Bu hafta burçları neler bekliyor; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Bu hafta gökyüzünün en önemli olayı Uranüs’ün Koç burcundan çıkıp Boğa burcuna geçişi olacak. 15 Mayıs tarihinde meydana gelecek Boğa burcunda Yeni Ay ile birlikte Uranüs’ü de Boğa burcunda ağırlamaya başlayacağız.

Hayat sürekli bir öğrenme ve büyüme sürecidir. Neyin değerli olduğunu, ne kadar değerli olduğumuzu Uranüs Boğa burcunda ilerlerken farklı deneyimler sayesinde öğreneceğiz. Çok yakın bir gelecekte önümüzdeki 7 yıl içinde tüm değerlere bakış açımız tepeden tırnağa değişiyor olacak.

Bu hafta burç değiştiren farklı gezegenlerde var. Merkür Boğa burcuna, Venüs Yengeç burcuna ve Mars Kova burcuna ilerliyor. Hayatın Ritmi tamamen değişiyor.

Boğa burcunda kavuşan Merkür ve Uranüs sizi rahatlık bölgesinden çıkaran Uranüs dalgasını her ne koşulda yaşarsanız yaşayın eylemlerinizi dikkatli ve bilinçli tutun istiyor. Özellikle İkizler ve Başak burçları bu hafta oldukça şaşıracağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Koç burcu

Burcunuzun yöneticisi Mars bu hafta burç değiştirerek Kova burcuna geçiş yapıyor. Daha fazla sosyalleşmek isteyebilir, yeni gruplara katılabilirsiniz. Maddi konulara ilişkin bakış açınız değişiyor. Daha kendinize özgün bir yolla para kazanmak isteyebilirsiniz. İletişimin her kanalı bu süreçte sizi destekliyor olacak. Daha fazla yenilikçi düşünmenizde yarar var. Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi ile Haziran ortasına kadar olan süreçte evinizde istediğiniz değişiklikleri yapabilecek desteği evren size sunuyor olacak.

Boğa burcu

Uzun süredir gizli gizli yürüttüğünüz bazı projeler, duygusal gelgitler yaşamanıza sebep olan durumlardan sonra artık ortaya çıkma zamanı geldi. Çok farklı ve sıra dışı bir bakış açısıyla hayata artık biraz daha modern, canlı ve heyecanlı bakıyor olmalısınız. Konfor alanından çıkmaktan korkmadığınızı evrene haykırmalısınız. İşte o zaman işleriniz rast gidecektir. Bu hafta yeni bir eğitime başlamak veya uzun zamandır yapmak istediğiniz web sayfanızı hayata geçirmek için harika bir zaman. Üstlerinizle olan ilişkileriniz bu dönem sizi zorlayabilir. Kendinizi ifade etmek adına farklı yöntemler denemek isteyebilirsiniz.

İkizler burcu

Ruhsal durumunuzda bu dönemden itibaren inişli çıkışlı bir dönem başlayabilir. Psikolojik olarak desteklenmek isteyebilirsiniz. Bilinçaltınıza bir yolculuk yapmak, yaratıcı bir sanat alanında derinleşmek ve farklı bir yol izlemek size harika gelecektir. Bu haftadan itibaren bol bol seyahat etmek isteyecek ve neredeyse yılın sonuna kadar sürekli yurt içi ve yurt dışı seyahat planlarının içinde olacaksınız. Psikolojinizi bozan bir durumu bu hafta çözmek yine mümkün olacak. Maddi anlamda kazanımlarınızın artacağı bu dönemde, para harcamak konusunda da yine çok cömert olacaksınız.

Yengeç burcu

Burcunuza geçecek olan Venüs ile güzelliğiniz artıyor. Kendinizi daha sağlıklı ve güzel hissedeceksiniz. Mars’ın 8.evinize geçişi ile yıl sonuna kadar ek gelir kapılarınızda ciddi bir artış olabilir. Yine bu dönem tüp bebek tedavisi gören, anne olmak isteyen Yengeç burçları için harekete geçme zamanı. Bu hafta sosyal çevrenizden bir arkadaşınızın sürpriz haberlerini alabilirsiniz. Ruhsal dünyanızı karmaşık hale getirebilir bu haber veya size ilham da verebilir. Bol bol sosyalleşme fırsatı bulacağınız, grup çalışmalarına, takım olmaya, bir derneğe başkan olmaya hiç olmadığı kadar istekli olabildiğinizi öğreneceksiniz.

Aslan burcu

Bu hafta statünüzde meydana gelen önemli bir Yeni Ay var. Mesleğinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Emekli olabilir, devlete atanabilir veya işsiz kalabilirsiniz. Siz güvenli yerlerde uzun yıllar çalışmayı tercih eden biri olarak statüye, kariyere verdiğiniz değeri önümüzdeki 7 yıl içinde baştan sona değiştiriyor olacaksınız. İkili ilişkileriniz veya varsa ortaklarınızla olan ilişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilir veya birlikte ortak bir hedefe koşmak isteyebilirsiniz. Bu dönem bol bol sosyalleşmeniz ilişkinizi olumlu yönde canlandıracaktır.

Başak burcu

Yeni bir eğitime başlamak, üniversite, yüksek lisans okumaya karar vermek mümkün. Hayata bakış açınızı, hedeflerinizi ve yürüdüğünüz yolu artık değiştiriyorsunuz. Kontrolcü tavırlar yerine ne olursa olsun yaşama fikrini benimsiyor olacak ve bu anlamda yeni bir kimlik yaratıyor olacaksınız. İş arkadaşlarınızla bu dönemde bol bol birlikte vakit geçirebilir, sağlık kontrollerine gitmek isteyebilirsiniz. Bu hafta uzaklardan alacağınız önemli haberler sizi çok şaşırtabilir ve aniden karar almanıza sebep olabilir. Bu haber anneniz veya babanız belki de uzaktaki yöneticinizle ilgili olabilir. Aklınızı koruyarak mantıklı kararlar almalı ve ondan sonra harekete geçmelisiniz. Sosyal çevreniz canlanıyor. Tadını çıkartın.

Terazi burcu

Bu hafta hiç beklemediğiniz bir kayıp, ameliyat veya miras haberi alabilirsiniz. Bu haber uzaklardan geliyor olacak. Hayata bakış açınızda önemli değişiklikler yaratacak bu haber önümüzdeki 7 yıl boyunca yaşayacaklarımıza bir özet sunuyor olacak. Statünüzün parladığı, kendinizi çok değerli hissedeceğiniz bir ay var önünüzde. Önemli görüşmelerinizi 19 Mayıs’tan itibaren önümüzdeki 1 ay boyunca yapabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgilenmeniz gereken uzun bir süre var. Belki de kişisel keyfiniz için bol bol seyahat edebilirsiniz. Mars Ekim ayına kadar çocuklar ve keyif alanınızda olacak. Önceden yapmayı planladığınız geziler ve hazırlıklar için doğru zamanlar.

Akrep burcu

Uzun süreli ilişkilere bakış açınızı değiştirmenize sebep olacak bir hafta sizi bekliyor. Ortağınız veya birlikte olduğunuz kişiyi ilgilendiren önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu gelişmeler ekonomik konularla ilgili olabilir. Uzun zamandır evinizde yapmayı planladığınız değişiklikler için bu haftadan itibaren harekete geçiyorsunuz. Ev değiştirmek, tadilat yapmak, dekorasyon ve mimari işler için harika bir hafta. Uzak seyahatlerde aşkı bulabilirsiniz. Eğer evliyseniz birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca bol bol seyahat edebilir, aşkınızı tazeleyebilirsiniz.

Yay burcu

İş yaşamınız, iş ortamınız bu hafta alacağınız sürpriz bir haberle canlanıyor. Ani tepkiler vermemeye özen gösterin. Önümüzdeki 7 yıl boyunca iş yaşamında aldığınız sorumluluklara bakış açınız değişmeye başlayacak. Ve bu hafta bir milat sayılacak. Ek gelirler, primler, tazminatlar gibi kazanımlar açısından şanslı bir haftadasınız. Hak ettiğinizin fazlasını alabileceksiniz. Eğitimler, sınavlar ve kardeşleriniz bu haftadan itibaren uzunca bir süre üzerine ağırlık vermeniz gereken konular olacaktır.

Oğlak burcu

Bu hafta aniden hayatınızın aşkına rastlayabilirsiniz. Bu aşk ailenizin tanıdığı biri aracılığıyla sizi bulabilir. Aşk yaşamına bakışınız biraz daha farklılaşıyor. Radikal aşklar yaşamaktan çekinmeyeceksiniz. Geleneksel tutumunuzdan uzaklaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle önümüzdeki 1 ay boyunca evliliğe ilk adımı atıyor olabilirsiniz. Maddi anlamda harcamalarınızın artacağı uzun bir süre var önünüzde. Daha önceden yapmayı planladığınız bu harcamalar sizi bu dönem biraz zorlayabilir.

Kova burcu

Bu haftadan itibaren çok hızlı bir kararla ev değiştirmek, şehir değiştirmek gibi adımlar atabilirsiniz. Aşk yaşamınızı doğrudan ilgilendiren bu kararla ilgili akıllı hareket etmeyi unutmayın. Sakin olun. Ama değişimi yaşayın. İş yaşamınızdan gelen destekler, iş arkadaşlarınızın sevgisi sizi güçlü hissediyor olacak. Çok önceden yapmayı planladığınız tüm değişiklikler için harekete geçmelisiniz. Aksi takdirde Mars birinci evinizde sizi eskiden uğraşmış olduğunuz hastalıklarla yeniden buluşturabilir.

Balık burcu

Eğitim, yakın çevre ve kardeşlerinizle olan ilişkinize bakış açınızın değişeceği bir dönem var önünüzde. Bu hafta bu dönemin ilk hızlı, önemli olayını yaşamaya hazır olun. 7 yıl sonra eğer dönüşümü tamamlayamamış olursanız kardeşlerinizle ilişkilerinizin ne kadar değiştiğini görebilirsiniz. Bu hafta aşık olmak isteyen Balık burçları için harika. Hayatınızın aşkına çok eğlendiğiniz, keyifli bir ortamda rastlayabilirsiniz. Ruhsal anlamda uzun zamandır almayı düşündüğünüz psikolojik desteği almaya başlamanız veya ruhsal bir öğretinin peşinden yurtdışına gitmeniz size düşündüğünüzden de iyi gelebilir.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Lıve To Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP