Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (5 Temmuz – 11 Temmuz 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye aşk hayatınızda istikrarı yakalamak için mükemmel bir zaman olabilir. Önemli ve ciddi bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni veya var olan ilişkilerinizin tümünde herhangi bir yanılsamaya düşme riskiniz olmadan, karşılıklı olarak gerçekçi beklentiler kurabilirsiniz. Karşılıklı saygı ve anlayışın arttığı bu dönemde profesyonel ilişkiler de fayda sağlayabilir. Cumadan pazara pozitiflik, cömertlik ve iyi şans yaşayabilirsiniz. İyi niyetlerle başladığınız işlerin güzel sonuçlar doğurduğunu görebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber zaman geçirmek ödüllendirici olabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye hayat size pozitif değişim ve heyecan getirebilir. Açık görüşlü ve risk alamaya açık olmak beklenmedik fırsatları iyi değerlendirmenizi sağlayabilir. Farklı bir yöne doğru evrilirken yaptığınız işlere yeni, orijinal ve yaratıcı bir bakış açısı ile yaklaşabilirsiniz. Hafta sonu samimi ilişkilerinizi derinleştirecek duygusal deneyimler yaşayabilirsiniz. Kötü alışkanlıklarınızı, takıntılarınızı ve duygusal blokajlarınızı aşmaya çalışmak için ideal bir zaman olabilir. İç dengenize daha çok güvenebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya sorumluluk ve zorunluluklara karşı daha büyük disiplin ve sabırla yaklaşabilirsiniz. Daha fazla sorumluluk üstlenebilir; bir mentor veya bir rehber görevi yapabilirsiniz. İşinizden duyduğunuz tatminin ve tebriğin arttığını görebilirsiniz. Biri için dayanak olabilir, stabilliğiniz ve bilgi birikimizin için takdir edilebilirsiniz. Perşembeden pazara iyi şans sizi daha zengin, mutlu ve tatmin kılabilir. Kişisel ve duygusal gelişim yeni veya var olan ilişkiler üzerinden gerçekleşebilir. Sağlığınızı bütünsel bir yaklaşımlar; egzersiz, beslenme, aromaterapi ile iyileştirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye samimi ilişkilerinizde, evinizde, alışkanlıklarınızda değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimler normale oranla daha kolay bir şekilde ve pozitif bir tonda gerçekleşebilir. Yeniden dekore etmek, taşınmak, yeni bir ilişkiye başlamak bu tarz değişimlere örnek sayılabilir. Hafta sonu odağınızı daha kişisel konulara taşıyabilir. Evinize, duygularınız, özellikle kadınlarla olan yakın ilişkilerinize daha çok ilgi gösterebilirsiniz. Daha derin problemlerinizin gün yüzüne gelmesi, sorunlarınızı pozitif bir şekilde çözmenize ön ayak olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya içinizi saran genel mutluluk ve barış hali hayatın birçok alanında işlerinizin yolunda gitmesine yardımcı olabilir. İş ve özel hayatınızın dengede olması başarı ve harmoni getirebilir. Yeni ilişkiler kurmak veya var olan ilişkilerinizi derinleştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde bulunan güçlü bir kadın figüründen yardım, destek veya tavsiye isteyebilirsiniz. Perşembeden pazara artan sosyalleşme isteği ve karizma, bu dönemi flörtleşme ve romantizm için ideal kılabilir.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye mutluluk, pozitif değişim ve daha büyük bir kişisel özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Günlük rutinlerinizin dışına çıkmak için büyük bir arzu duyabilirsiniz. Esneklik ve açık görüşlülük hoş sürprizler ve heyecan verici deneyimlere yol açabilir. Hafta sonu özgüveninizin arttığını ve hedef odaklı bir enerjiniz olduğunu hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınızı tamamlamak için ekstra motivasyona sahip olabilirsiniz. Girişkenliğiniz, enerjiniz ve kendinize olan inancınız zorlu işlerin üstesinden kolaylıkla kalkmanıza sebep olabilir.

Terazi burcu

Hafta içine artan sadakat duygusu ile giriş yapabilirsiniz. Romantizmi her şeyin önüne koyacağınız bu süreçte, ilişkilerinizin uzun vadeli olması adına küçük ama önemli fedakarlıklar yapabilirsiniz. Mali durumunuza da yansıyan öz disiplininiz sayesinde para biriktirebilir, borçlarınızı ödeyebilir veya mantıklı yatırımlar yapabilirsiniz. Hafta sonu ise duygusal ön yargılarınızın etkisinde kalabilirsiniz. Bu sebeple anlaşmazlıklar yaşayabilir ve kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bu sorunları yaşamamak adına eleştirel bir bakış açısı ile olaylara yaklaşmanızda fayda olabilir. 

Akrep burcu

Pazartesinden perşembeye heyecan verici haberler alabilir ve teşvik edici konuşmalar yapabilirsiniz. Günlük rutinleriniz yeni ve beklenmedik yönlere sapabilir. Çıkacağınız bu yeni yollarda, size ilham verecek fikirlere kulak kabartabilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hayatınızdaki bu yenilikler, içgörünüzü harekete geçirebilir. Olaylara farklı bakış açısı ile bakmak, hali hazırdaki problemleri çözmenizi sağlayabilir. Cumadan pazara ise görev ve sorumluluklarınızı sabırla yerine getirebilirsiniz. Bu süre, sevdiklerinizle derin bağlar kurmak ve duygularınızı paylaşmak için de ideal bir zaman.

Yay burcu

Haftanın ilk iki günü yanlış bilgiler sebebiyle özel hayatınızda tartışmalar ve iş anlaşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Bu sebeple iletişimin temellerine bağlı kalmaya çalışmanızda fayda olabilir. Herhangi önemli bir adım atmadan önce ise gerekirse bir profesyonele danışabilirsiniz. Zamanınızı bu süre boyunca müziğe, sinemaya veya hobilerinize ayırmak sizin için daha faydalı olabilir. Çarşambadan pazara ise hayal gücünüzün canlanacağını fark edebilirsiniz. Bu süre aynı zamanda meditasyona vakit ayırmak için de oldukça ideal. İçinizde hissedeceğiniz mistik güç, ilişkileriniz üzerinde olumlu bir etkiye sebep olabilir. 

Oğlak burcu

Pazartesinden çarşambaya, kendinizi daha şefkatli, romantik ve duyarlı hissedebilirsiniz. Başkalarının hislerine karşı oldukça duyarlı olacağınız bu süre boyunca özellikle içgüdülerinize güvenmeyi denemelisiniz. Derin bir bağ kurabileceğiniz yeni biri ile tanışabilir veya mevcut ilişkinizde ileriye yönelik ciddi adımlar atabilirsiniz. Perşembeden pazara ise kendinize düşünmek için biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Geliştireceğiniz olumlu düşünce yapısı ile daha geniş bir bakış açısına kavuşabilir ve geleceğe yönelik daha net kararlar alabilirsiniz.

Kova burcu

Hafta içinde artan merakınız ve konsantrasyonunuz, sizi uzun süredir rahatsız eden, ciddi konuları gözden geçirme isteğini içinizde uyandırabilir. Bu süreçte karmaşık ilişki sorunlarını çözebilir ve fikirlerinizi insanlara anlatıp planlarınız için destek aramak isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise hayal gücünüz ve yaratıcılığınız devreye girecek. Müzik, beste ve video gibi yaratıcı ve sanatsal çalışmalara imza atabilirsiniz. Bu sürede yeni biri ile tanışabilir ve aranızda güçlü bir kimya hissedebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye, hayatınızda yeniliklere yer açmak isteyebilirsiniz. Bu süre, farklı insanlarla tanışarak yeni adımlar ve önemli değişiklikler yapmak için de iyi bir zaman. Heyecanınızın artacağı bu dönemde, ufukta sizi bekleyen olumlu gelişmelere yönelik inancınız da artabilir. Bu pozitif hisler ve düşünceler, aşk hayatınızın da olumlu etkilenmesini sağlayabilir. Cumadan pazara ise duygusal tarafınızın hakimiyeti ele aldığını fark edebilirsiniz. İnsanlarla yakın bağlar kurmak ve ailenizle bir araya gelmek isteyebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP