Koç burcu

Bu hafta sizin için önemli olan kendinizi ciddiye alıp, cesur kararlar vermeniz. Hafta başında Yay burcunda olan Ay, daha iyi zamanlar için umutlarınızı tazeliyor. Daha fazla sorumluluk almanız gerektiği anlamına gelse de, yeni işlerden kaçınmayacaksınız. Kendinizi gelişmiş hissedecek, önemli şeyler yapsanız bile alçakgönüllü kalmaya devam edeceksiniz. Hayatınızdaki gelişmelerin egonuzla ilgili değil, hayatınızın temeliyle ilgili olduğunun bilincindesiniz.

Boğa burcu

Sizi ilgilendiren iki gezegen; Merkür ve Mars yavaş hareketlerde olduğu için hafta başında verimsiz olmanıza neden olabilir. Hafta ortasına doğru gezegenlerin konumları hayatınızdaki bir durumla ilgili bir orta yol ya da bir çözüm bulmanızı gerektirebilir. Eski ve yeni, gelenekler ve devrimler, yetkililer ve yetkili olmayanlarla ilgili kafa karışıklığı yaşayabilir, bazı durumlarda hangi yolun doğru olduğuyla ilgili karar vermekte zorlanabilirsiniz. Merak etmeyin, dengeyi bulmanız mümkün görünüyor.

İkizler burcu

Bu hafta ne yaparsanız yapın, etrafınızdaki kişilere dostça davranmayı ihmal etmeyin. Venüs ve Merkür’ün konumları, bağlantılarınızla iyi ilişkiler kurmanızı mümkün kılıyor. Kendinizi cesur hissediyor, hayatta neler başardığınızla gurur duyuyorsunuz. Mars’ın geriye dönük konumu, bazı durumları daha iyi anlamanızı mümkün kılacak. Mars’ın konumu yakın zamanda hayatınızla ilgili önemli bir ders öğrenmenizi sağlayacak.

Yengeç burcu

Gezegenlerin hafta başındaki olumlu konumları, Salı gününden itibaren sert bir dönüş yaparak önemli bir gerçekle yüzleşmenizi sağlayabilir. Beklentileriniz olumlu. Dahası, artık olumsuz şartlara daha büyük bir iradeyle meydan okuyarak başkalarına da örnek olabiliyorsunuz. Merkür ve Jüpiter size ihtiyacınız olan güveni ve cesareti verecek. Gelişmeler için kendinizi sabırsız hissedebilirsiniz. Dünyanın daha insancıl bir yer olması için payınıza düşen iyilikleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Aslan burcu

Hafta başında yaşamınız için heyecanlı hissedecek, arkadaş çevrenizde kendinizi oldukça popüler hissedeceksiniz. Hafta ortasında iki üç gün zor geçebilir, üzerinde emek harcamanız gereken konular gündeme gelebilir. İletişimden sorumlu olan Merkür ve Mars’ın yavaş hareketleri, bazı konularda uzun süre boyunca beklemenizi gerektirebilir. Gezegenlerin bu haftaki konumları kalbinizden gelen cesur kararlar almanıza sebebiyet verebilir.

Başak burcu

Son zamanlarda pasif durumda kalıp bazı zorluklarla karşı karşıya geldiyseniz, bu haftadan itibaren yeniden ilerlemeye başlayabilirsiniz. Güneş’in konumu sizin kişisel olarak daha verimli olmanıza yardımcı olacak. İki taraf arasında arabulucu olduğunuz ya da eski ve yeniyi bir araya getireceğiniz senaryolar gerçekleşebilir. Her ne karar alırsanız alın, akıl ve sorumluluk duygusunun aldığınız kararlarda arkanızda olduğundan emin olun.

Terazi burcu

Bu hafta güvenli bir ortamda başlayabilir ve hayatınızdaki kişilerle işbirliği yapmak için doğru kelimeleri rahatlıkla seçebilirsiniz. Salı gününden itibaren gezegenlerin konumları hayatınızı biraz zorlaştırsa da, diplomasi gücünüzden yararlanarak zor durumların üstesinden gelebilirsiniz. Bazı gerilimler, sert gerçekleri kabullenmenizi gerektirebilir. Endişelerinizin üstesinden gelmek için rahatlamaya ve gevşemeye zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

Akrep burcu

Önemli sözler ve büyük projeler bu hafta yeniden su yüzüne çıkabilir. Su grubuna dahil olan burcunuz için Jüpiter ve Neptün’ün Akrep ve Balık burçlarındaki konumları sizin için oldukça önemli. Hayatın iksiri olan su, sizde bağlanma duygusu yaratabilir. Hayatınız için bir anlam arayabilir, dünyevi düşüncelerin ötesine geçebilirsiniz. Kişisel maneviyatınız üzerinde düşünürken cesur olun, bu düşünceler kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak.

Yay burcu

Son zamanlarda yaşadığınız pek çok şeyi aslında bilinçaltınız yönlendiriyor. Merkür’ün durağan konumu, bilinciniz ve düşünceleriniz üzerinde önemli bir rol oynayabilir. Gezegenlerin konumları sizde bir farkındalık anı oluşturabilir. Başkalarının rahatsız olup olmadığını düşünmeden doğruları dile getirebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren kendinizi gerilimli durumların ortasında bulabilirsiniz. Huzur bulabilmek için akışına bırakmanız ve affetmeyi öğrenmeniz gerek.

Oğlak burcu

Mars ve Merkür’ün durağan konumları, yakından bakmamız gereken konulara işaret eder. Yavaş harekette bazı konuları daha iyi gözlemleyerek gerçeği bulabilirsiniz. Gerçek, hangi konumda olduğunuza bağlı olarak siz ya da karşınızdaki kişi için acı olabilir. Ancak bir realist olarak mantıklı davranmanız sizin için faydalı olacak. Satürn ve Uranüs’ün konumları, dünyamızın radikal bir biçimde değişmesine neden oluyor. Kendinizi bu değişime adapte etmeniz ve hatta belki de yeniden icat etmeniz gerekebilir. Bu yıl kendinizi yeniden tanımlamanız için doğru zaman.

Kova burcu

Mutluluğu biraz fazla kovalıyor olabilir misiniz? Mutluluk sizin için neyi tanımlıyor? Aslında mutluluğunuzun sebepleri için bir liste yapmanız gerekmiyor. Hayatınızın temelinde mutluluk var ancak siz daha fazlasını arzuladığınız için onun sizden uzağa kaçtığını düşünüyorsunuz. Hayatınızdaki mutluluğu keşfetmek için sizin için önemli olan konuların ne olduğunu anlamanız gerekiyor. Belki de maddi konuların artık size mutluluk vermediğini anlamış olabilirsiniz. Gezegenlerin konumları kendinizi çözmenizi ve kendinize yeni bir amaç belirlemenizi mümkün kılıyor.

Balık burcu

Bu hafta kendinizi dünyayı kurtarma fikirleri ile dolu bulabilirsiniz. Ancak zor bir gerçeği dile getirmek için cesaretinizi toplamakta da zorlanabilirsiniz. Ay’ın kaygısız Yay burcundan ciddi Oğlak’a geçişi, size sorumluluk almanız gerektiğini anlatıyor. İsteklerinizle ilgili çalışmayı bırakırsanız, zaman kaybedersiniz. Önünüze gelen acil işleri delege etmekte zorlanabileceğiniz bir haftadasınız. Değerlerinize bağlı kalarak zor durumların üstesinden gelebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP