Koç burcu

Pazartesi gününden Çarşamba gününe kadar, Ay Koç burcunda olacak. Bu durum Koç burcunun özel hayatına, evine ve ailesine odaklanmasını sağlayacak. Bu dönemde normalden daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Duygularınızla temas halinde olmak, ilişkiniz hakkındaki sorunları konuşmanıza olanak sağlayacak. Hafta ortasından itibaren, artan cazibeniz sayesinde aşk hayatınızda hareketli bir dönem başlayacak. Bu hafta sosyalleşmek, yeni planlar yapmak ve kariyerinize başarı sağlayacak organizasyonlar içerisinde yer almak için de iyi bir zaman.

Boğa burcu

Hafta başında duygularınızın daha yoğun olduğunu hissedecekseniz. Sevmek ve gerçek aşkı yaşayabileceğiniz birileri tarafından sevilmek isteyeceksiniz. Mevcut ilişkinizde daha fazla bağlılık arayacaksınız. Henüz bir romantik ilişkiniz yoksa da yeni ilişkilere başlamak için doğru bir haftadasınız. Hafta ortasından itibaren, kariyer konusunda daha azimli ve sabırlı olacaksınız. Kararlı davranmak uzun vadeli hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olacak bir özellik olacak. Zor görevlerin üstesinden gelmek, çabalarınızın meyvesini toplamak için de iyi bir haftadasınız.

İkizler burcu

Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar, gergin ve endişeli hissedebilirsiniz. Duygusal açıdan sizi zorlayan bazı durumlar, rahatlamanızı zorlaştırabilir. Son zamanlarda kendinizi kısıtlanmış ve sıkışmış hissettiyseniz, daha özgür olmanın yollarını arayacaksınız. Değişen koşullara karşı esnek olmak yeni durumlara kolay adapte olmanızı sağlayacak. Hafta sonuna doğru, İkizler burcundaki Ay sizi normalden daha duygusal ve duyarlı hissettirecek. Duygularınızla temas halinde olmak, ilişkinizdeki sorunlara eğilmek ve onları çözmek için iyi bir zaman. Ay’ın burcunuzda olması, sezgilerinizin daha kuvvetli olmasını sağlayacak.

Yengeç burcu

Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar, aşk hayatınıza sağduyulu bir yaklaşımla yaklaşacaksınız. Bu tutumunuz özellikle son zamanlarda yaşadığınız sorunları çözmede size yardımcı olacak. İlişkinizde bir ayrılık durumu söz konusuysa, diğer zamanlara göre daha kolay olacak. Bu sıralar yeni bir aşk gündeminize girebilir ancak aradaki yaş farkını önemsemezseniz. Hafta sonuna doğru, sizi zorlayan görevleri tamamlamak için iyi bir zaman olacak. Liderlik vasıflarınızı ortaya çıkarmak, başkalarına öncülük yapmak için doğru zamandasınız. Böylece çevrenizdeki otoritelerin güvenini ve saygısını kazanabileceksiniz.

Aslan burcu

Hafta başında, belirsiz durumlara karşı daha açık fikirli ve esnek davranacaksınız. Değişim karşısında ise kendinizi daha endişeli hissedebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmanın en iyi yolu, neden huzursuz hissettiğinizi sorgulayarak duygularınızı pozitif yönde değiştirmeye çabalamak olacak. Hafta sonuna doğru aşk ve maddi konularda şanslı olacağınız bir döneme gireceksiniz. Sosyalleşmek, ilişkilerinizde daha ılımlı olmak ve müzakerelerde bulunmak için harika bir dönem olacak.

Başak burcu

Hafta başında, sizin için önemli olan konularda güvence almak isteyeceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak için iyi bir zaman olacak. İleriye yönelik plan ve yatırım yapmak için de iyi haftadasınız. Hafta ortasında, ailenizdeki birinden destek almak isteyebilirsiniz. Sorumluluk duygunuz, sabrınız ve azminiz kariyer basamaklarınızı çıkarken size itibar kazandıracak özellikler. Sahip olduğunuz özellikleri zorlu işleri başarmak için sergilemek, otorite çevrelerinden destek görmenizi kolaylaştıracak.

Terazi burcu

Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar, hoş süprizler ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta yeni ve heyecan verici şeyler denemek, rutininizin dışına çıkmak için iyi bir dönem olacak. Konfor alanından uzaklaşacağınız bu haftada, aynı zamanda yeni yollar denemek verimliliğinizi artıracak. Hafta sonuna doğru, sosyalleşmek ve ailenizle vakit geçirmek için iyi bir dönem. Özellikle yeni bir romantik ilişkiye başlamak için de iyi bir zaman olacak.

Akrep burcu

Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar, ilişkinizde uzun vadeli planlar yapmak için iyi bir dönem olacak. İlişkilerinizde mantık ve kararlılık ön planda olacak. Henüz bir ilişkiniz yoksa bu hafta yeni gelişmeler yaşanabilir. Yaş olarak sizden büyük birisi karşınıza çıkabilir. Hafta sonuna doğru, yaratıcılığınız son derece yüksek olacak. Bu yeteneğinizi kullanabileceğiniz alanlara yönelmek size avantaj sağlayacak. Bu hafta yakın çevrenizden daha çok ilgi ve sevgi bekleyeceksiniz. Bazı sorunlarınızın üstesinden gelirken bu desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yay burcu

Hafta başında, farkındalığınızın arttığı kendinize dönmeye odaklandığınız bir zaman olacak. Çekici tarafınızı öne çıkarmanın keyfine varacaksınız. Her zamankinden daha rahat hissedeceksiniz. Hafta ortasından itibaren, çabalarınızın sonuç verdiğini göreceksiniz. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşırken dengenizi korumanız önemli olacak. Bu hafta karşı cinsinizle iş ya da ilişki anlamında yakınlaşmak için ideal zaman, ileriye yönelik planlarda faydasını göreceksiniz.

Oğlak burcu

Hafta başında, ilişkinizde hissedeceğiniz istikrarın keyfini çıkaracaksınız. İlişkinizde herhangi bir sorun varsa da, bu sorunu çözmek için ideal bir zaman olacak. Karşılıklı saygı ve anlayış çözüme ulaşmanızı kolaylaştıracak kilit noktalar. Hafta ortasından itibaren, yakın çevrenizde ya da ailenizde idol gördüğünüz kişilerden destek isteyebilirsiniz. Bu hafta daha çok sorumluluk almak kariyerinizde olası yükselişlere zemin hazırlayacak.

Kova burcu

Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar, hayatınızın belli alanlarında bazı belirsizlikler gündeme gelebilir. Değişen çevre koşulları ve belirsizlik, endişe yaşamınıza neden olabilir. Oluşabilecek olumlu değişikliklere karşı esnek olmanızda fayda var. Hafta sonuna doğru, ilişkilerinizde ılımlı duygular hissedeceksiniz. Bu tavırlarınıza yansıyacak ve sosyalleşmek için de size fırsat sunacak. Duygusal tırmanış yeni bir ilişkiye yelken açmanıza da fırsat verebilir.

Balık burcu 

Hafta başında, bir ortaklığı resmileştirmek için iyi bir zaman olacak. Yeni bir ilişki de mümkün ancak yaş farklılıkları konusu gündemde olabilir. İlişkilerinize yaklaşırken mantıklı kararlar almaya gayret edin. Uzun vadeli bir yatırımda bulunmak için de iyi bir dönem. Hafta sonuna doğru, sorumluluk duygunuz artacak ve iş yerinizde daha aktif olmak isteyeceksiniz. Cesur adımlarınız, iş çevrenizde takdir görmenizi sağlayacak.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP