Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinize olan güveniniz ve hedef odaklı enerjiniz yükselişe geçebilir. Kendinizi her zamankinden daha motive, inançlı ve içgüdüsel hissedebilirsiniz. Perşembeden pazara aşk hayatınızda veya sosyal çevrenizde birtakım değişiklikler ve heyecanlar söz konusu olabilir. Kendinizi ifade etmenin farklı yollarını keşfedebilir, çevrenize daha özgün iletişim yollarıyla yaklaşabilirsiniz. 

Boğa burcu

Hafta içi, hoşlandığınız kişiye buluşma teklif etmek için ideal bir zaman! Kendinizi her zamankinden daha iyi ifade edebildiğiniz bu süreçte, çevrenizdekilerin sevgisini ve ilgisini toplayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru farkındalığınız, duygusallığınız, empati yeteneğiniz ve içgüdüselliğiniz artış gösterebilir. Çevreyle ilgili, bağış yapmaya yönelik, yardımsever ve sosyal birtakım kurum ve kuruluşlara dahil olabilirsiniz. Spiritüelliğe yatırım yapmanız için uygun bir hafta.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya artan güç ve etki alanınız hayatınıza pozitif değişimler ve başarı getirebilir. Spiritüel ve kişisel anlamda geliştiğinizi hissetmeye başlayabilirsiniz. Kariyerinizde bazı yükselmeler söz konusu olabilir. Akışına bırakıp önünüze çıkan fırsatları avantaja çevirmeyi deneyin. Etrafınızdakileri motive etmek ve onlarla ortak işlerle başarıyı elde etmek sizin elinizde. Hafta sonu kendinizi daha sevgi dolu ve duygusal hissedebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya iletişim gücünüz ve sosyal yetenekleriniz yeni arkadaşlar edinmeniz veya ilgilendiğiniz kişileri flörte çevirmenizi kolaylaştırabilir. Etrafınızdakilere sevginizi hediyeler veya iltifatlarla ifade etmek isteyebilirsiniz. Karşılığında siz de iltifatlar, mektuplar, hediyeler alabilirsiniz. Hafta sonu ilişkileriniz içselleşebilir, kendinize olan güveniniz ve artan çekiciliğinizle yeni maceralara yelken açmak isteyebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya karşınıza çıkan fırsatlar hayatınızda pozitif dönüşümler yaratabilir. Daha fazla güç, refah ve otorite elde edebilirsiniz. Politika, din, hukuk, eğitim gibi alanlarda daha fazla boy gösterebilirsiniz. Hafta sonu ise sosyalleşmek, derin sohbetler, duygularla hareket etme gibi konular gündeminizde yer alabilir. Aile ve ilişki problemleriniz üzerine yoğunlaşıp çözüme gitmeyi tercih edebilirsiniz. 

Başak burcu

Hafta içi hayatınıza ve ilişkilerinize daha fazla uyum dahil olabilir. Eğer utangaç bir insansanız daha dışa dönük olduğunuz bir hafta geçirebilirsiniz. Sizin için özel olan birisine onu sevdiğinizi söylemeniz için ideal bir zaman. Hassas konuları kendinizi savunmaya geçmeden karşı tarafa anlatabilirsiniz. Hafta sonu ise empati duygusu sizin için daha fazla gündemde olacak. Hayallerinizi gerçekleştirme isteğiyle beraber çevrenize yardım etmek de isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Kendinizi güçlü ve cesur hissedeceğiniz bu günlerde duygularınızın kararlarınızı etkilememesi için fazladan çaba göstermeniz gerekebilir. Sevdiklerinizle beraber olmak, evde zaman geçirmek ve ailenizle olan bağlarınızı güçlendirmek size bu süreçte iyi gelebilir. Karizmanızın artacağı bu günlerde sosyal anlamda kendinizi güçlü ve ön planda hissedebilirsiniz. Özgürlüğünüzün ön plana gelmesiyle flört etmekten, yeni insanlar tanımaktan ve yeni ilişkiler kurmaktan her zamankine göre çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Tarzınızı değiştirmek ve yenilikler denemek için de oldukça uygun bir süreçtesiniz.

Akrep burcu

İçinizde denge ve huzur hissedeceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Etrafınızda oluşabilecek dramalardan uzak kalmaya çalışmanız ve sizi içine çekmesine izin vermemeniz huzurlu halinizi korumaya devam edebilmeniz için oldukça önemli. Kişisel ilişkilerinizde oluşmuş olan sorunları çözebileceğiniz bu günlerde duygusal olarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Ayrıca ruhsal konulara da ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Kişisel gelişim konularına yönelmek için oldukça elverişli günler sizleri bekliyor.

Yay burcu

Tutkularınıza odaklanmanız gereken günlere sizin için başlıyor. Şansınızın da artmasıyla iş, kariyer, eğitim veya kişisel gelişim konularında atmak istediğiniz adımları atabilir ve gerçekleşmesini beklediğiniz olayların gerçekleşmeye başladığına şahit olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara yardımcı olmak ve cömert yardımlarda bulunmak yakın çevrenizi de benzer davranışlar konusunda motive edebilir. Romantik ilişkilerin ve tutkuların hayatınızda daha büyük bir yer kazanmasıyla gündeminiz değişebilir ve beklenmedik ilişkiler ortaya çıkabilir.

Oğlak burcu

Gözlemleriniz doğrultusunda hızlı bir şekilde sonuçlara varmak ve keskin kararlar verme eğiliminde olabilirsiniz. Etrafınızda olup biten şeyleri kişisel olarak anlayabilir ve dolayısıyla gerilebilirsiniz. Bu süreçte karşınızdaki bireyleri dikkatli dinlemek ve karar vermeden önce detaylı olarak düşünmek hata yapmamanız adına oldukça önemli. Ayrıca yeni tanıştığınız insanları gözlemleyerek de gerçek niyetlerini anlayabilir ve hayatınızda durmaları gereken yere kolaylıkla karar verebilirsiniz. Anaç güdüler hissedebileceğiniz bu günlerde özellikle yakın çevrenize karşı oldukça yardımsever olabilirsiniz.

Kova burcu

Karizmanızın ve çekiciliğinizin arttığı bir döneme giriyorsunuz. Bu süreçte iletişim becerilerinizin arttığını fark edebilirsiniz. Yeni insanlar tanımaktan keyif alacağınız bu günlerde var olan ilişkilerinizde de diplomatik bir tutum edinebilirsiniz. Farklı çevrelerden insanları buluşturduğunuz ortamlar yaratabileceğiniz bu günlerde herkes için bol kazançlı olacak birlikteliklerin de başlamasına ön ayak olabilirsiniz. Yardım istemekten çekinmemelisiniz. Sosyal ortamlarda kendinizi rahat hissetseniz de bu günlerde birebir ilişkiler kişisel gelişiminiz için size daha fazla fayda sağlayabilir.

Balık burcu

Pozitif enerjinizin ve öz güveninizin yükselişte olduğu bu hafta işinizle ilgili konulara beklenemedik gelişmeler yaşanabilir. Yeni ortaklıklar, anlaşmalar ve birlikteliklerin gündeme gelebileceği bu günlerde kendinizi çok fazla işe kaptırmamaya ve hayatınızdaki dengeyi saplamaya dikkat edin. Sosyal olarak aktif günler geçirebilirsiniz. Kendinize ve değer verdiğiniz kişilere zaman ayırmayı unutmayın. Yakın çevrenizle zaman geçirmek size kendinizi iyi hissettirebilir.

İlginizi çekebilir: Temmuz 2020 Astroloji YorumlarıLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP