Koç burcu

Pazartesiden perşembeye iyi haberler ve olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İyi şans, hayatınızın her alanında size desteğini gösterebilir. Bu hafta özellikle Koç burçları için çalışma ve odaklanma anlamında verimli bir hafta olacak gibi görünüyor. Cumadan pazara kadarki süreçte ise ailenize ve sevdiklerinize ilgi göstererek onlarla daha fazla iletişim kurmak ve duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Açık iletişim, kendinizi çok daha iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayabilir.

Boğa burcu

Bu hafta kendinizi biraz huzursuz, sinirli, hayal kırıklığına uğramış hissedebilir ve bu hisler nedeniyle günlük rutininize odaklanmakta birtakım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız ve yapmanız gerekenler gözünüze her zamankinden daha zor gelebilir ancak tepki göstermeden önce durumu tartmayı ve sorumlulukların arkasındaki özgürlüğü tekrar düşünmelisiniz. Hafta sonu daha ılımlı ve barışçıl bir ruh hali sizi bekliyor olacak.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya arkadaşlık duygusuna olan ihtiyacınız artıyor ama bu ihtiyaç ciddi ve gerçek aşktan doğan bir arkadaşlıkla bağdaşıyor. Daha fazla bağlılık isteyebilir, ilişkinizdeki pürüzlerin hepsini ortadan kaldırmaya odaklanabilirsiniz. Perşembeden pazar gününe kadarki süreçte ise aşk, para veya her ikisinde de şansınızın açıldığını fark edebilirsiniz. İlişkisi olmayan İkizler burçları için yeni flörtler söz konusu olabilir.

Yengeç burcu

Bu hafta etrafınızdaki insanları etkilemeniz açısından harika bir hafta. Derin düşünce, konsantrasyon ve iletişim kabiliyetleriniz sayesinde sorun yaratan bazı konuları çözüme ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda hem kendinize hem de hayatınızdaki kariyer gibi önemli alanlara iyi yatırımlar yapmaya başlayabilirsiniz. Hafta sonu çalışmak, ciddi kararlar almak veya geleceğe yönelik planlar yapmak için ideal bir zaman.

Aslan burcu

Kalıpların dışına çıkmak ve kuralları yıkmak için bastırılamayan bir istek duyuyor olabilirsiniz. Ancak pişman olmadan önce sonuçları iyice düşünerek hareket etmek son derece önemli. Farkındalık özel hayatınızdaki birçok şeyi yoluna koyabilecek en önemli etken. Bu nedenle tutkularınızın başkalarına zarar vermemesine özen göstermelisiniz. Hafta sonu bir şeyler hissettiğiniz bir insanla karşılıklı açılma konuşmaları yaşayabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye derin düşünceler ve konuşmalar gündeminizde olabilir. Bazı gizli kalan konuları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Hafta sonuna doğru düşünmeye odaklanma durumunuz artış gösterebilir. Kritik konularda konsantrasyon ve sabır göstererek doğru yargılamalar yapmaya yönelebilirsiniz. İş görüşmeleriniz, yapmanız gereken kağıt işleri, ödev veya projeler bu dönemde çok verimli bir hale gelebilir.

Terazi burcu

Haftanın başlarında profesyonel hayatınızla ilgili konularda ilerlemenizi sağlayacak güçlü bir enerji hissedebilirsiniz. Bu süreçte tavırlarınızı ve karşınızdaki insanlara karşı ola davranışlarınızı kontrol altında tutmanız elde ettiğiniz başarıların karşılığında ağır bir bedel ödememeniz açısından oldukça önemli. Haftanın sonlarına doğru ise sizin için daha duygusal konular gündeme geliyor. Yeni kişilerle bağ kurmak, olan ilişkilerinizi derinleştirmek ve ailenizle zaman geçirmek ruhunuza iyi gelebilir.

Akrep burcu

Olumlu bir bakış açısı kazanacağınız haftanın ilk günlerinde iyi şans, güzel haberler ve gelecek planlarınızda oluşacak olumlu değişiklikler ruh halinizi destekleyebilir. Bu hafta edineceğiniz bütünsel bakış açısı ile araştırmalarını ve çalışmalarınızı yapacak, parçaları birleştirebileceksiniz. Böylece etkili sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu süreçte zihninizin berraklaştığını ve sağduyunuzun arttığını hissedebilirsiniz.

Yay burcu

Kendinizi her zamankinden daha güçlü hissedeceğiniz bir sürece giriş yapmış olabilirsiniz. Kişisel gelişim, sağlık, kariyer ve maddiyat ile ilgili konularda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Hayatınızla ilgili oldukça önemli bir konuda reform yapma isteği hissediyor olabilirsiniz. Bu hissinizi takip ederek alacağınız kararlar size gelecekte güzel kapılar açabilir. Etrafınızdaki insanları olumlu yönde etkilemeye devam ettiğiniz bu yeni haftada kişisel hayatınıza da odaklanmayı unutmayın.

Oğlak burcu

Geleceğinizi planlamak için oldukça elverişli bir haftaya girmiş olabilirsiniz. Pozitif düşünmek, opsiyonlarınızı araştırmak ve artan karar yeteneklerinizi kullanmak gelecekle ilgili planlarınıza olumlu yansıyabilir. İletişim yeteneğinizi ve kendiniz konusunda artan farkındalığınızı kullanarak sosyal ilişkilerinize renk katabilirsiniz. Stresinizi kontrol altına alarak sağlıklı bir şekilde yönetmeyi başarabileceğiniz bu hafta akademik ve profesyonel alanlarda da beklediğiniz başarıyı gösterebilirsiniz. Bu hafta boyunca içinizden gelen sevgiyi yakın çevrenize aktarmak ruhunuzu beslemenize yardımcı olabilir.

Kova burcu

Bu hafta hayatınızda geliştirmek istediğiniz konular üzerine yoğunlaşıp olumlu tarafa dönüştürebilecek enerjiyi bulabileceksiniz. Etrafınızda olan olaylar ve kişiler üzerindeki etkinizin arttığını hissettiğiniz bu günlerde kendinizi daha önce görmeye pek de alışık olmadığınız otorite konumunda görebilirsiniz. Haftanın son günlerine doğru kendinizi romantik ilişkiler konusunda açık hissetmeye başlayabilirsiniz. Farklı insanlarla tanışmak isteyebileceğiniz ve yeni deneyimlere açık olabileceğiniz bu süreçte duygularınızı dışa vurma şekliniz karizmanızın artmasına neden olabilir.

Balık burcu

Bakış açınızın netleşmesiyle beraber olayları geniş çerçeveden görmeye başlayacağınız bir haftaya giriş yapıyor olabilirsiniz. Ön sezilerinizin, yargı ve empati yeteneklerinizin artabileceği bu hafta karşılaştığınız durumları ele alırken, yönetirken ve sonuçlandırırken rasyonel tavırlar sergileyebilirsiniz. Uzun vadeli planlar yapmak veya var olan planlarınızı değiştirmek için içinizde artan istek ve rasyonaliteniz size verimli bir süreç sağlayabilir. Güzel haberler bu hafta kapınızı çalabilir.
Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP