Bu hafta burçları neler bekliyor; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Haftanın en önemli olaylarından bir tanesi Venüs’ün İkizler burcuna geçişi olacak gibi görünüyor.

Venüs Boğa burcunda kendi evindeyken rahatı yerindeydi. Şimdi ise İkizler burcunda ilerlerken iletişimi, bilgisi ve tatlı dili olan kazansın istiyor.

Aşk şimdi iletişim kanallarının ucunda.

Ay Aslan burcunda yeni haftaya başlarken doğa ile iç içe olmak, güvende hissettiğimiz dostlarla bir arada olmak öncelikli tercihimiz olacaktır.

Koç burcu

Keyfiniz için para harcamaktan çekinmeyeceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Eğer işiniz internet, sosyal medya üzerinden yürüyorsa bu haftadan itibaren yaratıcı projeler ve tekliflerle ilgilenebilirsiniz. Hafta ortasından itibaren sağlığınıza dikkat etmeniz ve rutinlerinize özen göstermeniz gerekiyor. Hafta sonu eşiniz veya sevgilinizle keyifli bir yolculuk sizi bekliyor olabilir.

Boğa burcu

Haftaya kişisel bakımınıza ayırarak girmek isteyebilirsiniz.Özellikle saçlarınız haftanın ilk günlerinde ilgi bekliyor olabilir. Maddi anlamda kazançlarınızın da, harcamalarınızın da fazla olacağı bir haftadasınız. Aileniz, eviniz için para harcamak size keyif verecek. Hafta ortasından itibaren yeni bir hobi edinebilir, yaratıcılığınızı ortaya koymaktan keyif alacağınız bir alan keşfedebilirsiniz. Hafta sonunu kışlıkları kaldırmak veya evinizi yeniden dekore etmek için değerlendirebilirsiniz.

İkizler burcu

Bu haftadan itibaren her zamankinden çok daha güzel ve çekici olacağınız kesin. Venüs burcunuzda. Sizi her zaman diğerlerinden bir adım önde hissettiren ve tercih edilen noktasına taşıyacaktır. Haftaya ruhunuza iyi gelecek keyifli bir doğa gezisi ile başlayabilirsiniz. Hafta sonu tatilinin etkisinden çıkmak en çok size zor gelecektir. Hafta boyu evde olmak isteyebilir, günlük rutinlere başlamakta zorlanabilirsiniz. Haftanın bütününde kendinize, ruhunuza ve keyfinize öncelik vermeniz tüm haftanın kolaylıkla geçmesini sağlayacaktır.

Yengeç burcu

Sosyalleşmek, keyifli vakit geçirmek ve sadece iyi hissetmek için para harcamaktan çekinmeyeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Her zamankinden daha fazla rüyalarınıza anlam yükleyebilir, yalnızlıktan keyif alabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren radyo, tv, seminer gibi etkinlikler veya hızlı iletişim kanallarında enerjinizi harcayabilirsiniz. Hafta sonuna doğru evinizde olmak, içinize dönmek ve huzuru bulmak isteyeceksiniz.

Aslan burcu

Haftaya Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Enerjiniz çok yüksek olacak, gözler üzerinizde. Bu hafta katılacağınız her ortamda ilgiyi kolayca üstünüze çekiyor olacaksınız. Ayrıca sosyal ortamların vazgeçilmezi olmaya hazır olun. Yeni ortamlar, yeni arkadaşlıklar, organizasyon ve davetler keyfinizi yükseltiyor olacak. Yoğun geçen bir haftanın ardından hafta sonunu kardeşinize ayırmak ikinize de iyi gelebilir. Bu dönem yapacağınız iş görüşmeleri yakınlarınızın size referans olması ile ayrıca parlak geçecektir.

Başak burcu

İçe dönük, sessiz, huzur arayışı içinde giriyorsunuz yeni haftaya. Hedeflerinizi gözden geçirmek, yeni hedefler oluşturmak istiyorsunuz hayata dair. Güvende hissetmek sizin için bu dönem ayrıca çok önemli. Planlarınızın ayakları yere basıyor olmasını istiyorsunuz. İletişim, eğitim ve satış pazarlama alanlarında çalışan Başak burçları için bu dönem çok parlak. Venüs statü evinizden geçerken bu alanda yaptığınız işler ses getirecektir. Ve isminizi duyuracaktır.

Terazi burcu

Geleceğe dair fazlaca meraklı hissediyorsunuz bu ara. Biri gelse de söylese ne olacak öyle değil mi? Yine aynı şekilde tüp bebek yaptırmak isteyen, üreme organları ile ilgili kontrolleri olan Terazi burçlarının bu haftanın ilk günleri bu konulara zaman ayırması önemli. Venüs İkizler burcuna girdiğinde size bol bol alternatif bakış açıları ve seyahatler getirecek demektir. Keyfini çıkarmayı unutmayın. Bu hafta ilişkiniz ön planda başlarken hafta sonuna doğru keyifli bir seyahatle son bulabilir ne dersiniz?

Akrep burcu

Haftaya birlikte olduğunuz kişiyle yakından ilgilenerek giriyor olabilirsiniz. Onun daha iyi hissetmesi için her şeyi yapıyorsunuz. Venüs’ün İkizler burcuna girmesi ile parapsikolojik, astrolojik, derin kadim bilgiler ilginizi her şeyden çok çekiyor olacak. Ek işler yapan Akrep burçları için bu dönem işler açılıyor olacak. Hafta boyu aktif, sosyal geçerken hafta sonuna doğru spritüal bir deneyim, astrolojik danışmanlık veya ruhunuza iyi gelecek bir psikolojik danışmanlık alabilirsiniz.

Yay burcu

Bekar Yay burçları için yeni biriyle tanışmak mümkün olacak. Adeta kısmetinizin açıldığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Haftaya sağlık sorunları ile başlayabilirsiniz. Bol bol protein tüketmek, besin içeriği zengin yiyecekler yemeniz bu dönemi atlatmanızı kolaylaştıracaktır. Hafta ortasından itibaren beklediğiniz paraları almak konusunda gelişmeler yaşanabilir. Hafta sonunu sevgilinizle geçirmeniz, geleceğe dair planlar yapmanız mümkün.

Oğlak burcu

Yeni iş arayışları olan Oğlak burçları için bu dönem iş görüşmeleri ile geçiyor olacak. Venüs İkizler burcunda ve iş alanınızdan geçiyor. Adaylar arasında tercih edilen kişi siz olabilirsiniz. Haftaya başlarken tamamen aşk ve flört alanınızın hareketlenmesi iş yerinizden tanıdığınız biri ile yakınlaşabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ailenizi ilgilendiren bazı konularda çözüm getirebileceksiniz.

Kova burcu

İkili ilişkilerinizi bir adım ileriye taşımak, evlenmek için bir adım atmak gibi bazı konular gündeme gelebilir. Bu dönem hayata bakış açınız her zamankinden daha keyifli olacak. Anın tadını çıkarmak, mutlu olmak için küçük nedenler bulmak mümkün .Bebek sahibi olmak isteyen Kova burçları için yine bu haftadan itibaren güzel haberleri almak mümkün olacak.Ailenizin ön planda olduğu ama keyfini çıkarmayı bildiğiniz keyifli bir hafta sizi bekliyor.

Balık burcu

Bu dönem taşınmak, evinizi güzelleştirmek, aile büyükleri ile bir araya gelmek için iyi bir dönem. Bu hafta bol hareket ve iletişim halinde olabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak, bu eğitim sayesinde ileride sağlam bir meslek sahibi olmak mümkün olabilir. Hafta ortasından itibaren birlikte olduğunuz kişi için yapacağınız bazı harcamalar maddi olarak güvende olma hissinizi tehdit edebilir. Gereksiz kaygı ve endişeleriniz için belki hafta sonu gizli bir destek almak isteyebilirsiniz ne dersiniz?

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP