Kasım ayı ajandasına genel bakış

Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (9 Mart– 15 Mart 2020) ile Live To Bloom’da!

Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinizi heyecanlı ve samimi duygular içerisinde hissedebilirsiniz. Bu nedenle ilişkisi olmayan Koçlar için bu hafta, yeni ilişki ihtimalleri yükseliyor. Rutinden uzaklaşarak daha deneysel bir akışa yönlenmeniz daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Hafta sonunu ise düşünceli geçirebilir, geleceğe yönelik planlarınızda detaycı ve ciddi bir tutum sergileyebilirsiniz. 

Boğa burcu

Mutlu, iyimser ve cömert olduğunuzu fark ettiğiniz bu hafta boyunca birçok iltifatla karşılaşabilir, kendinizi iyi şansla sarıp sarmalanmış hissedebilirsiniz. Yeni görevlere başlamak veya uzak mesafeli seyahat planları yapmak için ideal bir hafta içerisindesiniz. Hafta sonu ise kişisel gücünüzün ve otoritenizin arttığını gözlemleyebilir, ilişkilerinizde derinleşmeye yoğunlaşabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinizi insan ilişkileri bakımından güçlü hissedebilirsiniz. Empati kuran, hassas yönünüzle etrafınızdaki insanların hislerini ve düşüncelerini herhangi bir şey konuşmadan algılayabilirsiniz. Bu, kendinize olan güveninizi arttırabilir. Ayrıca perşembeden pazara kendinize olan güveninizle birlikte saygınız ve sevginiz de artış gösterebilir. Gelecek planlarınıza daha fazla yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Mutluluk ve şansla başlayan yeni hafta, hayallerinize ulaşmanızda size yardım sağlayabilir. Kendinizi her bakımdan gelişmiş, huzurlu ve rahat hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru kendinizde fark ettiğiniz güç sayesinde etrafınızdakileri de etkiniz altına alabilirsiniz. Bu nedenle ilişkideki pürüzleri gidermek için ideal bir süreç olabilir ve tüm karışık dinamikler daha net bir hale kavuşabilir. 

Aslan burcu

Hayatınızda aşk veya maddi anlamda birtakım pozitif değişmelerin olabileceği bir hafta sizleri bekliyor. Yeni bir ilişki ihtimali söz konusu olabilir ve bu kişiyle internet üzerinden tanışabilirsiniz. Kendinize yatırım yapacağınız bu hafta içerisinde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Perşembeden pazara ciddi bir konu üzerinde tam konsantrasyon oluşturarak derinlemesine düşünebilir, sabırla yapmanız gerekenler üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Başak burcu

Bugün Başak burcunda gerçekleşen dolunay; evinize, ailenize ve ilişkilerinize odaklanmanızı sağlayacak. Duygusal anlamda daha güçlü hissederek ilişkilerinize farklı bir gözle bakmanızı sağlayacak olan dolunay, bazı pürüzleri çözmenizi kolaylaştırabilir. Perşembeden pazara tutku, güç, özgüven gibi konular gündeminizde olabilir ve etrafınızdakilerle karşılıklı faydaya dayalı ilişkiler kurmanız kolaylaşabilir. 

Terazi burcu

Negatif enerjiye karşı daha hassas olacağınız bir döneme giriyor olabilirsiniz. Bu süreçte pozitif insanlarla, size kendinizi iyi hissettiren aktiviteler yapmanız kendinizden şüphe etmenizi, kafa karışıklıkları yaşamanızı ve özgüven problemleriyle karşılaşmanızı engelleyebilir. İlişkileriniz konusunda şüpheci olma eğilimine girebilirsiniz, bu dönemi akılcı bir şekilde yönetmeye ve duygularınızın etkisine kapılmamaya çalışmanız, ilişkinizin geleceğinin sağlıklı olabilmesi açısından önemli olabilir. Haftanın sonlarına doğru kendinizi açık zihinli hissetmeniz ve zorlu görevlerin altına girmek istemeniz çok olası. Bu motivasyonunuzu hedeflerinize doğru yönlendirmeniz, hayatınızın kontrolünü elinize almanızı sağlayacaktır. 

Akrep burcu

Kendinizi iyimser ve eğlenceli hissediyor olmanız çevrenizle olan ilişkilerinizin canlanmasına neden olabilir. Fırsatlara oldukça açık olduğunuz ve şansınızın da yüksek olduğu bu yeni haftada ruhsal ve maddi anlamda hedeflerinize ulaşabileceğiniz pek çok fırsat yakalayabilirsiniz. Oldukça çekici enerjiler saçtığınız bu hafta boyunca ruhunuza iyi gelecek doğru kişiyle tanışmanız da an meselesi.

Yay burcu

Empati yeteneğinizin her zamankinden çok daha yüksek olduğu bu hafta etrafınızda olup bitenler hakkında daha derin ve geniş bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Önceliklerinizi kenara bırakıp etrafınızdaki insanların ihtiyaçlarını öncelik haline getirmek isteyeceğiniz bu hafta ilişkilerinizde de ruhsal anlamda kurduğunuz bağların önem kazandığını fark edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde işlerinize, çalışmalarınıza ve planlarınıza odaklanmak için oldukça verimli enerjiler sizinle. Her zamanki kadar sosyal bir hafta geçirmek istemeyebileceğiniz bu günleri önemli ve ciddi kararları vermek için kullanabilirsiniz. 

Oğlak burcu

Güzel enerjilerin sizi sardığı bu hafta her zamankinden çok daha sosyal, pozitif ve enerjik hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla kurduğunuz bağların güçlendiğini fark edeceğiniz bu hafta kısa seyahatler, grup etkinlikleri ve sosyal aktivitelerde bulunmanız kendinizi daha da canlı hissetmenize neden olabilir. Kendinizi her zamankinden daha romantik, hisli ve ruhsal anlamda güçlü hissedebileceğiniz bu hafta aşk konusunda da şansınız epey yüksek!

Kova burcu

Bireysel farkındalık, önsezi, duyarlılık ve empati yetenekleriniz hafta boyunca adeta tavan yapıyor! Sınırlarınızı farkındalıkla çizmeniz sevdiğiniz kişilerle beraber dahil olduğunuz aktivitelerden daha fazla keyif almanıza yardımcı olabilir. Çevrenizdeki insanları olumlu anlamda etkileyebilmek adına yardım kuruluşlarında görev almak kendinizi daha bütün hissetmenize yardımcı olabilir. Astroloji gibi başlıkları daha derinden analiz etmeniz için uygun enerjiler bu hafta boyu sizlerle!

Balık burcu

Kendinizi daha iyi ve şanslı hissetmeye başlayabileceğiniz bu hafta özgüveniniz de artacak gibi görünüyor. Yaptığınız yatırımların, başladığınız projelerin ve girişimlerin olumlu tarafa doğru yönelmeye başlayabileceği bu hafta kişisel gelişiminize de odaklanmayı ihmal etmeyin. Enerjinizin etrafınızdaki insanları size doğru çektiği bu günlerde yeni fırsatlara, ilişkilere, ortaklıklara ve dostluklara açık olmanız size kazançlı ilişkiler getireceğe benziyor. Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP