünkü güzel gelişmeler sizi bekliyor.

Akrep burcu

İç sesinize kulak verin sevgili Akrepler. Hislerinizi takip etmek kesinlikle sizi doğru bir yola sokacak. Özellikle salı günü, hayallerinizin ve gelecek planlarınızın şekillenmesi adına birtakım hedefler belirleyebilirsiniz. Sosyalleşmek, yeni arkadaşlar edinmek ve iş hayatınızda yeni ortaklıklar kurmak için harika bir dönem. İlişkisi olanlar daha şefkatli bir ilişki kurma sürecine girerken ilişkisi olmayanları gireceği sosyal bir ortamda yeni bir flört bekliyor olabilir. İçinizden geçen düşüncelerin akıp gitmesine izin vermeyin, onları dinleyin, anlayın ve peşinden gidin.

Yay burcu

Yaratıcılık, eğlence, arkadaşlık ve keyifli gelişmelerin ön planda olduğu bir hafta sizleri bekliyor sevgili Yaylar. Pozitif gelişmeler yüzünüzü güldürecek. İş, okul ya da yeni projeler kapsamında sizin için önemli gelişmeler yaşanabilir. Hayal kurmaktan ve onları gerçekleştirmek için adımlar atmaktan kaçınmayın. Beklentilerinizde cömert olun. Hafta sonuna doğru eğlenceli bir flörtle tanışabilir ya da halihazırdaki ilişkinizde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlığın, iletişimin, samimiyetin geliştiği ve size kendinizi iyi hissettirdiği bir dönemdesiniz.

Oğlak burcu

Oğlaklar duygusal bir haftaya giriş yapıyor. Hassasiyetinizin hem aklınızı hem bedeninizi etkileyebileceği bu hafta, istediğiniz ve hayalini kurduğunuz konular hakkında daha derinlemesine düşünebilir, konuları her yönüyle ele alabilirsiniz. Empati kurma yönünüzün kuvvetli olduğu bu hafta içerisinde algılarınız açık olacak böylece ilişkilerinizde daha şefkatli ve sevgi dolu gelişmelere şahit olacaksınız. Pazar gününe doğru ulaşmak istediğiniz hedefler için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Kendinizi oldukça çekici hissedeceğiniz bir hafta sonu sizi bekliyor. Başka insanların üzerinde yarattığınız etkiyi görmek hoşunuza gidecek.

Kova burcu

Yeni bağlar kurarak ilişkileri geliştiren pozitif etkileriyle yeni ay, Kovaları da etkiliyor. Geçmişten ders alarak geleceğinize yön verebilir, kendinize neyi isteyip neyi istemediğinizi itiraf edebilirsiniz. Bazı kalp kırıklıkları yaşanmışsa onları onarmanız için iyi bir süreçtesiniz. Açık iletişimden çekinmeyin. Hafta sonuna doğru sosyal ortamlarda yeni flörtler için şansınız oldukça açık görünüyor. Kendinizi hem çekici hem de sevgi dolu bulduğunuz bu dönemde hayatınıza girecek yeni bir flört size iyi gelecektir.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye Balıklar kendilerini daha hassas ve duyarlı bir ruh hali içinde bulabilir. İyimser ve hayalperest tarafınızın ağır basacağı bu hafta kendinize ve hedeflerinize yönelebilirsiniz. Cuma gününden itibaren sorumluluklarınız artabilir ve bazı durum ya da ortamlarda liderlik vasfınız kuvvetlenebilir. İnsanların üzerinde bıraktığınız etki ve sergilediğiniz güçlü duruş size kendinizi iyi hissettirecek. İyi ilişkiler kuracak ve sosyal ortamlarda kendinizi güvenli hissedeceksiniz.

İlginizi çekebilir!