Koç burcu

Pazartesiden perşembeye içgüdülerinizi dinleyerek başarıya yaklaşmak için bazı adımlar atabilirsiniz. Kısa zaman içinde cesaret ve azminizle pek çok şey başarabileceğinizi fark edeceksiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi entelektüel açıdan ilgi çekici hissedebilirsiniz ve bu durum aşk hayatınıza, sosyal ilişkilerinize yansıyabilir. Beklenmedik karşılaşmalar yaşayabilir, bazı şeyleri sorgulayabilirsiniz.

Boğa burcu                

Hafta içi sosyal ilişkilerinize ve aşk hayatınıza heyecan, mutluluk, enerji getiriyor. Bu keyif dolu etkiler yaratıcı zekanızı ve iş performansınızı etkileyebilir. Bu hafta yeni arkadaşlıklar, iş ilişkileri ve sağlam duygusal bağlar kurabilirsiniz. Hafta sonuna doğru duygu yoğunluğunuz artış gösterebilir, kendinizi her zamankinden hassas ve düşünceli hissedebilirsiniz.

İkizler burcu

Bu hafta eski arkadaşlarınızla görüşmek, geçmişi yad etmek ve hatta geçmiş zamanlardan bazı dersleri hatırlamak için harika bir hafta. Kendinizi duygusal anlamda gelişmiş ve ilerleme kaydetmiş hissedebilirsiniz. Aynı zamanda yeni arkadaş çevrenizle vakit geçirmekten de fazlasıyla keyif alabilir, duygularınızı ve düşüncelerinizi açık açık paylaşmaktan çekince duymayabilirisniz.

Yengeç burcu

Hafta içi boyunca hayatınızın her alanında yeniliğe ve değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz. Eğer partneriniz varsa, partnerinizle farklı keşifler ve ilginç deneyimler yaşamayı arzulayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız, hoşlandığınız kişilik tipinin çok dışında, farklı biriyle yakınlaşabilir ve yeni bir deneyime yönlenebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlık, sevgi, şefkat, mutluluk gibi kavramlarla öne çıkacak.

Aslan burcu

İçinizdeki sıcak hisleri sevdiklerinizle paylaşmak, fikir alışverişinde bulunmak için harika bir hafta. İlişkileriniz dürüstlüğünüzden ve açıklığınızdan etkilenebilir. Sosyalleşmek, karşılıklı anlaşmalar yapmak ve işle ilgili ilerlemeler kaydetmek için ideal bir zaman. Hafta sonuna doğru başarı ve popülerlik kavramları artış gösterebilir.

Başak burcu

Bu hafta ilişkilerinizi ilerletmeniz için harika bir fırsat. Yeni arkadaşlıklar, flörtler, iş ilişkileri gibi pek çok yenilik söz konusu olabilir. Karşınızdaki insanları etki altına alabilir, onlara ilham verebilir ve karşılıklı olarak iyi hissetme halinden yararanabilirsiniz. Hafta sonu çevrenizden gördüğünüz bir hareket neticesinde kendinizi kırgın ve tereddütlü hissedebilirsiniz. Bu durumu gerginlik ve ani tepkilerle karşılamamaya özen gösterin.

Terazi burcu

Terazi burcundaki ay; aşk ve ev hayatınızı etkisi altına alabilir. Kendinizi her zamankinden daha hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. Bu durum ilişkileriniz adına faydalı olabilir çünkü eğer ilişki problemleriniz varsa içinde bulduğunuz duygusal ruh haliyle bu problemleri çözüme götürmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu rahatlama, stresten arınma, kafa dinleme gibi huzurlu eylemlerle kapınızı çalabilir.

Akrep burcu

Sosyal ilişkiler ve aşk bu hafta yükselişe geçiyor sevgili Akrepler. Bu hafta risk alarak istediklerinize ulaşmak için ekstra çabalar gösterebilirsiniz. Hedefinize kararlı bir şekilde odaklanarak tutkularınızı gerçekleştirmek için bütün gücünüzle harekete geçebilirsiniz. Bu tutumunuz zor görevlerin altından kalkmanızı kolaylaştırırken çevrenizdekiler tarafından fark edilmenizi sağlayabilir.

Yay burcu

Bu hafta odaklanmanız gereken konulara konsantre olmayı başararak pek çok işin altından kalkabilirsiniz. Yeter ki konsantre olmayı ve pratik düşünmeyi geri plana atmayın. Cumadan pazara kadarki süreçte yay burcunu etkileyecek olan ay, özel hayatınıza bazı etkilerde bulunabilir. Kendinizi her zamankinden hassas ve duygusal hissedebilir, ilişkiye dair konuşmalar yapabilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta ilişkilerden işe, hobilerden sorumluluklara pek çok konuda yeniliğe ve farklılığa gitmek isteyebilirsiniz. İlişkiniz varsa ilişkinizde aksiyon arayabilir, eğer yalnızsanız da farklı çevrelere dahil olmak isteyebilirsiniz. Farklı kültürlerden veya sizin yaşam tarzınızdan oldukça farklı olan kişilerden etkilenebilirsiniz. Haftasonu içgüdüleriniz ve gözlem gücünüz harekete geçebilir. Çevrenize karşı her zamankinden daha empati dolu davranabilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta kendinizi uyum içinde, denge halinde, huzurlu, anlayışlı ve sakin hissedebilirsiniz. Özel hayatınız bu huzurlu ruh halinden etkilenebilir ve ilişkilerinizde de sakinliğe erişmeniz mümkün olabilir. Hafta sonu çevrenizdekilere duygusal destek vermeniz gerekebilir. Sizin tavsiyelerinize, yorumlarınıza ihtiyacı olan arkadaşlarınız ağlayacak bir omuz için size başvurabilirler.

Balık burcu

Hafta içi arkadaşlığın ve sosyalliğin öne çıktığı bir süreç olarak karşınıza çıkabilir. Geçmişten, uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşarak kendinizi nostaljik duygular içinde bulabilirsiniz. Hafta sonu bu duyguların devamı olarak kendinizi her zamankinden hassas ve romantik hissedebilirsiniz.


BLOOM SHOP