Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (7 Mart – 13 Mart) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı öfke kontrolünde zorlanabilir, fevri ve içgüdüsel davranabilirsiniz. Hırslarınızın baskınlaşması ilişkilerinizde gerginliklere yol açabilir. Eğer flörtleşiyorsanız sabırsızlığınızın beklentilerinizi ve standartlarınızı düşürmemesine dikkat etmelisiniz. Çarşambadan pazara kesin ve pratik zekanız ile her tür tartışmadan kazanan olarak ayrılabilirsiniz. Özgüvenli duruşunuz aşk hayatınıza heyecan getirebilir.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye romantizm ve sosyalleşmek için yılın en iyi zamanlarından birine giriyorsunuz. Sevgi görmeye ve vermeye açık hissedebilirsiniz. Hedeflerinizi emin adımlarla kovalayabilirsiniz. Hafta sonu hayallerinizi hayatınıza çekmek için çalışmalar yapabilirsiniz. İçgüdülerinizin, inancınızın ve öz sevginizin yüksek olacağı bir dönemdesiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye sosyalleşme ve keyif alma isteğinizin artması sizi daha flörtöz kılabilir. Öz sevginiz ve güveninizden aldığınız güç ile kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz. Hafta sonu bilişsel aktivitenizin kuvvetlenmesi her tür dikkat isteyen işi kolaylıkla yapmanızı ve ikna kabiliyetinizin doğru yönde kullanmanızı sağlayabilir. Maceracı olmak ve risk almak pozitif sonuçlar doğurabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya ciddiyetli konular üzerinde derin düşüncelere dalabilirsiniz. Sezgilerinizin ve odaklanmanızın kuvvetlenmesi aradığınız çözümleri bulmanızı sağlayabilir. Perşembeden pazara aile ve arkadaşlarınıza daha spiritüel bir yerden bağlandığınızı hissedebilirsiniz. Empati yetinizin kuvvetli olması girdiğiniz her grubun enerjisini yükseltmenize yarayabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya bağımsızlık, merak ve konsantrasyon temaları odağınız olabilir. Sözlü olmayan iletişimleri de kolaylıkla algılayabilmeniz kompleks sorunları, ilişki problemlerini çözmek için fırsat yaratabilir. Perşembeden pazara sabrınız, kararlılığınız ve iş etiğiniz sizi yavaş ama emin adımlar ile yükseltebilir. Hayatınızda dengeyi ve amacı yakalayabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya çevrenizden yardım istemek veya ikna edici olmak daha kolay gelebilir. Kendiniz için daha iyi anlaşmalar, pazarlıklar, işbirlikleri veya büyük alımlar yapabilirsiniz. Perşembeden pazara açık sözlülüğünüz ve kıvrak zekanız sizi ürkütücü olmadan çok etkileyici kılabilir. Çevreniz sizin bakış açınıza ve düşüncelerinize çok değer vermeye başlayabilir.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye ikili ilişkiler kurmak veya ilerletmek için derin bir istek duyabilirsiniz. Duygusal yanınız seksapeliniz ile ideal dengeyi yakalayarak sizi ekstra çekici kılabilir. Cumadan pazara başarıya ulaşmak için ekstra istekli, girişken ve çalışkan olabilirsiniz. Hayalleriniz ve isteklerinizi dürüst ve açıkça paylaşabilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı her tür ilişkinizde mutluluğu ve optimizmi yakalayabilirsiniz. İyi şans size maddi kazançlar ve hayat tatmini getirebilir. Çevrenize karşı daha cömert davranabilirsiniz. Çarşambadan pazara empati yetiniz, içgüdüleriniz ve duyularınız kuvvetlenebilir. Tanımadığınız kişilere karşı daha mesafeli, sevdiklerinize karşı da daha korumacı davranabilirsiniz.

Yay burcu

Bu hafta kalbinizin sesini dinlemenin daha kolay bir yolunu bulabilirsiniz. Kendinizi güçlü, özgüvenli ve seksi hissedebilirsiniz. Flörtleşmek, sosyalleşmek, yaratıcı veya finansal projelerle uğraşmak için iyi bir zaman olabilir. Perşembeden pazara aileniz veya yakın partneriniz konusunda kendinizi ekstra sorumlu hissedebilirsiniz. Bu hissi ilişkilerinizde istikrar ve güvenlik duygularını artırmak için kullanılabilirsiniz.

Oğlak burcu

Sosyalleşeceğiniz, sevdiklerinizle, iş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler geliştireceğiniz bir hafta olabilir. Kendinizi din, maneviyat, siyaset, sosyal konular ve felsefe ile daha fazla ilgilenirken bulabilirsiniz. Çarşambadan pazara keskin zekanız ve dürüstlüğünüz ile kendiniz daha iyi ifade edebilirsiniz. Kaba olmadan dobra olabilir, düşüncelerinizi çekinmeden etrafınızla paylaşabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden perşembeye kişisel etkileşimler daha yoğun ve heyecanlı hale gelebilir. Daha girişken hissedebilir, arzularınızı daha iyi ifade edebilirsiniz. Yeni bir finansal girişime veya rekabet içeren herhangi bir aksiyona geçmek isteyebilirsiniz. Cumadan pazara çevrenize karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Yine de başkalarına yardım etmeden önce kendi hedefleriniz ve hayallerinizi tehlikeye atmadığınıza emin olmalısınız.

Balık burcu

Pazartesi ve salı, daha dışa dönük, iyimser ve cömert olabilirsiniz. Artan özgüveniniz ile sınırları zorlamak ve hayatı sonuna kadar deneyimlemek isteyebilirsiniz. Çarşambadan pazara artan hassasiyetiniz sizi daha sezgisel, şefkatli ve romantik yapabilir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Diğer insanlarla ve tüm evrenle daha büyük bir bağlılık hissinin tadını çıkarabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP