Bu hafta burçları neler bekliyor; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Bu hafta Güneş İkizler burcuna geçerek bizi daha hareketli aktif ve iletişimci yapıyor. Bu dönem sözleşme imzalamak, iletişim kurmak, satış, online reklam ve tanıtım işlerinde şansımız yüksek.

Mars, Kova burcunda Güneş İkizler burcunda ilerlerken enerjimiz ve kendimize güvenimiz yükselecek demektir.

Harika bir ay var önümüzde. Girişimde bulunun. Özellikle iletişimin her alanında.

Koç burcu

Bu dönem iletişim trafiği en çok artacak burç siz olabilirsiniz. Kardeşiniz tarafından gelecek güzel haberleri almanız mümkün. Kariyerinizi ilgilendiren konularda istediğiniz hızda ilerleyememek veya kadın iş ortaklarınızdan geç dönüş almak sizi sıkıştırabilir. Bununla birlikte maddi anlamda kazanç sağlayacağınız fırsatlar ve gelirler yüzünüzü güldürüyor olacak. Bu hafta daha çok sosyalleşeceğiniz organizasyonlar içerisine girebilirsiniz. 

Boğa burcu

Maddi anlamda kazançlarınızın ve harcamalarınızın artacağı bir aya giriş yapıyorsunuz. Üstlerinizle yapacağınız zam görüşmeleri ve terfi görüşmeleriniz olumlu yönde olacak. Uzaklarda yaşayan akrabalarınız ve kardeşlerinizden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Veya yurtdışı başvurularınız veya sınavlarınız istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir. Sorumluluğunu almadığınız hiç bir sonuç için isyan etmeyin. Seyahat planlarınız, yurtdışı veya ticari bağlantılı girişimlerimiz konusunda bu hafta şanslıyız. Yeni hedefler koymak için harika bir hafta.

İkizler burcu

Enerjinizin yükseleceği, Güneş gibi parladığınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Bu dönemde yurt dışı seyahati planlayabilir, uluslararası bağlantılı işlerde başarılı olabilirsiniz. Bu hafta içinizden gelmeyen hiç bir konuda harcama yapmamaya dikkat edin. Bu konuda sezgilerinize güvenin. Kredi çekmek ve borç vermek için uygun bir haftada değilsiniz. Bu hafta spiritual destek almak, psikologa gitmek için harika bir hafta. Sezgileriniz de bu hafta çok açık ve aynı zamanda bilinmeyen her konuya çok meraklı olacaksınız.

Yengeç burcu

Bu hafta partneriz veya ortağınız ile yapacağınız diyologlarda yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Sizi ihmal ettiğini düşünebilirsiniz. Ruhsal anlamda kendinizi toparlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Özellikle (eğer alıyorsanız) psikolojik desteklerden çok fayda sağlayacaksınız. Astroloji öğrenmeye başlamak, spiritual çalışmalara girmek için doğru bir zaman. Yeni ortamlara girmekten çekinmeyin. Sizi destekleyecek harika insanlarla tanışacaksınız.

Aslan burcu

Bol bol sosyalleşeceğiniz harika bir hafta var önünüzde. Özellikle eşinizle yapacağınız sosyal katılımlar ikinizde çok iyi gelecek. Bu hafta iş yerinde veya günlük yaşantınız içinde arkanızdan iş çeviren insanlar olduğunu görmek sizi üzebilir. Bu yüzden iletişime girmemeye dikkat edin. Yöneticilerinizin desteğini görmek sizi mutlu edecek.

Başak burcu

Statünüzün parladığı çok başarılı olduğunuz ve hissettiğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Arkadaşlarınız ve sevgiliniz arasında kalmak bu hafta mümkün. Bu yüzden bu hafta arkadaşlarla olan ilişkilere dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte eğer bir hobiniz varsa duyurmak için fırsatlar yakalayabilir veya sevgilinizle keyifli bir tatile çıkma planları yapabilirsiniz. 

Terazi burcu

Sık seyahat edeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Bu seyahatler sırasında aşkı bulabilirsiniz. Aileniz ve yöneticinizle iletişim kurarken dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ailenizden gelecek beklenmedik bir nakit girişi yaşabilirsiniz. 

Akrep burcu

Yakın ilişkilerinizle birlikte ortak kararlar almak, yer değiştirmek, kitap çıkarma kararı almak bu hafta mümkün. Gizemli olayları bu hafta kendinize çekiyorsunuz. Ek gelir kapıları yaratma konusunda da çok şanslısınız. Aniden gelen miras haberleri ile şaşırabilirsiniz. Aynı zamanda iş değiştirmek, yeni bir ofise taşınmak, eve bir hayvan almak psikolojinizi olumlu yönde değiştiriyor olacak.

Yay burcu

Eşinizle olan ilişkileriniz canlanıyor. Bol bol iletişim kuracağınız bir döneme giriyorsunuz. Maaşı daha iyi olan bir iş teklifi almak yine bu hafta mümkün. Bu hafta beklediğiniz ödemeleri alamamak canınızı sıkabilir. Ani çıkan ödemeler, maddi anlamda sıkışıklık hissi yaşamanız olası.

Oğlak burcu

Bu hafta hayattan daha fazla keyif alıyor olabilirsiniz. Bebekleri olsun isteyen Oğlak burçları için güzel haberler var. Sağlık açısından da kendinizi daha iyi hissediyor olacaksınız. İkili ilişkilerinizde soğuk ve acımasız olabilirsiniz. Ciddi ilişkileri olan Oğlak burçları bu hafta önemli konuları konuşmayı ertelemenizde fayda var. Maddi açıdan şanslı bir haftadasınız. İş arıyorsanız kesinlikle şanınız yüksek.

Kova burcu

Keyifli seyahatler, yeni bir aşk belki bir bebek bu ayın önemli başlıkları arasında. İş arkadaşlarınızın arkanızdan konuştuklarını duymak psikolojinizi bozabilir. Ama yaşam enerjinizi yüksek olması ile her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Aile içinden gelen desteklerle de kendinizi hızla toparlayabileceksiniz.

Balık burcu

Yeni bir eve taşınmak, eve yeni eşyalar almak, anne ile daha çok zaman geçirmek size iyi gelecek. Evde geçirdiğiniz vakit sizi ruhsal açıdan iyileştirecek. Arkadaşlarınızla bir araya sık sık gelip yeni şeyler öğreniyor olabilirsiniz. Örneğin yeni bir eğitime başlamak için harika bir zaman. Bu hafta yeni bir hobi edinmeniz mümkün. Yakın arkadaş çevrenizden biriyle duygusal bir yakınlaşmanız olabilir, ancak temkinli olmanızda fayda var. Bu hafta aşk açısından pek uygun değil.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP