Bu hafta burçları neler bekliyor; Astrolog Ece Güzelküçük yorumluyor! 

1993 yılında Ankara’da doğan Ece, İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Bölümünde ve yandal olarak da seçtiği Psikoloji Bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Temel seviye astroloji, ileri seviye astroloji ve psikolojik astroloji eğitimlerini tamamlamasını takiben astroloji alanında eğitim ve bireysel danışmanlık vermeye başlamıştır. 

Yükselen Koç ve Koç Burçları

Güneş, Merkür,Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 12.evinizi kuşatıyor Koç burçları. Bu hafta boyunca yol göstericiniz olarak sezgilerinizi tayin etmenizi öneriyorum çünkü sezgilerinizin sesi hiç olmadığı kadar yüksek çıkacak. Bir süredir bastırdığınız konularla yüzleşmek ve olası bilinçaltı krizlerini alt etmek için çok güçlü olacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Yaratıcılık gerektiren konularla ilgili çalışmalar için kolları sıvamaya başlayabilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi siz öncü bir burçsunuz dolayısıyla bir şeyi başlatmak sizler için çok önemli. Bu hafta girişimci ruhunuzu yeni bir şeyler üretmek için kullanabilirsiniz. Mantık mı kalp mi ikileminde neyi seçeceğiniz çok önemli.

Koç burcunun sorusu: Mantık mı kalp mi? Hangisinin sesine kulak vereceksin?

Yükselen Boğa ve Boğa Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 11.evinizi ele geçirmiş durumda. Bu hafta sosyal ilişkilerinize ağırlık vermek sizlere çok iyi gelecek. Arkadaşlarınızla vakit geçirmek, uzun süredir vakit ayırmadığınız sosyal aktivitelere öncelik vermek haftanıza tazelik katacak. Hayatımızın kalitesini, kurduğumuz ilişkilerin kalitesi belirliyor sevgili Boğalar. Umutlar, hayaller ve arkadaşlıklar bu üç kelime bu haftanızı mercek altına alacak. Yakın arkadaşlarınız projelerinize katkı sağlayabilir. Bu hafta esnemek ve akışa güvenmek sizler için çok önemli Boğalar lütfen kontrol edemeyeceğiniz her konuya kabul verebilmenin sizi daha güçlü kılacağını unutmayın.

Boğa burcunun sorusu: Korktuğum için kontrol etmek mi güvendiğim için akışa kabul vermek mi?

Yükselen İkizler ve İkizler Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 10.evinizi etkisi altına alıyor. Hazır mısınız? Kariyerinizle ilgili büyük bir sıçrama yapmaya hazır mısınız? Bu hafta süresince pür dikkat kariyerinize yatırım yapacaksınız. Özveri ve fedakarlık iş hayatınızın gidişatını büyük ölçüde etkileyecek. Uzun vadeli hedefleriniz doğrultusunda sabretmek sizler için çok önemli İkizler lütfen pes etmeyin. Toplumdaki rolünüzü düşünecek, neyi iyi yaptığınızı bulacak ve yaptığınız şeyi en iyi şekilde sunmaya odaklanacaksınız. İkizler bu hafta yaratmak için çok uygun bir hafta bunu değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

İkizler burcunun sorusu: Endişe yaratmak için mi zaman harcıyorum yoksa pozitif enerji üretmek için mi?

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 9.evinizi ele geçiriyor sevgili yengeçler. Seyahat etmek, rutinin dışına çıkmak bu haftanın önemli konularından birisi olacak. Yeni bilgi ile duygular değişir. Bu hafta büyük resmi görmeye odaklanacaksınız. Her insandan öğrenecek bir şeyinizin olduğunu unutmayın. Evren insanlar vasıtasıyla sizlere mesaj veriyor. Öğrenme arzunuz her zamankinden fazla olacağı için okuyacağınız yeni bir kitap, izleyeceğiniz yeni bir film bakış açınızı yenileme konusunda sizlere destek olacak.

Yengeç burcunun sorusu: Yeni bilgi ile duygularını değiştirmeye hazır mısın?

Yükselen Aslan ve Aslan Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 8.evinizi esir alıyor sevgili Aslanlar. Ortaklıklar, finansal kaynaklar gündeminizi dolduracak. İş birliğine gidebilir, yeni bir ortaklık kurmak için görüşmeler yapabilirsiniz. Partnerinizle ortak bir bütçe oluşturabilirsiniz. Hayallerinizi somutlaştırmak için adımlar atabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek bir para sizi rahatlatabilir. Paranın gelişi de kan dolaşımı gibi siz cömert bir burca mensupsunuz sevgili Aslanlar bu sebeple verdikçe para, ilgi, sevgi ve hatta gülümseme bile size kat kat dönecek.

Aslan burcunun sorusu: Yeni ortaklıklara hazır mısın?

Yükselen Başak ve Başak Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 7.evinizi etkisi altına alıyor sevgili başaklar. Bu haftanızın ana konusu ilişkiler olacak. Partnerinizle kurduğunuz ilişkiyi mercek altına alacaksınız. Kurban-kurtarıcı rollerine girerek aşk yaşamayı çok sevdiğinizi biliyorum. Bu hafta kurban rolünü üstlenmemeye dikkat edin. Alma-verme dengesi eşit ilişkiler kurmak kendi benliğinizi korumak açısından oldukça önemli. Sınırları koruyabilmeye özen gösterirseniz kendinizi mağdur ve yorgun hissetmezseniz sevgili Başaklar. İlişkinizle ilgili önemli bir karar almaya hazır mısınız?

Başak burcunun sorusu: Kurban mı kurtarıcı mı? Sağlıklı bir “ben” mi?

Yükselen Terazi ve Terazi Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 6.evinizi etkisi altına alıyor sevgili terazi burçları. Bu hafta ana konularınız sağlığınız ve iş hayatınız olacak. Bir süredir kendinizi ihmal ettiğinizi fark edebilir, artık kendi hikayenize yatırım yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Bu hafta bir süredir yaptırmadığınız sağlık kontrolleri için vakit ayırmaya ne dersiniz? Ne kadar mutlu bir hayat yaratırsanız o kadar sağlıklı olursunuz. Yaptığınız işten ne oranda keyif alıyorsunuz? Bunu sorgulamak için uygun bir haftadasınız. Çalışma alanınızda küçük değişiklikler yapmaya ne dersiniz?

Terazi burcunun sorusu: Sağlıklı olmak için çaba harcıyor muyum?

Yükselen Akrep ve Akrep Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 5.evinizi mercek altına almanızı isteyecek sevgili akrep burçları. Aşk hayatınız gündemi dolduracak. Bir süredir rutine döndüğünü düşündüğünüz ilişkinizi canlandırmak için kolları sıvayabilirsiniz. Tutku, aşk ve tazelik bu hafta size destek verecek üç önemli kelime. Hepimizin de bildiği gibi siz tutkuyla nefes bulan bir burca mensupsunuz. Mevcut ilişkinizde artık tutkunun olmadığını, tükendiğini hissediyorsanız yenilemek yine sizlerin elinde. Aşk mı kontrol mü? Bu ikisinin arasında bir seçim yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Akrep burcunun sorusu: Birini kontrol etmeden sevemeyecek kadar korkuyor muyum?

Yükselen Yay ve Yay Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık Burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 4.evinizi mercek altına almanız konusunda ısrarcı olacak sevgili yay burçları. Aile, geçmiş ve ev temaları haftanızın ana konuları olacak. Bir süredir kendinizle vakit geçiremediğinizi düşünüyor ve özgürlük alanınızın kısıtlandığını düşünüyorsanız bu haftayı kendinizle vakit geçirmek için değerlendirebilirsiniz. Biraz dinlenmek, mola vermek daha kuvvetli ilerleme kaydetmek adına oldukça önem taşıyor. Bir süredir ailenizle vakit geçirmediyseniz yapacağınız aile ziyaretleri toparlanmanıza yardımcı olacak.

Yay burcunun sorusu: İki adım öteye gidebilmek için iki adım geriye gitsem bu beni daha güçlü kılar mı?

Yükselen Oğlak ve Oğlak Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık Burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 3.evinize yerleşiyor sevgili oğlak burçları. İlişkilerinizde kurduğunuz iletişim haftanın gündemine oturacak. Sizlerin de bildiği gibi iletişim kurma konusunda oldukça ihtiyatlı davranıyorsunuz. Ani olan her şey sizi korkutuyor. Bu hafta duvarlarınızı kırmanız gerekebilir. Aslında bir süredir istediğiniz şey birinin yanında savunmasız olabilmek. Gardınızı indirebilmek. İkili iletişimde yapacağınız her türlü esneklik içeren değişim sizlere çok iyi gelecek. Bu ilk adımı atmakta olabilir, gururunuzu yenmekte olabilir. Küçük bir gülümseme de olabilir. Biraz daha az ciddiye almak ve daha fazla eğlenmek sizlere çok iyi gelecek.

Oğlak burcunun sorusu: Korkularımın peşinden gitmeyi seçeceksem, kaybetmeye de razı olmaya hazır mıyım? Yoksa önümde başka bir yol var mı?

Yükselen Kova ve Kova Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 2.evinizi esir alıyor sevgili Kovalar. Sahip olduklarınızı sorgulayacak güvenlik alanınızda küçük değişiklikler yapacaksınız. Hepimizin de bildiği gibi inatçı bir burca mensupsunuz. Direnmek ucunda mantıklı bir sonuç varsa güzeldir sevgili kovalar. Keskin olmak size fayda getiriyor mu? İsterseniz bu hafta bu soru üzerinde biraz düşünün. Sert olan kırılmaya mahkumdur. Ön yargılardan ve peşin hükümlerden özgürleşmeye ne dersiniz? O oyuncak benim, o ev benim dedikçe benim dediğiniz her şey sizi esir kılıyor. Bunu fark ettiğiniz an aydınlandığınız an olacak.

Kova burcunun sorusu: Sahip olmak beni olduğumdan daha güçlü mü yapıyor yoksa daha esir mi kılıyor?

Yükselen Balık ve Balık Burçları

Güneş, Merkür, Venüs ve Neptün Balık burcunda. Bu hafta dört gezegen el ele verip 1.evinizi parlatıyor sevgili balıklar. Bomba gibi bir haftaya adım attığınızı rahatlıkla söyleyebilirim. Bu hafta sizin haftanız olacak. Evrenle bir bütün olduğunuzu fark edeceksiniz. Fırsatlar, şanslar ve güzellikler bu birliğin içinde tam ve eşsiz olduğunuzu idrak ettiğiniz an gelecek. İlişkinizin uzun süredir yaşamadığınız kadar özel olduğunu görebilirsiniz. Büyüleyici olan şey kusurları görmemek değil, kusurlara rağmen birini sevmeye devam edebilmektir. Hikayenizin baş kahramanı olmaya hazır mısınız?

Balık burcunun sorusu: Güneş gibi parlamaya hazır mısın?

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP