Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (6 Ocak – 12 Ocak 2020) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden cumaya hayatınızda birtakım değişiklikler yapmak için ideal bir zaman çünkü kendinizi son derece motive hissediyor olacaksınız. Aynı zamanda aşk hayatınız da bu ruh halinizden etkilenecek. Bu hafta boyunca kendinizi risk almaya hazır hissetmeniz mümkün. Hafta sonuna doğru ise bazı beklenmedik karşılaşmalar, sürprizler ve yeni heyecanlar hayatınıza dahil olabilir. 

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya arkadaşlık sizin için daha kıymetli bir hale gelebilir çünkü size uzakta olan birilerini özlediğinizi hissedebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa birini takıntı haline getirerek aklınızdan çıkartamadığınızı fark edebilirsiniz. İlişkiniz varsa duygularınız daha derin bir boyuta evrilerek güçlenebilir. Hafta sonuna doğru iş ilişkilerinizde başarınızın arttığını ve daha özgüvenli bir hale geldiğinizi fark edebilirsiniz.

İkizler burcu

Bu hafta gözler sizin üzerinizde! İletişim gücünüz ve kendinize olan güveniniz son derece yüksek olduğu için yeni insanlarla tanışmak sizin için çok kolay olabilir. Aynı şekilde kendinizi sözlü olarak ifade etmenin yanı sıra beden dilinizle de çok iyi aktardığınızı fark edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru odaklanmanız gereken bazı özel konulara konsantre olarak uzun dönemli bazı planlarınızı netleştirebilirsiniz. 

Yengeç burcu

Farkındalık, empati, duygusallık gibi konuların ön plana çıktığı bu hafta içerisinde etrafınızdakilerle aranıza koyduğunuz tüm duvarları kaldıracak ve son derece sosyal bir kimliğe bürüneceksiniz. Hafta sonu bazı yanlış anlaşılmalar yaşayarak gerilebilirsiniz bu nedenle üzerine ağırlık vermeniz gereken konularla ilgili tek başınıza kararlar almanız daha mantıklı olabilir. 

Aslan burcu

Rahatlamak, yaratıcılığı arttırmak ve iletişimi kuvvetlendirmek için harika bir hafta içerisinde olan Aslan burçları, içgüdülerinin sesini dinleyerek kendileri için en doğru olan kararın arayışında. Bu hafta rüyalar ve bazı spiritüel karşılaşmalarla bazı aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Hafta sonunuzu çalışmaya ve üretmeye ayırabilir, rutinin verdiği rahatlıkla sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. 

Başak burcu

Pazartesi ve salı günü ciddi ve gerçek aşka olan ihtiyacınız artış gösterebilir. Eğer bir partneriniz varsa daha fazla bağlılık talep edebilirsiniz. Partneriniz yoksa yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Çarşambadan pazara kadarki süreçte amaçlarınızı gerçekleştirmek için kendinizi son derece kararlı hissedebilirsiniz. Toleransınız artabilir ve ulaşmak istediğiniz noktaya yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. 

Terazi burcu

Karşınıza farklı fırsatların, deneyimlerin, duyguların ve potansiyel ilişkilerin çıkacağı bu hafta kendinizi ifade ederken rahat ve özgüvenli bir tavırla ilginin odağı olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde daha önceden başladığınız işleri bitirmek için ihtiyacınız olan enerjiye sahip olabilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru ise gündeminizi tamamen değişecek gibi duruyor. Duygusal konuların ve yeni ilişkilerin gündeme gelmesiyle hayatınızın gidişatını tamamen değiştirmeniz an meselesi!

Akrep burcu

Duygularınızdan bahsetmek ve hatta hoşlandığınız özel kişiye açılmak için oldukça elverişli bir döneme giriyorsunuz. Her zamankinden çok daha yumuşak olan iletişim tarzınız karşınızdaki insanın size karşı empati hissetmesini ve dürüst olmasını sağlayacağa benziyor. İçinizdeki gücün de tıpkı kendini ifade becerileriniz gibi arttığı bu süreçte yapmanız gereken işleri halletmek için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sezileriniz size yol göstermek için bu süreçte yanınızda olacak!

Yay burcu

Sabrınızın her zamankinden biraz daha zayıf olduğu bu yeni haftada, daha sonra istemediğiniz sonuçlarla karşılaşmamak adına dikkatli olmanızda fayda var. Sıkıntıdan, kurallardan veya limitlerden dolayı kendinizi baskı altında hissetme eğiliminde olacağınız bu süreci mümkün olduğunca pasif bir şekilde atlatmanız, büyük çabalar sonucu kurduğunuz güçlü bağların yıkılmaması adına önemli olacak. Kararlarınızı verirken ve aksiyon alırken tavırlarınızın dengeli olduğundan emin olmanız riskleri düşürmeniz konusunda size çok yardımcı olacak. Haftanın sonlarına doğru ise eski neşenize ve pozitif tavrınıza kavuşuyorsunuz.

Oğlak burcu

Hislerinizin ve empati yeteneğinizin artması, her zaman maruz kaldığınız olaylara karşı bakış açınızı tamamen değişmesine ve daha önce fark etmediğiniz detayları görmenize yardımcı olabilir. Hayallerinizin ve hedeflerinizin gündemde olduğu hafta, yeni bakış açınızın da yardımı ile büyük adımlar atacağa benziyorsunuz. İlişkilerinizin de olumlu yönde etkileneceği ve her zamankinden daha yoğun paylaşımlarla derinleşeceği bu günler ruhunuzun beslenmesine ve kendinizi tamamlanmış hissetmenize neden olacak.

Kova burcu

Yaratıcı ve hayalperest yanınızı besleyen enerjiler mutluluğunuzu kat kat arttıracak! Meditasyon, spritüal konular ve bedeninizin enerji akışına iyi gelecek aktiviteleri günlük rutininize sokmak ruhunuzun beslenmesine ve olumlu tavrınızın güçlenmesine yardımcı olacak. Bu süreçte, kendinizi içsel olarak geliştirmek, dinginliğinizi arttırmak ve içsel huzura kavuşmak için önünüzde açılan kapılar sizlere adeta mutluluk vadediyor.

Balık burcu

Sezilerinizin ve farkındalığınızın güçlenmesiyle birlikte, insanların ve olayların iç yüzlerini görmeye ve kafanızda olmuşmuş olan fikirleri şekillendirmeye eğilimli olabilirsiniz. Sahip olduğunuz ilişkilerin güçleneceği ve iletişimin her formunun hayatınızda aktif rol oynayacağı bu süreçte kendinizi tamamlanmış hissedebilirsiniz. Özgüveninizin yükselmesiyle sosyal hayatınızda güçlü ve kalıcı hamleler yapmak konusunda kendinizi hazır hazır hissedebilir ve bunları yapmak için acele edebilirsiniz. Bu süreçte ise kararları zamana bırakmak ve hisleriniz takip etmek size doğru yol gösterecektir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP