Koç burcu

Pazartesi günü çok çalıştığınızdan ve tamamlamanız gereken işlerinizi bitirdiğinizden emin olun. Eğer programınızın gerisinde kalırsanız, birilerinin şikayet ettiğini duyabilirsiniz. Ayın 12’sinde ve 13’ünde sizinle aynı amaçta olan kişilerle işbirliği yapabilirsiniz. Ancak hazırladığınız projenin tamamen hazır olduğuna emin olmadan üstünüzle çok fazla bilgi paylaşmamaya gayret edin. Ayın 14’ünde ve 15’inde müdürünüzle ya da güvendiğiniz biriyle çatışma yaşayabilirsiniz. Sabırlı olun ve devam edin. Ayın 16’sında heyecan verici bir akşam yaşayabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz bir plan yapın ya da romantik bir akşam geçirin!

Boğa burcu

Haftanın başlangıcında sahip olduğunuz bilgileri, başkalarına yardım etmek için kullanın. Sunacaklarınız size beklenmedik fırsatlar olarak geri dönebilir. Ayın 12’si ve 13’ünde finansal konulara odaklanın. Gelirinizi ve giderinizi inceleyin ve yatırım yöntemleri araştırın. Uzun vadeli yatırımlar sizin için daha doğru olabilir. Ayın 14’ü ve 15’inde insanları dinleyin ve ortak çalışmalar yapın; tecrübe ve bilgi sahibi kişilerden çok ilginç şeyler öğrenebilirsiniz. Ayın 16’ında birlikte yaşadığınız kişilerle birebir görüşemediğinizde evde sorunlar çıkabilir.

İkizler burcu

Yeni haftanın başlangıcında işleri ağırdan almak istemeyebilirsiniz ancak muhtemelen en doğrusu fazla fevri olmamanız. Ani kararlar aksilikler doğurabilir. Bir konuda aşırı coşkulu davranmanız, arzu edilmeyen sonuçlar doğurabilir. Ayın 12’sinde ve 13’ünde işler sizin için daha kolay olacak. Ayın 14’ünde ve 15’inde eski bir iş arkadaşınızdan ya da eski işvereninizden finansal bir fırsat gelebilir. Eğer değeceğini düşünüyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Ayın 16’sında bir arkadaşınızla, kardeşinizle ya da sevgilinizle planlar yapın. Beklenmeyen aksiliklerden kaçınmak için dikkatlice plan yaptığınızdan emin olun.

Yengeç burcu

Pazartesi günü yapacağınız bir değişiklik, beklenmeyen fırsatların önünü açabilir. Önerilere açık olun ve yeni şeyler denemekten korkmayın. Bu hafta sizin için oldukça romantik olacak. Ayın 12’sinde ve 13’ünde birileriyle bilgi paylaşırken dikkatli olun. Dikkatsizce yapılan bilgi paylaşımı, bazı fırsatların yok olmasına neden olabilir. Ayın 14’ünde ve 15’ünde duygusal konular hayatınızda kargaşa yaratabilir. Bu zaman aralığında yaşanan romantizm, özgüveninizi bir hayli iyileştirebilir. Ayın 16’sına kadar yüksek miktarda para harcamamaya dikkat edin. Birini etkilemek ya da birine hediye almak için fevri bir kararla yapılan bir satın alma, çok ihtiyacınız olduğunda parasız kalmanıza neden olabilir.

Aslan burcu

Haftanın başlangıcında duygusal konular yüzünden tansiyon yükselebilir. Sizin ya da karşınızdaki kişinin aşırı tepkiler vermesi, gelişmekte olan bir ilişkiyi kötü yönde değiştirebilir. Ayın 12’sinde ve 13’ünde başkalarıyla ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Heyecanınız işlerin zamanında tamamlanmasını sağlayabilir. Evde yapılan bir değişikliğin banka hesabınızı boşaltmamasına dikkat edin. Ayın 14’ü ve 15’inde kişisel işleriniz üzerinde çalışın. Evraklarınızı düzenleyin ve fatura tarihlerinin geçmemesine özen gösterin; bunlar zihninizi rahatlatacak. Bu dönemde sağlığınızı etkileyebilecek kötü alışkanlıklardan uzak durduğunuza emin olun. Ayın 16’sında duygusal konular beklenmedik gelişmelere gebe olabilir. Sonunu getiremeyeceğiniz bir şeye başlamadığınıza emin olun.

Başak burcu

Haftanın başlangıcında açık fikirli olmaya gayret edin. Böylece işinizde size katkı sağlayacak farklı bilgiler öğrenebilirsiniz. Bir yolculuk, sizi harekete geçmek için teşvik edebilir. Ayın 12’sinde ve 13’ünde birilerinin görüşünüzü bulutlandırmamasına dikkat edin. Dinleyin ama işinize yaramayacak bilgileri eleyin. Bilgi toplayın ve durumu ilk elden değerlendirin. Ayın 14’ü ve 15’ünde networking eventlerine katılırsanız, başkalarının neler istediğini ve neler sunmaları gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Ayın 16’sında üzerinizdeki stresi atmalısınız. İmkansızı denemediğiniz sürece, fiziksel bir mücadele sizin için faydalı olabilir.  

Terazi burcu

Mevcut çalışma durumunuzda bunalmış ve gerekli takdiri görmüyor gibi hissediyorsanız, seyahat etmek ya da sadece rahatlamak için bir ara vermek çok çekici görünebilir. Ancak, işten uzaklaşıp dinlenmek isterken bir yandan da işleri boş verdiğinizi düşünerek suçluluk hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizi başkalarına devrederek stresinizi azaltmayı deneyebilirsiniz. Mars şu anda canlılığı ile sizi hobilerinizle ve favori aktivitelerinizle eğlenceli bir vakit geçirmeye teşvik ediyor. Öte yandan Neptün’ün hareketleri sizi işinize odaklanmaya itiyor ve kısa zamanda çok iş yapmaya çalışmak çok cazip gelebilir. Ancak, geri çekilerek belirli görevleri başka birine teslim etme konusunda kendinizi kötü hissetmeyin. Şimdilik sadece altından kalkabileceğiniz işleri üstlenin.

Akrep burcu

Venüs’ün neşeli enerjisi ile Plüton’un gücü bir araya gelerek güçlü bir enerji harmanı oluşturacak ve bu da karşınızdaki kişiye duygusal anlamda ulaşmanızı zorluklar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Bu zorluğun sebebi karşınızdakilerin duygusal durumları veya sizin hakkınızdaki hisleri olabilir. Bu kişilere mantıklı yaklaşmaya çalışmak, işe yaramayacaktır çünkü enerjilerin karışımı kafa karıştırıcı bir etkiye sahip olacak ve bu da yanlış anlamalara sebebiyet verebilir. Bu kişiden birkaç günlüğüne uzaklaşarak işlerin düzelmesi için kendinize zaman tanıyabilirsiniz. Önemli konuları hafta sonu tartışmak daha kolay olacaktır. Mars şu anda ev ve aile hayatınıza güç katıyor ve bu, uzun vadede yarım bıraktığınız veya başlayamadığınız küçük “kendin yap” projelerinizi tamamlamanız için size ilham verebilir. Bu projeleri tamamladıktan sonra ne kadar iyi hissettiğinizi görünce şaşırabilirsiniz. Böylece beklenmedik bir misafir çat kapı geldiğinde de evinizle ilgili kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. 

Yay burcu

Merkür’ün ayın 12’sinde daha duygusal bölüme geçişi ile bu hafta bir değişiklik yaşayabilirsiniz. İçgüdülerinize daha derinden bağlı olabilirsiniz, bu da size rehberlik edebilir. Ayın 13’ünde, ilişki bölgenizdeki yeni ay, yakın ilişkilerinizde önemli değişiklikler yapmak için bir fırsat getirebilir. Aranızda farklılıklar varsa, bu etki size yeni bir sayfa açmak için ilham verebilir. Ayrıca ilişkinizi romantik anlamda bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Oğlak burcu

Ayın 12’si itibariyle, iş ortaklarınız veya diğer kilit kişilerle önemli konuları tartışmayı daha kolay bulabilirsiniz. Merkür’ün ilişkiler bölgenize ilerlemesi, duygularınızla bağlantı kurmanıza ve kendinizi daha kolay ifade edebilmenize yardımcı olabilir. Önemli sohbetlerde bulunmak, istediğiniz atılımı size sağlayabilir. Çarşamba günü yaşam tarzı bölgesine doğru ilerleyecek yeni ay, önemli bir projeye atılma veya genel anlamda işiniz konusunda size hız kazandırabilir. Başlamak için sabırsızlandığınız bir proje varsa, buna yoğunlaşmak için büyük bir fırsatınız olacak. Sağlıklı yaşam rutininizde değişiklik yapmak istiyorsanız, bunun tam zamanı. Venüs’ün ilerleyişi cinsel yaşamınıza biraz hareket getirebilir ve romantizm alevlerini canlandırabilir. Son olarak, hafta sonunda yeniliklere açık olun, hayatınızın daha kolaylaştığını görebilirsiniz.

Kova burcu

Merkür hareketleriyle, ayın 12’si yaşam tarzınıza etki göstermeye başlayacak. Bu nedenle, özellikle de planlarınıza veya projelerinize devam ediyorsanız, daha organize olmaya hevesli olabilirsiniz. Mantıklı yaklaşımlar ne kadar güvenilir gelse de sezgilerinize güvenmek size zaman kazandırabilir. Ayın 13’ünde yaratıcı bir projeye başlamak ya da yeni bir ilişkiye yelken açmak için harika bir gün. Yeni ay, hayallerinizi hayata geçirmek için size gerekli desteği sağlayabilir. Eğer ilişkinizi daha ileriye taşımayı istiyorsanız, Venüs’ün ilerleyişi ile ilişki ile ilgili bazı konuları oturup tartışmak isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız da çok daha eğlenceli olabilir. Yalnızca, ayın 15’inde altından kalkmaktan zorlanacağınız işleri üstlenmeyerek başkalarına devretmeye çalışın.

Balık burcu

Ailenize odaklanmak size sevdiklerinizle arayı kapatma şansı verebilir. Yeni ay hafta ortası ortaya çıkarak, planladığınız yeni projeler veya fikirler için olumlu bir başlangıç ​​noktası yaratabilir. Her ne yapmayı istiyorsanız, şimdi bir hamle yapmak, her şeyin daha kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilir. Yaz ayları için fit bir forma girmeyi hedefliyorsanız Venüs sizi sağlıklı yaşamak için teşvik edebilir. Birlikte diyet yapacak veya spora gidecek bir destekçi bulabilirseniz gelişmeyi daha hızlı görebileceksiniz. Son olarak, beklenmedik bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu karşılaşma sizin için çok ilgi çekici olabilir ve size, üzerinde düşünecek şeyler verebilir. Ayın 15’inde, kendi akşamınızı kendiniz planlayın ve başka bir arkadaşınızın sizi bu konuda yönlendirmesine izin vermeyin.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP