Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (9 Aralık – 15 Aralık 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Haftanın başında geleceğinize dair yeni hedefler koymak için yoğun bir tutku hissedebilirsiniz. Pozitif bir genel planın dışında küçük detaylara odaklanmanın önemini de unutmamanız gerektiğini hatırlatalım. Konsantrasyon eksikliği, dikkatsizlik gibi konular bazı yanlış yorumlamalara ve hatalara sebep olabilir. Hafta sonuna doğru ise sevgi ve ilgiye duyduğunuz ihtiyaç artış gösterebilir. Bu sayede ilişkilerinizin daha derin bir seviyeye eriştiğini hissedebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı günleri, aile ve eski arkadaşlıklar gibi sıcak temalar gündeminizde olacak. İlişkilerinizdeki samimiyet ve duygusallık karşı tarafla bağınızı daha derin bir seviyeye ulaştırabilir. Ayrıca duygularınızı çevrenizdekilerle paylaşmak istediğiniz için yeni arkadaşlar edinmeye yönelebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise para, terfi veya duygusal bir yakınlaşma şeklinde ortaya çıkabilecek heyecan verici birtakım sürprizler sizi mutlu edebilir. 

İkizler burcu

Optimizm, keyif, coşku gibi güzel duyguların artış gösterdiği bu hafta içerisinde kendinizi hem iş hem de eğlence alanında oldukça şanslı hissedebilirsiniz. Bu süreçte yeni bir kursa başlamak, kapsamlı bir yolculuk planı yapmak gibi konular sizin için önem kazanabilir. Perşembe günkü dolunay, burcunuza aşk ve para anlamında şans getirebilir ve özel hayatınızda kendinizi her zamankinden daha yoğun hissedebilirsiniz.  

Yengeç burcu

Kendinizi son derece pozitif hissettiğiniz bu hafta içerisinde içgüdülerinize ve geleceğe yönelik tahminlerinize kulak vererek birçok alanda başarıya ulaşmanın sırrını keşfedebilirsiniz. Yeni ortamlara girebilir, karşılıklı faydaya dayalı ilişkilerinizi güçlendirebilir, geleceğe dair birtakım yatırımlar yapabilirsiniz. Hafta sonu romantizm ve cinsellik ön planda olabilir, kendinizi tutkulu ve cesaretli hissedebilirsiniz. 

Aslan burcu

Sabır, korumacılık, güçlü iş etiği gibi konular hedeflerinize giden yolda size destek sağlayabilir. Sonuca ulaşmak için gerçek bir konsantrasyon örneği göstererek hata yapmadan ciddi ve zor görevlerin bile üstesinden gelebilirsiniz. Sizden daha genç olanlara tavsiyeler verebilir, onlara yol gösterirken kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Perşembe günkü dolunay hayatınıza daha fazla denge ve iç huzur aşılayabilir. 

Başak burcu

Hafta başı sizin için gerçek aşkı bulmak ve bağlılık hissine uyum göstermek için ideal bir zaman olabilir. Hassas ve merhametli tavırlarınızdan olumlu yönde etkilenecek olan ilişkileriniz keyifli bir yakınlaşmaya ve stabilliğe ulaşabilir. Eğer ilişki problemleri yaşıyorsanız karşılıklı saygı, herhangi bir sorunun çözüme ulaşması için aradığınız kelime. Hafta sonu romantizm ve cinsellik sizin için ön planda olabilir. 

Terazi burcu

Haftaya kendinizi romantik, duygusal ve biraz da hassas hissederek başlayabilirsiniz. Bu durum karşınızdaki kişiler tarafından kaprisli veya ben-merkezli olarak algılanmanıza veya ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar yaşamanıza neden olabilir. Haftanın sonlarına doğru ise hissettiğiniz duygusallık yerini canlılık ve pozitif duygulara bırakacak. İçinizdeki sevgiyi insanlarla paylaşmak isteyeceğiniz bu süreçte etrafınıza dikkatlice bakmayı unutmayın. Aşk çanları sizin için çalıyor!

Akrep burcu

Spritüel kanallarınızın açıldığı bu hafta boyunca romantik ilişiklilerinizdeki iletişiminiz daha önce hiç olmadığı kadar yoğun ve besleyici olacak. Hayır işleri ve gönüllü işler yapmak kendinizi tamamlamış hissetmenize ve hayatı daha anlamlı görmenize neden olabilir. Bu hafta yükselecek olan motivasyonunuz sayesinde zorlandığınız ve tamamlayamadığınız işlerinizi bir çırpıda halledeceksiniz. 

Yay burcu

Haftanın ilk günleri gelecek planları yapmak için ideal. Olumlu bakış açınız, olayları geniş çerçeveden algılamanız ve karar verme yetenekleriniz önünüzdeki yolları görmenizi sağlamakla beraber yolunuzu çizmeniz için size destek oluyor. Sosyalleşmekten de keyif aldığınız hafta boyu, romantik ilişkiler peşinizi bırakmayacak. 

Oğlak burcu

Kendinizi romantik bir ilişkiye hazır hissettiğiniz bu hafta dışarıda olmak, sosyal aktivitelerde bulunmak ve arkadaş gruplarının içinde olmak hoşunuza gidecek. Şansınızın oldukça artacağı hafta boyu yeni şeyler denemek size keyif verecek. Bu süreçte aldığınız riskler konusunda da oldukça şanslı olacaksınız. Sınırlarınızı genişlettiğiniz ve yeni şeyler keşfetmenin keyfine vardığınız aktivitelerle dolu bir hafta geçireceksiniz. 

Kova burcu

Daha önce ortaya koyduğunuz emek ve çabaların sonuçlarını görmeye başlayacağınız bu hafta size bol bol başarı getiriyor. Gelceğinize, amaçlarınıza, girişimlerinize veya kişisel gelişiminize odaklanmak için ideal bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Fikirlerinizin belirginleştiği ve önsezilerinizin güçlendiği günlerde dolunayın size getirdiği olumlu bakı açısı da hayattan daha çok keyif almanızı sağlayacak. 

Balık burcu

Aşk hayatınızı düzenlemek istediğiniz hafta boyunca sadece ciddi ve gerçek hislerin peşinden koşacaksınız. Başkalarının deneyimlerinden faydalanmak ve fikir alışverişinde bulunmak isteyeceğiniz süreçte insanlarla kuracağınız ilişkiler siz farkında olmadan romantik bir boyuta evrilebilir. Kendinizi gerçek hayatla daha iç içe tuttuğunuz bu hafta, geçmişe ve geleceğe dair uzun uzun düşünmenize ortam hazırlayabilir.

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Aralık Ayına Genel Bakış

Lıve To Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP