Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (12 Mart- 18 Mart 2018) ile Live To Bloom’da!

Jüpiter’in, Akrep burcunda başlayan geri hareketi bakış açımızı değiştirmemizi, mevcut inançlarımızı, öykülerimizi, fikirlerimizi ve felsefelerimizi sorgulamamızı istiyor.

Jupiterin geri hareketi boyunca Oğlak burcundaki Pluto ile arasında oluşacak olumlu açı daha önce hiç fark etmemiş olabileceğimiz gücü bulmamızı sağlıyor olacak. Kişisel hayatımızın içinde değişebileceğini hissettiğimiz her şeyi değiştirebileceğiz.

Değişim içsel olarak başlıyor  ve  Güneş’in Balık burcundaki seyride bu gücü hissetmemizi kolaylaştırıyor..

Koç burcu

Ekonomik anlamda gelirlerinizi arttırmanın farklı bir yolunu bulabilir, bu anlamda yapabileceklerinizi tekrar tekrar gözden geçirebilirsiniz.Bu süreçte sezgileriniz size en büyük rehber olacak. Bu hafta başlayacağınız yeni bir sanatsal aktivite, ruhsal bir yolculuk size uzun zamandır içinde bulunduğunuz huzurlu sürecin bir ödülü olarak geliyor.

Boğa burcu

Evliliğiniz, ortaklarınız veya yakın ilişkilerinize farklı bir açıdan bakmak isteyebilirsiniz. Birlikte ortaya koyacağınız yeni hedefler ve planlar daha önce asla yapamam dediğiniz türden olacak. Sosyal çevrenizin sizi desteklediği, hayallerinize ve ideallerinize doğru yaklaştığınızı hissettiğiniz bir hafta olacak.

İkizler burcu

İş yaşamınızda, sağlığınızla veya yardımcınızla ilgili sizi endişelendiren ve üstesinden gelmek istediğiniz konularda artık daha farklı bir bakış açısı geliştirerek gücünüzü hissettiriyor olacaksınız. Üst yönetimin desteğini hissettiğiniz, başarılı, göz önünde olacağınız bir haftaya hazır olun.

Yengeç burcu

Çocuğunuz veya hobileriniz, kendinize ayırmak istediğiniz vakit, hayatın keyifli zamanları ile ilgili tutumlarınız, davranış şekilleriniz artık eskisi gibi olmayacak.Bu süreçte yakın dostlarınızın, eşinizin desteğini görecek ve kendi gücünüzü yeniden keşfediyor olacaksınız. Yapacağınız seyahatler, alacağınız eğitimler veya gelişme beklediğiniz hukuki süreçler bu haftadan itibaren gündeminizi meşgul ediyor olacak.

Aslan burcu

Evinizi değiştirmek, yeni bir ev almak, tadilata başlamak önümüzdeki 4 ay içerisinde mümkün olabilir. Günlük koşturmacalardan bir türlü fırsat bulamadığınız bu meselelere artık sorumluluk anlayışınıza farklı bir açıdan bakarak zaman yaratabileceksiniz. İş arkadaşlarınızın desteği veya günlük işlerinizin rutine binmesiyle bu süreçte ev ve ailenin sizden beklediği işlerle meşgul olacaksınız. Beklediğiniz bir kredi, ekstra gelir veya cinsel yaşamınızda hareketlilik, tüp bebek gibi operasyon gerektiren süreçlerle ilgili gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Başak burcu

Bu dönem eğitim, öğrenim veya öğretme becerilerinizle ilgili gücünüzü keşfedebilirsiniz. Yaşam enerjinizin yükselmesine de sebep olacak bu gelişmeler sayesinde hayatın keyifli yanlarını görmek ve tadını çıkartmak isteyebilirsiniz. Eşinizin, sevgilinizin hayatında yaşanacak olumlu gelişmeler veya sizin ile birlikte geçireceği keyifli zamanlar sizin için de mutluluk ve huzur verici olacak.

Terazi burcu

Ulaşmaya çalıştığınız ekonomik gücü farklı kaynaklardan bulabilir ya da yaratabilirsiniz. Bu anlamda hayal gücünüz oldukça sizi destekliyor. Yeni iş bağlantıları, farklı projeler gündeminizde. Aileniz bu süreçte her zaman olduğu gibi sizi destekliyor olacak. Bu dönem onların fikirlerini de almak ve hatta işin içine katmak harika bir fikir olabilir. Daha önce hiç denemediğiniz yaratıcılık gerektiren projeleriniz bu dönem sizi çağırıyor olacak.

Akrep burcu

Kendi gücünüzü yeniden keşfedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hayata bakış açınız değişiyor. Yeni eğitimler kendinizi çok iyi hissetmenizi ve hayata farklı açılardan bakmanızı sağlayacak. Yeni bir aşk, yeni bir hobi veya çocuklarınızla ilgili yaşadığınız yeni başlangıçlar bu haftadan itibaren gündeminizdeki yerini almaya başlıyor. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz.

Yay burcu

Yeni biriyle tanışmak ve yeni bir aşka yelken açmak için iyi bir dönemdesiniz. Venüs Koç burcunda olduğu için hızlı başlayıp, hızlı biten aşklardan olabilir aman dikkat! Ruhsal anlamda kendinizi daha güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Bu süreç yaratıcılığınızı, çalışkanlığınızı arttırıyor olacak. Somut sonuçlar alacaksınız. Ailenizi ve evinizi ilgilendiren keyifli gelişmeler haftanın ilk gününden itibaren gündeminizde olacak.

Oğlak burcu

Eviniz ve ailenizle ilgilenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Aile içi ilişkilerde aniden gelişen gerginlikler olabilir. Özellikle anneniz bu dönem agresif tepkileriyle sizi yorabilir. Sosyal çevrenizle yapacağınız güzel iş birlikleri kendi gücünüzü olumlu yönde kullanmanızı sağlayacak. Normalde kolayca olumsuz bir ruh haline geçiyorken, bu dönem ruhsal dengenizi koruyor olacaksınız. Yeni bir eğitim, bir sınav ve belki de bir araba bu haftadan itibaren gündeminizde olacak.

Kova burcu

Statünüz ve ortaya koyduğunuz kişiliğinizle ilgili kendinize olan güveninizin yükseleceği bir dönemdesiniz. Ne olduğunuzu, kim olduğunuzu farklı bir açıdan değerlendirecek ve daha farklı, yaratıcı projelere imza atabileceksiniz. Maddi açıdan sizi tatmin edecek yeni bir iş teklifi alabilir, gelirlerinizi çoğaltabilirsiniz. Bu dönem bol bol iletişim halinde olacak ve fiziksel olarak da hareket etmek durumunda kalacaksınız. Olası iletişim problemlerine, elektronik eşyalarınızdaki aksaklıklara önceden önlem almaya çalışmalısınız.

Balık burcu

Her anlamda yenilendiğiniz, yaratıcılığınızın yükseldiği, keyifli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. İdealleriniz, yaşamdan beklentileriniz değişiyor.Kendinize yeni bir yol çizmek, bu gücü kendinizde bulmak mümkün olacak. Bu süreçte arkadaş çevrenizden göreceğiniz destek ve iş birlikleri de bu duygunuzu pekiştiriyor olacak. Sürekli harcama yapmanız gereken bir dönemde olabilirsiniz, aldıklarınız sizi sonradan pişman edebilir, yaptığınız harcamaları önceden düşünmüş ve araştırmış olmak bu riskleri önleyebilir.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:

Lıve To Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP