Bu hafta burçları neler bekliyor; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Gökyüzünde bir çok gezegen geri hareketini sürdürüyor. Merkür geri hareketi nihayet sona erdi. Yine de kişisel bir inceleme sürecinde olduğumuzu unutmamak gerekiyor. Birkaç konuda yeni bir bakış açısı geliştirmiş olabiliriz. Bir konudan vazgeçmek, hala umut olduğunu düşünmek veya bakış açımızı değiştirmek muhtemel olabilir.

Bu hafta etkisi altında olduğumuz Yeni Ay, seçtiğimiz yaratılış biçimimize gerçekten odaklanma ve oradaki yeteneklerimizi yavaş yavaş ve güçlü şekilde artırma şansı sunuyor. Yaptığınız şey ile gurur duyuyorsanız ortaya koymak için fırsatlarınız var. Ama eğer onu sevmiyorsanız kendinizi bu pozisyondan kurtarmak için önünüzde yeni fırsatlar var.

Önünüzdeki yol uzun ve ağır olsa bile devam etmek için motivasyonunuz olacak.

Koç burcu

Yeni bir heyecan, yeni bir başlangıç, yeni bir hedef için gerekli motivasyona sahipsiniz. Statünüzü yeni baştan yaratmak istiyorsunuz. Mevcut durum hakkında aldığınız kararlar artık daha net. Kendinizi yeni baştan yaratmaya hazırsınız.

Boğa burcu

Özgürlüğünüzün kısıtlandığına dair yaşamış olduğunuz ruhsal bunalımlardan çıkmanın bir yolunu bulabilirsiniz. Kendinize yeni hedefler koymuş olmak ve gerçekleşme umudu olduğunu görmek bu hafta mümkün. Yolumuz uzun ama buna değer.

İkizler burcu

Psikolojik anlamda kendinizi daha güçlü hissetmenizi sağlayacak kararlar aldınız. Çevrenizin desteği ile birlikte ekonomik açıdan ek kazançlar sağlayacak işlere başlamak için uygun zamanlardasınız.

Yengeç burcu

Yakın arkadaşlarınızın desteği ile göz kamaştıracağınız, statünüz hakkında ilerlemek adına destek göreceğiniz bir dönemdesiniz. Hiç aceleniz yok. Ama ne istediğinizi artık biliyorsunuz. Bebek bekleyen Yengeç burçları için ilk heyecanlar yakın.

Aslan burcu

İş yaşamında beklenilen hareketlilik bu hafta uzak yollardan gelen haberlerin ardından mümkün. Yine bu hafta seyahatlerin gündeminizde olacağı bir hafta olacak. Ailenizin ve evinizin ilgi beklediği bu haftada, şehir dışından misafirleriniz de gelebilir.

Başak burcu

Beklemediğiniz ödemeler veya alacaklarınızın hesabınıza yatması haftanın önemli konularından. Eğer bir hobiniz varsa bu hafta radyo, tv veya herhangi bir iletişim kanalı aracılığı ile daha çok adınızdan söz ettirebilir ve ek gelirlerinizde artış yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu

Eşinizin yaşamında meydana gelen gelir artışları evinizde bazı değişiklikler yapmanıza sebep olabilir. Yeni bir eşya almak, evde sevdiklerinizle kutlama yapmak mümkün. Evinize, ailenize, annenize dair yaşadığınız korkulara yönelik bazı önleyici adımlar atmaktan korkmayacaksınız.

Akrep burcu

Daha önce başvurduğunuz bir yerden iş görüşmesine çağrılmak bu hafta mümkün. İşiniz ve eğitiminiz veya daha önceden yazmış olduğunuz makaleler veya paylaşımlar bu görüşmede sizi öne çıkarabilir. Yine bu hafta yeni bir eğitim veya söyleşiye davet edilebilirsiniz.

Yay burcu

Özel hayatınız ile ilgili bir karar almak durumunda hissedebilirsiniz. Ekonomik olarak kendinizi güvende hissetmiyor olmanızda bu kararı vermeniz konusunda sizi sıkıştırıyor olabilir. Bu süreçte içinizden gelen sesi dinlemeniz gerekiyor.

Oğlak burcu

Bu dönemde üzerinizde çok fazla yük var gibi hissedebilirsiniz. Bu yük duygusu ile ateşli hastalıklarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Hayatınızı kökten değiştirmek istiyor ve kendiniz için yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. Sosyal çevreniz sizi yanlız bırakmayacak.

Kova burcu

Yeni bir eğitime başlamak bu hafta mümkün. Özellikle resim, müzik veya spritüel alanda olması gereken bu eğitim statünüzü değiştirecek güce sahip. Bu uzun bir yolculuk olsa da artık yolunuzun bu olduğuna karar vermiş olabilirsiniz.

Balık burcu

Sosyal çevrenizin desteği ile kendiniz için seçmiş olduğunuz yeni yolda maddi anlamda destekleneceğiniz bir haftadasınız. Eğer uzaklarda yaşayan arkadaşlarınız varsa bu dönemde bir araya gelebilirsiniz. Ekonomik olarak beklemediğiniz kazançlar yine onların aracı olması ile gelebilir.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP