Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (9 Mayıs – 15 Mayıs) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye iyi olma halinizin güçlenmesi ilişkilerinizin ve iletişiminizin daha sorunsuz ve keyifli akmasını sağlayabilir. Evde vakti geçirmek, arkadaşlarınızla buluşmak isteyebilirsiniz. Alışkanlıklarınız ve konfor, macera ve değişimden daha iyi hissettirebilir. Hafta sonu yeni deneyimler denemek isteyebilirsiniz. Hayatınıza hiç alışkın olmadığınız tarzda biri girebilir.

Boğa burcu

Hafta içi dengeli düşünce yapınız ve akışkan iletişim becerileriniz iş ve eğitim konularınızın sorunsuz akmasını sağlayabilir. Hedeflerinizi belirlerken yapmanız gerekenleri daha iyi görebilir, doğru adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu sizi pozitif strese sokacak bir tür test ile karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızın sizi aşağıya çektiğini düşünebilirsiniz. Bu durumu kişisel gelişim yolculuğunuzun bir parçası olarak düşünmelisiniz.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı ruh halinizdeki değişkenlikler ve dar fikirlilik tartışmalara meal verebilir. Objektif kararlar alabilmenizin önünü yoğun olarak hissettiğiniz duygularınız ve önyargılarınızın kapatabilir. Çarşambadan pazara yaratıcılığınız, sosyal ve romantik yaşamınız canlanabilir. Geniş vizyonlu, açık görüşlü bakış açınız sizi daha çekici ve popüler kılabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya arkadaşlarınız ve komşularınız ile iletişiminiz artabilir. Çevrenizin sorunlarına daha samimi bir şekilde yaklaşabilir, empati kurabilirsiniz. Perşembeden pazara artan hassasiyetini sizi daha sezgisel, şefkatli ve romantik kılabilir. İçgüdüleriniz hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizde size yol gösterebilir. Evren ile daha güçlü bir bağ kurduğunuzu hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye iç dengenizi yakalamanız size daha büyük bir hayat tatmini getirebilir. Çevrenizin sorunlarla boğuştuğu anlarda dramadan uzak ve sakin kalabilirsiniz. Cumadan pazara güçlenen bağımsızlık hissinizin ve kalabalık sosyal ortamların keyfini çıkarabilirsiniz. Yaratıcılık patlamalarınız artistik yönünüzü besleyebilir. Aşk hayatınız pozitif yönde ivmelenebilir.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya aileniz aradığınız duygusal desteği verirken eviniz dayanağınız haline gelebilir. Özellikle ailenizdeki kadınlar ile zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Perşembeden pazara artan hassasiyetiniz sezgilerinizi, hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı besleyebilir. Kendinize, çevrenize hatta geleceğinize dair çok değerli iç görülere varabilirsiniz. Bu zamanı hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için değerlendirmelisiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya, kendinizi çok net ifade edebildiğiniz için yaşamınızın herhangi bir alanında iş yerinizde veya kişisel ilişkilerinizde daha iyi bir anlaşma yapmak için ideal bir zaman olabilir. Perşembeden pazara, manevi arayışlarınız kişisel gelişiminizi beslerken maddi kazanç da getirebilir. Sıkı bir çalışma düzeni ve mantıklı, gerçekçi bir yaklaşımla hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya yeni insanlarla tanışabilir, pozitif bir ilk izlenim bırakabilirsiniz. Cömertliğiniz ve sıcaklığınız, sizi daha popüler kılabilir. Cumartesi ve pazar kişisel özgürlüğünüz ve kendinizi rahatlıkla ifade edebilme şansınız bazı kısıtlamalar veya sorumluklar nedeniyle engellenebilir. Yapmak istedikleriniz ile yapmanız gerekenler arasındaki dengesizlik, hayal kırıklığına ve gerginliğe neden olabilir.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye pozitif yönde bir duygusal enerji artışı ve daha dışa dönük bir tutum, arkadaşlarınız ve aileniz ile daha uyumlu olmanızı sağlayabilir. Son zamanlarda yaşadığınız ilişki sorunlarıyla başa çıkmak için insiyatif alabilirsiniz. Cumadan pazara, sosyal ilişkileriniz ve aşk hayatınız eğlenceli ve heyecanlı gelişmeler yaşayabilir. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve eğer yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye iyi şansınız sizi daha mutlu ve memnun kılabilir, pozitif gelişmeler ve fırsatlar getirebilir. Maneviyat duygunuz, yeni ve mevcut ilişkileriniz aracılığıyla yoğunlaşabilir. Cumadan pazara, arkadaşlarınıza ve ailenize karşı daha bağlı hissedebilir, daha büyük bir sorumluluk hissi duyabilirsiniz. Artan empati ve ilginiz çevreniz üzerinde iyileştirici bir etki yaratabilir.

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya konsantrasyonunuzu düşüncelerinize, iletişim şekillerinize ve kısa mesafeli seyahatlere verebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak, planlar yapmak, alım satım yapmak, müzakere etmek ve yeni insanlarla tanışmak için iyi bir zaman olabilir. Perşembeden pazara, hayatta gerçekten ne istediğinizi daha net anlayabilirsiniz. Bu size hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için özgüven ve kararlılık getirebilir.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya yeni deneyimler yaşamak, ev ortamınızı veya rutininizi değiştirmek için iyi bir zaman olabilir. Kendinizi daha sosyal hissedebilir, macera ve heyecan arayışında olabilirsiniz. Perşembeden pazara geleceğe dair umutlarınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gerekli hedefleri belirlemek ve yeni ilişkiler başlatmak için iyi bir zaman olabilir. Mevcut ilişkileriniz daha büyük bir manevi yakınlıktan ve bağdan faydalanabilir.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP