Koç burcu

Yeni haftanın başlangıcında bazı değişiklikler Koç burcu için baştan çıkarıcı olabilir. Ancak özel hayatınızda ya da profesyonel kariyerinizde büyük bir değişiklik yapmadan önce sonuçlar hakkında iyi düşünmeniz gerekli. Yeni bir yola girmeden önce gelişiminize odaklanın ve mevcut niteliklerinizi daha da güçlendirmeyi düşünün. Ayın 21’inde ve 22’sinde hiçbir sonuca varmayan bir tartışmaya girmek yerine enerjinizi pozitif şeylere odaklayın. Ayın 23’ünde, sonucunda muhtemelen pişman olacağınız büyük bir karar almadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun.

Boğa burcu

Yeni haftanın başlangıcında kendinizi tuhaf bir durumun içinde bulmamak için geçmiş tecrübelerinizi değerlendirin. Karşınıza birkaç seçenek çıkabilir. Kişisel gelişim ve eğitim hedefleri oldukça olumlu bir görünümde. Gündemdeki bir toplantı ya da iş seyahati sizin için bilgilendirici olabilir. Ayın 21’inde ve 22’sinde bir arkadaşınızla ya da yakınınızla duygusal bir tartışmadan kaçının. Bu zamanı kendi gelişiminiz için harcamanız ve süreçleri doğal akışına bırakmanız daha doğru. Ayın 23’ünde hayatınızı zorlaştıracak durumlardan kaçının ve büyük harcamalar yapmayın.

İkizler burcu

Hafta başında birinin sizi etkilemesi yüzünden bir son dakika kararı vermekten kaçının. Eğer bazı durumları çok fazla düşünüp hayal gücünüzün devreye girmesine izin verirseniz kendinizi duygusal bir ikilemde bulabilirsiniz. Birine kızmadan önce, bütün gerçekleri bildiğinizden emin olun. Ayın 21’inde ve 22’sinde yakın olduğunuz birine duygularınızı açın ve hangi noktada olduğunuza emin olun. Bu dönemde yeni bir sözleşme, hukuki konular ve finansal süreçler hakkında dikkatli davranın. Ayın 23’ünde yapacağınız bir seyahat varsa, gecikmelere ve risklere hazırlıklı olun. Duygusal tartışmalardan ve fiziksel mücadelelerden uzak durun.

Yengeç burcu

Hafta başında aklınızda yeni ve ilginç fikirler olacak. Evinizi dekore etmek ya da mesleğinizle ilgili değişiklikler yapmak konusunda hevesli olabilirsiniz. Düşüncelerinizi iyi değerlendirin ve amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacak değişiklikleri uygulayın. Bu hafta sizin için oldukça romantik geçecek. Eğer hayatınızda sizden çok fazla ilgi talep eden biri varsa, ayın 21’inde ve 22’sinde kendinizi duygusal olarak geri çekme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ayın 23’ünde kendinize rahatlamak için biraz zaman ayırın. Küçük bir kaçamak size iyi gelecek.

Aslan burcu

Hafta başında işinizle ya da sosyal statünüzle ilgili bir değişiklik söz konusu olabilir. Bu değişikliği sizin faydanıza olacak şekilde ele almanızda yarar var. Başkalarını dinleyin, ancak duyduğunuz her şeye inanmayın. Neyin doğru, neyin yanlış olduğuna karar verirken iç sesinizi dinleyin. Ayın 21’inde ve 22’sinde kişisel hayatınıza dair bilgi paylaşımı yaparken dikkatli olun. Bu bilgiler daha sonra size karşı kullanılabilir. Kiminle işbirliği yapacağınızı seçin ve aşırı davranışlar gösteren kişilerden kaçının. Ayın 23’ünde beklemediğiniz bir değişikliğe sebep olan duygusal bir durum içinde kalabilirsiniz. Tartışmalardan kaçının.

Başak burcu

Yeni haftanın başlangıcında sizin için önemli olan bir ilişkiye yatırım yaparsanız, bunun faydalarını göreceksiniz. Bu hafta sizin için oldukça romantik görünüyor, aşkla ilgili girişimlerinizin pozitif sonuçlanması olası. Ayın 21’inde ve 22’sinde her duyduğunuza inanmayın, özellikle sizinle konuşan kişi stresli görünüyorsa. Gerçeği bilmek istiyorsanız, konunun gerçek kaynağına gidin. Ayın 23’ünde başkalarına yardım etmeye odaklanın. Farklı öneriler ve çözüm yolları, size beklemediğiniz bir kazanç getirebilir.

Terazi burcu

Yeni haftanın başlangıcı, yanlış anlaşılmalara gebe olabilir. Dile getirilmemiş konuların kendiliğinden yanlış anlaşılmasına izin vermemek için diğer insanları gözlemleyin. Şüphelendiğiniz konularda doğrudan sorular sorun ve gerçekleri tam olarak öğrendiğinizden emin olun. Ayın 21’i ve 22’sinde fiziksel hedeflerinize odaklanabilir, istediğiniz kişisel değişiklikleri yapabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken işlerde, başkalarının öne çıkmasına izin vermeyin. Ayın 23’ünde daha önceden tanıdığınız kişiler ve yaşadığınız tecrübeler size yardımcı olabilir. Çözülmemiş bir işi tamamlayın, bu sizin ilerleyişinizi de hızlandıracak.

Akrep burcu

Yeni haftanın başlangıcında içinde bulunduğunuz durumlara doğru bir perspektiften bakacaksınız. Sizden beklenenleri değerlendirin ve gerçekleştirin. Planlarınızı gerçekleştirmek için küçük bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz biri devreye girip size yardımcı olabilir. Ayın 21’inde ve 22’sinde duygusal meseleler su yüzüne çıkıyor. Bir tartışmaya girmeden önce, konuyu doğru değerlendirdiğinizden emin olun. Devlet kurumları ya da otorite figürleri ile olan sorunlar, titizlikle değerlendirilmeli. Ayın 23’ünde aşırı davranışlardan kaçının. Fiziksel mücadelelerden uzak durun, yaralanmalara karşı kendinizi koruyun.

Yay burcu

Hafta başında duygusal kararlar vermeniz gerektiğinde kendi yargılarınıza çok fazla güvenmeyin. Bazı kişiler sizin masumiyetinizden yararlanmaya çalışabilir. İtibarınızı tehlikeye atabilecek bir durumdan kurtulmak için kişilerle doğru ilişkiler kurduğunuzdan emin olun. Ayın 21’i ve 22’sinde yapacağınız kişisel değişiklikler, özgüveninizi yükseltecek ve ilerlemenize yardımcı olacak. Bu hafta hayatı sevdiğiniz kişiyle kutlayın. Bu dönem sizin için oldukça romantik görünüyor. Ayın 23’ünde bir sözleşme, sağlık konusu ya da finansal durumlar hakkında kafa karışıklıkları yaşanabilir. Aşırı davranışlardan kaçının ve hem fiziksel hem de zihinsel sağlığınıza özen gösterin.

Oğlak burcu

Haftanın başlangıcında hedefleriniz için tam gaz ileri gidin. Siz harekete geçmezseniz, hiçbir şeyin gelişmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Sizin için yararlı olacak durumlar yaratmak için pazarlık edin. Ayın 21’inde ve 22’sinde doğru sebeplerle değişiklik yapabilirsiniz. Kararınızı duygusal sebeplerle vermediğinizden emin olun. Mantığınızı ve zekanızı kullanın. Ayın 23’ünde sizi uzun süredir rahatsız eden problemleri nihayet çözüme kavuşturabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler ve kişisel gelişim konuları için bu hafta oldukça uygun.

Kova burcu

Hafta başında öfkeden kaçının ve bir takım oyuncusu gibi davrandığınızdan emin olun. İşlerinize gömülün ve sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizden emin olun. Sizi durduran ve yavaşlatan konuları bir çözüme ulaştırdıktan sonra, ilerlemeniz için önünüzde hiç engel kalmayacak. Hafta ortasında geleceğiniz için önemli olan finansal ve hukuki konulara eğilin. Parasal durumunuzu daha iyi idare edebilmeniz için değişiklikler yapın. Ayın 23’ünde önerileri dinleyin ve kendiniz için en iyi seçimleri yapın.

Balık burcu

Hafta başında sizin için önemli olan ilişkileri geliştirmek için hisleriniz hakkında açık olun. Ekonomik bir kazanç ya da beklenmedik bir hediye kapınızda olabilir. Hafta ortasında hayatınızdaki insanlardan gelen şikayetlere ve eleştirilere kulak verin, mantık dışı talepleri en doğru şekilde yönetebilmek için iyice düşündüğünüzden emin olun. Sabır ve diplomasi bu hafta sizin kurtarıcınız olacak. Ayın 23’ünde güzel bir duruma hazırlıklı olun. Sosyal bir etkinliğe katılın ya da görüşlerine güvendiğiniz kişilerle bir araya gelin.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP