Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (10–16 Eylül 2018) ile Live To Bloom’da!

Koç burcu

Bu hafta gezegenlerin konumları, farklı fikirlerin çarpışmasına ve farklı yaşam tarzları için yeterli alan yaratmaya odaklanıyor. Uranüs’ün Kova burcunda aktif olması, herkesin kendi için neyin doğru olduğunu düşünmesine ve buna uygun davranmasına neden oluyor. Bu hafta çıkarları uğruna herkesle iyi geçinmek isteyen insanların manipülatif davranışlarına maruz kalabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınızı anlamalı ve davranışlarınızı buna göre şekillendirmelisiniz.

Boğa burcu

Uranüs ve Mars sizi harekete geçiriyor. Bu dönemde davranışlarınızın sizin için sakıncalı sonuçlar doğurmamasına dikkat etmelisiniz. Kendi hislerinizi algılamanız ve harekete geçme amaçlarınızı belirlemeniz gereken bir süreçtesiniz. Eylemlerinizin sonuçlarını çok kişisel bir şekilde, doğrudan tecrübe edebilirsiniz. Başkalarının hangi amaçlarla harekete geçtiğini ve neler hissettiğini algılamak konusunda da başarılı olduğunuz bir zaman dilimindesiniz.

İkizler burcu

Yeni Ay, Merkür, Mars ve Venüs’ün kendi aralarındaki etkileşimleri bazı garip kişiler arası durumların oluşmasına neden olabilir. İktidar konumundaki kişileri özellikle etkileyen bu konumlar, masumiyetle ilgili şüpheler oluşturabilir. Bu hafta daha fazla dikkat çekmek isteyebilir, diğer insanlarla aranızdaki ilişkilerde dürüstlükle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Gezegenlerin hareketli konumlarından olumsuz yönde etkilenmemek için kendinizi hangi rolle tanımlamak istediğinize karar vermelisiniz.

Yengeç burcu

Güçlü duyguların ve eşit derecede güçlü yargıların su yüzüne çıktığı bir dönemdesiniz. Kendinizi daha önce verdiğiniz bir kararla ilgili yargılayabilirsiniz. Gezegenlerin sert hareketleri, kendi standartlarınızı belirlerken gücünüzü ortaya koyma isteği duymanıza neden olabilir. Mars’ın özgür ruhlu Kova burcuna doğru ilerlemesiyle, sizin de içinizdeki özgürlük isteği uyanabilir. Akrep burcundaki Satürn, hayatınızı barışçıl bir çerçeveye doğru yönlendirebilir.

Aslan burcu

Akrep burcundaki Venüs, barışçıl çözümler için uygun ortam sağlıyor. Duygularınızın çok güçlü olduğu bu dönemde, hareket etmeden önce düşünmek için zaman ayırmanız oldukça önemli. Yaşamınızdaki bazı çatışmalar, durumların sebeplerini ve sonuçlarını öğrenmeniz için bir görev ortamı yaratıyor. İletişim kurarken kullandığınız dilde şiddet öğeleri olmamasına büyük özen göstermelisiniz. Kendinizi ifade etmenin huzurlu bir yolunu bulmanız, hayatınızın ilerleyen dönemlerinde de sizin için oldukça faydalı olacaktır.

Başak burcu

Genel olarak çok akılcı ve rasyonel bir yapınız olsa da, geçen haftadan beri zihninizi zorlayan mantıksız konularla uğraşmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Bu sorunları çözebilmek için öncelikle duyguları algılamalı ve ciddiye almalısınız. Gezegenlerin konumları, bunun için oldukça ideal bir durumda. Yapmanız gereken tek şey bakmak ve hissetmek, sonrasında nasıl tepki vereceğinizi bileceksiniz. Çok hızlı tepkiler vermeniz, barışçıl ortamın kaybolmasına neden olabilir. Bu yüzden tepki vermeden önce derin bir nefes almak ve söyleyeceklerinize karar vermeniz çok önemli.

Terazi burcu

Bu dönemde ayrıntılara çok fazla takılabilir, küçük olumsuzlukları büyük sorunlara dönüştürebilirsiniz. Akrep burcundaki Venüs, hayatınızdaki bazı durumları olduğundan dramatik görmenize neden olabilir. Hayatta ilerleme ve büyüme gibi konularda bazı kaygılar duyabilirsiniz. Hayatınıza biraz daha dinamik bir dokunuş getirerek bu kaygılarınızdan kurtulmanız mümkün. Sosyal olarak aktif olacağınız süreç, kaygılardan kurtulmanızın ardından hayatınıza gelecek.

Akrep burcu

Akrep burcundaki Venüs, bu dönemde size özel bir cazibe sunuyor. Hayırseverlik, ve iktidar isteği gibi konular su yüzüne çıkıyor. Gezegenlerin ortak çalışmaları, profesyonel yaşamınızda etkili bir konumda yer almanız için fırsat sunuyor. Kendinize meydan okurken, özgüveninizin düşündüğünüz kadar yüksek olmadığını fark edebilirsiniz. Bu yıl Jüpiter, kendinizi eleştirmeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda büyümeniz için ideal bir ortam sunuyor.

Yay burcu

Bu hafta gezegenlerin hareketli konumları küçük ve göze çarpmayan konuların büyük meseleler haline gelmesine neden olabilir. Detayları ciddiye alırken, kendi rolünüzü de dikkate almalısınız. İletişim becerilerinizin geliştiği bir dönemdesiniz. Daha önce ertelediğiniz projeleriniz varsa, bu dönemde onları yeniden devreye alabilirsiniz. Kendinize inanmanız için biraz cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak Mars’ın konumu aslında ihtiyaç duyduğunuz cesareti size sunuyor. Kendinize inanmanız yeterli.

Oğlak burcu

Gerçeği bildiğinizi düşünüyor olsanız da, dikkati elden bırakmamalısınız. Bu hafta gezegenlerin konumları daha önce düşünemediğiniz algılarınıza ulaşmanız için fırsat yaratıyor. Açıklık ve tarafsızlık bu hafta en çok tutunmanız gereken meziyetler olmalı. Sizin için önemli olan meseleleri çözerken yalnız başınıza karar vermek isteyebilirsiniz. Ancak eğer görüşünüzü genişletmenize yardımcı olacak tekliflerden yararlanırsanız, bunun mutlaka faydasını göreceksiniz.

Kova burcu

Gezegenlerin gerilimli konumları, kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir. Kendinizden şüphe duyduğunuz durumlarda, zayıf taraflarınızı başkalarına göstermemek için gereğinden fazla endişe duyabilirsiniz. Venüs’ün gerileme fazının eşiğinde olması, yakın dönemde canınızı yakmış olan yaraların yeniden açılmasına neden olabilir. Kurban rolünden çıkarak tekrar güçlü olmanız, tüm ikilemlerden kurtulmanızın bir numaralı adımıdır.

Balık burcu

Birileri size basit bir çözüm sunduğunda, daha önce içinden çıkılamaz olarak gördüğünüz problemlerin kolayca çözülebileceğini keşfedebilirsiniz. Etrafınızda size ders vermeye niyetlenen eleştirel kişiler olabilir. Gezegenlerin konumları, bu tür kişilere karşı bile anlayışlı davranmanızı ve onlarla birlikte çalışabilmenizi sağlayacak. Bilgi güçtür. Bu hafta olabildiğince sakin davranın, böylelikle etrafınızdaki kişiler üzerinde iyi bir izlenim bırakmayı başaracaksınız.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP