Koç burcu

Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeye karar verdiyseniz, bu hafta sizin için güzel bir başlangıç olacak. Mars’ın Ay Düğümünde bulunduğu nokta, bu hafta kişisel ilişkilerimizi geliştiriyor. Venüs’ün Başak burcundaki konumu ise, günlük hayatta daha fazla farkındalık talep ediyor. Bu dönemde daha sevecen, anlayışlı ve destek verici olmak istersiniz. İnsanlar bunu sizden beklemediğinde, daha fazla takdir toplarsınız. Bu sayede hayatınızda daha pozitif bir atmosfer olmasına katkı sağlarsınız. Eğer bu hafta hayatınızdaki her şey iyi gitmezse, bu eski bir alışkanlığınıza yenik düşmeniz yüzünden olabilir. Bazen uyanmak ve tehlikenin nerede olduğunu görmek için bu gereklidir.

Boğa burcu

Bu hafta Venüs ve Ay’ın Başak burcundaki konumları, duygusal yönünüzü daha fazla ortaya çıkaracak ve kendinize daha fazla özen göstermenizi sağlayacak. Uranüs Boğa’da olduğundan, gerçekte olduğunuzdan daha istekli davranmanız olası. Çünkü Uranüs’ün isyankar, tahmin edilemez enerjisini kontrol etmek çok kolay değil. Bu hafta Uranüs, Satürn ile uyumlu bir ilişkiye giriyor ve bu enerji biraz dengeleniyor. Bu hafta Mars’ın yardımıyla yeni bir toplulukta kendinize yeni bir yer bulabilirsiniz. Şu anda içinde bulunduğunuz ve artık verim alamadığınız bir gruptan çıkabilirsiniz.

İkizler burcu

Bu hafta Mars gerilemesi ile birlikte kaybettiğiniz idealizmi yeniden keşfedebilirsiniz. Sizi harekete geçiren konular, gençliğinizi hatırlatabilir. Önümüzdeki aylarda, Uranüs ve Satürn’ün konumları, adalet ideallerinin gerçekleşmesine hizmet edecek. Bu dönemde kişisel görevlerinize eğilebilir, çevrenize katkı sağlayabilir, belki eski bir dostluğu canlandırabilirsiniz. Bu hafta büyük hayalleriniz size çok önemli görünecek, bu yüzden risk almaya hazır olacaksınız.

Yengeç burcu

Bu hafta yıldızların konumu, içinizde cesur olma isteği doğuracak. Giderek daha görünür olacaksınız ve istekleriniz daha iyi algılanacak. Hassas konulara eğilmek için daha fazla cesarete ihtiyaç duyabilirsiniz. Mars’ın Ay Düğümündeki konumu, sizi kişisel olarak ilgilendiren konulara daha derinden bakmanızı gerekli kılıyor. Özellikle Cuma ve Cumartesi günleri, kişisel hayatınızda ilgilenmeniz gereken konu, artık kaçınılmaz duruma gelebilir.

Aslan burcu

Güneş’in Aslan burcuna girdiği dönemi dört gözle bekliyor musunuz? Çünkü bu dönemde gücünüzün doruğunda olduğunu hissedeceksiniz. Bu olumlu bakış açısı, bu hafta hayatınızda yerini alacak. Gelecek haftaki Dolunay, geçmişle olan bağlarınızı koparma isteğinizi doğuracak. Şimdiden bir çizgi çekmek isteseniz de, konuları tamamen ele almanız için doğru zaman değil. Bu dönemde duygularınızı mantıklı bir şekilde ele almanız oldukça önemli. Her şey hayatın bir parçasıdır, deneyimleriniz değerlidir ve tüm bunlar size derinlik verir. Haftanın sonlarına doğru şükran duygusu hissetmeniz daha kolay olacak.

Başak burcu

Mars’ın Kova burcundaki inişli çıkışlı konumu, bu hafta hayatınızdaki bir konuyu yeniden keşfetmenize yardımcı olabilir. Bu, tamamen modasının geçmiş olduğunu düşündüğünüz bir çalışma yöntemi bile olabilir. Ya da her zaman iyi fikirleri olan eski bir çalışanla yeniden bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Her şey orada, sizin sadece yeniden görmeniz gerekiyor. Kullanışlı, pratik ve açık olanı seven Başak Burcu için, bu hafta gezegenler doğru konumda. Bunlarla birlikte Mars’taki gerileme de psikolojik bakış açınıza değişiklikler getiriyor. Şimdi denenmiş ve test edilmiş davranış kalıplarını atıp, birkaç alışkanlığı değişen koşullara uyarlamanın tam zamanı.

Terazi burcu

Mars’taki gerileme, dünyadaki ve toplumdaki konumunuzla ilgili yeniden düşünmenizi sağlayacak. Belki de kendinize dair daha önce hiç bilmediğiniz şeyleri keşfedeceksiniz. Geçen haftadan beri, her şeyi farklı şekilde yapma arzunuz giderek artıyor. Beklentileriniz değişiyor. Özel Mars enerjisini hayatınızda giderek daha fazla hissetmeye başlıyorsunuz. Ağustos ortası, bazı yapıları ve normları yeniden düzenlemek için doğru enerjilere sahip. Bu nedenle şu an kendinizi fazla yormayın ve sadece yapabileceğiniz kadarını yapın.

Akrep burcu

Bazen kendinizi yollara vurmak istiyor, bazense bulunduğunuz yerden başka hiçbir yere gitmek istemiyorsunuz. Bitmemiş bir iş, size böyle hissettiriyor olabilir. Bu iş, başa çıkmanız için sizi bekliyor. Hangi eski konu sizi yiyip bitiriyor? En çok ne hakkında düşünüyorsunuz? İşleri doğru yapmak için neler yapabilirsiniz? Bu hafta zayıf yönlerinizi daha net görmeye, güçlü yönlerinizi tanımlamaya eğilin. Belki bir liste yapmalısınız. Listeniz çok tek taraflı görünüyorsa, bir arkadaşınıza fikirlerini sorabilirsiniz. Şu anda öz değerleme söz konusu olduğunda çok gerçekçi değilsiniz.

Yay burcu

Mars’ın Kova burcundaki konumu, sıra dışı eylem anlamına gelir. Bu hafta büyük konuları değerlendirmeniz için doğru zaman olabilir. Pazar gününden itibaren kendinizi seferberlik durumunda hissedebilirsiniz. Çok iyi bir fikriniz olabilir ve bu fikrin uygulanıp uygulanamayacağını merak ediyor olabilirsiniz. Bu hafta gezegenlerin konumu “şimdi ya da asla” benzeri bir durumu ortaya çıkarıyor. Alışılmamış yöntemler denemek için doğru zaman olabilir.

Oğlak burcu

Bu hafta gezegenlerin konumu, disiplin ve heyecan verici deneyimler konusunda düşünmenizi sağlıyor. Kova burcundaki Mars, önemli konuları ele almanızı ve dikkat çekici kararlar vermenizi kolaylaştırabilir. Sizi daha çok özgürleştirecek, bireysel bir karar alabilirsiniz. Bu hafta kendinizi bu cesur adım için hazırlıyorsunuz. Bazı şüpheleriniz olabilir, ancak bu da karar verme sürenin bir parçasıdır ve bu durumun sizin için ne kadar ciddi ve önemli olduğunu gösterir. Bu karar, sizin için tamamen yeni bir faaliyet alanının kapısını açabilir.

Kova burcu

Mars’ın bu haftaki konumu, geçmişten gelen konuların uzun bir süre daha gündemde olmasına neden olacak. Gelecekteki başarınız, bu konularla nasıl baş ettiğinize ve deneyimlerinizden neler öğrendiğinize bağlı olacak. Bu hafta, geçmişten gelen problemlere yakından bakmak ve arkasındaki sebepleri anlamak için iyi bir zaman. Her şeyin bir nedeni olduğunu bilin ve bu nedeni deşifre etmeye çalışın. Bir şeyleri istediğiniz gibi hızlandıramamak sizi sabırsızlaştırabilir. Ancak Mars ve Uranüs’ün sürekli gerginleşen konumları, bu dönemde bazı işlerin istediğiniz hızda ilerlememesine sebep olabilir.

Balık burcu

Güneş’in bütün bir hafta boyunca Yengeç burcunda oluşu, sizin için temkinli bir tempoyu önerir. Mars’taki gerileme, sessiz kalmaktan hoşlanmamanıza neden olabilir. Ancak bazı konularda aceleci kararlar verip sesinizi çıkarmadan önce iyi düşünmelisiniz. Bu hafta gezegenlerin konumu içgüdülerinizi harekete geçirerek, korktuğunuzda ortaya çıkan savunma mekanizmalarınızı devreye sokabilir. Ancak merak etmeyin, Venüs’ün konumu rakip olarak gördüğünüz kişilerle bile iyi geçinmenizi sağlayacak. Endişelenecek bir şey yok.

İlginizi çekebilir!

BLOOM SHOP