Koç burcu

Hafta içi boyunca keyif, pozitiflik ve aşk gibi duygular sizin için yükselişe geçiyor olacak. Kendinizi daha rahat bıraktığınızda, içinizdeki şefkatli ve sevgi dolu yönleri daha çok keşfedeceğinizi fark edebilirsiniz. Karşınızdaki insanları etkileme enerjiniz, ilişkiniz yoksa flörtleriniz için olumlu etkiler yaratabilir. Ancak ilişkiniz varsa bu durum partnerinizle bazı sorunlara yol açabilir. Cumartesi ve pazar, ilişki problemlerinizi çözmek için gerekli gücü içinizde bulabilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta heyecanlı gelişmeler ve bazı değişimler günlük rutininize dahil olabilir. Açık fikirlilik, yaratıcılık ve yeni tanışmalar hayatınızda önemli farklılıklar yaratabilir. Hiç beklemediğiniz bazı haberler sizin için oldukça heyecanlı olabilir ancak hafta sonu planlarınızı ertelemenize sebebiyet verebilir. Cumadan pazara kendinizi hassas, duygusal ve romantik hissedebilirsiniz. Sosyalleşmek ve sevdiklerinizle vakit geçirmek size çok iyi gelebilir.

İkizler burcu

Hafta içi boyunca aşk ve para konularında büyük fırsatlar yakalama ihtimali olan İkizler burcu, önceki gün veya aylarda yaptığı iyiliklerin karşılığını almaya yaklaşıyor. İyi karmanın pozitif etkileri bu hafta sizi pek çok olumlu yönden etkileyebilir. Karşınıza güzel fırsatlar, duygular, düşünceler ve insanlar çıkabilir. Hafta sonu ise sizin için sosyalleşmenin ve uyumun tadını çıkarmakla geçebilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye önemli haber ve gelişmeler, günlük planlarınızın dışında yeni rotalar, alıştığınız ortamların dışında ortamlar, yeni arkadaş ve çevreler söz konusu olabilir. Hafta sonu yaklaştığında ise iş hayatınızla ilgili olarak kendinizi daha sabırlı, kararlı ve korumacı bir yaklaşım içerisinde bulabilirsiniz. Sizden genç insanlar, iş etiğinizle ilgili sizden tavsiye almak isteyebilirler.

Aslan burcu

Hafta içi eğlenmek ve aşka vakit ayırmak için harika bir zaman dilimi. İç dünyanızda kendinizi mutlu ve keyifli hissediyor, bunu dış dünyayla da paylaşmak istiyorsunuz. Bu nedenle sosyalleşmek, arkadaşlarınıza vakit ayırmak veya partnerinizle daha güçlü bağlar kurmak gibi eylemlerle bu enerjinin tadını çıkarabilirsiniz. Hafta sonu, problem yaşadığınız insanlarla sorunlarınızı çözebilir, aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye hassasiyet ve empati duygularıyla çevrildiğinizi hissedebilirsiniz. Kendinizle ve dünyadaki yerinizle ilgili daha geniş bir anlayışa sahip olabilirsiniz. Başkalarına yardım etmekten önce; kendi istek, hayal ve duygularınızın önemini keşfedebilirsiniz. Hafta sonu başkalarından yardım veya fikir alma konularında kendinizi geliştirebilirsiniz. Sizi fikir anlamında çok geliştirecek biriyle tanışabilirsiniz.

Terazi burcu

Haftaya oldukça olumlu başlayan Terazi burçlarını; mutluluk ve iyi şans bekliyor. Artan karizma ve çevrenizdekileri etkileme gücünüz pek çok olumlu dönüşle kapınızı çalabilir. Estetik gücünüzün artmasıyla görsel zevkinizin kuvvetlendiğini hissedebilirsiniz. Hafta sonu hem iş hem de sosyal hayat için dengeyi tercih edebilirsiniz. İkisini de bir arada yürütmek ve bunu başarabildiğinizi görmek size kendinizi iyi hissettirebilir.

Akrep burcu

Bu hafta hassasiyetiniz ve öngörü gücünüzle karşınızdaki insanların hem karakterlerini hem de akıllarından geçenleri okuyabildiğinizi hissedebilirsiniz. Bu durum kendinizi özgüvenli ve güçlü hissetmenizi sağlayabilir. Hafta sonu uzun vadeli planlarınıza yoğunlaşabilir, dengeli ve kararlı bir şekilde yol almayı arzulayabilirsiniz.

Yay burcu

Aşk, para ve mutluluk, Yay burçları için bu hafta ön planda. İç ve dış güzellikleri ile çevrenizdeki pek çok insanı tesiriniz altında bırakabilirsiniz. Hafta içi sosyallikle geçerken hafta sonu aile ve ev yaşamıyla daha yakın temas halinde olabilirsiniz. Her zamankinden daha hassas ve güven ihtiyacı içerisinde hissedebilirsiniz. Aklınıza gelen eski anılar kendinizi duygusal hissetmenize neden olabilir.

Oğlak burcu

Hafta içi sizi heyecanlandıracak karşılaşmalar veya yeni tanışmalar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlara açık olmanız, hiç ummadığınız koşulları ayağınıza getirebilir. Olaylara bakış açınız, hayatınızdaki problemleri çözmek için size orijinal fikirler sunabilir. Arkadaşlarla kaliteli vakit geçirmek, birlikte bir şeyler paylaşmak, karşılıklı olarak anlaşma, uzlaşma ve empati yollarına gitmek size iyi hissettirebilir.

Kova burcu

Aşk ve sosyallik için ideal bir hafta içerisindesiniz. Mutluluk ve keyif gibi güçlü duygular, size kendinizi canlı, sosyal ve verimli hissettirebilir. Arkadaşlarınızla veya partnerlerinizle karşılıklı olarak faydalı bir birliktelik içerisinde olduğunuzu fark edebilirsiniz. Hafta sonu duygusallığınız artış gösterebilir ve sizi derinden etkileyecek yeni biriyle tanışabilirsiniz.

Balık burcu

Bu hafta hayatınıza pek çok anlamda yenilikler dahil olabilir. Yeni arkadaşlar, yeni iş fırsatları, yeni fikirleri, yeni flörtler gibi pek çok taze durum veya olayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Hafta sonunun gelişiyle öncülük etme içgüdüleriniz harekete geçebilir ve çevrenizdekilere bazı yardımlarda bulunabilirsiniz. Genç insanlar sizden tavsiye almak isteyebilir ve size fikir danışabilirler.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP