Koç burcu

Pazartesiden çarşamba gününe kadarki süreçte konuşmadan önce iki defa düşünmek ve söyleyeceklerinizi önceden ölçüp tartmak sizin için önem arz ediyor olacak. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet veren olaylar yaşayabilir, istemediğiniz halde sevdiğiniz kişilerin kalbini kırabilirsiniz. Hafta sonuna doğru duygusallık ve şefkat hissi artış gösterebilir, ilişkilerinizde daha derin yaklaşımlar yaşayabilirsiniz.

Boğa burcu

İçgüdünüzün ve mantığınızın ortak bir paydada buluştuğu bu hafta içerisinde olaylara tamamen objektif ve sağlıklı bir bakış açısıyla yaklaşmanız mümkün olacak. Bu nedenle, bu dönem içinde önemli kararlar alabilir, iş hayatınızda kritik adımlar atabilir, ilişkilerinizdeki duygusal bağları kuvvetlendirebilirsiniz. İnsanlar üzerinde bıraktığınız pozitif ve güçlü etkinin sizi tatmin edeceğini ve hayatınızda olumlu geri dönüşler yaratacağını söyleyebiliriz.

İkizler burcu

Hafta içi aklınız ve refleksleriniz her zamankinden çok daha hızlı çalışarak başarmak istediğiniz işler için size motivasyon sağlayacak. Hafta sonuna doğru yaşayabileceğiniz can sıkıcı bir hayal kırıklığı nedeniyle insanlara karşı güveniniz sarsılabilir, ilişkilerinizi ve arkadaşlıklarınızı sorgulamaya başlayabilirsiniz. Cömert davranarak insanlara karşı sınırlarınızı tamamen kaldırmak uzun vadede içinizde derin yaralar açabilir.

Yengeç burcu

Bu hafta duygusal ruh haliniz aile, arkadaş ve ikili ilişkilerinizde hoş ilerlemeler kaydetmenize ve güzel vakitler geçirmenize ortam hazırlayabilir. Arkadaşlarla vakit geçirmek ve kutlamalar yapmak için ideal bir zaman. Ayrıca yeni bir flört söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru dikkatiniz biraz dağınık olabilir, insanları yanlış anlayabilir ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. İçinizden gelen sesi dinleyerek hareket etmeye özen göstermelisiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya dinlenmek, rahatlamak, kendinize huzurlu bir ortam yaratmak için oldukça uygun bir süreç içinde olabilirsiniz. Sosyal becerileriniz ilişkilerinizde daha az strese, daha keyifli geçirilen vakitlere, şefkate ve sevgiye olanak sağlayabilir. Başkalarından yardım istemek ya da yeni kapılar açmak için ideal bir zaman. Hafta sonuna doğru birtakım obsesif düşünceler sizi kendi gücünüzü keşfetmekten alıkoyabilir.

Başak burcu

İçinizde bir yerlerde yatan gizli kişisel gerilimleriniz sizi konfor alanınızdan uzaklaşarak çevrenizdeki insanlarla hoş vakit geçirmekten ya da yeni ilişkiler kurmaktan zaman zaman alıkoyuyor. Bunu kırmak için ekstra çaba gösterdiğiniz bir hafta içinde olabilirsiniz. Ayrıca kendi hayatınızda yaratacağınız pozitif bir değişim için oldukça güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Bu pozitif güçten çevrenizdeki insanlar da etkilenebilir ve pek çok kişi tarafından takdir görebilirsiniz.

Terazi burcu

Hafta içi size aşk ve para konularında şans getirebilir. Bu alanlarda pozitif yaklaşımlar ve desteklerle karşılaşabilirsiniz. Eski yaralarınızı sarmak için çevrenizle bağ kurmak iyi hissettirebilir. Hafta sonuna doğru gerginlik seviyesi biraz yükselişe geçebilir, ego çatışmaları yaşanabilir ve bu çatışmalar kariyer anlamında size zarar verebilir. Sakin ve kontrollü kalmaya özen göstermelisiniz.

Akrep burcu

Bu hafta konsantrasyon ve pratik zeka gücünüz, özellikle iş anlamında daha kararlı, mantıklı riskler alan ve yeni iş birliklerine yol açan bir tutum sergilemenizi sağlayabilir. Hafta boyunca daha verimli ve üretken olmak içinizde yükselişe geçen başarı tutkusu sizi daha dinç ve kararlı bir pozisyona taşıyabilir. İnsanları etkileme gücünüz her zamanki gibi sizin safınızda yer alarak hayatınızda olumlu gelişmelere zemin hazırlayabilir.

Yay burcu

Pazartesiden çarşambaya aşk hayatınızdaki gelişmeler ve yaratıcı içgüdüleriniz ön planda olabilir. Kendinizi daha sosyal hissedebilir, yeni arkadaşlıklara ortam hazırlayabilirsiniz.  Sağlam temelli bir ilişki başlangıcı söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru bazı beklentilerinizin karşılanmaması durumunda birtakım hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi çok yüksek tutmamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak burcu

Hafta içi etrafınızdakileri kırmamak adına kelimelerinizi seçerken dikkatli davranmanız gerekebilir. Eğer düzensiz ve plansız olursanız çalışmak sizin için bir külfet haline gelecektir bu nedenle bazı önlemler alarak kendinize uygun bir çalışma ortamı yaratmayı tercih edebilirsiniz. Hafta sonu hiç farkında olmadığınız bazı sırları keşfedebilir ve bunun ardından hayatınızdan bazı gereksizlikleri çıkartmaya yönelebilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya burcunuzu etki altına alacak olan ay, özel hayatınıza odaklanıyor. Bu nedenle kendinizi her zamankinden daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. İlişki konularında derin konuşmalar yapmak için uygun bir zaman içinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Etrafınızdan daha fazla destek görmeyi bekliyor olabilirsiniz. Ayrıca kendinizi daha çok keşfetmek için bazı adımlar atabilirsiniz.

Balık burcu

Oldukça hassas olduğunuz bir hafta içerisindesiniz. Bu dönem sizin için sevdiklerinizle daha derin bağlar kurduğunuz, pozitif ve negatif enerjiyi hemen ayırt edebildiğiniz ve kendinizle ilgili yeni bir şeyler keşfettiğiniz bir dönem olabilir. Hafta sonuna doğru hedeflerinize kısa sürede ulaşmak ve yapmak istediklerinizi bir an önce yerine getirmek için büyük bir tutku hissedebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP