Haftalık Burç Yorumları (8 Mart– 14 Mart 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç Burcu

Hafta başında hassas durumları ve insanları algılayabilme kapasitenizin arttığını fark edebilirsiniz. Artan empati duygunuz sayesinde tüm iletişimlerinizde daha kolay karşılıklı anlaşmaya varabilirsiniz. Bu dönemde duygusal ve hassas tarafınızı ortaya çıkarabilir, çevrenize daha çok yardımcı olabilirsiniz. Cumartesiden pazar gününe kadar ise iyi bir ruh hali içinde hayatın tadını çıkarmak ve sevdiklerinizle bir araya gelmeyi isteyeceksiniz. Yeni ilişkilere başlamak veya hali hazırdaki ilişkilerinizi güçlendirmek için ideal bir zaman olacak!

Boğa Burcu

Pazartesiden çarşambaya düşüncelerinizi ve duygularınızı bir engelle karşılaşmadan, rahatlıkla açıklayabileceğinizi göreceksiniz. Bu süreci iş, okul veya özel hayatınızda daha iyi anlaşmalar yapmak, gergin durumları yumuşatmak için kullanabilirsiniz. Haftanın geri kalan günlerinde ise artan çekiciliğiniz tutkulu romantik karşılaşmalar yaşamanızı sağlayabilir. En az sizin kadar kibar ve duyarlı birini çektiğinizi, hatta bu kişinin ruh eşiniz bile olabileceğini fark edeceksiniz. 

İkizler Burcu 

Haftanın ilk yarısı size özgüven ve hedefe odaklanma enerjisi getirecek. Bu süre içinde amaçlarınızın peşinde koşmanın, hedeflerinizi tamamlamanın daha kolay geleceğini fark edebilirsiniz. Yapmanız gereken işleri kısa süre içinde, eksiksiz ve hatasız tamamlayacaksınız. Haftanın geri kalanında konsantrasyonunuz, merakınız ve algı kapasiteniz artacak. Sözlü iletişimin ötesinde bir anlayışınız olacağı bu dönemi, kompleks ilişki problemlerini çözmek, anlaşılması zor konuları irdelemek için kullanabilirsiniz. 

Yengeç Burcu 

Haftanın ilk günlerinde hassas durumlara daha iyi empati kurabilirsiniz. Genişleyen perspektifiniz dünyadaki yerinizi ve amacınızı anlamanızda yardımcı olabilir. İlişkilerinizde zihinsel bağlarınızın kuvvetlendiğini, cinsel hayatınızda ise daha duygusallaştığınızı fark edebilirsiniz. Cumadan pazara kadar kendinizi sıcak, mutlu, cömert ve girişken hissedeceksiniz. Yeni insanlarla tanışmak, flörtleşmek, sosyalleşmek için çok iyi bir zaman olacak. 

Aslan Burcu 

Haftanın ilk yarısında sezgilerinizin kuvvetlendiğini ve hassasiyetinizin arttığını fark edebilirsiniz. İlişkilerinizde sınırlar koymak daha sağlıklı iletişimler kurmanızı sağlayabilir. Sosyal sorumluluk projelerine katılmaktan, eğitiminize ağırlık vermekten faydalanabilirsiniz. Cumadan pazara kadar sosyalleşmek ve zamanınızı başkaları ile geçirmek için isteyebilirsiniz. Üzgün arkadaşlarınızı mutlu edebildiğinizi, karizmanızın ve etki gücünüzün arttığını fark edeceksiniz. 

Başak Burcu

Hafta başında, önceden zorluklar yaşadığınız konuların çözümlendiğini ve istedikleriniz için çok çaba sarf etmenize gerek kalmadığını fark edebilirsiniz. Artan özgüveniniz ve şansınız bu süreci aksiyona geçmeniz için ideal kılıyor. Daha iyi anlaşmalar, teklifler ve ilişkiler kurmak için kullanabileceğiniz şansınızın boşa gitmesine izin vermeyin! Haftanın son günlerini yeni şeyler öğrenmek, kendinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Entelektüel kapasitenizin artması derin konseptleri anlamanızı sağlayacak.  

Terazi Burcu

Hislerininiz her zamankine göre çok daha açık olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bunun etkilerini her türlü sosyal ilişkinizde görebilirsiniz. Etrafınızdaki titreşimlere karşı açık olacağınız ve tüm ilişkilerinizdeki alt metinleri rahatlıkla anlayacağınız bu süreç yaratıcı aktivitelere yönelmek için de oldukça uygun görünüyor. Pozitif tutumunuz, bu süreçte, aşk ve finansal konularda size pek çok kapı açabilir. İlişkilerinizde sevginin iyileştirici gücü ön planda olabilir.

Akrep burcu

Zihninizin dengeli bir yapıda olması iletişiminizin de her zamankine göre çok daha dengeli olmasına yardımcı olabilir. Bu süreç iş anlaşmaları yapmak, sosyal mecralarda öne çıkmak, yardım istemek ve kendinizi ön planda tutmak için oldukça uygun olabilir. Kendinize ve içinde yaşadığınız çevreye dair farkındalıklar kazanabilirsiniz. Yavaş ve kendinizle baş başa kaldığınız aktivitelerde bulunmak bu süreçte gelişiminizi ve ruhunuzu besleyebilir. Sahip olduğunuz ilişkilerin spritüal anlamda geliştiğini gözlemleyebilirsiniz.

Yay burcu

Duygularınızın ön planda olduğu ve yakın çevrenizle zaman geçirmek istediğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Eski anılarınız aklınıza gelebilir ve kendinizi duygusal olarak savunmasız hissedebilirsiniz. Bu süreçte karşınıza çıkacak kişilerle derin bağlar kurmanız olası. İletişim kanalınızın güçlenmesiyle iş hayatınızda da gelişmeler gözlemleyebilirsiniz. Karşınızdaki kişileri zorlanmadan ikna edebileceğiniz bu süreçte konuşmaların alt metinlerini de rahatlıkla fark edebileceksiniz. Doğa ile bağ kurmanıza yardımcı olacak aktivitelerde bulunun!

Oğlak burcu

Kendinizi iyimser ve arkadaş canlısı hissedeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu olumlu tutumunuz sayesinde kişisel, ruhsal ve zihinsel anlamda gelişimi tetikleyebilirsiniz. Bu süreçte finansal olarak da gelişmeniz mümkün. Rahat, sevgi solu ve sosyalleşmeye açık halleriniz etrafınız tarafından çok daha çekici algılanmanıza neden olabilir. İlk buluşmalar için de elverişli bir haftadayız.

Kova burcu

Yeni hafta size aşk, uyum, dostluk ve hassasiyet getiriyor. Sevgi dolu ve kabullenici bir ruh halinde olacağınız bu yeni haftada sosyalleşmek ve yeni dostluklar kurmak kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Çekiciliğinizin de arttığını hissedebilirsiniz. Bu süreçte duygusal ve samimi ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda da sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun! Bağış işlerinde ve kolektif fayda sağlayan işlerde bulunmak kendinizi tüm hissetmenize yardımcı olabilir.

Balık burcu

Yakın çevrenize karşı çok daha derin bağlar hissedeceğiniz günler sizin için kapıda. Etrafınızdakilere yardım etmek ve her iki taraf için de kazançlı olacak iş birlikleri kurmak isteyebilirsiniz. Spiritual olarak gelişime de açık olduğunuz bu süreçte hem kendinizi izleyerek farkındalık elde etmek hem de karşınızdaki kişilerden kendinize dair ipuçları toplamak sizi heyecanlandırabilir. Aşk, sevgi, huzur, denge ve güzellik gibi kavramların hayatınızda ön plana çıkacağı ve bu kavramları karşınızdakilerle paylaşmaktan çekinmeyeceğiniz günler geliyor!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP