Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (5 Nisan – 11 Nisan 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya sevgi dolu ruh haliniz popülerliğinizi artabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Artan çekiciliğiniz sayesinde yeni romantik ilişkiler kurabilirsiniz. Duygusallığınız cinsel hayatınızın daha samimi, tutkulu ve keyifli geçmesini sağlayabilir. Hafta sonu netleşen zihniniz ve yüksek konsantrasyonunuz sayesinde detay gerektiren işleri kolaylıkla yaptığınızı göreceksiniz. Oturup ders çalışabilir, işe başvurabilir veya kredi çekebilirsiniz. Detayların büyük çerçeveye nasıl oturduğunu anlayacaksınız. Bu dönem aynı zamanda gelecek planları yapmak için de ideal olacak. 

Boğa burcu

Haftanın ilk günleri artan pozitif enerjiniz kendi içinizde daha iyi ve özgüvenli hissetmenizi sağlayabilir. İşlerinizi daha büyük bir konsantrasyon ve motivasyonla yapabilirsiniz. Eğer rahatlamak istiyorsanız kendinizi suçlu hissetmeden dinlenebileceksiniz. İkili ilişkileriniz pozitif tavrınızdan faydalanarak daha keyifli hale gelebilir. Perşembeden pazara sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizin daha net ve mantıklı olduğunu, detaylara olan dikkatinizin arttığını fark edebilirsiniz. Karşınızdaki kişilere fikirlerinizi zorlanmadan aktarabileceksiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye baskınlaşan duygusal hassasiyetiniz karşınızdakilere daha derin bağlar kurmanızı sağlayabilir. Bu dönemi aile bireylerinizle geçmişi yad ederek geçirebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı yazılı biçimde aktarmak isteyeceksiniz. Anlayışınız ve açıklığınız sayesinde samimi arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Hafta sonunda motive olmak için yeterli enerjiyi bulamayabilir, kendinizi bunalmış ve cesareti kırılmış hissedebilirsiniz. İlişkileriniz paranoya, kıskançlık ve kin duygusu nedeniyle zarar görebilir. Negatifleşen motivasyonlarınıza göre hareket etmek, istenmeyen sonuçlar doğmasına neden olabilir. Korkularınızın ve hayal gücünün sizi ele geçirmesine izin vermeyin. 

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya aileniz ve sevdiklerinizden duygusal destek ve şefkat görebilirsiniz. Evinizde tek başına keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz fakat ikili ilişkilerinizde kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kalabalık grupların içinde olmaktan hoşlanacaksınız. Çevrenizdekilerle duygusal bir seviyede iletişim kurabildiğinizi görebilirsiniz. Perşembeden pazara dağınık düşünceleriniz giderek netleşebilir. Fikirlerinizi çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Bununla beraber artan merakınız ve öğrenme isteğiniz bu dönemi iş veya eğitim konularda ilerlemek veya sosyal düzenlerde ön planda yer almak için ideal kılacak. 

Aslan burcu

Haftanın ilk günlerinde ikili ilişkileriniz daha yoğun ve heyecan verici geçebilir. Kendinizi daha sosyal hissedebilir, tutkularınızı çevrenizle paylaşmak isteyebilirsiniz. Artan çekiciliğiniz ve cesaretiniz duygusal ilişkilerinizde ilk adımı atmanızı sağlayabilir. Bu dönem aynı zamanda yeni iş fırsatlarını takip edebilir, yarışmalara katılabilirsiniz. Hafta sonu artan özgüveniniz, enerji seviyeleriniz ve tutkunuz dengeli ve tehdit edici olarak algılanmayacak. Tutkularınızın peşinde ilerleyebilir ve hedefleriniz ulaşabilirsiniz. Çevrenizdekiler sizi daha çekici ve ilham verici bulabilir. Ne istediğinizi ve nasıl elde edeceğinizi bileceksiniz. 

Başak burcu

Pazartesinde çarşambaya her açıdan iyi olma haliniz sayesinde ikili ilişkilerinizin daha dengeli ve sıkıntısız ilerleyebilir. Aile ve arkadaşlarınızla, evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Konfor ve alışılagelmiş durumlar, macera ve değişimden daha önemli gelecek. Bu dönem yeniden şarj olma ve dinlenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Perşembeden pazara ev ve iş ortamında iyileşen iletişiminiz durumları daha iyi kavramanızı sağlayabilir. Bulunduğunuz noktaya nasıl geldiğinizi, buradan nereye ve nasıl gideceğinizi daha rahat görebileceksiniz. Kendinize kişisel veya kariyer hedefleri koyabilirsiniz.

Terazi burcu

Duygularınızı ifade etmek, ilgi duyduğunuz kişilere açılmak ve romantik bir ilişkiye başlamak için oldukça uygun günlerdesiniz. Kendi duygularınızın farkında olduğunuz bu süreçte doğru kararlar alabilir ve davranışlarınızın altındaki nedenleri rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Yumuşak iletişim tarzınız sayesinde iş, ortaklık ve eğitim konularında hedeflerinize doğru kararlı adımlar atabilirsiniz. Uzun dönem planlarınızın yeniden gündeme gelmesi ve beklenmedik şekilde yön değiştirmesi söz konusu olabilir.

Akrep burcu

Kendinizi mutlu, huzurlu ve rahat hissedeceğiniz bu günlerde iş ve özel hayatınızın dengelendiğini hissedebilirsiniz. Uyum ve başarı kavramları ön planda olabilir. Bu günlerde yeni arkadaşlıklar kurabilir, iş anlaşmaları sağlayabilir ve romantik ilişkilerinizde de bir adım öteye ilerleyebilirsiniz. Hayatınızdaki kadın figürlerinin etkisini aktif olarak hissedebilirsiniz. Güzellik kavramı sizin için hiç olmadığı kadar önem kazanabilir. Ruh hali dengesizlikleri tepkisel davranışlarla sonuçlanabilir.

Yay burcu

Romantik ve sosyal hayatınız açısından yılın en aktif haftasına giriş yapıyorsunuz. Kendinizi çekici ve etkileyici hissedeceğiniz bu hafta etkileşim yaşamaktan oldukça fazla keyif alacaksınız. Tutkularınızın peşinden ilerlerken şüphe etmeyeceksiniz. Olumlu, sevgi dolu ve motive edici yapınız sayesinde etrafınızdaki insanları da kendinizle beraber yükselteceksiniz. Size stres yaşatan ilişkilerinizi düzenleyecek ve gerekeni yapacak gücü kendinizde bulacaksınız. Sürprizlere hazırlıklı olun!

Oğlak burcu

Kişisel hayatınızda birtakım değişiklikler yapma isteği hissedebilirsiniz. Düşünceleriniz, duygularınız, yakın ilişkileriniz ve hayatınızdaki kadın figürler gündeme gelebilir. Hissettiğiniz şeylerin nedenleri konusunda araştırmacı bir tavırda olabilirsiniz. Düşünceli bir yapıda olmanız da çok normla. Bu süreçte hayatınızda sizi rahatsız eden olayları çözümlemek konusunda girişimlerde bulunabilir ve mutluluk verici sonuçlar yakalayabilirsiniz. Hayatınızda sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz olayları çözümledikçe kendinizle daha derin bağlar kurabilir ve duygusal anlamda rahatlama yaşayabilirsiniz.

Kova burcu

Yeni gelen haftanın gündemi sizin için romantik ilişkiler ve cinsel hayat olacak. Kendinizle kurduğunuz bağların derinleşmesini ve bu durumun romantik ilişkilerinizi etkilemesini gözlemleyebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha çekici ve ilişkilere açık hissetmeniz de çok olası. Tutkularınızı fark ettiğiniz, içinizden gelen sesi dinlediğiniz ve kendinizi gözlemlediğiniz bu dönemin sonunda kendinizi daha da yakından tanımanız, hiç bilmediğiniz yönlerinizle karşılaşmanız olası. İş ve eğitim konularında sizi mutlu edecek haberlere hazırlıklı olun.

Balık burcu

Anılarınızın gündeme geleceği bu günlerde geçmişteki hatalarınızın farkına varabilir, davranış kalıplarınızı çözümleyebilir ve duygusal anlamda dengelenme sağlayabilirsiniz. Meditasyon ve benzeri uygulamalarla kendinizle kurduğunuz bağları güçlendirebilir ve davranışlarınızın altında yatan nedenleri daha iyi anlayabilirsiniz. Üretkenliğinizin yükseldiğini, grup projelerinde öne çıktığınızı ve kendinizi her zamankinden çok daha rahat ifade ettiğinizi fark edebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP